מה היא הפילוסופיה הלוציפריאנית של הגלובליסטים ולמה היא מובילה לסחר בילדים

מה היא הפילוסופיה הלוציפריאנית של הגלובליסטים ולמה היא מובילה לסחר בילדים

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

ועכשיו לגזר דין נוסף חשוב מאוד:

סוף-סוף גזר דין כנגד מנהיג כת NXIVM, קית ראנייר, שהפטרונים שלו היו שתי האחיות היורשות לאימפריית ברונפמן, שרה וקלייר ברונפמן, הן העבירו תרומות לא חוקיות לקמפיין קלינטון בסוג של פרשת עמותות בבחירות האחרונות בארה"ב, ובדומה אח שלהן היה מעורב בראש הפירמידה של פרשת עמותות בבחירות 99 בארץ, כמו כן הוא קשור בטבורו לאהוד ברק ומפלגת כחול לבן. 

שימו לב לגזר הדין נגד ראש הכת ולתפיסת עולמו לנרמול פדופיליה. 

הארגומנטים ה״שמאל-פרוגרסיביים״ של מנהיג כת NXIVM:

ישנם ילדים ״המאושרים לחלוטין״ מקיום יחסי מין עם מבוגרים

דבריו של רנייר נשמעים בסרטון ששימש בעדותו של סוכן ה- FBI מייקל ויינגר, כחלק אחרון מחומר הראיות שהתובעים הציגו בבית המשפט המחוזי של ארה"ב בברוקלין, שהסתיים בהרשעה בכל סעיפי האישום.

ראנייר נמצא אשם בסחיטה, בסחר במין, בעבודות כפייה ובקנוניה. אישומי הסחיטה כוללים פעולות של החזקת פורנוגרפיית ילדים, ניצול מיני של ילד, סחיטה, גניבת זהות ומרמה.

תמצאו לבד את ההגיגים השמאל-פרוגרסיביים של הטורף המיני:

קית' רנייר סיפר לחסידי NXIVM הבכירים כי ילדים קטנים "שמחים לחלוטין" לעבור חוויות מיניות עם מבוגרים ושהחברה היא זו הרואה בכך התעללות. 

הוא גם לימד את חסידי הכת כי נשים דיווחו על ״חוויה בלתי צפויה של חירות המתרחשת בזמן אונס״.

רנייר קבע כי הסטנדרטים המגדירים התעללות – והתעללות מינית בילדים – משתנים מאוד בהתאם להיכן ומתי חיים. 

על גיל ההסכמה לקיום יחסי מין אמר כי ״במדינות מסויימות, זה 17, בחלקים אחרים של העולם זה 12״.

"מה ש[נחשב]התעללות בתחום אחד זה אינו התעללות באחר, ומה זה בעצם?"… "אם האדם הוא ילד או האדם הוא כמו-מבוגר? האם לאדם יש סוג מסוים של קוגניציה, מוסר לעשות בחירה כזאת?"

הערות רנייר על פדופיליה ואונס הוכיחו כי ראנייר שרלטן נרקיסיסטי וטורף מיני. 

כלומר, פרוגרסיביסט.

רנייר הטיף בוידאו-צ'אט כי אנשים רבים הצורחים ״התעללות״ לא מבינים על מה הם מדברים ורק בגלל שהסטנדרטים מסווגים משהו כ״התעללות״, זה אינו אומר שזו התעללות.

"לעתים קרובות כאשר אתה מייעץ לאנשים שהם, למשל, ילדים, לגבי מה שאתה מכנה התעללות … כמה ילדים קטנים שמחים לחלוטין עם זה״ … ״עד שהם מגלים מאוחר יותר בחיים מה קרה, ואז זה יותר החברה שמתעללת בהם מאשר ההורים, כי בחברות בעבר, כמו ברומא או מה שלא יהיה, הסטנדרטים היו שונים מאוד, אבל אנחנו לא ברומא ואנחנו צריכים לדעת את זה".

התובעים ועדים טענו שהגורו ״להעצמה נשית״ קיים יחסי מין עם ילדה מקסיקנית בת 15 ושמר תמונות פורנוגרפיות שלה בכונן בביתו.

עוזרת התובע, מוירה פינזה, הקרינה גם וידאו בו נשיאת NXIVM, ננסי זלצמן, נואמת בפגישה במסעדה. בסרטון, זלצמן חוזרת על דברי רנייר בפגישה של ״Jness״, שהיא קבוצת נשים בתוך NXIVM.

זלצמן, [שהודתה באשמה בביצוע עבירות הקשורות בחקירה הפדרלית של NXIVM במרץ האחרון] רומזת שהאשמה במקרים של התעללות בילדים צריכה להיות, במקרים מסוימים, משהו שחסידי NXIVM "צריכים לפתור בינם לבין עצמם.״

עוזרת התובע, מוירה פינזה, הציגה ספרות מ- NXIVM שתוארה כ"החוויה האנושית":

"אם מישהו בא ממדינה שבה המבוגרים מגרים אורלית את הילדים, והם מגלים, בהתאם לתרבות האמריקנית שהם עברו התעללות. האם הם עברו אותה? מי ביצע את ההתעללות?"

"המתעלל הוא התרבות שלנו, החברה שלנו".

TimesUnion: Raniere on tape: Some children 'perfectly happy' having sex with adults

בהקשר זה נזכיר כי פחות מיממה לאחר שקית׳ ראנייר נעצר במקסיקו, הFBI וכוחות נוספים פשטו על ביתו של ד״ר ברנדון פורטר מאלבני, ניו יורק, החשוד כי ניהל ניסויים חולניים בבני אדם עבור כת Nxivm על פי הוראותיו של קית׳ ראנייר, ובמימון קלייר ברונפמן.

פורטר העביר גם את ילדיו שלו ניסוי ארוך טווח בשם "Rainbow Cultural Garden" עליו מבקריו אומרים כי האג'נדה הנסתרת שלו היא להכשיר ילדים לאימוץ התנהגויות סוציופתיות.

ראנייר, ראש הכת ופדופיל, גם ייסד רשת של לפחות 11 בתי ספר וגני ילדים מהאליטה ברחבי העולם המופעלת באמצעות תכנית "Rainbow Cultural Garden"

נזכיר לכם גם שראנייר כתב פטנט כיצד לדעת האם ניתן לשקם לוצפריאן, אדם המאמין בתפיסת העולם המכונה על שם לוציפר, המלאך מורד. מורד במה בעצם? במוסכמות ואבחנות החברה הבנויה על טבע האדם. למוסכמות לדעתו אין ל שום בסיס והן שרירותיות. זה מעניין כי תפיסת העולם הפרוגרסיבית ושל האליטות והשמאל היא בדיוק רלטביזם כזה שלא רואה שום משמעות במוסכמה חברתית מוסרית כזאת או אחרת, כל מוסכמות שוות בערכן לדעתם.

שימו לב, מחקר מדעי גילה שסף הגועל של אנשים בעלי תפיסת עולם פרוגרסיבית כזאת הוא מאוד גבוהה, הם לא נגעלים בקלות כשמראים להם תמונות של זוהמה, הקאה, חרקים וכו'.

Business Insider: Scientists have discovered two simple psychological differences that make you liberal or conservative

אך מנגנון הגועל הביולוגי חשוב ביותר, כי הדברים שהוזכרו לעיל חשובים אם רוצים לשמור על עצמינו מלכלוך וחיידקים שמביאים מחלות למשל, מישהו ללא סף גועל בכלל פשוט ממשיך בחייו כרגיל, יכול להרים צואה מהרצפה ללא כפפות. או במצב מוגזם יותר אם מישהו כזה רואה אדם שנפצע קשה יהיה לו פחות דחף להזעיק עזרה מהר כשכל דקה קובעת. לדברים הללו יש בסיס שמתגלה בתהליך אבולוציוני ארוך שבסופו אנו מגיעים למוסכמות חברתיות אשר שומרות על חברה יציבה לאורך דורות. 

מה שמעניין הוא שהפטנט של ראנייר בודק באותו אופן של גירויים ויזואלים בין היתר את התגובות של המאובח כמו בניסוי המדעי הנה"ל.

לא מפתיע שלגלובליסטים ופסיכופטים יש מאפיין אישיותי משותף כל כך בולט. 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 תגובות

 1. יוסי 2019-06-25

  מזעזע וחולני

 2. מור באום 2019-06-26

  למה אין לזה שום איזכור כל שהוא בתקשורת בישראל לא בממסדית וגם לא ברשתות???

 3. המקנספל מבוסטון 2019-06-26

  בארץ מכיוון שמשפחת ברונפמן מעורבת, והיא שמה כסף ניהול ומשאבים על מפלגת כחול לבן

 4. אסתר זוארץ 2019-08-01

  מוזר שבארץ זה עובר חלק