ציטוטים מעניינים

סדר עולמי חדש - NWO

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

בעמוד הזה ננסה לאסוף כמה שיותר ציטוטים מעניינים שנאמרו מפיהם של אנשים חשובים לאורך ההיסטוריה. אם אתם לא מאמינים לנו, אולי תאמינו להם…

"לו יכולתי להיוולד מחדש, הייתי רוצה לחזור לכדור הארץ כוירוס קטלני כדי לצמצם את אוכלוסיית העולם"
הנסיך פיליפ, דוכס אדינבורג, בונה חופשי. מתוך ההקדמה לספר "If I Were an Animal".

"מי ששולט בעבר שולט בעתיד. מי ששולט בהווה שולט בעבר."
ג'ורג' אורוול, מי שטבע את המונח "האח הגדול".

"חמישים איש ניהלו עד היום את אמריקה, וזה מספר גבוה."
ג'וזף קנדי, אבא של ג'ון קנדי.

"הטיעון למען ממשלה בידי האליטות הוא לא ניתן להפרכה."
^ סנאטור וויליאם פולברייט, היה יו"ר הועדה ליחסי חוץ של הסנאט בשנות ה-60.

"שליטיה האמיתיים של וושינגטון הם בלתי נראים ומפעילים את כוחם מאחורי הקלעים."
פליקס פרנקפורטר, שופט בבית המשפט העליון של ארה"ב

"האדם שאינו קורא דבר כלל הוא מחונך טוב יותר מהאדם שאינו קורא דבר מלבד עיתונים"
תומאס ג'פרסון.

"בפוליטיקה, שום דבר לא קורה בטעות. אם משהו קרה, אתה יכול להיות בטוח שזה תוכנן כך."
פרנקלין דלאנו רוזוולט, נשיא ארה"ב לשעבר

"בבעלות סוכנות הביון המרכזית [סי.איי.איי] נמצא כל אדם בעל חשיבות כלשהי בתקשורת המרכזית"
וויליאם קולבי, ראש ה-CIA לשעבר.

"עבודתנו היא לתת לאנשים לא את מה שהם רוצים, אלא את מה שאנחנו מחליטים שצריך להיות להם."
ריצ'ארד סיילנט, נשיא חברת CBS לשעבר

"האדם הופך לנכה בהיפגשו פנים אל פנים עם קנוניה כל כך ענקית, שהוא אינו מסוגל להאמין שהיא קיימת"
ג'יי אדגר הובר, ראש האף-בי-איי לשעבר.

"למעמד השולט יש את בתי-הספר והתקשורת תחת האצבע. עובדה זו מאפשרת לו לשלוט ברגשות ההמונים."
אלברט אינשטיין

"אתה יודע מה אני הולך להגיד ליהודים האלה כשאני אגיע לישראל? . . . אני אגיד להם שהם כולם הולכים לגיהנום"
ג'ורג' וו. בוש, נשיא ארצות הברית היוצא

"תהיה לנו ממשלה עולמית, בין אם נרצה או לא. השאלה היחידה היא האם הממשלה העולמית תושג בכיבוש או בהסכמה."
ג'יימס וורבורג, בנקאי אמריקאי, יועץ כלכלי לפרנקלין די רוזוולט

"אנחנו הולכים לכפות את אג'נדת הכיסוי התקשורתי שלנו ע"י התעסקות בסוגיות ונושאים שאנחנו בוחרים להתעסק בהם."
ריצ'ארד כהן, מפיק בכיר של CBS

"אנחנו על הסף של טרנספורמציה גלובלית. כל מה שאנחנו צריכים זה את המשבר הגדול הנכון והאומות יקבלו את הסדר העולמי החדש"
דיוויד רוקפלר, בנקאי אמריקאי וראש "המועצה ליחסי חוץ" (CFR)

"מאחורי הממשלה הרשמית המדומה יושבת לה על הכתר ממשלה בלתי-נראית, שאינה שומרת אמון ולא לוקחת שום אחריות כלפי העם."
תיאודור רוזוולט, נשיא ארה"ב לשעבר.

"תהליך הטרנספורמציה, גם אם יביא איתו שינוי מהפכני, ככל הנראה ייארך זמן רב, בהיעדר אירוע קטסטרופי מזרז, כמו 'פרל הארבור' חדש."
הפרוייקט למאה האמריקנית החדשה (PINAC), גוף בו חברים דיק צ'ייני ודונאלד ראמספלד

"האמת בסופו של דבר, כפי שאתה ואני יודעים, היא שאלמנט פיננסי במרכזים הגדולים יותר היה בבעלות על הממשלה כבר מאז ימיו של אנדרו ג'קסון."
^ מתוך מכתב שכתב פרנקלין די רוזוולט לקולונל האוס.

"מה שעומד על הפרק הוא יותר ממדינה אחת קטנה, זהו רעיון גדול – סדר עולמי חדש, בו אומות שונות נמשכות יחד במטרה משותפת להשיג את השאיפות האוניברסליות של האנושות: שלום וביטחון, חופש, ושלטון החוק."
ג'ורג' בוש האב

"עיסוקו של העיתונאי הוא להשמיד את האמת, לעוות, להשמיץ, להתרפס לרגלי תאוות הממון, ולמכור את המדינה שלו למען מנת הלחם היומית שלו. אתם יודעים זאת ואני יודע זאת, אז איזו מין שטות זו הרמת כוסית לחיי עיתונאות עצמאית?"
ג'ון סווינטון, עורך הניו-יורק טיימס לשעבר

"בדור הבא בערך תהיה שיטה תרופתית לגרום לאנשים לאהוב את השעבוד שלהם וליצור דיקטטורה ללא דמעות, כלומר יצירת מעין מחנה ריכוז ללא כאבים לחברות שלמות כך שחירותם של אנשים למעשה תילקח מהם בעוד הם די ייהנו מכך".
אלדוס האקסלי, סופר בריטי ידוע ("עולם חדש מופלא")

"למרות שזה די נכון שכל מדיניות אאוגנית רדיקלית תהיה בלתי אפשרית מבחינה פוליטית ופסיכולוגית במשך הרבה שנים, זה יהיה חשוב שאונסק"ו יראו שהבעיה האאוגנית נבחנת בקפדנות הגדולה ביותר, ושהציבור יודע על הנושאים שעומדים על הפרק מספיק בשביל שהרבה ממה שכרגע לא יעלה על הדעת, בסוף לפחות יוכל לעלות על הדעת."
ג'וליאן האקסלי, אח של אלדוס האקסלי.

"כיום הדרך לדיקטטורה מוחלטת בארה"ב יכולה להיסלל פשוט באמצעים חוקיים, בלתי-נראים ובלתי-נשמעים לקונגרס, לנשיא או לעם. כלפי חוץ יש לנו ממשלה חוקתית. בתוך המערכת הממשלתית והפוליטית שלנו פועל עוד גוף המייצג צורה אחרת של ממשלה – אליטה ביורוקראטית."
^ סנאטור וויליאם ג'נר

"הועדה התלת-צדדית נועדה להיות הכלי לאיחוד הרב-לאומי של האינטרסים הכלכליים והבנקאיים ע"י תפיסת השליטה בממשלה הפוליטית של ארה"ב. הועדה התלת-צדדית מייצגת מאמץ מתואם ומיומן לתפיסת שליטה וריכוזם של ארבעת מרכזי השליטה: הפוליטי, הכספי, האינטלקטואלי והדתי. כוונתה של הועדה התלת-צדדית היא יצירת מעצמה כלכלית עולמית שתהיה עליונה לממשלות הפוליטיות של המדינות המעורבות. כמנהליה ויוצריה של המערכת, הם ישלטו בעתיד."
^ סנאטור בארי גולדווטר, בספרו "With No Apologies"

"עצם המלה 'סודיות' מנוגדת לעקרונות של חברה חופשית ופתוחה. ואנחנו כעם מתנגדים באופן מורש והיסטורי לאחוות סודיות, הסכמים סודיים, והתנהלויות סודיות…"
"כי אנחנו מתמודדים מסביב לעולם עם קנוניה ענקית וחסרת רחמים שמסתמכת בעיקר על אמצעים סמויים להרחבת השפעתה – על הסתננות במקום פלישה, על הסתה במקום בחירות, על הפחדה במקום רצון חופשי, על גרילות בלילה במקום צבאות ביום. זו מערכת שגייסה משאבים אנושיים וחומריים עצומים לצורך בנייתה של מכונה מתקתקת ויעילה המשלבת מבצעים צבאיים, דיפלומטיים, מודיעיניים, מדעיים ופוליטיים."
ג'ון פ. קנדי, נשיא ארה"ב שנרצח

"העולם נשלט בידי אנשים שונים לגמרי ממה שמדמיינים אלה שלא נמצאים מאחורי הקלעים"
"על הממשלות של ימינו להתמודד לא רק עם ממשלות אחרות, רודנים, מלכים ושרים, אלא גם עם כתות סודיות, עם סוכניהם המפוקפקים שנמצאים בכל מקום, שיכולות בין רגע לערער את כל תוכניות הממשלה"
בנג'מין ד'יזראלי, ראש ממשלת בריטניה במאה ה-19

"השפל היה הגניבה המחושבת מהציבור בידי מעצמות הכסף העולמיות, שהתעוררה בעקבות המחסור הפתאומי המתוכנן באספקת הכסף בשוק הכספי של ניו-יורק… מנהיגי הממשלה העולמית האחת והבנקאים הצמודים שלהם עכשיו השיגו שליטה מלאה על מכונות הכסף והאשראי של ארה"ב דרך יצירת בנק הפדרל-רזרב שבבעלות פרטית."
קורטיס דול, הבן החורג של פרנקלין די רוזוולט, מתוך ספרו "My Exploited Father-In-Law"

"אנחנו נצליח במפרץ. וכשזה יקרה, הקהילה העולמית תשלח בכך אזהרה תמידית לכל דיקטטור או עריץ, בהווה או בעתיד, שחושב על אגרסיביות בלתי חוקית. העולם יכול אם כך לנצל את ההזדמנות הזאת כדי להגשים את ההבטחה הישנה לסדר עולמי חדש – בו ברוטאליות לא תזכה לשבחים, ואגרסיביות תיתקל בהתנגדות קולקטיבית."
ג'ורג' בוש האב בנאום ממלחמת המפרץ

"ישנה והייתה קיימת כבר במשך דור, רשת בינלאומית שפועלת, במידה מסויימת, בדרך שבה הימין הקיצוני מאמין שהקומוניסטים פועלים. למעשה, לרשת הזו, שאנחנו יכולים לזהות כ'קבוצות השולחן העגול', אין שום בעיה עם שיתוף פעולה עם הקומוניסטים, או עם כל קבוצה אחרת, והיא עושה זאת לעיתים קרובות. אני יודע על הפעילות של הרשת הזאת כי חקרתי אותה במשך 20 שנה והורשתי לשנתיים בראשית שנות ה-60 לבחון את המסמכים והתיעודים הסודיים שלה. אין לי שום התנגדות לקבוצה זו או לרוב מטרותיה, ורוב חיי הייתי קרוב אליה ולרבים מכליה. אני התנגדתי, גם בעבר וגם לאחרונה, לחלק מהמדיניות שלה… אך בכלליות, ההבדל העיקרי בדיעותנו הוא שהם רוצים להישאר בלתי-ידועים, ואני מאמין שהתפקיד שלהם בהיסטוריה הוא חשוב מספיק בשביל להיות ידוע."
פרופ' קרול קוויגלי, ה'גורו' של ביל קלינטון, מתוך ספרו "Tragedy & Hope"

"אנשי צבא הם פשוט בעלי חיים טיפשים ואילמים, לשימוש כפקדונות במדיניות חוץ"
"היום האמריקאים יחרדו אם חיילים של האו"ם יכנסו ללוס אנג'לס כדי להשיב סדר, מחר הם יהיו אסירי תודה! זה יהיה נכון במיוחד אם יאמר להם שישנו איזה איום חיצוני אי-שם, בין אם אמיתי או מדומיין, שמאיים על עצם קיומנו."
הנרי קיסינג'ר, שר החוץ של ארה"ב לשעבר

"אני חושב שזו (הקמת הסי-איי-איי) היתה טעות. ואם ידעתי מה עומד לקרות, לעולם לא הייתי עושה זאת… אבל זה יצא מכלל שליטה… עכשיו ממה שאני מבין, החבר'ה האלה בסי-איי-איי לא סתם מדווחים על מלחמות וכדומה, הם הולכים ועושים (מלחמות) משלהם, ואין אף אחד שיעקוב אחרי מה שהם עושים. הם מבזבזים מיליארדי דולרים בשביל ליצור בעיות, כדי שיהיה להם משהו לדווח עליו… הם הפכו לממשלה בפני עצמה – וסודית לחלוטין. הם פשוט לא צריכים לדווח לאף אחד…"
הארי טרומן, נשיא ארה"ב לשעבר

"מימיו של ספרטאקוס, וויסהאופט, קארל מרקס, טרוצקי, רוזה לוקסנבורג ואמה גולדמן, הקנוניה העולמית הזאת גדלה בהתמדה. הקנוניה הזאת שיחקה תפקיד ברור וניתן לזיהוי בטרגדיה של המהפכה הצרפתית. היא הייתה השורש העיקרי של כל תנועה חתרנית במאה ה-19. ועכשיו לבסוף הלהקה הזאת של אנשים יוצאי-דופן מהעולם התחתון של הערים הגדולות באירופה ואמריקה, אוחזים בעם הרוסי בשיער ראשו והופכים לשליטים הבלתי מעורערים של האימרפיה הענקית הזאת."
ווינסטון צ'רצ'יל

"זו לא כוונתי לפקפק בכך שהדוקטרינה של האילומינטי ועקרונות הג'ייקוביניזם לא התפשטו בארה"ב. להיפך, אף אחד אינו מרוצה מהעובדה הזאת יותר ממני."
ג'ורג' וושינגטון

"הדבר המופלא מכל הוא, שהתיאולוגים הלות'ריאנים והקאלוויניסטים, השונים זה מזה אך שייכים למסדר שלנו, באמת מאמינים שהם רואים בזה (באילומנטי) את הטעם האמיתי והמקורי של הדת הנוצרית. הו, אדם בן-תמותה, היש דבר שלא ניתן לגרום לך להאמין בו?"
אדם וויסהאופט, מייסד האילומינטי

"הבנייה החופשית, כמו כל הדתות, מסתירה מכולם את כל סודותיה חוץ מאשר בפני הנבחרים הגבוהים, ומשתמשת בהסברים לקויים ופרשנויות מוטעות של סמליה בשביל להטעות את אלו שכל המגיע להם הוא להיות מוטעים."
"המעלות הכחולות הן לא יותר מאשר החצר החיצונית או המרפסת של המקדש. חלק מהסמלים מוצגים שם בפני החניך, אך הוא בכוונה מוטעה על ידי פירושים לא נכונים. אין כל כוונה שהוא יבין אותם, אלא שהוא ידמין שהוא מבין אותם".
אלברט פייק, בונה חופשי דרגה 33

"…מה יותר אבסורדי ויותר לא נכון מלייחס את השם של לוסיפר לשטן, כלומר, להתגלמות הרוע? הלוציפר האינטלקטואלי הוא רוח החכמה והאהבה ; הוא המנחם, רוח הקודש, בזמן שהלוציפר הפיסי הוא הסוכן הגדול של המגנטיות האוניברסלית".
אליפאס לוי, בונה חופשי

"ראשית, כישוף המיועד לקיסר לוציפר. הקיסר לוסיפר, נסיך ושליט רוחות המרדנות, אני מפציר בך לעזוב את משכנך, היכן שהוא ממוקם בעולם, ולבוא אלי לתקשר איתי."
ארתור אדוורד ווייט, בונה חופשי דרגה 33

"…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ"ל, אז נשמתי תשועבד אליו. חתום …"
"כשהבונה החופשי לומד שהמפתח ל'לוחם על המכשול' הוא היישום הנכון של דינמו כוח החיים, הוא למד את המסתורין של המלאכה. האנרגיות המזידות של לוסיפר הן בידיים שלו ולפני שהוא יכול להתקדם הלאה ואל-על, הוא חייב להוכיח את יכולתו ליישם את האנרגיה הזאת כראוי"
מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33

"לוציפר מייצג חיים, מחשבה, קידמה, ציוויליזציה, חירות, עצמאות… לוציפר הוא ההגיון… הנחש, המושיע".
"זהו השטן שהוא אלוהי כוכב-הלכת שלנו, והאלוהים היחידי"
הלנה בלבצקי, בונה חופשייה מנוסח "כוכב המזרח", ומייסדת התיאוסופיה

"אמנות ההארה טבועה בגיוס אשפים על־ידי עידוד חלומות של אנשי חזון הגונים או תוכניותיהם של פנאטים, על־ידי החמאה לגאונותם של אגואיסטים אמביציוזיים, על־ידי עבודה על מוחות לא יציבים או על־ידי תאוות כגון בצע וכוח, כדי להפוך את האדם בעל מטרות מוסטות. אלו משרתים את מטרות הכת".

^נסטה וובסטר בספרה מהפכה עולמית

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *