איך מגייסים סוכנים זרים מבני עמנו ומחדירים אותם אל משרדי הממשלה?

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

Yehuda Lavi:

איך מגייסים סוכנים זרים מבני עמנו ומחדירים אותם אל משרדי הממשלה? תשכחו מסרטי ריגול, מגיוס של פקיד ממשלה בפגישה חשאית בבית קפה ומהעברות מיליוני דולרים לחשבונות סודיים בשוייץ. זהו העולם של אתמול. היום זה עובד אחרת.

אביא כאן דוגמה אחת מני רבות. זוהי פרסומת של אוניברסיטת תל אביב. כיום זה מתחיל באוניברסיטה, היכן שהתחילו את דרכם, להבדיל, שי ניצן, דינה זילבר ופקידי ממשל אחרים. הרי קודם כל יש להכשיר אותם באוניברסיטה כדי להעניק להם איצטלה של ״מקצוענות״ ו״אובייקטיביות״ ואז אפשר יהיה להחדיר אותם עמוק אל מסדרונות הממשל במסווה כזה או אחר.

הנה תכנית הלימודים שמפרסמת בימים אלו אוניברסיטת תל אביב, וזו לשונה (ראו תמונה מצורפת):

״תמיד רציתם לעסוק וללמוד את הקשרים בתחומי הפוליטיקה, הכלכלה, החברה והמשפט? התכנית ללימודי האיחוד האירופי תאפשר לכם להשתלב במשרדי ממשלה הזקוקים למומחים בתחום. למידע על התכנית (לינק).״

אני אתרגם לכם את מה שכתוב לעיל [כל מה שנכתב להלן הוא לכאורה, כמובן. סאטירה, אם תרצו]. התרגום קצת ארוך, כי מה שנאמר ברמיזא נדרש להרחבה בפשיטא:

״האיחוד האירופי שפך על האוניברסיטה שלנו הרבה כסף כדי לממן תכנית לימודים לסטודנטים. הבוגרים של התכנית הזו יהפכו להיות אנשי הקשר של האיחוד האירופי בממשל הישראלי, ויממשו את האינטריגות של האיחוד האירופי במשרדי הממשלה הישראלית.

אנחנו שמחים לבשר לכם שמתוך חמשת המרצים בתכנית, שניים נשלחו מאירופה על ידי האיחוד האירופי וגם השאר מחזיקים בדיעות של שמאל קיצוני.

אתם תעברו אינדוקטרינציה שתהפוך אתכם לאנטי לאומיים ולמי שסולדים מיהדות ובמיוחד מלאומיות יהודית; תלמדו בין השאר לבוז לרעיון הלאום היהודי. לדוגמה, נלמד אתכם שכל הפחדים של היהודים הם לא יותר ממחלת נפש קולקטיבית, ולכן יכולתם להפעיל צבא חזק היא סכנה לשלום העולם. לאחר שתשתכנעו בכך, נכוון בעזרתכם את הממשלה למימוש הרעיון של הפיכת מדינת הלאום היהודית למדינה שנשלטת על ידי מוסלמים ואחרים, מה שקרוי בשם הקוד ׳מדינת כל אזרחיה׳.

יחד תפעלו למימוש תכניתו של האיחוד האירופי בכל דרך אפשרית, תוך ניצול ציני של כל עמדת כוח שתזדמן לרשותכם. בסינכרון עם מערכת המשפט הישראלית ועם העמותות שהאיחוד מממן, תמשיכו לכפות על העם היהודי אידאולוגיה שלפיה לא יהיה ליהודים כוח פוליטי להגן על עצמאותם המדינית והלאומית.

בסוף המסלול מובטחת לכם תעסוקה, שכן האיחוד האירופי ידאג להתנות את שיתוף הפעולה עם ממשלת ישראל בהעסקת בוגרינו, במסווה של ׳מומחים לאיחוד האירופי׳. הם יתרצו את הדרישה שלהם בכך שאתם, בוגרינו, מדברים את ה״שפה״ של האיחוד, ושאתם תוכלו להעניק מן הידע שלכם לממשלה כדי שתוכל להשיג הישגים טובים יותר מול האיחוד. כן, בטח. אתם מבינים כבר את הטריק.״

לא אדוש בביוגרפיות של חמשת המרצים של התכנית. אקח לדוגמה רק את המרצה הראשון, ד״ר אמיר לופוביץ, ואת ספרו היחיד ״כוחה של ההרתעה״.

בספר הזה מסביר הד״ר המלומד שארה״ב וישראל הן המדינות שבהן ההרתעה אינה נובעת חלילה מכך שיש להם אויבים אידאולוגיים שנחרצים להשמיד אותם, או מהיסטוריה ברורה של נסיונות להשמיד אותן (ברית המועצות כלפי ארה״ב והגרמנים כלפי היהודים), אלא מכך שהן ״נהנות״ להיות ״שחקן מרתיע״, שזה חלק מהזהות שלהן (של המדינות), ואם הן לא מצליחות להרתיע זה הופך להיות ״איום על הזהות״ שלהן (שימו לב, על ה״זהות״, לא חלילה על הקיום, כלומר על היכולת של האזרחים לנשום ולהמשיך לחיות), וה״איום״ הזה, בתורו, גורם ל״תגובות רגשיות קשות״.

במלים מרומזות מציע ד״ר אמיר לופוביץ, ממובילי התכנית להכשרת ״מומחים לאיחוד האירופי״, את התיזה לפיה היהודים לא עסוקים בהרתעה משום שדחסו שישה מיליון מאיתנו לתאי הגזים ואז העלו אותנו באש, אלא משום שיש לנו בעיה נפשית של זהות מעוותת ואנחנו סובלים מהתמכרות בריונית להרתעה משולבת בפראנויה, ואם אנחנו לא מצליחים להרתיע, אנחנו מגיבים כמו ערס שהתחרפן.

כך, לאור ה״תיזה״ הזו, מסביר ד״ר לופוביץ מחדש את מלחמת עירק ב-2003 ואת מלחמת לבנון ב-2006. המסקנה, כמובן, היא שאלו היו מלחמות מיותרות שנבעו מפסיכוזה קולקטיבית.

מי אמר ״תהליכים״ ולא קיבל?

מעניין להוסיף שמכל המדינות בעולם, שניתן לחשוב עליהן כעל תוקפניות או מכורות להרתעה ולהפחדה, כגון איראן, רוסיה, סין, מדינות באפריקה, מדינות ערביות, לא מצא הד״ר החוקר אלא שתיים: אמריקה וישראל, השטן הגדול והשטן הקטן. מעניין ממי הוא קיבל את השראתו האינטלקטואלית. אולי מאיראן, מכחישת השואה?

כמו שאתם רואים, זהו מופת של דמגוגיה. אותה גברת אנטישמית ותיקה לובשת אדרת חדשה, שאינה אלא ניסוח מעודן ומרומז חדש להאשמה הישנה שהיהודים הם התוקפניים.

הרי היטלר, להבדיל אלף הבדלות, כבר קבע שהיהודים הם מחרחרי מלחמת העולם הראשונה והתנבא שהם יגרמו לפרוץ מלחמת העולם השניה. הוא כמובן צדק בנבואה שלו; התשוקה שלו לאחד את אירופה תחת מסגרת אידאולוגית אחת, שמונעת בדלק אנטישמי, אכן גרמה לפרוץ המלחמה.

מיותר לציין, שתיזה כזו היא גם סוג של הכחשת שואה, משום שאם אתה טוען שהיהודים עסוקים בהרתעה משום שהם נהנים מזה ומשום שזה מספק להם זהות שהם התמכרו אליה, אתה מכחיש את העובדה שרק לפני שמונים שנה, שליש מעמנו עלה בלהבות השמימה, כולל מיליון וחצי ילדים, ילדים בני שלוש שנצמדו לאימותיהם בזמן שהגרמנים ועוזריהם הנלהבים בכל רחבי אירופה דחסו אותם לגיטאות, לקרונות בקר, לתאי גזים ולמשרפות, ילדים קטנים, מפוחדים, מלאים בשאלות שנותרו ללא מענה בזמן שנחנקו למוות או מתו ברעב.

אנא אל תבואו אלי בטענות על כך שאני מזכיר במה מדובר. הררי המלים והדמגוגיות המלומדות מערפלים את האמיתות ההיסטוריות הבסיסיות ביותר, ואני חש צורך להזכיר אותן.

אותם אירופאים התאחדו בכל זאת, ברבות השנים, והאיחוד האירופי, משאת נפשם של הגרמנים, מממן באוניברסיטת תל אביב תכנית לימודים שמטרתה בין השאר ללמד סטודנטים שיהודים מכורים להרתעה כי הם סובלים מבעיות של זהות, ואז להחדיר אותם אל משרדי הממשלה כדי שיעשו שם את מה שהאיחוד האירופי לימד אותם לעשות: לטפל בבעיה היהודית בצורה הטובה ביותר.

למי שמעוניין לחקור עוד את התכנית הזו, הנה סגל התכנית:

התכנית ללימודי האיחוד האירופי

והנה תקציר ספרו של ד״ר אמיר לופוביץ:

The Power of Deterrence
Emotions, Identity, and American and Israeli Wars of Resolve

מקור הפוסט:

איך מגייסים סוכנים זרים מבני עמנו ומחדירים אותם אל משרדי הממשלה? תשכחו מסרטי ריגול, מגיוס של פקיד ממשלה בפגישה חשאית…

Posted by Yehuda Lavi on Tuesday, April 16, 2019

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *