לא רק עסקים, ברק ביקר תכופות בדירת קטינות של אפשטיין עד 2019

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אנו חוזרים למאמר של הביזנס אינסיידר על הדירות של אפשטיין בבניין ברחוב 66 במנהטן, היכן שאהוד ברק ביקר לעיתים תכופות. אח שלו, מרק אפשטיין היה בעל הנכסים אחר שקנה אותם מוקסנר (בעל קרן וקסנר המכשירה את פקידי הדיפ סטייט מהארץ בהארווארד, והלקוח המוצהר היחיד של אפשטיין כל השנים).

בדירה שהה גם ז'אן לוק ברונל, בעל חברת הדוגמנות mc2, על שם המשוואה של איינשטיין כאשר האות E החסרה מסמלת את Epstein, שכן הוא משקיע בחברה. על פי מריצה ואסקז, מנהלת רישום בחברה, תפקידה היה לסדר ויזות לקטינות על בסיס דוגמנות שישוכנו אחר כך בדירות של אפשטיין. עדותה גובתה על ידי אב הבית של אפשטיין, רודריגז, מי שהדליף את הפנקס השחור הידוע בו רשומים גם אהוד ברק וגם ז'ן לוק ברונל.

תכף נחזור לרודריגז. אך קודם הקטע מהכתבה על אהוד ברק שתרגמנו לכם. מסתבר שהוא ביקר את אפשטיין בדירות הללו גם ב2019.

"ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק לא צולם יוצא או נכנס מהדירה ברחוב 301 East 66th, כפי שקרה ב2016 מחוץ לביתו העירוני הידוע לשימצה של אפשטיין, אך למרות זאת הותיר חותם. הדיירים מספרים כי היה מבקר קבוע במשך שנים.

דיירת אחת לשעבר מספרת כי "לעיתים תכופות" ראתה את ברק ואת שומרי הביטחון בבניין, הם נצפו לאחרונה אף בזמן לוח השנה הנוכחי. עוד דייר לשעבר, שאישר כי ברק היה מבקר תכופות, מספר שפעם היה במעלית עם ברק ועוד שני שומרי ראש לא חברותיים אחר שנדחקו פנימה ברגע האחרון.

על פי עדים, נוכחותו של ברק בבניין היית מוכרזת לדיירים על ידי כך שהיה איש ביטחון נראה מתבטל עם תושבי פרברים ברחוב מחוץ לבניין. מקור אחד אשר ביקר בבניין ב2017 זוכר שראה את מה שתואר כ"סוכני מוסד"-מתכוון לשומרי ראש ישראלים- מחכים למטה במדרגות, ומספרים שלפחות איש אחד מהשומרים היה עם אוזניה בזמן שברק היה משתהה למעלה. לפחות באירוע אחד, דייר לשעבר אמר, כי שוטרי NYPD נצבו בחוץ.

השם ופרטי ההתקשרות של ברק הופיעו ב"פנקס השחור" של ג'פרי אפשטיין, אשר גאוקר פרסמו ב2015. שמו סומן בעיגול על ידי רודריגז, אב הבית אשר גנב וניסה למכור אותו לעורכי הדין שייצגו את קורבנות אפשטיין. על פי הוואשינגטון פוסט, רודריגז אמר לFBI שהוא סימן בעיגול את שמות ה"עדים" למעשיו של אפשטיין.

ברק הודה לדיילי ביסט חודש שעבר שהוא ביקר בשני הדירות במנהטן של אפשטיין ובאי הפרטי שלו אך הכחיש שפגש שם ילדות. מעבר לכך הוא שמר על עמימות, וסיפר שהוא ואפשטיין נפגשו "יותר מ10 פעמים, והרבה פחות ממאה, אבל אני לא יכול לאמר בדיוק כמה. אני לא עוקב"

ברק לא מזכיר את מדינת פלורידה בהצהרתו, אך אלן דרשוויץ העיד בתצהיר ב2015 שאפשטיין החזיק סוויטה של חדרי שינה עבור אורחים בביתו בפאלם ביץ', אשר "הוקצו לאנשים כגון סנטור ג'ורג' מיטשל, אהוד ברק, ואורחים נכבדים שלנו במקום".

ברק כעת לפי המדווח פועל לפרק את השותפות המוגבלת אשר יצר עם אפשטיין ב2015, כאשר הוא מציין כי לא היה יודע באותה העת שפשעי אפשטיין כללו קטינות (קונספיל: בולשיט, כולם ידעו זה פורסם בציבור בגדול). דובר של ברק לא הגיב לבקשת תגובה"

Business Insider: Inside the mysterious Manhattan apartment building on East 66th Street, where underage models, lawyers, and key players in Jeffrey Epstein’s sex-trafficking circle all live. Ex-Israeli Prime Minister Ehud Barak is a frequent visitor.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *