משחקי הכס: פינטו נגד רוטשילד על כס להב433

משחקי הכס: פינטו נגד רוטשילד על כס להב433

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אנו עדים כיום למלחמת משחקי הכס בין שני שושלות הנאבקות על צביונה של המדינה, בדרך הם עוברים בקרן רוטשילד, להב433, ולאחרונה בכס ראש הממשלה. אנו פותחים סדרת מאמרים חדשה שאנחנו לא יודעים איך היא תסתיים, ויחד איתה גם גורל האתר.

 

ב-2010 פגש מפכ"ל המשטרה רנ"צ דודי בלשכתו בירושלים את ראש ה- F.B.I  רוברט מיולר, מי שכיום מוביל את מסע הרדיפה נגד ממשל טראמפ דרך ועדת החקירה לבדיקת קשרים בין קמפיין טראמפ במהלך הבחירות והרוסים, דבר שעד לרגע זה לא הניב ולו בדל ראיה ומיום ליום הופך לפארסה המרכזית בארה"ב כמו עם חקירות נתניהו בארץ.

מיולר באותם ימים היה בביקור עבודה בו השתתפו גם ראש אגף החקירות והמודיעין, ניצב יואב סגלוביץ וראש חטיבת המודיעין, תנ"צ רוני ריטמן. עכשיו ראוי להדגיש את עניין ניהול אגף החקירות והמודיעין שישחק תפקיד מרכזי בכתבה וזאת בגלל חשיבות האגף לשיתוף הפעולה עם הFBI העולה מן האמור.

שימו לב להשתלשלות האירועים הבאה. ביולי 2013 מני יצחקי מונה לראש אגף החקירות והמודיעין כשבמקביל המשיך לשרת כמפקד יחידה 433 עד למינויו בספטמבר של מחליפו מנשה ארביב. בינואר 2014 חזר לשרת גם כמפקד יחידה 433, עקב יציאתו המאולצת לחופשה של ניצב ארביב ועד כניסתו לתפקיד של רוני ריטמן.

מני יצחקי ורוני ריטמן מוכרים לנו כיום כבכירים בניהול פארסת החקירות של ראש הממשלה, אך כדי להגיע להרכב שבו יש להם השפעה על החקירה ועל המודיעין שניתן לשת"פ עם הFBI והאמריקאים, מישהו 'נאלץ' לצאת לחופשה. אז-

מה הולך שם עם מנשה ארביב והיציאה ה-'מאולצת' לחופשה?

בינואר 2014, במהלך פרשת הניצבים, יצא ארביב לחופשה עקב חקירת מח"ש בחשד שקיבל טובות הנאה מחסידיו של הרב יאשיהו פינטו. ארביב הכחיש את החשדות נגדו, וטען "זהו ניסיון נפשע לתפור לי תיק". ב-9 בפברואר הודיע על פרישתו מהמשטרה. ב-5 במרץ 2017 הוגש נגדו כתב אישום על ידי מח"ש, בו הואשם במרמה, הפרת אמונים ואי מילוי חובה רשמית. בעסקת טיעון לפני כשבועיים הודה בעברה של אי מילוי חובה רשמית והוסרו מכתב האישום עבירות המרמה והפרת אמונים. או במילים אחרות, לא היה כלום (ביחס למה לעבירות המרעישות שייחסו לו).

עורך דינו של ארביב אמר בתגובה לפסיקה ש"במשך שלוש שנים, נמשכה חקירה במחלקת חקירות שוטרים כנגד ניצב מנשה ארביב בחשד לשוחד. למען מטרה זו, המשרד של היועמ"ש חתם הסכם עד מדינה שערורייתי עם הרב פינטו בניסיון לבסס את החשדות כנגד ארביב."

כיצד הביאו את הרב פינטו לחתום את הסכם עד המדינה 

הסיפור מתחיל עם תת-ניצב אפרים ברכה. ב-1987 הצטרף ליחידה המרכזית של מחוז תל אביב בה שירת כמפקד מחלק תפקידים מיוחדים ומפקד מחלק תשאול. במהלך שירותו ביחידה עמד בין היתר בראש צוות החקירה של רצח יצחק רבין והתמחה בגיוס חשודים לעדי מדינה. בתפקידיו הבאים שירת כסגן ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה, מפקד זרוע חקירות ביחידה לחקירות בינלאומיות וראש חטיבת חקירות באגף חקירות ומודיעין.

באוקטובר 2012 דווח כי הרב פינטו הציע שוחד בסך 200,000 דולר לראש אגף החקירות במשטרה, תת-ניצב אפרים ברכה, לשם קבלת מידע אודות חקירה המתנהלת בעניינו, שעסקה במעילה בכספי עמותת "חזון ישעיה". לאחר שברכה דיווח על ההצעה למפקדיו, צוידו ברכה ורעייתו במכשירי הקלטה ותיעדו העברת כ-100,000 דולר מרעייתו של פינטו לרעייתו של ברכה. לטענת אנשי הרב פינטו, מדובר היה בסיוע חירום אישי לברכה ולמשפחתו, ושזאת לא פעם ראשונה שהם מעבירים לו סיוע שכזה בגלל היותו של ברכה חסיד של הרב פינטו על פי טענתם.

בסוף שנת 2013 פנו פרקליטי הרב פינטו ליועמ"ש, יהודה ויינשטיין, והציגו בפניו חומרים שלפיהם קיבל ניצב מנשה ארביב, מפקד יחידת להב 433 (שבה נחקרו הרב פינטו ואשתו) טובות הנאה מישראלים בניו יורק המקורבים לרב פינטו, בעת שארביב היה נספח משטרת ישראל בארצות הברית. בעקבות כך נאלץ ארביב להודיע על יציאתו לחופשה.סניגוריו של פינטו דרשו מהיועץ המשפטי לממשלה לסגור את התיק הפלילי נגדו בתמורה לעדותו המפלילה נגד ניצב ארביב. בספטמבר 2014 נחתם הסדר טיעון עם הרב פינטו, לפיו ישמש עד מדינה נגד ארביב, ויודה בעבירות שוחד ושיבוש מהלכי משפט, בתמורה להקלה בעונשו.

ב-14 באפריל 2015 הורשע פינטו במתן שוחד לברכה. על פי הודעות פרקליטות המדינה והמשטרה, לא נמצא בסיס לחשד לעבירות פליליות מצידו של ברכה.לקראת מינויו של ברכה לתפקיד ראש יאח"ה הוגשה עתירה לבג"ץ נגד המינוי, בטענה שבפרשה אחרת מסר ברכה עדות שקר בהליך משפטי שהתנהל בעקבות רשלנות שלו שהביאה לחשיפת מידע חסוי. העתירה נדחתה. ב-5 ביולי 2015 התאבד בירייה בלבו בתוך מכוניתו, בעיר מגוריו מודיעין.הטלפון הסלולרי שלו נעלם.

כמה ימים קודם לכן, כתב יואב יצחק באתרו, חדשות מחלקה ראשונה, כי בקרוב ייאלץ היועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין להעביר את ברכה מתפקידו, ולפתוח בחקירה גלויה נגדו בגין "שיבוש מהלכי חקירה ומשפט ועבירות שוחד ומרמה" בכמה פרשות. לאחר התאבדותו של ברכה הכחיש משרד המשפטים כי התקבלה החלטה לפתוח בחקירה, ושיבח את הגינותו ומסירותו של ברכה לשלטון החוק.

דפוס הפעולה של ריטמן ומני יצחקי בשיתוף הפעולה עם ה-FBI:

 

תיק 1000:

התיק היחיד עם בשר בכל פארסת ההמלצות של המשטרה היה תיק 1000, והראיה היחידה עם בשר היית שתדלנות הויזה שעשה נתניהו למילצ'ן אצל ג'ון קרי כאשר היה מזכיר המדינה בממשל אובמה. די בטוח שהמידע הזה לא הגיע בהתנדבות מצד מילצ'ן ונתניהו המואשמים בשוחד בתיק, אלא מהצד של ג'ון קרי, ומתי?  ובכן, בחודש האחרון לממשל אובמה הכושל, דצמבר 2016, הופעלו צעדים חד צדדיים לכבול את ידי הממשל הנכנס ולבצע נקמות אחרונות.

באותו דצמבר 2016, אובמה מגרש חד צדדית דיפלומטים רוסיים כדי לתמרץ את פתיחת החקירה נגד טראמפ שמנהל כיום רוברט מיולר (ראו תחילת המאמר), וכמו כן נמנע מלהטיל את הוטו המסורתי באו"ם על ההחלטה נגד ה-"התנחלויות" בארץ. באותו חודש… נפתחת חקירת תיק 1000, פחות מחודש לאחר מכן בינואר 2017, כל פרטי החקירה עם עניין הויזה דולפים ישירות לתשקורת הבולשביקית. חודשים ספורים לאחר מכן במרץ כבר כורש ברנור, החוקר של נתניהו בתיק 1000 מככבת במסע יחסי ציבור על שת"פ בין להב433 והFBI, ככה סתם במקרה, אבל שימו לב לדיווח שיצא בעקבותיו:

לפני מינויו לראש יאח"ה חזר ברנור לשנה לגלילות, לפנימיה הישנה והסגורה שלו, הפעם כחניך במכללה לביטחון לאומי. הוא מתנזר מראיונות לעיתונות הישראלית אך נעתר להפצרות ידידיו מהאפ-בי-איי, הנספחים המישפטיים בתל אביב קרי גליישר ורסטי רוזנטל, להצטלם לאתר הבולשת הפדראלית. גם למשטרת ניו יורק, NYPD שותפת-מתחרה של FBI, נציג בארץ. אלה קשרים חיוניים ליאח"ה, ליאחב"ל, ליחידה הכלכלית ולרשויות המסים ואיסור הלבנת ההון. לחקירות נתניהו קצה בין-לאומי בכלל ואמריקאי בפרט, שמיצויו מחייב רצון טוב של סוכנויות החוק כלפי מקבילותיהן הישראליות.

אהוד ברק מגן ומחפה על ה-טורף המיני של הוליווד

שיתוף פעולה מודיעיני שכזה מתווסף למעקב וציטוטים אחר נתניהו שהיו ועוד איך בממשל אובמה,, ובעוד מתגלה שתהליך המעקב אחר טראמפ בארה"ב הוצא באופן לא חוקי נגד טראמפ, לא נופתע אם גם מהלך זה בוצע באופן לא חוקי. נזכיר שוב, שמחלקת המדינה בראשות קרי ניסתה לעשות פוטש לנתניהו בזמן בחירות 2015 עם הארגון הקיקיוני V15, לא מופרך לחשוב שהחקירות הם ירושה שלהם בנסיון נוסף ולא פחות נועז להפיל את נתניהו. לכן נראה שזה מהלך קלאסי לעשות בחודש האחרון לכהונתם לנסות ולבצר את המדיניות הכושלת שלהם.

תיק 4000:

לאחר שפורסמו ההמלצות, הן הפכו לבדיחה, לא רק אצל הציבור שרק הגדיל תמיכתו בנתניהו, אלא אפילו על ידי הפרקליטות שטענה בצורה ברורה, כי התיקים הוגשו בצורה לא אפויה דיו ושאין ראיות מאחורי חלק מההמלצות וסיכומי התיק שהועברו. הדבר היה ברור למי שידע כי הולכת להסתיים תקופת כהונתו של מני יצחקי. אך פה זה לא נגמר.

במהלך החקירות תודרכו עיתונאים שרוה"מ שלח חוקרים פרטיים נגד החוקרים שלו, ואף מתלוננת על הטרדה מינית נגד רוני ריטמן אישית (כאשר אפילו בג"ץ קבע חד משמעית שיש להתייחס למתלוננת מצד המשטרה שניסתה לנפנף את הדברים).אלשיך בתוכנית של אילנה דיין אשר באה לשווק את ההמלצות ימים ספורים לפני שפורסמו, חזר על תאוריות הקונספירציה הללו אשר עזרו לקדם את התעמולה של תיקי רוה"מ ולהוריד פוקוס מהשחיתות בלהב433. כל בר דעת הבין כי טענות אלה מזהמות מיידית את חקירת התיק רק על עצם העובדה שלא עצרו הכל לחקור את העניין (שכן מדובר בפרשה שהיא פי אלף יותר וואטרגייט מכל מה שהכרנו עד הלום).

בעקבות דבריו של אלשיך בתכנית של אילנה דיין, שם דיבר יותר באינואנדו (כאשר עמית סגל מאשר כי התדרוך לעיתונאים היה מפורש ביותר), הוזמן לתשאול בנידון בועדת הפנים, כפי שבאמריקה לקונגרס ולסנאט כלים כדי לפקח על הרשות המבצעת (ויש כמובן עוד צורך בהעמקת הפרדת הרשויות בארץ). תוך כדי, משום מקום, אלשיך היה זקוק ל-3 דקות הפסקה, וכאשר חזר החל צונאמי של הדלפות לנפח את תיק 4000 מחדש בעקבות הפארסה של סיכומי התיק אשר פורסמו לפני. אז היה צריך לנפחח תיק חדש, אך שימו לב איך הוא נעשה.

(הערה: הסיבה שבחרנו להתמנקד גם בתיק 4000 היא כי הוא כרגע הנושא החם כיום מלבד תיק 1000 שכיכב בהמלצות).

ידוע שהחקירה במקור החלה ברשות לניירות ערך, שם בצעו את כל החקירה בשקט, ורק באותו יום שבו אלשיך בא לענות על שאלות חשובות בועדת הפנים (והתחמק עם סחרירים בלי להנפיק תשובות של ממש), פתאום כל פרטי התיק דלפו לתשקורת. גב' רינה מצליח אגב התנדבה בשם כל העיתונאים לציין עבור הצופים, שמרגע שהתיק עבר למשטרה, כל המידע בתיק הגיע גם לעיתונאים, כלומר, ההדלפות מהמשטרה.

בנוסף על כך היינו עדים להארכות מעצר ותכסיסי שב"כ גבוליים בנסיון ליצור עדי מדינה שיסמנו מטרה סביב החץ שנורה על ידי המשטרה אל עבר 'ראש' הממשלה.אז גם לרשות לניירות ערך יש חטיבת מודיעין שניתנת לשת"פ פעולה עם גורמי מדיעין ואכיפה בארה"ב, וכמו כן שימו לב להשתלמות מיוחדת שהם עברו ב2012.

דיווח של הרשות היישר אל שר האוצר דאז, יאיר לפיד (כיום בדיחת המפתח בתיק 1000):

Report on the Activities of the
Israel Securities Authority
for 2012

 Study delegations
As part of ISA’s effort to achieve harmonization with securities legislation in developed
countries and in order to update on financial trends, the Department initiated several

 

instructional trips abroad::

Study delegation on enforcement – the Department organized an instructional
seminar, which included meetings with American economic enforcement entities, in order to study the subject.

The delegation included representatives from the ISA's Head of the Investigations,
Intelligence and Trading Control Department, Administrative Enforcement Department,
District Attorney's office and International Affairs Department.
The delegation met with: representatives of the Securities Exchange Commission (SEC)
– where a number of meetings were held, which included discussions on the following
issues: methods for interrogating witnesses, enforcement procedures conducted by the
ISA, collecting intelligence, cooperation of witnesses and compensation of information
providers; FBI representatives to discuss cooperation between criminal enforcement
authorities; the New York Stock Exchange (NYSE) and FINRA (Financial Industry Regulatory Authority), where various issues were discussed, such as supervision of
trading, market structure, algo–trading and shorting, and a tour was taken of the
trading floor; the Skadden law firm, one of the largest in the US, where white collar
offenses and procedures with the SEC were discussed; the New York County's District
Attorney's Office, where the delegation learnt about its work procedures and how
economic cases were built for the court as well about NYPD's intelligence unit.
US capital market study delegation – as in every year, the Department participated in
organizing the ISA’s annual delegation to the US, which includes a visit of ISA
representatives to a number of regulatory authorities and capital market players, in
order to learn about various developments in the US capital market. This visit focused
on the following issues: broker–dealers, regulatory levels and analysis of regulatory
cost effectiveness.

ובכן, אחד הדברים שדווחו לשר האוצר לפיד (על פי חוק), היה על יציאה של קבוצה מרשות לניירות ערך כדי ללמוד מרשויות מקבילות בארה"ב, כאשר ממקבילתה האמריקאית הSEC למדה על "טכניקות לחקירת עדים…איסוף מודיעין, שיתוף של עדים ופיצוי לנותני מידע; הFBI דיבר על שיתוף הפעולה בין רשויות אכיפת החוק".  ומעניין מאוד שהדברים הללו עומדים בהחלט במרכז התיק במיוחד לאחר מרתון גיוס עדי המדינה שבא בעקבותיו. זה מלמד אותנו גם קצת יותר על דברים שלומדים להב433 מהשותפים שלהם מעבר לים, ולפני שנמשיך נציין כי בנובמבר 2017 יצא המפכ"ל אלשיך לביקור בארה"ב (בין השאר עם ראש חטיבת המודיעין, מני יצחקי, לא?) בדיוק כדי לתאם את שת"פ הפעולה עם הFBI ורשויות deep-state אמריקאיות בהמשך הדרך (שכן ראש הארגון כרגע הוא מיולר), והנה מה שקרה זמן קצר לאחר מכן בתיק 4000.

אז אכן, גם פה יש חקירה מקבילה של הFBI אשר יכלה לאפשר הוצאת צווים מיוחדים ושימוש בקו התפר האפור של החוק בין המדינות כדי לנפח את תיק 4000 מחדש. מדובר בחקירה בינלאומית הכוללת את הFBI ומשטרת שוויץ, בתיק שנפתח על המיליארדר הישראלי בני שטיינמץ בטענה שהיה מעורב בשוחד בגיאנה אפריקה עבור עסקיו. באוגוסט 2017 עצרו אותו לחקירה יחד עם מי שנכנס ממש חודשים ספורים לפני לדירקטוריון של בזק והפך למנכ"ל עקב החקירות של אלוביץ' ופילבר בתיק 4000. בזק כמובן הוציאה מיד הצהרה עם המעצר שאין קשר בין התיקים. יחד עם זאת כרגע הוא עדיין המנכ"ל בפועל, ולוחצים עליו לחסל את אחזקותיהם של הנחקרים והמואשמים בתיק בזק שמנסים להדביק גם על נתניהו.

יותר מזה, שטיינמץ מעורב בתביעת ענק כנגד ג'ורג' סורוס, בטענה שהוא זה שגרם לכל ההתנכלות לעסקיו. ויתרה מזאת, שטיינמץ דרך משפחתו מקורב ללא אחר מאשר ג'ארד קושנר, החותן והיועץ הקרוב ביותר לטראמפ, עניין זה עלול בעני הרשויות, ובעיקר הFBI בראשות רוברט מיולר שהוזכר לעיל, לחבר בין שני התיקים והחקירות, של טראמפ שם ונתניהו פה. סורוס בעצמו איש מקורב עד מאוד ומעורב עד מאוד בממשל אובמה ותחכיו. בין אם שטיינמץ אשם או לא, אנו לא יודעים, אבל ההסתברות שבשני התיקים המרכזיים תהיה חפיפה כה בוטה בין חקירות פה ושם, היא מאוד נמוכה,שמים לב לדפוס?

במצב שכזה ישנה חפיפה זועקת בין התיקים ועוד אפשרות לשת"פ מודיעיני בינ"ל. במקרה זה אנו תוההים, האם ההדלפות של כל ההאזנות שעשו לשרה למשל בנוגע לתיק 4000 עם וואלה ואלוביץ', האזנות שהיו בתקופה של הנשיא אובמה, נשיא אשר היה במעקב והאזנה קבועים לנתניהו ,עקב כך שהציב אותו בראש רשימת המעקב בעקבות נסיונותיו לסכל את הסכם הגרעין האיראני האסוני, התבצעו בפועל על ידי ממשל אובמה והועברו לחוקרים בארץ? או אולי אפילו להפך?

תיק פינטו:

במקרה של פינטו, תיק מקביל נפתח בעקבות התרעה שלו על סחיטה שעבר בארה"ב על ידי אנשים שעבדו איתו, ומשניסה לעצור אותם בעזרתו של איש FBI לשעבר מייקל גרים, הוא שוב נפל להיות קורבן לסחיטה על ידי גרים עצמו. פינטו חשף הכל לחוקרים בFBI, ולטענתו המשטרה בארץ החלה להתנכל אליו ברגע ששאלו אותו בארה"ב על קשריו עם המשטרה. לטענתו גורמים בכירים במשטרה וכולל שר בממשלה דאז פנו אליו לא להעיד בפני הFBI.  כמו כן הוסיף בפני החוקרים ולא הסתיר את העובדה שהוא עומד להעביר כסף לברכה (שאז תפס אותו במלכודת השוחד שסיכלה את מינוי ארביב).

כך הFBI ידע 3שנים לפני על מערכת היחסים של פינטו ברכה, ובאותה העת היועמ"ש ויינשטיין היה צריך להחליט על פרשת מתן השוחד של פינטו לברכה, על סמך עדות שברכה נתן לפקודים תחתיו, ועם המידע שהבולשת שיתפה כבר אז את המשטרה. כאמור ברכה זוכה מכל אשמה ורבב ועדותו התקבלה.

במקרה זה ארביב ופינטו דווקא שיתפו פעולה עם הFBI והצד השני פעל לזכות את ברכה ולהפליל את פינטו. משנכנס ההרכב של יצחקי ריטמן, נראה כי חל תיאום החקירות טראמפ של מיולר ונתניהו בארץ. ובמילים אחרות, משהתאבד ברכה וסוכל מינויו של ארביב, נראה שחסידים של הרב בכירים במשטרה יצאו מהתמונה, ומעתה בראש הוצבו אנשים הקרובים לרוברט מיולר.

עכשיו אתם מכירים אותנו פה בקונספיל, אנחנו אוהבים להראות את פנימיות הקנוניה, והפעם החלטנו עקב מה שעומד על הפרק, להסיר לגמרי את הכפפות, ולהסתכן בחשיפת המידע הבא. 

טיהור השפעתו של חצר פינטו במשטרה קרה בעוד מקום מרכזי בארץ ויחד איתו הגיע גם שינוי אידיאולוגי עמוק. בעבר כותב מאמר זה, הכרתי את הרב פרופ' משה ס. אנטלמן שכתב  את הספר "להשמיד את האמונה היהודית" (to eliminate the opiate), ובאחד מהביקורים בביתו כששהה בחשאי באחת מההתנחלויות ליד ירושלים, יצא לנו לדבר על נושא קרן רוטשילד קיסריה.

את מעורבות המשפחה בסדר העולמי החדש, מימון רפורמים ומהפכנים, ונסיון להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה כתבנו רבות. אבל היית כבשה שחורה במשפחה, וניתן לראות זאת בקלות אם עוקבים אחר ההיסטוריה, מדובר באדמונד דה רוטשילד, מקים קרן רוטשילד שחלצה את הארץ עם העליות הראשונות.

אדמונד דה רוטשילד בניגוד למסורת אבותיו ומשפחתו, לא הסכים לממן את הגולם הרפורמי, להפך, הוא דווקא היה ציוני מאוד, והאמין שהפתרון של העם היהודי הוא לא להטמע או להצטרף לתנועות הפועלים המרקסיסטיות, אלא להתיישב בארץ ישראל עם המסורת והאמונה הייחודית והשורשית שכיום נקראת אורותודוקסית בצורה מזלזלת, אבל אשר היא מנת חלקם של רוב יהודי העולם.

אכן אדמונד חבר לחובבי ציון שהתנגדו לתנועות הפועלים האדומות אשר ניסו לשאוב אליהן את היהודים באותה תקופה, ובכך עזר לחלוץ את הארץ ולהקים בתי ישיבה כמיטב המסורת. הוא לא הפסיק להתפלא מאותם ציונים ראשונים בעליה הראשונה. כאן בעצם ניתן לראות שערס הציונות הוא בכלל בחלוצים קפיטליסטים, ולא הסוציאליזם הזר של מפא"י אשר הנכיח דיקטטורה חילונית ראדיקלית "נאורה" על כל מי שלא הסכים איתם ואשר נשמרת היום במדינת העומק.

אדמונד כמובן ,כדי לשמור על הקרן שלו, העביר אותה לידיי בנו הקרוב ג'יימס, והוא בתמורה לאחריו הותיר את הקרן לידי לאישתו (שניהלה גם במהלך חייו), דורתי רוטשילד. ומי היא אותה דורתי? נראה שהיא עדיין שמרה על המסורת של אדמונד, מה שכיום לא ניתן לאמר על ג'ייקוב רוטשילד שמנהל את הקרן והפך אותה לא לא פחות רפורמית מהקרן החדשה לישראל.

מה שבאמת מעניין בדורתי היא שהיא חיצונית למשפחת רוטשילד, היא בכלל בת למשפחת… פינטו. ובכן, את הזיכיון ממס השערורייתי שקיבלה הקרן משמעון פרס (ובמקרה בנו חמי נהיה בדירקטוריון של הקרן), השיפוץ לבית המשפט שהנכיח סמלי אילומינטי רפורמים בבית המשפט העליון המקרין החוצה את דוקטרינת האקטיביזם השיפטי והמהפכה החוקתית של אהרון ברק, אינספור המענקים לארגונים חתרניים, כל זאת ועוד הגיעו בהחלט לאחר מותה של דורתי ב1988.

והנה המהפך האידיאולוגי שעברה קרן רוטשילד. 

מממנת את העמותה לחופש מידע של רביב דרוקר אשר אחראית לפתיחת תיקים רבים כנגד נתניהו שנסגרו ללא כלום, לא במקרה תרומות הגיעו גם מהאיחוד האירופאי והקרן החדשה לישראל.

תורמת להשארת המסתננים בישראל, מה שמקדם גם את מטרת הקרן החדשה לישראל והרפורמים, לשנות את צביון המדינה לכל אזרחיה.

וזה לא פוסק פה.

נתנאל פיליפ דה רוטשילד ואחותו אסתר תרמו לקמפיין לפיד בבחירות 2015. אותו נתנאל דה רוטשילד הוא הבן והיורש של ג'ייקוב דה רוטשילד אשר כיום מנהל את קרן יד הנדיב. לא במקרה הוא תורם ללפיד שהולך לבית כנסת רפורמי. שימו לב מה עוד הוא עושה. הוא במועצה הבין לאומית של מכון ברוקינגס, מה שמחזק את הסברה שלפיד הוא אחד מכלי השחמט המרכזיים שלו (ועד מפתח בתיק 1000 למרות שהוא, על פי כל הראיות ו-all things considered, זה אשר אמור להיות מואשם). מיותר לציין שגם במכון ברוקינגס ניתן למצוא אנשים דוגמאת מרטין אינדיק, מבכירי המועצה הבינ"ל של הקרן החדשה לישראל.

על הקשר בין יאיר לפיד, מכון ברוקינגס, הממומן ע"י קטאר, הקרן החדשה לישראל, והפלת נתניהו

 

ועם מי לפיד כרת ברית ב2013? עם בנט, שמשפחתו מגיעה מבית הכנסת הרפורמי הידוע בניו יורק, מקדש עמנואל. לברית שלו עם לפיד קראו ה"ברית החדשה", והאם זה צירוף מקרים שההדלפה הראשונה שהגיע לדרוקר והחלה את מסכת החקירות עוד מהקנדציות הקודמות, ביביטורס, הגיע מאיש לשכתו של נתניהו… בנט בעצמו? שוב רפורמים, שוב רוטשילד, שוב נסיון לשנות את צביונה היהודי של ישראל והיהודים החיים בה. (מאמר המובא יש גם סקירה קצרה על מעורבות המשפחה עם הרפורמים).

הפוטש: על מי ועבור מי איילת שקד עובדת?

 

לסיום ניתן לכם להרהר בדבר אחרון. העלייה הראשונה שתמך בה רוטשילד לוותה בעוד עלייה שעד היום מתווכחים מי היית ראשונה, אבל הרוח היית דומה, ומדובר בעליית תלמידי הרב הגאון מוילנה, שהשפעתו על משפחת פינטו עד הלום היא לאין שיעור, אבל יותר מזה, במאבק על כס ראשות הממשלה עומד אדם, שלאחר שהפכו את קרן רוטשילד ולהב 433, מנסים להפוך את כסאו, והוא, נתניהו, נצר לשושלת הגאון מוילנה, הציונים הראשונים טרום מפאי שבאו לישב מדינה יהודית, ולא פנקס אדום.

לילה טוב.

ויש המשך, רק התחלנו… 

נספח1:

מה עוד יכלו מני יצחקי ורוני ריטמן לסדר בארגון שהנהיגו:

מעריב אונליין 22.1.18 – תת ניצב גיא ניר, לשעבר ראש חטיבת המודיעין במשטרה, העביר מכתב אמש לשר לביטחון פנים גלעד ארדן, בו טען כי מפקדו הישיר עד לא מזמן, ניצב מני יצחקי, שהיה ראש אגף החקירות והמודיעין, ביצע בו "סיכול ממוקד", לאחר שחשף אי סדרים חמורים באגף, כך נחשף הערב (שני) ב"חברת החדשות". תת ניצב לילי באומהקר, נשיאת בית הדין למשמעת במשטרה, סיפרה לו בשיחה ביניהם כי "יצחקי איים עליה שיטפל בה כמו בדומרני".

וכמובן נזכיר את מה שנראה כסיכול הממוקד למינוי המפכ"ל של גל הירש.

 

נספח 2:

מקורות הכת האקו פאשיסטית שבתאית רפורמית של האילומינטי

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

 1. מתנת אנטלמן יריב 2018-03-09

  מחקר מעמיק ומעניין ששם את כל מהלכי השחמט והחיבור ביניהם על השולחן.
  שאפו לכותב שחקר וראיין אנשים רציניים ומעורבים וחיבר את כל החוטים כמו שרק ידעים בקונספיל.
  קונספיל כבר לא רק אתר קונספירציות אלא אתר האמת! יראו כל העיתונאים השיטחיים וייראו!

 2. יגאל 2018-03-11

  העיקר תלו את ניצב ארביב בכיכר העיר . תקשורת .מחש.פרקליטות.עשו יד אחת בשביל להעיף אותו כי הוא הפריע למי שהוא .

 3. גבריאל 2018-10-19

  מאמר מדהים! יישר כוח על עבודת תחקיר ייסודי וחיבור חלקי הפזאל. המורכב. עבודת קודש בגילוי האמת. עבודת תחקיר עיתונאית ממעלה ראשונה!