מכה לגלובליסטים: טראמפ חזר בו מההצהרה המשותפת שפורסמה בסוף פסגת ה- G7

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, חזר בו מההצהרה המשותפת שפורסמה בסוף פסגת ה- G7 והאשים את טרודו ב"חוסר-יושר". הוא הזכיר שהמדינות האחרות הטילו "תעריפים מסיביים" על ארה"ב.The Art of the Deal?

ההודעה המשותפת של כינוס הG7 שתמכה ב"מערכת סחר מבוססת-כללים", הושגה למרות המתח בעניין תעריפי ארה"ב על יבוא פלדה ואלומיניום.

מאוחר יותר, ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, הבטיח במסיבת עיתונאים להמשיך וללחוץ על תעריפי תגמול ב-1 ביולי ותיאר כ״מעליבה״ את החלטתו של טראמפ להעלות את הנימוק של הביטחון הלאומי כדי להצדיק תעריפי פלדה ואלומיניום.

"זה מצער אך ברור שאנחנו נקדם פעולות תגמול ב -1 ביולי", אמר טרודו. "הקנדים מנומסים וסבירים, אבל לא ידחקו בנו".

דברי טרודו הובילו (או שלא) להודעת טרמפ על חזרתו מתמיכה בהצהרה המשותפת

דונאלד טראמפ:

"רוה"מ קנדה ג'סטין טרודו התנהג באופן כה עניו ומתון בזמן מפגש הG7 שלנו, רק כדי לתת מסיבת עיתונאים לאחר שעזבתי, הוא אמר "המכסים בארה"ב הם סוג של עלבון" ושהוא "לא ייתן שידחקו בו." מאוד לא ישר וחלש. המכסים שלנו הם בתגובה למכס 270% שלו על מוצרי חלב!"

"על בסיס הצהרותיו השקריות של ג'סטין במסיבת העיתונאים שלו, והעובדה שקנדה גובה מכסים עצומים על החקלאים, פועלים, וחברות אמריקאיות, הנחתי את הנציגים האמריקאים שלנו שלא לתמוך בהצהרה המשותפת בזמן שאנו בוחנים את התעריפים על מכוניות המציפות את השוק האמריקני!"

 

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *