עדות מרקו פולו על אחוות החששין ושליטת התודעה שלהם ליצירת מתנקש

חששין

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

כדיי להכיר את שיטות שליטת התודעה בהם השתמשו הנאצים, וכיוצא בזה הCIA תחת מטריית פרוייקט MK-ULTRA, נחזור למקור פעם נוספת בנבכיי האיסלאם השיעי שעורר את התעניינותם של הסוכנות והמפלגה ואף יותר מזה כפי שייחשף בכתבות הבאות. כמו כן נזכיר, שלעולם לא תצליחו להבין את ההנדסה החברתית שנקראת היפים, אם לא תבינו את העיסמאילייה, הראשונים ששילבו צריכת סמים עם פוסט-מודרניזים כמעט אלף שנה לפניי. להלן העדות של מארקו פולו בנידון:

הכתבה הקודמת בסדרה.

הכריכה הקשה

1

2

 

מתחיל בעמוד 73, פרק על ה"איש הזקן מההרים"- זהו שמו של חסאן איבן צאבח, מנהיג אחוות החששיון.

3

 

 

 

עמ' 74:
אחת העדויות מהם קיבל מרקו פולו את המידע הוא ממוסלמי (כפי שכתוב- בן דת מאהומט, שם נרדף למוחמד, ודומה לבאפומט) בשם אלאדין (ואתם חשבתם שזה רק שם סרט של דיסני). בהערות שוליים רשום שאלאדין היה נסיך של העיסמאיליים, תת קבוצה בשיעה האיסלאמי שמהם קמו החששין, מי שהיו בעצם הקבוצה שתרגלה מה שגרשום שלום הצביע "מיסטיקה-ניהליסטית". החששין היו ופעלו נגד כל מסגרת חברתית מוסרית ותרבותית, והמטרה אצלהם קידשה את האמצעים. כלפי חוץ הם נראו כמו כל מוסלמי הדוק אחר, אך למדו לקחת כל אחד ודרך תהליך "אלכימי" להפכו מעופרת (מאמין) לזהב (כופר).
תזכורת על העיסמאיליים מהכתבה הקודמת בסדרה, אומת האיסלאם של זרם העיסמאילייה היא המקור שממנו המערב למד להקים אחוות סודיות כדוגמאת הבונים החופשיים:

מתוך The age of Faith של אחד ההיסטוריונים החשובים של זמננו, וויל דוראנט, עמ' 289.

"הפטמידים בנו בסיס תמיכה לכוון שלהם על ידי איסוף העיסמאיליים אל תוך לשכה גדולה עם מערכת חניכה מורכבת והיררכיה של דרגות; החברים שומשו עבור ריגול פוליטי ותחבולות; צורת המסדר עברה לירושליים ואירופה; והשפיעה עמוקות על הארגון, פולחן ואחיזה של הטמפלרים, האילומינטי, והאחוות הסודיות האחרות של העולם המערבי. איש העסקים האמריקאי, הוא מעת לעת מאמין הדוק של מוחמד, גאה בדוקטרינה הסודית שלו, התרבוש המרוקאי, והמקדש המוסלמי אליו שייך"

בעמוד 217 מסכם לנו וון האמר מתוך ספרו "ההיסטוריה של החשישיון":

"החשישיון היו בעצמם, כפי שראינו, ענף של העיסמאיליה, האילומינטי ההולמים של המזרח… ייסוד הלשכה שלהם בקהיר, המספר המגוון של דרגות חניכה, התארים של מאסטר, חבר, וטירון; הדוקטרינה הפומבית והסודית; השבועה לציות בלתי מותנה למען מפקחים לא ידועים, לשרת את תכלית המסדר; כל אלה מתאימים לגמריי עם מה ששמענו וקראנו, בימינו, לגבי אגודות סודיות מהפכניות; והם תואמים לא פחות בצורה של חוקתם, כמו גם בתכלית המשותפת להכרזת כל הממלכות והכמורות מיותרים…

המטרה המדומה של המוסד הזה היית בפניי עצמה מספיק ראויה לשבח, והדוקטרינה האקזוטרית (חיצונית-להמונים), שמה לעצמה את המטרה של סך הכל הפצת ידע, ותמיכה הדדית לחברים בה. בית המדע בקהיר, או בית הספר הציבורי של הלשכה, היה מקדש של המדעים, והמודל לאקדמיה, מספר גדול של חברים ללא ספק הונו בתמימותם על ידי צורתה החיצונית של הנדבנות, הפילנטרופיות, והפצת הידע; הם היו סוג של בונים חופשיים, אשר ארץ מוצאם, כפי שראינו, נמצאת במצריים, אם לא בימיי קדם, אז לפחות בהיסטוריה של ימיי הבניים. כפי שבמערב אגודות מהפכניות קמו מחיק הבונים החופשיים, כך במזרח החשישיון פרצו מהעיסמאיליה".

מרקו פולו מסביר שאלה אשר הצטרפו לאיש הזקן מההרים, מנהיג החששיון, לקחו על עצמם את השם מולח'ט, מילה נרדפת לכופר.

בעמוד 75, מתואר מעבר סודי, המצודה של החששיון, אותה הכיר המנהיג הזקן מההרים. המצודה הובילה למקום דמוי גן עדן, אשר בו זרמו נהרות יין וחלב, נשים שרקדו, מוזיקה מלבבת, נוף מרהיב, ובקיצור… כמעט כל מה שאסור על פי הקוראן (אלא אם כן אתה בעולם הבא, גן עדן). הוא ממשיך להסביר כיצד הזקן מההרים היה לוקח חבורה של עשר או 12 צעירים, מעמיס עלייהם אופיום, ובתרדמתם לוקח אותם לגן העדן המלאכותי שבנה, ושם נותן להם פורקן ניהליסטי אשר בסופו כאשר היו מתעוררים היה מסביר כי הוא השער שלהם לגן עדן, וכדי להגיע לשם יצטרכו לעשות כל שיאמר להם. בכך יצר חסאן את הרוצחים השכירים המסוכנים ביותר שהעולם אי פעם ידע.

 

 4

הסם בו השתמשו היה מורכב בעיקר מאופיום ולא חשיש כפי שנהוג לחשוב עקב מיתוסים שהפיצו על החשישיון. אך אכן עם השנים שם הכת הפך להיות מילה נרדפת ל"מתנקשים" ועד היום באנגלית המילה למתנקש היא Assassin כפי שהם נקראו. 

 
העדות מסתיימת באימרה:


"לא היה אדם, לא משנה כמה עוצמתי, אשר ברגע שנחשף לטינה של האיש הזקן מההרים, יכל להתחמק מהתנקשות"

וכל זה אלף שנה לפנני המוג'האדין והמחבלים המתאבדים שעושים זאת עבור 72 בתולות בגן עדן, איתם מתמודדים כיום בעולם.

 

5

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » השבתאים והניהליזם המיסטי המוסלמי של האילומינטי 2014-02-05

    […] זה מהות האילומינטי. זה מהות הOTO. זה מהות ה"שחר הזהוב". זה מהות הבוהמיאן גרוב. זה מהות החששין. וזה מהות… השבתאות. יעקב פראנק ששלום מזכיר בסוף הוא מנהיג זרם כת השבתאים הגדולה והמשפיעה ביותר לאחר מותו של שבתאי צבי. על המיסטיקה הניהליסטית וחוויותיה שבשמה החששין יצרו את המתנקשים והרוצחים המסוכנים ביותר שהעולם אי פעם ידע, הרחבנו בעדות שהבאנו של מרקו פולו לפועלם. […]