המכונה המשומנת של סורוס

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

ואיך פועלת המכונה המשומנת אשר ראויה לכינוי פרשת העמותות של הבחירות הקרבות?

ברק קיבל עבודה בחברת קאנביס שאחד מבעלי המניות הבולטים והחזקים מאחוריה הוא ג'ורג' סורוס. ברק שבקושי עבד חצי שנה בחברה, נכנס וישר קיבל תנאים הכוללים מניות אותם יוכל לממש מתי שירצה, עכשיו הוא רץ לבחירות אחרי שישב תקופה קצרצרה בחברה, וכמה כסף שוות המניות שקיבל? סביב ה35 מיליון שקל. כמה נוח… ????

כלכליסט: בעקבות החזרה לפוליטיקה: ברק יוכל לממש מיידית אופציות אינטרקיור ב-35 מיליון שקל

הנה מה שכתבנו אז:

חברת אינטרקיור מושקעת בכבדות בין היתר על ידי חברת השקעות רפואית בשם Medica Venture Partners הנמצאת בשותפות הנקראת Poalim Medica III. הגב הכלכלי שלה מורכב מלא מעט משקיעים, כאשר הבולטים הםג'ורג' סורוס ישירות וחברת טבע, שבמקרה גם בה סורוס משקיע, ואף שעתידה התחיל להראות סיכון ב2017 סורוס שפך עלייה אפילו יותר כספים, מה שהפך אותה לאחזקה הגדולה ביותר שלו ברבעון הרביעי של אותה שנה על פי בלומברג.

אז ברק מקבל מיתוג מחדש היפסטרי עם החברת קאנביס אחרי שהשפיל את עצמו פעם אחר פעם פוליטית, בתקשורת, ומחאות של אלדד יניב. הוא עשה זאת דרך חברה שהגב הכלכלי שלה מגיע בצינורות היישר מג'ורג' סורוס. ובמילים אחרות, אבאל'ה סידר לברק עבודה וכסף זמין בלי שייצטרך ממש לעבוד, כל זאת כדי להמשיך לממן את פעילותו החתרנית בדיפ סטייט הישראלי.

עוד על שיטות מימון פעילות הדיפ סטייט של אהוד ברק:

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *