סרטים מתורגמים בהשפעת Q: "התכנית להצלת העולם" ו"להרוג את הזמיר"

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

סרט שנוצר בהשפעת Q-Anon, החשבון האנונימי אשר נקשר לטראמפ שמפרסם ניתוחים מעניינים על שקורה בעולם וענייני השעה. הראשון ממוקד במה שמכנה תקשורת הזמיר אשר גם אנו כתבנו על השלוחה שלה בארץ, ואשר נוצרה ב"מבצע הזמיר" של ה-CIA להפוך את התקשורת לכלי שרת של סוכנות הביון המרכזי, גם של מדינות אחרות.

הסרט תורגם לעשרות שפות כולל בעברית, ובתיאור ממליץ לעקוב אחרי הניתוחים ש"מדליף" Q אשר נטען כי הוא תוצר של מבצע מודיעיני אמריקאי של ממשל טראמפ. בסוף המאמר הערות של מפרסם הסרטון כפי שהובאו.

באדום מסומן איך להחליף לכתוביות לעברית.

 

 מי זה  Q ומדוע זה רלוונטי?    

"מבצע הזמיר" של הסי.איי.איי

"מבצע הזמיר" היה קמפיין חשאי של ארגון הביון המרכזי בארה"ב כדי להשפיע על התקשורת.

הפרוייקט החל אי שם בשנות ה50 על ידי ראשי הסוכנות, אלן דאלס וקורד מאייר, ולאחר מכן המשיך עם פראנק וייסנר. הארגון גייס כתבים אמריקאים בכירים אל תוך הרשת כדי לייצג את עמדות הCIA, ומימן ארגוני סטודנטים ,תרבות ומגזינים כחזית. ככל שהמבצע התפתח, הוא גדל ותפח להשפיע על תקשורת חוץ וקמפיינים פוליטיים, בנוסף לעוד פעילויות של יחידות נוספות בסי.איי.איי.
פרטים נוספים לגבי "מבצע הזמיר" התגלו כתוצאה מחקירותיו של פראנק צ'רץ' (ועדה שנבחרה לבחון את פעילויות הממשלה בהקשר לפעולות המודעין) ב1975. כך לפי דו"ח הקונגרס שפורסם ב1976:

עמ' 455:

מבצע הזמיר 455
"הסי.איי.איי כרגע מתחזק רשת של כמה מאות עיתונאים זרים סביב העולם אשר מספקים מודיעין עבור הCIA ומעת לעת מנסים להשפיע על דעת קהל דרך שימוש בפרופאגנדה(תעמולה) סמויה. אנשים אלה מספקים לCIA גישה ישירה למספר רב של עיתונים ותקופונים, עשרות שרותים וסוכנויות עיתונאיים, רדיו ותחנות טלביזיה, הוצאות לאור של ספרים מסחריים, ועוד אמצעי תקשורת חוץ"

 

וכמו כן בעמ' 182, על השימוש בקרנות לחתרנות פוליטית במדינות חוץ, על ידי שימוש בקרנות רוקפלר ופורד:

מבצע הזמיר 182+3
"קרנות מבוססות כמו קרן פורד, קרן קארנגי וקרן רוקפלור מהוות את הצורה הטובה והמקובלת ביותר של כיסוי מימון…הוסיף ואמר דו"ח פנימי של ה-CIA ב-1966, שטכניקה זאת הייתה יעילה באופן מיוחד לארגונים הפועלים במדינות דמוקרטיות, כשאנו זקוקים לכך שהן המשתתפים ומשתפי הפעולה והן המבקרים שלהם לא ידעו, וכך יהיו מקור מקורי , אותנטי ו"עצמאי" של מימון"

תחשבו דרכנו, תחשבו הקרן החדשה לישראל, תחשבו ארגון מולד, תחשבו על ארגוני השדולה למען הסכם הגרעין עם איראן, תחשבו ג'יי סטריט. וסורוס. התשקורת המרכזית בארץ. ככה כל זה פועל היום

Disclaimer: I am not making accusations of guilt towards anyone featured in this video. That is Huber's job, and if they have done crimes, they will be exposed – if not, they won't.

Many people have asked permission to share. Listen up: SHARE IT. I don't care if you credit it or not. Download it locally, mirror it, put it up on your own channel, whatever you want. It's not like I filmed all that footage.

Others have asked to donate. NO. We work only for freedom. There are people taking bullets for the republic, the least we can do is scramble whatever talents we have to ensure their sacrifices are not in vain.

Look on Twitter for these trusted patriots who know whats what:
@Jordan_Sather_
@prayingmedic
@LisaMei62
@CabalPunisher
@tracybeanz
@SGTreport
@LionelMedia
@IntheMatrixxx
@_ImperatorRex_
@StormIsUponUs (me)

They want you DIVIDED.
DIVIDED by RACE.
DIVIDED by RELIGION.
DIVIDED by CULTURE.
DIVIDED by POLITICAL AFFILIATION.

The want this because
DIVIDED YOU ARE WEAK.
TOGETHER YOU ARE STRONG.
YOU, THE PEOPLE, HAVE THE POWER.

It’s time to research for yourself.

Think for yourself.

Trust yourself.

You will find many things, among them an unprecedented number of sealed indictments filed in preparation for a mass arrest event.

You will also discover an unprecedented list of corrupt CEOs who have recently been removed from their posts.

You will see the same in the Senate, and in Congress.
And you will see the same at the top of the FBI, and the Department of Justice.

This movement is not about one person or a group of people.
It is about WE THE PEOPLE.

The world is currently witnessing the largest mass treason event in living history. But instead of being fearful, we should be filled with hope. Instead of fighting among ourselves, we should recognize our only true enemy – the criminal Deep State, and their once invincible mainstream media apparatus.

Do you want to free yourself? It’s easy.

Follow Q… and TURN THEM OFF!

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. המבאס מבוסטונוליה 2020-03-26

    נשמע יותר כמו החלילן מהמלין, כמו שאמרו לפניי…