"הסוד" של היטלר

"הסוד" של היטלר

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

הגיע הזמן לחשוף את ה”סוד”… של היטלר. היטלר היה מאוד עסוק במיסתורין, מיסטיקה, פאגניזם, העידן החדש ואחוות סודיות. היה לו חזון ליצור את המסדר המושלם שיוציא את האנושות אל החופשי ויחזיר אותה לגדולתה כמו בימי אטלנטיס בעזרת חזון שהוא כינה “סדר עולמי חדש”.

הגישה שייחדה את השקפת עולמו של היטלר בנוגע לאחוות סודיות ודרך פעולתן הוא טוהר הגזע. הגזע אותו היטלר רצה לשמר היה הגזע הארי אשר נחשב לפי הנאצים כאור לגויים, והרעיון לכך מגיע מענף שיצא מהבנייה החופשית בשם תיאוסופיה. הגישה הזאת מהווה מחלוקת בין האחוות הסודיות עצמן אשר לחלקן לא משנה טוהר הגזע. אז מאיזה אחווה היטלר צמח ופיתח את רעיון הסדר העולמי החדש? הנה ישירות מערוץ ההיסטוריה, אחוות ת’ולה של גרמניה:

דוגמא לעיסוק של היטלר בפאגאניזם:

ג’ורג’ ארל בולוור לייטון

אז בואו נחזור קצת אחורה לראות מהיכן הגיעה אחוות ת’ולה שהייתה כור ההיתוך של האידיאולוגיה האזוטרית של היטלר והמפלגה הנאצית. נתחיל באנגליה עם הברון אדוארד ג’ורג’ ארל בולוור לייטון (1803–1873).

הוא היה פוליטיקאי אנגלי, וסופר אשר מיוחס לו בין היתר המשפט “העט חזקה יותר מן החרב”. לייטון כתב ספרים בנושא תורת הנסתר, מיסטיקה ורוזיקרוסיאניזם, ומספריו הבולטים היו “ימיה האחרונים של פומפיי” ו”זנוני” אשר נכתב בהשראת רוח אשר איתה תקשר (ניתן לקרוא על הסייאנס בו תקשר עם הרוח בקישור)

באינציקלופדית הבנייה החופשית של מאקי, בונה חופשי מאוד מוערך וגבוהה, נכתב שבולוור לייטון היה בונה חופשי ורוזקרוסיאן (חבר באחוות “צלב הורד”) כמו רבים אחרים (ראו מאנלי פאלמר הול). הוא מונה מבלי שרצה בכך להיות הפטרון הגדול של אגודת הרוזקרושנס באנגליה אשר אליה השתייך, בעיקר בגלל ההשפעה הרבה שהיתה ליצירותיו על האגודה. הרוזיקרושין באנגליה היו מאין ענף של הבנייה החופשית המיועדת לזרם המאסוני של הנצרות האזוטרית (שאין לה שום קשר לנצרות אותנתית), ולאנשי המלאכה המאסונית הותיקים יותר, בדומה להמון אחוות נוספות.  אדית סטאר מילר מציגה בספרה “Occult Theocracy” (עמ’ 509-511), תעתיק של התכתבות מעניינת בין וויליאם ווין ווסקוט לתיאודור ראוס, אשר גם הסקפטים לגבייה (בדרך כלל בונים חופשיים המאויימים ממה שהיא חושפת) מאמתים.

ווין סקוט היה בונה חופשי, תאוסוף, מאג עליון באגודת הרוזקרושנס של אנגליה ואחד ממייסדי מסדר “השחר הזהוב” (Golden Dawn) אשר גם סטאר מילר מוזכרת במקומות מסויימים כקשורה למסדר. תאודור מהצד השני היה גם הוא בונה חופשי, וממייסדי ארגון שנקרא (O.T.O (Ordo Templi Orientis, מסדר הטמפלרים של המזרח… הטמפלרים. ההתכתבות ביניהם מאמתת עובדה היסטורית שאגודת הרוזקרושנס באנגליה קיבלה את החזקה על מסמכי האילומינטי, ושווין סקוט רצה לתת לראוס אור ירוק להקים ולהנהיג לשכות של בנייה חופשית בגרמניה כמו לשכתסוודינבורג (התאוסוף). בסופו של דבר ראוס קיבל אישור להקים את השלוחה הגרמנית של “אגודת הרוזיקרושנס באנגליה”.

הכוונה של תאודור ראוס הייתה להחיות מחדש את ארגון האילומינטי של בוואריה מה שלבסוף התבטא בהקמת ה-O.T.O. מעניין לדעת גם שסולם הדרגות של הרוזיקרושנס באנגליה היה דומה לזה של האילומינטי הבווארי, אז כפי שניתן לראות מדובר באנשים אשר היוו את גרעין האילומינטי במאה ה-19 אשר אחד ממנהגיה האידיאולגים היה אדוארד בולוור לייטון.

וריל – כוחו של הגזע הקרב

אז מה כתב לייטון שכל כך השפיע על האילומינטי באותה תקופה? ספר מעניין שנקרא “וריל: כוחו של הגזע הקרב” אשר עד היום מסדר השחר הזהוב מקדם באתרו הרישמי (אגב, המסדר הוקם בידי ארבעה בונים חופשיים מהרוזקרושיינס של אנגליה). הספר מספר על גזע ארי עליון ששרד לאורך ההיסטוריה באזורים תת-קרקעיים של כדוה”א.

אותו גזע עליון משתמש בכוח מיוחד שנותן להם סגולות אלוהיות הנקרא וריל, ולפי הספר יבוא יום בו הגזע ישלוט בעולם כולו. הסיפור נכתב כמדע בדיוני, אך צריך לקחת בחשבון את התעסקותו של בולוור בתורת הנסתר, התקשורים שלו, והשפעת הספר על האחוות הסודיות, שכן בתיאוסופיה לקחו את הספר כאמת. גם התאוסופיה ידועה כארגון אשר כתב רבות על דברים אשר הגיעו בתיקשור עם מאסטרים טיבטיים על ידי המייסדת מאדאם הלנה בלבטסקי.

היו אנשים מתוך התיאוסופיה אשר כתבו על כך שמכונות באטלנטיס הופעלו בידי כוח הוריל (ראו: The Story of Atlantis & The Lost Lemuria). כפי שניתן לראות מדובר פה במאין שיכנוע והונאה עצמית אשר מוביל אותם לשקר ולהוליך שולל את אנשיהם והצי-בור אשר קשה להבין כיצד נופלים פעם אחר פעם לכל תרמית ה”תקשור”. בלבטסקי קיבלה דיפלומה של הדרגה ה-32 של הבנייה החופשית של אנגליה וויילס, ראו Helena Blavatsky – Collected Writings Volume I עמוד 281. אדוארד בולוור לייטון היה אחת ההשפעות העיקריות על בלבטסקי, ובספריה הידועים היא כותבת הרבה על אטלנטיס והישויות שאיכלסו אותה, עליונות הגזע הארי לאורך ההיסטוריה, ועל הוריל של לייטון אשר לפי דעתה היה בשימוש על ידם.

אלו הם נושאים מרכזיים אשר מלווים את התיקשורים והספרים של בלבטסקי, בעוד שחשוב גם לציין שהיא משתמשת במגן דויד וצלב הקרס בסמל הרישמי של התיאוסופיה. עוד מתקשר ידוע עם המאסטרים הנעלים הטיבטיים  של בלבטסקי (ascended masters) היה אחד ממנהיגיה הבולטים של ה-O.T.O, אלייסטר קראולי.

Rienzi

אז עכשיו אחרי שקיבלתם רקע היסטורי על האילומינטי של אותה תקופה, אנחנו מגיעים לעיצוב תפיסת עולמם של הנאצים והיטלר בראשם. אחת ההשפעות הספרותיות של בולוור לייטון על הנאצים הגיעה מספרו Rienzi. ספר זה השפיע עמוקות על המוזיקאי ריצ’ארד וואגנר, אשר כתב יצירה מוזיקלית בדומה לספר עם אותו שם. אין מה להיות מופתע מהשפעתו של בולוור לייטון על וואגנר שכן אדית סטאר מילר כותבת בספרה Occult Theocracy עמוד 679,  שהוא היה חבר ב-O.T.O. יחד עם ניטשה (אשר עם רעיון ה”סופרמן” השפיע עמוקות על תפיסת העולם של היטלר). וואגנר, הידוע כאנטישמי מובהק, היה אחד המשפיעים הגדולים על היטלר שהחדיר בו הכי הרבה השראה ליישם את האידיאולוגיה הגזענית שלו, וספציפית היצירה Rienzi הייתה אחת האהובות על היטלר. מצאנו את הקטע הבא המדבר על הנושא:

אדולף היטלר היה, כידוע, מעריץ נלהב של ריכארד ואגנר.פרטים על נהיה זו של היטלר, עוד בימי וינה שלו כשהיה צעיר לימים, מביא איאן קרשו בספרו “היטלר – היבריס 1889-1936″ הכותב:

“התלהבותו של היטלר [ הצעיר ] מואגנר לא ידעה גבולות יצירותיו השפיעו עליו כמעט כמו חוויה דתית, ולשמען היה צולל לתוך הזיות מסטיות עמוקות ואגנר היה בעיניו הגאון האמנותי הנשגב, הדגם הראוי לחיקוי. הדרמות המוזיקליות רבות העוצמה שלו, הדרך שהעלה ביצירותיו עבר גרמאני הרואי, מרוחק אפוף מסתורין עילאי, כל אלה סחפו את אדולף. לוהנגרין, הסאגה על האביר המסתורי, מאבירי הגביע הקדוש, סמל הגיבור הטבטוני, שנשלח ממצודת מונסלבאט בידי אביו פרציוואל להציל את אלזה, העלמה הטהורה שהואשמה על לו עוול בכפה ובסופו של דבר בגדה בו, היתה האופרה הראשונה של ואגנר ששמע והחביבה עליו מכולן”.[ עמ' 40]

“תאוותו של אדולף לוואגנר לא ידעה גבולות. עכשיו יכלו הוא וחברו לראות את כל האופרות של ואגנר מבוצעות באחד מבתי האופרה הטובים באירופה. קוביצק חישב ומצא שבזמן הקצר שהיו יחד ראו השניים את לוהנגרין – שהיתה תמיד האופרה האהובה ביותר על היטלר – עשר פעמים”[ עמ' 57 ]

לאחר שהגיע לשלטון וגרמניה הפכה להיות מה שגרמניה הנאצית היתה, ניתן למצוא ביטוי לאותה הערצה כאשר ביום 7 בדצמבר 1941 ניתנה הוראה על ידי אדולף היטלר להוצאת צו משפטי שכינויו היה Nacht und Nabel…נדמה לי שלא נחוץ דמיון רב כדי לקשור בין השימוש שעשה ואגנר בביטוי Nacht und Nabel ללוות בו את היעלמותו של אלבריך, בתמונה השלישית של הריינגולד, לבין הצו הזדוני שיצא בהוראתו המופרשת של חובב-ואגנר משכבר הימים: אדולף היטלר, שעיקרו העלמה מוחלטת של מי שנחשדו אויבי המשטר הנאצי בלא ליידע את בני המשפחה – מתוך מחשבה כי להיעלמות זו יהיה אפקט מרתיע על אלה המבקשים להתנגד למשטר האימים הנאצי.

לא סתם היטלר אמר “מי שרוצה להבין את הנציונאל סוציאליזם של גרמניה צריך להכיר את וואגנר”.

אגודת ת’ולה

ועכשיו אנחנו מגיעים לאגודת ת’ולה, האגודה שהיוותה את הבסיס לאידיאולוגיה של היטלר וצמיחת המפלגה הנאצית. נתחיל מקרל האסופר, אחד מהנאצים הבכירים והמורה של רודולף הס, סגן הפיהרר אשר עזר לכתוב את “מיין קאמף”. האסופר טייל בתחילת דרכו במזרח, בין היתר בהודו, יפן, וטיבט היכן שטען שהוא למד והתחנך אל סודות “הסופרמן”(השבחת גזע עליון).

בזמן שטייל למד על תורת הנסתר שבמזרח ונהיה סמכות בנושא, ובין היתר גם למד רבות ממסדר “השחר הזהוב” אשר ככל הנראה היה בקשר איתם. בסופו של דבר הקים האסופר קבוצה בגרמניה אשר נקראה “אגודת וריל”, אשר היוותה את גרעין החברים של אחוות ת’ולה, ויש הטוענים שהוא גם אחד המייסדים של אגודת ת’ולה עצמה. ניתן לומר שאם אגודת ת’ולה נגעה יותר בנושאים פוליטיים וחברתיים מזווית יותר מיסטית, אז אגודת וריל הייתה הענף שחקר את הצדדים היותר אזוטרים וסודיים של כל הקשור בגזע הארי וכוח הוריל (בדומה לתאוריו של בולוור לייטון).

היום גם הערוצים היותר ממוסדים מודים בקיומה של אגודת וריל, על אף שגורמים כמו ויקיפדיה אשר מחקו ערך שלם של מריה אורסיק, אחת המדיומים והמתקשרים העוצמתיים של אגודת וריל, מנסים להסתיר את מקור האגודה. פרופסור ניקולאס גודריק קלארק אוסף לתוך סיפרו כמעט את כל המקורות של ההיסטוריונים והחוקרים מגרמניה והעולם ומספר את הסיפור של אגודת וריל ותולה ביסודיות. באגודת וריל היו פעילים היטלר, אלפרד רוזנברג, הימלר, גרינג, וחלק נכבד מעיסוקם באגודה היה שימוש בטכניקות של מדיטציה, יוגה, סייאנס, ותיקשור בנסיון להבין את כוח הוריל, בין היתר כדי ליצור כלי טייס מסויימים כמו הצלחות המעופפות הכל כך מדוברות.

למען האמת אחד ממדעני הטילים הנאצים שהביא ורנר וון בראון לארה”ב (במבצע של ה-CIA) בשם ווילי ליי כתב למגזין בארה”ב, ושם לעג לקבוצות מיסטיות בגרמניה הנאצית שהיו עסוקים בחיפוש אחר הוריל המדובר של בולוור לייטון. משום מה כמעט אף אחד בעולם ובארץ אינו מדבר על הצד הזה של הצלחות המעופפות, ובמקום זאת חוקרי העב”מים מתעקשים לדחוף את רעיון החייזרים וכוכבי לכת רחוקים.

האם ידעתם שעל פי המיסטיקה הנאצית מבוססת התיאוסופיה הם האמינו שהגזע שלהם הגיע מאלדברן שנמצא בקונסטלציית השור, ושלפני שהם הגיעו לכדוה”א הם עברו בדרך וישבו במאדים ובנו ציוליזציה מתקדמת שם? האם שאלתם את עצמכם למה נאס”א הוציאה לאור תמונה שמראה מאין פרצוף ופרמידה על מאדים? יכול להיות שהנאצים בראשותו של ורנר וון בראון אשר היוו את הבסיס לנאס”א יהיו יותר משמחים להחדיר לכם את רעיונות הגזע הארי דרך התמונות הללו? האם זאת הסיבה שאחת המעבורות ששוגרו נקראת “אטלנטיס”? ומה עם מעבורת אפולו? אפולו הוא מהייפרבוריאה, הצפון הרחוק (ראו הסבר למטה) היכן שתולה נמצאת. הצי-בור כלל לא חושב על הדברים האלה ומעדיף לקבל על עצמו את מה שנשמע יותר מבדר ומגניב כמו חייזרים ועולמות אחרים.

 רודולף וון סבוטנדורף

המייסד הרשמי של אגודת ת’ולה היה רודולף וון סבוטנדורף. סבוטנדורף היה חסיד של התיאוסופיה, בונה חופשי מנוסח המזרח אשר טען ש”הבנייה החופשית המזרחית עדיין נשארת נאמנה אפילו היום לתורות העתיקות של החוכמה אשר נשכחו בידי הבנייה החופשית המודרנית…”. הוא הקים את אגודת ת’ולה בהשפעת ארגוני הטמפלרים המודרנים של אותה תקופה וכתביה של בלבטסקי. בנוסף על כך הוא הרכיב את המסדר בנוסח הבנייה החופשית. הוא הושפע עמוקות בדומה מאוד להאסופר מהשפעות המזרח על הבנייה החופשית כגון הסופים והאלכימאיים, וגם מהרוזיקרוציאנים.

ההתעסקות עם הסופים עלולה לתת הסבר הולם לשיתוף הפעולה של היטלר עם המופטי חאג’ אמין, והקמת פלוגה נאצית מוסלמית. יתרה מזאת האמונה הרווחת היא שלאחר שהארים עזבו את אטלנטיס הם החלו להסתובב בעולם ולתרבת אותו החל עם פרס הודו וטיבט, ומסיבה זאת הנאצים שלחו משלחת לטיבט וההימאליה לחקור את מקורות הגזע הארי (ראו סרט למטה עם צילומי ארכיון). סבוטנדורף הקים את אגודת ת’ולה מתוך ארגון מיסטי שכבר היה חבר בו בשם “מסדר הטיבטונים”, לא להתבלבל עם מסדר הטבטונים של הותיקן, עם זאת מעניין שנאצים רבים כולל היטלר עצמו ענדו את סמל המסדר הטיבטונים של הותיקן.מתוך ויקיפדיה (החלק היותר אמין בנושא) על אגודת תולה:

אחת מהטענות העיקריות של אגודת תולה נגעה למוצאו של הגזע הארי. בעקבות מסעו של מגלה הארצות היווני פיתאס, הגאוגרפים של העולם היווני-רומי מיקמו בצפון הרחוק של אירופה ארץ העונה לשם תולה (Thule). שמה של האגודה מקורו בביטוי Ultima Thule (בלטינית: “הצפון הרחוק ביותר”) – אותה מזכיר המשורר הרומי ורגיליוס בשירתו האפית האיניאדה. זהו החלק הצפוני ביותר של תולה, ויש המזהים אותה עם סקנדינביה. כמו כן, היו מיסטיקנים נאצים שזיהו אותה בתור בירתהיפרבוריאה העתיקה, ומיקמו אותה באזורים שליד איסלנד וגרינלנד.אנשי האגודה האמינו בתאוריית כדור הארץ החלול, וכן שמו לעצמם מטרה להוכיח שהגזע הארי הגיע מיבשת אבודה, ייתכן שמאטלנטיס. הם גם שמרו על קשרים עם מאמינים בתאוסופיה ועם חסידי של הלנה בלאבטסקי, אוקולטיסטית מפורסמת מהמחצית השנייה של המאה התשע-עשרה. כמו כן, רעיונות אנתרופוסופיים גם עניינו אותם.

הבאנו לכם את הרקע הזה על השם של אגודת תולה כדי להפנות אתכם לעובדה הבאה: בשנות ה-50 הקימה ארה”ב בסיס חיל אוויר צבאי בצפון הרחוק בשם תולה. עוד עובדה מעניינת בקשר לתאורית ה“סופרמן” של האחוות הסודיות ותולה אשר רצינו להעלות בפניכם היא, האם שמתם לב כיצד בסרטים של סופרמן הבסיס שלו, היכן שהוא מתקשר עם אנשי הכוכב שלו, הוא בצפון הרחוק בקוטב? אותו סופרמן הלובש את הצבעים כחול ואדום (הלודג’ים הכחולים והאדומים של הבנייה החופשית).

ומה אם השפעת המסדרים השייכים לותיקן על הנאצים? ראו את השפעת מסדר אבירי מאלטה של הותיקן על הנאצים, והישועים.

מה יגידו הבונים החופשיים?

עכשיו יגיעו הבונים החופשיים, ויגידו לכם שהיטלר רדף את האחווה שלהם ושלח רבים מהם למחנות השמדה ואפילו השמיץ אותם במיין קאמף.

אם תבדקו את כל הפעמים בהם היטלר מזכיר את הבונים בספרו, אתם תגלו שהוא תמיד התייחס לבנייה החופשית אשר לפי טענתו נשלטת בידי הגזע הנחות של היהודים. וזה חשוב מכיוון שענף אחר לגמרי של הבנייה החופשית אשר הצגנו לכם עיצב את תפיסת עולמם של הנאצים.

לכן מה שבדרך כלל הבונים החופשיים לא יגידו לכם הוא שהיטלר פירק את הבנייה החופשית בגרמניה למעט הענפים של פרוסיה אשר היו בנייה חופשית בנוסח גרמני-נוצרי יותר ומנעו בכך כניסה ליהודים. יתרה מזאת, היטלר העריץ את הבונה החופשי המסור ופטרון הבונים בגרמניה, פרידריך השני (24 בינואר 1712 – 17 באוגוסט 1786)  מלך פרוסיה, והבונים החופשיים אף טוענים שהוא חנך אנשי מלוכה בריטית לבניה החופשית. היטלר אפילו החזיק בפורטרט של פרדריך הגדול בתוך הבונקר הידוע.

סניפי הבנייה החופשית שכן הותרו להישאר בגרמניה באותה תקופה נאלצו להתאים עצמם יותר לתנאים של המשטר הנאצי, אך הם לא פורקו כמו כל שאר האחוות הסודיות שנכחו בגרמניה באותו הזמן בעקבות חוק שהנאצים העבירו נגד אחוות סודיות. החוק  יצא מכיוון שהם תכננו להקים מסדר עולמי חדש שהולך עם זרם מסויים של הבנייה החופשית המאמין בטוהר הגזע, והגיע הזמן שתדעו שגזענות בבנייה החופשית הייתה קיימת ועדיין ישנה בימינו כפי שמצביעים אנשים מתוך האחווה על התופעה. אנשים ממוצא אפרו-אמריקאי לא היו יכולים להצטרף לבנייה החופשית פעם, חברותם היום היא דבר חדש ונועדה רק כדי להראות לכולם שהם לא גזענים…ויש גם את הסיפור של ה-KKK שנשאיר אותו לכם לבדיקה.

המלך אדוארד השמיני

עוד אדם ידוע שלא יספרו לכם עליו כאשר תעלו את הנושא של היטלר בפני אנשי המלאכה של הבנייה החופשית הוא המלך אדוארד השמיני, אשר איבד את כס המלכות לטובת נישואים עם אישתו. הזוג הפך להיות הדוכס והדוכסית של ווינדסור. לאדוארד ואישתו היו קשרים הדוקים עם הנאצים והיטלר והם אפילו הלכו לפגוש אותו אישית בגרמניה, אדוארד נתן הצדעה נאצית מלאה בפגישה. אדוארד השמיני היה בונה חופשי, כך שאם היטלר באמת שנא את כל הבנייה החופשית הוא לא היה מוכן להיפגש איתו, הסיבה שהוא כן נפגש איתו ואף תמך בו עד כדי כך שיש האומרים שהוא ניסה לעזור לו לחזור לכס המלוכה שוב, היא בגלל שהיטלר התנגד לענף מסויים של הבנייה החופשית אשר הוא טען שנשלט בידי היהודים, ושרוב כוחו פועל מתוך הקומוניסטים של אותה התקופה, ובאמת הקומוניסטים אשר גם האמינו ברעיון ה”סופרמן” לא דאגו לטוהר הגזע (וכל זה כתוב במיין קאמף).

יתרה מזאת לאורך כל מלחמת העולם השניה היטלר לא תקף אפילו לא פעם אחת את הסיטי של לונדון, מרכז העסקים והעצבים של המלוכה והאילומינטי באנגליה. המלכה כיום אליזבת השנייה התחתנה עם הנסיך פיליפ, בעוד שבזמן החתונה נכחו שלושת האחיות של פיליפ אשר התחתנו עם נסיכים גרמנים, חלקם נאצים. מעניין אם כך להתבונן עכשיובהצהרתו האאוגנית של הנסיך פיליפ בנוגע לחלום שלו לצמצם את אוכלוסיית העולם ב-90% למען “אמא אדמה”, בהתחשב בעובדה שהתוכנית האאוגנית של קיסינג’ר קיבלה  השראה מהועדה שהקים מלך אנגליה בשנת 1944, ג’ורג’ ה-6 (בונה חופשי), ושהאאוגניקה שמימן ומקדם שותפו של קיסינג’ר, רוקפלר החלה את דרכה בשיתוף פעולה עם הנאציםריצ’ארד וודס כתב כתבה לסאנדיי טיימס שם הוא מספר על עוד קשרים שהיו בין המלוכה האנגלית לנאצים:

“הברון גאנת’ר וון רייבניץ, אבא של הנסיך מייקל מקנט, היה חבר כבוד במפלגה הנאצית.  והאח של הנסיכה אליסה, דודה רחוקה של המלכה, הייתה נאצית אשר טענה שהיטלר עשה ‘עבודה נפלאה’. שלושה מהגיסים של פיליפ היו חלק מקבוצה גרמנית אריסטוקרטית אשר היו אנגלופילים ופרו-נאצים באותו הזמן, ואשר נשארו כוח חתרני בגרמניה עד היום.”

האם עלינו להזכיר לכם את המבוכה שהייתה בממלכה לפני כמה שנים כאשר הנסיך הארי לבש צלב קרס לאירוע של חברים? משפחת המלוכה הבריטית כיום ידועה כוינדזור, אך שמם שונה מקוברט-גותה-סאקס בשביל להסתיר את זהותם הגרמנית, וזאת עובדה היסטורית. חוקרים רבים טוענים שמלחמת העולם השנייה בעצם הייתה בין הבנייה החופשית של אנגליה לבין זאת של צרפת.בולים לזכרו של פרדריך הגדול אשר יצאו לכבוד הרייכסטאג החדש אשר הוקם בפוסטדאם לאחר שריפת הקודם:

פרדריך הגדול

הדוכס והבונה חופשי אדוארד השמיני יחד עם אישתו בפגישה עם היטלר:windsors.jpg

סרט מעניין:

הנסיך הארי בתקרית “המביכה” :

f_200610_october316_120551a.jpg

היטלר בסימן היד הידוע של האחוות הסודיות:

hand.jpg

אותו סימן יד, הפעם שימו לב לצלב המסדר הטבטונים של הותיקן:hand2.jpg

ואם כבר בנושאי הותיקן, בפעם המאה, האפיפיור אשר היה חבר בנוער ההיטלראי בצעירותומסמן וצוחק על כולם שלא שמים לב:

poperat-1.jpg

מסדרי המזרח התיכון“,תציצו שם שוב כי הוספנו כמה תמונות מעניינות.

היטלר עם כובע שחור גבוה מאסוני:

goering-jpg.jpeg

שימוש בסמל הגולגולת והעצמות שמסמל בבנייה החופשית את מותו ותחייתו של הרב בונה חירם אביף:

ssskull.jpg

skull_flag.jpg

בבנייה החופשית:

077001.jpg

עד כמה רחוק לקח היטלר את האג’נדה האזוטרית שלו? הנה ספר מ-1885 שמצאנו בלטינית:

dsc01316.JPG

הנה איור של מזבח להקרבת קורבנות בשריפה, מה שנקרא ביוונית Autes Des Holocaustes, כך שככל הנראה השואה לא סתם נקראת באנגלית The Holocaust, לעוד דוגמאות בנושא כיצד הסדר העולמי החדש משתמש בתאריכים פאגניים בארועים מסויימים והקרבת קורבנות ראו הסרט “האג’נדה האזוטרית“:

dsc01315.JPG

ראו עוד מידע על אחוות הגולגולת והעצמות המאסונית שבוש האב והבן היו חברים בה, והסבא…שמימן את היטלר ותיכנן מהפכה פאשיסטית בארה”ב.

האג’נדה האזוטרית של הנאצים ותנועת הניו אייג' המודרנית

כיום איום האג’נדה האזוטרית של הנאצים עדיין חי ובועט, רק הפעם הוא לובש מעטה מעט שונה. ניתן לזהות את הדוקטרינה שלהם בתנועת הניו אייג’ המודרנית, שכן תנועת העידן החדש אינה דבר חדש בכלל, ותוכלו אפילו למצוא מגזין של הבנייה החופשית עוד מתחילת המאה הקודמת הנקרא NEW AGE MAGAZINE.

ההתעסקות בתורת הנסתר נהייתה כל כך פופלארית שהיא פשוט מוצפת בכל מקום, והטענה היא כמובן שאנחנו בעידן חדש בו הגיע הזמן “לחשוף” את כל הידע לאנשים, ולהוציא אותם לחופשי מדתות העידן הישן, או העידנים היותר קודמים, שכן לפי הבנייה החופשית היהדות מסמלת את דת עידן הטלה, והמורה הרוחני של אותו עידן הוא משה, לכן הוא כעס על עם ישראל כאשר ירד עם לוחות הברית וראה שהם עדיין סוגדים לעגל הזהב מעידן השור בעוד שהוא בא לבשר להם על בואו של עידן הטלה. הנצרות לדעתם היא הדת של עידן הדגים ושם ישו הוא המורה הרוחני, וזה למה יגידו לכם בין היתר שהאפיפיור לובש כובע בצורת דג.

הנאציזם האמין שהסדר העולמי החדש הוא הבאת העידן החדש (הדלי, Age of aquaius המופרסם) עם המורה הרוחני הגדול היטלר. כמו תמיד כאשר רוצים לקדם את הניו אייג’ (ובדומה את הסדר העולמי החדש), מדברים על האסונות הגדולים שיגיעו ושצריך להבין שהם רק “שיעור”, או תוצאה של “קארמה”, ושלאחר מכן אנחנו נעלה לרמה רוחנית וקיום גבוהה יותרוזו כיום אחת הרטוריקות האופפות את תרמית התחממות כדה”א.

היטלר ומאדאם בלבצקי

כיום מזהים את מאדאם בלבטסקי כפטרון הניו אייג’ הנוכחי, ובאמת היטלר כל כך היה מושפע מהכתבים שלה שהוא היה מחזיק את הספר שלה “הדוקטרינה הסודית” ליד המיטה מאז שקארל האסופר הכיר לו אותה (Adolf Hitler, The Occult Messiah, Gerald Suster, 1981).

בלבטסקי קידמה בספריה את הרעיון שלוציפר הוא האל הטובוהמושיע לעומת האל התנ”כי שהוא יישות נחותה יותר ואת הפצת השימוש במיסטיקה מהמזרח וחזרה לסגידה פאגנית כמו בימי בבל העתיקה. בתוך הפורומים ומעגלי הניו-אייג’, גם בארץ, תמיד ישנם דיבורים סביב איזה אדם בשם “מייטריה“, אשר בלבטסקי והתאוספיה מדברים עליו רבות. אותו אדם לפי דברם הולך להיות המורה הרוחני העולמי הגדול הבא (שכן אנחנו לא מפותחים מספיק), וכל כמה זמן איזה מתקשר זה או אחר טוען שיש לו מסר מאותו מייטריה, שהם מגדירים כמין ישות אתרית אשר עוברת/מתגלגלת דרך גופו של מישהו, מה שנקרא במיתולוגיה ההודית ”אוואטאר” (AVATAR).

את אותה יישות רצו התיאוסופים להחדיר באדם אשר הם גידלו וטיפחו ולא השאירו לו ברירה בשם ג’ידו קרישנמורטי, אותו אחד שאתם רואים בפתיחה של זייטגייסט 2 מדבר לאחר שבסרט הקודם מסבירים לכם את הדוקטרינה הזאת של העידנים, ומציגים זאת כאילו כל השנים עבדו עלייכם אבל לא טורחים לומר מאיפה הם מביאים את התיאוריה. הם כן השאירו זאת בקרדיטים בסוף הסרט למאדאם בלבטסקי… למי שלא שם לב… בסופו של דבר קרישנמורטי לא הסכים שיחדירו לו את היישות המדוברת. כאשר קוראים את התיאורים של אנשי העידן החדש בנוגע למייטריה, אי אפשר שלא לקבל את הרושם שמדובר במאין סוג של פיהרר.

אליס ביילי

אז מי היה הקול המוביל במאה ה-20 היותר מאוחרות של תורת התיאוסופיה והעידן החדש? תבדקו את אליס ביילי, מייסדת ההוצאה LUCI’S TRUST ,שבעבר נקראה LUCIFER’S TRUST. גם היא כמו אלייסטר קראולי (אשר בדומה לה טען שתפקידו להכין אותנו לקראת הניו-אייג’, ונפציר בכם לבדוק מי הוא היה, שכן הוא אחת מהדמויות היותר אפלות) תקשרה עם המאסטרים העליונים שסיפרו לה על אטלנטיס ובעיות העולם וכיצד לפתור אותן.

הנושא הזה של ניו-אייג’, הסדר העולמי החדש והאחוות הסודיות הוא כל כך ענק שנפנה אתכם לסופרת מקסימה אשר כתבה רבות על הנושא, חנה ניומן. לצערינו היא לא מסוגלת לכתוב בעברית אך ספריה וכתביה באנגלית מומלצים בחום.הנה חלק מכתבה טובה במעריב שמצאנו בנושא:

אליס ביילי לעומת זאת היא סיפור אחר לגמרי. אליס ביילי היתה סופרת פורייה ביותר שכתבה עשרות ספרים על מיסטיקה והקימה תנועה אזוטרית בינלאומית. היא נולדה ב-1880 במנצ’סטר, אנגליה, ובנעוריה ביצעה עבודות מיסיונריות עבור הצבא הבריטי שבמסגרתן הגיעה להודו. ב-1907 היגרה לאמריקה, שם גילתה את ספריה שלמאדאם בלבצקי  והחלה להיות מעורבת בתנועה התיאוסופית. בגיל חמש עשרה, כך מספרת הביוגרפיה הרשמית שלה, התגלתה לה רוחו של קוּט הוּמי, מאסטר טיבטי שהפך להיות הרוח המכוונת שלה. ב-1919 היא התקשרה עם רוח נוספת בשם ג’וואל קול, שאותו כינתה פשוט “הטיבטי” ובהשראתו כתבה את כל ספריה. לדבריה כל מילה ומילה בספרים נאמרה על ידיו באמצעות הקול הפנימי שלה.

רבים רואים בה את מי שנתנה את ההשראה הראשונית לתנועת הניו אייג’ האמריקאית כפי שאנו מכירים אותה כיום. בשנים האחרונות הועם זוהרה במקצת וחוקרים רציניים מטילים ספק באותנטיות של התקשרויותיה. יחד עם זאת אין כמעט זרם תיאורטי במגוון הדעות והפילוסופיות המרכיבות את המטריקס הניו אייג’י שלא הושפע ממנה. בין שאר הרעיונות שביילי פיתחה והפיצה, רעיונות המשמשים עד היום נדבכי יסוד בהשקפת העולם הניו אייג’ית, אפשר למצוא למשל את הדעה שישוע אינו בנו היחיד של אלוהים, אמונה שהיא הבסיס לדוקטרינה הנוצרית, אלא רק אחד משרשרת ארוכה של מאסטרים שבחרו להופיע על פני האדמה בזמנים שונים. זהו רעיון שלא הגביר את הפופולריות שלה בקרב הממסד הנוצרי, אבל חיבב אותה ביותר על דורות צעירים של מערביים שחיפשו משמעות חדשה למושג האלוהות. גם מושגים כמו קארמה וגלגול נשמות חדרו למערב דרך ספריה המוקדמים של אליס ביילי. על פי תיאוריית גלגול הנשמות של ביילי כל אדם חוזר לרובד הגשמי פעמים רבות עד התיקון הסופי שממנו הוא אינו חוזר יותר אלא נשאר לנצח ברובד האלוהי. המוות הוא מעין הפוגה, חופשה בין חיים לחיים המאפשרת לנשמה להתבונן במעשיה, בחוויות ובניסיונות שצברה ברובד הגשמי ולהכין את עצמה לגלגול הבא. הישועה, על פי אליס ביילי, היא הרגע שבו האדם מבין שיש בו טבע אלוהי. כל האנשים בלי יוצא מהכלל הם התגלמות ישירה של הכוח האלוהי.

כל אלה הם רעיונות החוזרים ונשנים בעולם הניו אייג’, ואליס ביילי היתה כאמור מן הראשונות להחדירם למאגר החשיבה המערבי. ביילי כתבה עשרים וארבעה ספרים עבי כרס העוסקים כולם בעולם הנסתר, והתיזה העיקרית שלה היא שאנחנו נמצאים על ספו של עידן הדלי, עידן השחרור והכניסה אל האור. אפשר לומר שספריה של ביילי סיפקו את המסגרת הרחבה שבתוכה צמחו כמעט כל התנועות והזרמים הרוחניים באמריקה המודרנית. ובסופו של דבר אי אפשר להתכחש לעובדה שהניו אייג’, כמו כמעט כל טרֶנד מודרני, הוא ילד אמריקאי שזכה בעזרת התקשורת והטכנולוגיה המודרנית לזהות בינלאומית.

ספריה של ביילי מסובכים וקשים לקריאה עוד יותר מספריה של אמה הרוחנית מאדאם בלבצקי, ואולי זו הסיבה שעד לפני שנים מספר היתה ביילי יקירת הניו אייג’ ואיש לא העז לפקפק באמינותה. כנראה שלא הרבה אנשים קראו אותם עד הסוף, או שלקח להם ארבעים שנה לסיים את הקריאה.

הקץ לסבלם של היהודים יבוא רק כאשר ימירו את דתם

לפני כמה שנים פרסמה חוקרת בשם הנה ניומן מחקר העוסק בכתביה של אליס ביילי המטיל צל כבד על משנתה ועבודת חייה. כתוצאה מכך איבדה הכוהנת הגדולה של הניו אייג’ רבים ממעריציה, וכיום אפשר לחלק את קהילת הניו אייג’ האמריקאית לשתי קבוצות, אלה שהתפכחו מאליס ביילי, ואלה שלא.מסתבר שלא הכל ורוד בממלכתה של ביילי. למען האמת היא מלאה חורים שחורים. קטעים שלמים בספריה נראים כאילו נלקחו מספרות התעמולה של גרמניה הנאצית או של האינקביזיציה הספרדית. ביילי אף מרחיקה לכת וכמעט מצדיקה את השואה. לדבריה, הסבל היהודי הוא תוצאה קארמית של בגידתם באלוהים. הקץ לסבלם של היהודים יבוא רק כאשר ימירו את דתם. היהודים אינם יצורי אנוש במובן המקובל אלא גלגולי נשמות שנכשלו בפלנטות אחרות. וזה רק על קצה המזלג. למעשה חלקים נרחבים בספריה חוזרים שוב ושוב לנקודה היהודית. כל אלה מוסברים בהרחבה בתיאוריות רוחניות שונות ומשונות, כמו למשל תיאוריית הקארמה הגזעית, וכולם באו מפיו של המאסטר הטיבטי קוט הומי. על פי הקארמה הגזעית האנושות מחולקת לבני אור ובני חושך. היהודים הם בני החושך, והם לעולם לא יגיעו אל האור.

הדברים שאומרת אליס ביילי אינם חדשים. הם נאמרו קודם וייאמרו מן הסתם גם בעתיד. הגזענות לא תיעלם מן העולם מחר או מחרתיים ותמיד יהיה מי שימצא לה צידוק דתי או רוחני. אלא שכאן לא מדובר במטורפת שולית דוגמת סָטרי דֶוי, אלא במי שכונתה עד לא מזמן הארכיטקטית של עידן הדלי ושמה נאמר כמעט בחרדת קודש בכל סדנה לרוחניות מתקדמת בין ניו יורק ולוס אנג’לס.

אי אפשר, מצד אחד, להתכחש לחשיבותה של אליס ביילי בתמונה הכללית שמצטיירת מתרבות הניו אייג’. אף שהיא ידועה פחות ממורים וגורואים אחרים, השפעתה על כמה דורות של הוגים אלטרנטיביים היא עצומה. באותה מידה, אי אפשר גם להתעלם מתוכן הדברים. כאמור, בשנים האחרונות קיים בחוגי הניו אייג’ תהליך של התפכחות  מאליס ביילי ומחוד הפירמידה היא הולכת וגולשת לתחתיתה. השאלה היא רק כמה נזק היא תגרום בדרך.

סדר חילוני חדש

זה היה ממש על קצה המזלג, בין היתר דיוואל קוהל תקשר דרך אליס ביילי שצריך להיפטר מהדתות הפרימיטיביות הישנות ולארגן דת חדשה אוניברסלית, ומסתמן שזאת תהיה הניו-אייג’. שימו לב שעל שטר הדולר, אחד הפירושים למה שכתוב מתחת לפרמידה עם העין של אילומינטי הוא “סדר חילוני חדש”.

עוד כותבת ביילי שאטלנטיס הייתה השיא או ‘עידן הזהב’ של האנושות בראשותם של הגזע הארי “בני האור”, ואטלנטיס שקעה בגלל בני “החושך”- הדתות (יהדות/נצרות וכו’), דבר המסופר באופן סימבולי לפי טענתם בסיפור המבול של נוח וברית הקשת בענן (RAINBOW). אתם צריכים להבין שזה בדיוק אבל בדיוק הדוקטרינה של הבנייה החופשית, אנחנו עובדים מאוד קשה בשביל שבקרוב הסיפור הזה ייחשף לכם בפעם הראשונה בארץ. יתרה מזאת היישות מתקשרת לאליס ששליטת בני האור תחזור, כאשר עד אז היא נשמרת בסוד לאורך ההיסטוריה מבבל, הודו, מצריים ועד להיום (כאשר מחזיקים בה קבוצות כמו הבונים החופשיים).

בזייטגייסט מראים שישו כביכול היה סיפור השייך לתרבויות אחרות כמו דיוניסוס של היוונים והורוס של המצרים, בעצם הכוונה היא שהוא גנבה של הדוקטרינה של בני האור, וזהו עוד רעיון של הבונים החופשיים ושאר האחוות. עוד היישות תקשרה דרך ביילי את בעיית הרכוש הפרטית אשר מתבטאת במדינות, משפחות ועד רמת הרכוש החומרי (מישהו אמר סוציאליזם?).

בנוסף על כך היא כותבת על בעיית המיניות, מה שהיא טוענת זה שהרצון למין הוא דבר נחות והוא צריך להיות קיים רק בשביל ליצור גוף פיזי שיישמש כלי רכב לנשמות המתגלגלות ולא כפי שנהוג כיום להקים משפחה. ומה שנוגע לנו כאן בארץ, ביילי מתקשרת  בספריה על בעיית היהודים שהיא מגדירה כבעיה של כל האנושות בכלל.

ההתייחסות של הניו-אייג’ לשואה היא שזאת הייתה שריפת קארמה של היהודים, ולכן זה בעצם קרה באשמתם בגלל קארמה שהם סחבו מגילגולים קודמים. יתרה מזאת בדומה לנקודת המבט הנאצית על טוהר הגזע ואבולוציה, ההקבלה לכך בתנועת הניו-אייג’ היא שיש אנשים אשר עושים “עבודה” שמפתחת את התודעה שלהם בין גילגול לגילגול ומקדמת אותם בתהליך האבולוציוני, דבר המשאיר את ההומו סאפיינס מאחור כגזע פחות מפותח ומשאיר את העתיד לנשמות החדשות עם התודעה היותר מפותחת. יש הקוראים לתודעה החדשה הומו נואטיקוס, ויש הקוראים לתופעה ילדי אינדיגו.

אז עד כמה הפרופאגנדה של אותה אג’נדה נראית לעין בימינו? ובכן… בכל מקום.שימו לב לשלטי הקידום שהיו לסרט שטיפת המוח 2012.

דתות העידן הישן של “בני החושך” נמחקות :

mf_1625350852596.jpg

הנזיר הטיבטי גיבור הניו אייג’ ההרואי אשר מסמל את הבנייה החופשית נוסח המזרח מסתכל על ההרס העולם בשלווה:

l96y9puf95in3t1b4jsn.jpg

הסיינטולוגיה

כפי שהזכרנו קודם את אליסטר קראולי, זאת הזדמנות טובה לראות כיצד הוא קידם את תוכניתו להכין את האנושות לעידן החדש, הנה כתבה מתוך הסאנדיי טיימס, על אחד התלמידים היותר ידועים של אלייסטר קראולי, הכירו את ל. רון האבארד… מייסד הסיינטולוגיה:

אלייסטר קראולי ול. רון האברד

דף ראשון מהכתבה המקורית. דף שני.

גם רון האברד הוא סופר מדע בדיוני, אבל עכשיו אחרי שאתם רואים מי היה המורה שלו והעובדה שגם בולוור לייטון היה סופר מדע בדיוני, הסיפור קצת שונה, שכן ככל הנראה שוב פעם מדובר ב…תקשורים.קצת על ארגון הניו אייג’ סיינטולוגיה מתוך ויקיפדיה:

בעקבות ממצאי חקירה של משטרת ניו זילנד אודות פעולותיה הבלתי חוקיות של כת הסיינטולוגיה, גורש האברד מהמדינה. בין היתר, יוחסו לו התבטאויות המעידות על אופיה ומטרותיה של הכת ובהן: “התוקפים את הסיינטולוגיה הם עבריינים”[1]; “לכתוב מלה בפרוטה הרי זה מגוחך; אם מישהו רוצה לעשות מיליונים הדרך הטובה ביותר היא ליסד דת חדשה” [2]; “הפסיכיאטרים מגדילים ביודעין את מספר המטורפים בעולם כדי להרבות את רווחיהם”[3]; ובמכתב מדיניות לאודיטורים: “כאשר מישהו נרשם [לקורס] חשבו עליו כעל מי שמצטרף לעולמי עד; לעולם את תרשו פתיחות דעת!… אל תניחו להם אף פעם להתלבט בקשר להיותם סיינטולוגים. הארגונים הטובים ביותר בהיסטוריה היו ארגונים נוקשים ודבקים במטרה” [4].לימים, בנו של האברד – רון האברד ג’וניור, שהיה בכיר בארגון הסיינטולוגיה, החליט לצאת אל התקשורת ולספר את דעתו על הארגון אותו כינה “ארגון פשע” ועל אביו שאותו הגדיר כ”נוכל ורודף בצע”.בנו השני של האברד, שהיה גם הוא בכיר בארגון התאבד בשאיפת גז. הסברה היא שהחליט לעשות כן לאחר שהאברד האב גילה כי הוא הומוסקסואל, והחליט להוריד את כל דרגותיו בארגון הסיינטולוגיה – דבר הנחשב לעונש החמור ביותר בארגון.האברד נפטר ב-24 בינואר 1986, ככל הנראה משבץ.למרות שהטיף כל חייו להימנע משימוש בתרופות פסיכיאטריות ואף אסר על כל מאמיניו לעשות כן, בבדיקת גופתו שלאחר המוות, נמצאו בדמו שלו שרידי תרופות פסיכיאטריות במינונים גבוהים.‏‏[5]

זיו קיטארו, בונה חופשי,כותב במעריב על אלייסטר קראולי, שימו לב כיצד הוא מוכר לכם מאגיה בצורה “רוחנית”:

קראולי משך אליו אנשים רבים שהיו מעוניינים בידע של שחר הזהב אך חששו מהסגירות וגם ממעטפת הרצינות הרבה שאפפה את אנשי המסדר. כטיפוס אקסצנטרי קראולי משך אנשי ממון שהתעניינו במיסטיקה ומאגיה ופרנסו את סגנון חייו הראוותני. הוא נסע ברחבי העולם בחיפוש אחר ידע נסתר. במצרים זכה למה שכינה כ”מתנה הגדולה ביותר שקיבל” כאשר במשך מספר ימים תקשר את “ספר החוק”, אחת הקלאסיקות של המיסטיקה המערבית המודרנית. למעשה, ייתכן שהמושג “העידן החדש” מקורו בספר זה ממש. קראולי ראה בעידן החדש תקופה של אחריות אישית, של התפתחות מתוך בחירה ושל הגשמת ייעודו של האדם. אחד מדברים שעניינו את קראולי יותר מכל, כאמור, הייתה המאגיה המינית…

היישומים של המאגיה אינו שונה כל כך מאשר בעבר, למרות שבקבוצות נאו-פאגאניות מסוימות נעדר מהם הממד של הפולחן הדתי. כמו מאגיה המבוססת על כאב או על דם, גם מאגית המין דורשת פתיחות רבה. בשל החינוך הנוקשה שרבים מאיתנו עוד חיים בהשפעתו, אנו סובלים מפרדיגמות שימנעו את הצלחתו של הטקס המאגי. אך זו נקודה שחשוב לזכור – מאגיה ללא אמונה ומחויבות, ללא שחרור מוחלט מהצורה שבה אנו תופסים את המציאות, לא תצליח להגיע לבוא לידי ביטוי ממשי. אנשים שמתחייבים למאגיה המינית מדווחים על הצלחות רבות יותר משהשיגו בשיטות אחרות. רגע האקסטזה המינית, מלא הפוטנציאל, מאפשר לשאוב אנרגיה שלא נמצאת בהישג יד בדרכים אחרות.

לעוד מידע על מגיאת מין והבנייה החופשית ראו את הכתבה “הגברת באדום”.אליסטר קראולי, סמל האילומנטי באזור העין השלישית:

אלייסטר קראולי

סמל צלב מסדר השחר הזהוב אשר ממנו קראולי צמח (Order of the golden dawn):sp_rose_cross_golden_dawn1.jpg

סמל הצלב של הסיינטולוגיה:

intro_cross.jpg

מסר לניו אייג'רים ואנשי האחוות

לכל הניו-אייג’רים ואנשי האחוות הקוראים את הכתבה, או אלה שטוענים שהיטלר וקשריו עם האילומינטי היוו רק זרם מסויים ושלא צריך להכליל זאת על השאר, או שצלב הקרס של היטלר היה מכוון כנגד כיוון השעון, מה שמצביע על כך שהתעסק ב”דרך היד השמאלית” (LEFT HAND PATH) שזאת מאין מאגיה שחורה וצד אפל של מיסטיקת המזרח, נאמר לכם שאין זה משנה כלל אם אתם בעד או משתייכם ל”בני האור” או “בני החושך” מבחינת שנייהם אתם עבדים וכפי שוויליאם קופר ז”ל נהג לומר “אתם תצחצחו להם את הנעליים, אתם תשחקו פוטבול בשביל לבדר אותם, ואתם תסתמו את הפה בנושאים מסויימים ואתם תעשו מה שהם יאמרו לכם”.

כל כך הרבה מהרעיונות שצצים בקהילת הניו אייג’ בעולם ובארץ נראים כאילו נשלפו ישירות מתוך הדוקטרינות של הבונים החופשיים והאחוות הסודיות, והאנשים המשתתפים בהם פשוט עיוורים לעובדה הזאת, הם שרים את השירים והמנטרות, ומתייעצים עם כל מתקשר זה או אחר, ורצים לגורואים ולא באמת יודעים מה עומד לפנייהם. הנה ממש טעימה קטנה של השפעת הניו אייג’ בדרגים הגבוההים בארץ, זוכרים את סיפור התקשורים של שרי האריסון?

שרי אריסון…ספרה החדש, “לידה”, שיצא לאור בהוצאת כנרת זמורה ביתן. כותרת המשנה של הספר היא “כשהרוח והחומר נפגשים”, ומטרתו, כך לפי הספר, היא “לחשוף את המודל העסקי-רוחני שלי, מודל חדש לעולם חדש…” [קונספיל: כל מילה נוספת מיותרת]

כיום סדר היום של האילומינטי והסדר העולמי החדש בכל הנוגע לאיחוד/העלמת הדתות עדיין נדחף, שימו לב למה שכתבנו בעת ביקור האפיפיור בארץ:

בהתאם להצעתו של הרב מצגר להקים או”ם של דתות אשר הולכת יד ביד עם ההליכה לקראת סדר עולמי חדש בו יושמדו הדתות על ידי העלמתן או איחודן, מצאנו ארגון מעניין העונה לשם הנבואה אותה מייצג האפיפיור בנדיקטוס ה-16 ,”De Gloria Olivae”. כנסו לאתר שלהם וראו מה הם אומרים:ממש בכותרת הם כותבים : “על אפיפיור בנדיקטוס ה-16 ,’גדולת עץ הזית’, מוטלת החובה להאיץ את איחוד ‘הדתות של הספר’ (עץ הזית). “עוד הם מרחיבים לאורך הדף על החשיבות העומדת מאחורי איחוד הדתות.כשמסתכלים על הלינקים אשר הם נותנים באתר ניתן להבין מאיזה אידיאולוגיה הם שואבים את דרכם. יש קישור לאתרים של מסדר ה-Rosicrucians (‘צלב-הורד’), אחת מהאחוות הסודיות החזקות בעולם, אשר שתי דרגות במסדר הבונים החופשיים (סקוטיש רייט) נקראות על שמם. באתר מצטטים קטע מתוך עמדתו הרשמית של הארגון האומר:

אנו מניחים שהעלמותן (של הדתות הגדולות) היא בלתי נמנעת ושתחת הרחבת התודעה העולמית הן יביאו להולדתה של דת אוניברסלית… אנו מניחים שיבוא יום והאמונה תפנה מקום לדעת.

היינו רוצים להגיד תודה חמה לחנה ניומן שעזרה ועודדה אותנו לכתוב את הכתבה, ובאמת אנחנו ממליצים בחום על מה שהיא כותבת במיוחד “The Rainbow Swastika”.נסיים במסר שנכתב לנו בזמן הכנת הכתבה:

“התיאוסופיה של ביילי קודמה בעמצאות מערכת החינוך הגלובאלית של האו”ם מאז 1980 כדי לחנך מחדש את הצעירים של העולם “כיצד לעבוד למען שלום ויחסי אנוש נכונים”. הם מגנים בעדינות כל מערכת אחרת אשר “סוטה את הדרך הנכונה”. עכשיו הבוגרים של החנוך המחודש נמצאים בתפקידי הנהגה. הם מכריזים מלחמה על כל רעיון מתחרה בנושא “שלום” ו”יחסי אנוש נכונים”.

מה שיותר מכריע עבורנו היהודים כרגע,הם כתביה של אליס ביילי בקשר ליהודים, ה”בעיה העולמית”. זה המקור למה שנקרא “האנטישמיות החדשה” בעולם האקדמי הליברלי אשר מעורר תמיהה בקרב היהודים הליברלים שעדיין נמצאים בשוק עקב העוינות כנגד היהודים (לא רק ישראל) באוניברסיטאות והקמפוסים, החל מהפרופסורים הבכירים. האנשים הללו גדלו על תוכנית החינוך המרכזית בחסות האו”ם.

למרות כל מה שנאמר, הגעתי למסקנה שללמד אנשים על הטקטיקות הפוליטיות והאינטלקטואליות של הניו-אייג’ לא יוציא את התודעה של האנשים לחופשי מהאשליה. הטקטיקות הללו הם הסימפטומים. הגורם נמצא ברמה הרוחנית. אנשים מקבלים את הניו-אייג’, לא בגלל שזה הגיוני (זה ממש לא!), אלא בגלל שהרוח שלהם נחטפה. טיעונים רציונלים ועוד מידע לא משנה ולו מאט לאנשים, אפילו לא ליהודים. לא עד שהעיניים הרוחניות שלהם נפתחות דרך מפגש אישי עם הרוע שמניע את המערכת, רק אז הישראלים יהיו מוכנים להקשיב.

העבודה שלכם (האתר שאתם קוראים) תתרום לאלו אשר נוערו, אך לא אלה שעדיין ישנים.עדיין, לחשוף את הבסיס הרוחני של הברית העולמית כנגד המדינה ואנשי מדינת ישראל יכול לנער את כולנו. המלחמה האמיתית היא רוחנית, המלחמות שבשטח הם רק התוצאה כיוצא מכך. זהו דבר שהאוייבים שלנו יודעים ומנסים למנוע מאיתנו להבין. אנו חייבים להפסיק לחלום על “שלום” על בסיס תמיכה שתתקבל מהמערב. למה העולם כל כך אובססיבי לגבי כל מהלך קטן שעושה המדינה היהודית, בעוד שהערבים הולכים ואונסים את האזרחים שלהם? הגלובאליסטים המערביים לא מעוניינים במה שקורה עם הערבים, הם מאמינים ש”שלום עולמי יבוא כאשר היהודי ישכח שהוא יהודי” ואז יעלם מן האנושות (ביילי/ דוואהל קול).”

עוד על הקשר של הנאצים לסדר העולמי החדש ראו את נושא הנאצים באתר, ותקראו כי באמת כתבנו הרבה דברים בעבר שלא הזכרנו בכתבה.

לאחר קריאת הכתבה ראו את הסרטים הבאים, ותתכוננו לשמוע את האסימונים הנופלים.

המסע ההזוי של הנאצים לטיבט:

 

סרט תעודי של ערוץ ההיסטוריה על משלחת הנאצים לטיבט, והאמונה שלהם שהארים אבותיהם היו רב-בונים אשר בנו את כל המבנים המופלאים בכל רחבי העולם, כמו הפרמידות:

סרט בסיסי על צלחות מעופפות נאצים:

לסיום, רצינו להבהיר שזהו לא אתר דתי!  אנחנו באים להציג לכם את האמת, והיא ברוב המקרים מעצבנת את רוב האנשים. אנחנו מאמינים בזכות של כל אחד להאמין במה שירצה, גם להיות נאצי אם הוא טיפש מספיק, אך כל עוד הוא לא כופה או פוגע בחופש של אף אחד אחר. אנשים מדברים על כפייה דתית ולא רואים את הכפייה של הניו אייג’ על ילדיהם ,חבריהם ותודעתם.

כתבה זאת מוקדשת באהבה לכל קוראינו הותיקים והנאמנים.

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

46 תגובות

 1. conspilpilpilpil 2010-01-10

  דתות "העידן הישן" (יהדות, נצרות, איסלם) גם הם נוצרו על ידי אותם יוצרי דתות "העידן החדש". כלומר- אותה אליטה שיצרה את הדתות הישנות הם אלה שיצרו את הדתות החדשות (ניו אייג') ואת הדת העולמית החדשה שתחליף את כל השאר. יש לי תחושה שהאפיפיור יהיה המנהיג הרוחני העולמי של הדת הזאת.

 2. עצם זה ששמתם תמונה של דליה איציק עם סימן היד, רק מוכיח כמה אתם משוגעים. תנוחה כל כך טריוויאלית ומקרית הופכת אצלכם לקונספירציה ענקית.
  הניימדרופינג המוגזם שמשתולל בכתבה הזאת, לצד עשרות סרטוני וידאו ואילנות יוחסין מפותלים, רק באים על מנת ליצור בלבול ועומס אצל הקורא התמים, מבלי לספק לו מסקנה ממצה כלשהי.
  לא יודע מה המטרה שלכם, אבל אני לא אוהב את זה בכלל.

 3. אידיוט שימושי 2010-01-10

  ראוי גם להוסיף שבלי הנאצים והיטלר -שישראל -"מדינת היהודים" – לא היתה נוסדת. היטלר ידע בדיוק מה התפקיד שלו ולמה. ישראל ובית המקדש (לשטן) שהאחוות הסודיות מתכוונים לבנות בירושלים בעתיד הלא רחוק מאוד מאוד חשובים ל NWO – ולא רק שזה מיישם נבואה עתיקה.
  שלא יהיו לכם שום ספקות בנושא שבדרגים הבכירים (בן-גוריון, איסר הראל, ולוי אשכול) הציונים והנאצים שיתפו פעולה.
  הפעם הראשונה שניתקלתי בטענה זו היה בספרו של פריטז ספרינגמאייר – שיושב עכשיו בכלא (מה שמוסיף המון אמינות לטענותיו!)

  יש גם את ההיבט הגיאו-פוליטי מאחורי עליית הנאצים לשילטון והסיבה שהאליטה הברטית תמכה ומימנה את היטלר. המדינות העיקריות שהיוו איום להגמוניה האנגלו-אמריקאית היו רוסיה וגרמניה ולכן הם מימנו את הנאצים וכמובן שהם גם מימנו את הקומוניסטים – ככה שבו היום הם יכסחו אחד לשני את הצורה.
  כמו שאכן קרה במלחמת עולם השניה – רוב ההרס וההרג היה בגיזרה המזרחית!
  זה לא קונספירציה מכוון שלורד מילנר ומפקד הSAS בזמן המלחמה הודו בזה.

  מכיוון שהיזכרתם את רודולף הס – ראוי להזכיר שכמה שבועות לפני הפלישה לרוסיה הבן-אדם צנח מעל שמי סקוטלאנד!

 4. אידיוט שימושי 2010-01-10

  ראיון מעניין עם LEO ZAGAMI ,- אריסטוקראט איטלקי בונה חופשי דרגה 33 וחבר בP2 .

  הוא מדבר על כל הנושא בזה, כולל ישועים, נאצים, ציונים, וותיקן, בונים חופשים –

  http://www.youtube.com/watch?v=_nLfRsReGII

 5. רמי 2010-01-10

  mmm כנראה אתה עוד אחד מאלה שואהבים להסתכל בתמונות ובאים עם קונספציות קבועות מראש. אבל ככה זה האתר הזה לא בנוי לכל אחד.

  "למרות כל מה שנאמר, הגעתי למסקנה שללמד אנשים על הטקטיקות הפוליטיות והאינטלקטואליות של הניו-אייג' לא יוציא את התודעה של האנשים לחופשי מהאשליה."

  כל כך נכון.

 6. אלדד 2010-01-10

  יש גם צד חיובי לעידן החדש כמו התיקשורים של קריון שמעצימים ומגדילים את החופש(לא ע"ח אחרים).

 7. פרומיתאוס 2010-01-11

  ל conspilpil לאפפיוריש מדים [בוס]יוצרי דתות יותר ממשיכי דרך בסופושל דבר יש כאלה שנכנסו בשער ושבעים במחיר שתיקה והעלמת עין וחוסר ברירה
  כמו שהצי=בור לא אשם בערעלתו והינדוסו להיות עבד מורעל ומסובן מוח זה נעשה אלפי שנים בכוח כל היתנגדות נידרסה או היגיעה לפשרה
  אני מעדיף אלףהבא
  שיביא דיל חדש ברגן חדש עם האדוניםהעולמיים למען שיתוף פעולה עולמי כלל אנושי
  לעולם חכם נקי צודק מוסרי שבידיים שלובות
  יפתחו מדע ץחללץמזון אורגני
  דמיינו תמונה אפריקה מגדלת למשל בקר אורגני וקפה אורגני לכל העולם רובוטיקה באסיה לווינים
  בקיצור שיתוף פעולה לא יבזבז זמן יקר של שקר שחד הרעלה הסתרה מדיניות מתגלגלת בואו נבטיח את עתיד כל המעמדות בכבוד הדדי כלל עולמי והאמת חייבת להינתן כתרופה מיידית
  זה אטלנטיס אדוניי
  רוח=רק אוויר זז

 8. פרומיתאוס 2010-01-11

  mmmmmmmmmmmm מרגיש כאילו דליה עצמה כותבת מזועזעת
  אני מבין אות תנועת היד הזו לא מראה הוחכה חותכת ולא תועמת את כובד הכתבה

  הכתבה הזו באמת המוסה ואני חושב שבאמת הכותב התמים צריך לקבל הזהרה יותר ברורה על החומר הכבד [והנחוץ למען צדק חברתי היסטורי אמירת אמת ועמידה על זכויות דםולסקר את הקידמה הבאה עלינו לטובה גם כן מחופשהדעת ומתנועת האמת הגדולה המתאחדת דרך כלי האינטרנט הנל שאתר זה היתגלל אחרי קולות מעטים בעולם שהפכו מרבבות למיליונים שרוצים [פיר דיל ]במצב שנראה היום כמו נסיון להביא לפייר דיל בצורת אני קורא לזה "מהפכת הידע "האמת והחינוך היא זכות דם שכיום נראה שאין לנו זכות לדרוש אותה כי היא נאסרת בצורת חיינו ציבורית זכות העסקים רמסה את זכות הדם שלנו וכמות הדם שניתז בהפגנות והספריי והמדים השחורים לא משאירים מקום לדמין לאור ה תחתסנו הרץ בימיינו האתר לא למתחילים אבל הזכות לדעת איך לראות את הגונגל במקום לחיות בית בברביות ישאיר
  כמה יהודים בחיים עוד כמה יהודיםבאתר אנחנו כולנו
  משוגעים בעולם של היום הנורמלים יושיבם למעלה עם לבבות קמוצים גם זה דפוק
  בקיצור דליה יש פה המוןןןןןןןןןןן תמונות והדויות של סמאלים מכתבות קודמות
  אגב שגיעות כתיב כן יש לי אבל זה בטח הפלואוריד או החיסניי ילדות מי יודע

 9. פרומיתאוס 2010-01-11

  אדיוט שימושי =נכון שראוי ושהיטלר ידע את מקומו ובסופו של דבר האליטה היהודית נתנה ליהודים כוח רב גם בשל נאמנותם גם ממשלתינו הם מקצענים הפועלים בסכמה המקובלת היחידה הקיימת האפשרי
  המותרת והיחידה המאפשרת ואיפשרה את קיומיינו בוא נגיד שמהפיכה באלף האחרון לא קרתה

  ===================================================================
  לפי מה שאני יודע היטלר לא מת איפה התמונה
  ואגב חייל טוב לא מתאבד איפה התמוה מהtime
  ותמונה של הfbiשעוקב אחריו בבית קפה באירופה לא היתאבד אפילו מצבה אין בבונקר
  זה מה שאני מבין

  =================================================================
  בסופו של דבר מה שאני משתוקק לו שהנהגה השולטת תבין שבשינוי תוכנית של נגד המין האנושי
  ורק אחר להגיע לאידליה עם 500-000-000
  זה ביזבוז זמן משאבים אנרגיה עוד זיהום וסכנה למגיפות ובעית גנים לעולמי עד
  שינוי תוכנית לעבודה משותפת של כולם תחת אותו סדר עולמי אך לטובת הגלובוס העתיד ואנשות זוהי
  היאידלייה ההגשמה
  כל אפריקאי יוכל לסלול או לשתול בזמן שילדו ילמד בחינוך גבוהה ועבודה קהילתית
  כל אדם יש לו צבע ואנרגיה מיוחדת משלה שתועיל במאמץ לעידן חדש נגיע למאדים מהר יותר
  והעולם יתקדםבקצם שיכפיל עצמו מרוב חוסר איבוד משאבים

 10. פרומיתאוס 2010-01-11

  אין רוח ותקשורים אם זה לא ברור לפעמים זה מבלבל כשקוראים את הפרופוגנדה הכתובה המשודרת
  ואת וו שיושבת עמוק מימי הלימודים והילדות

  כל סיפור שיכול להוביל את העדר לחרבן הרחק מהגדר מה טוב ויש מספיק כסף להזרים למי שמצליח

  להניב חלב בשר וגז והצי

 11. פרומיתאוס 2010-01-11

  זה נכון רמי אבל
  האמת מאירה עיניים לא לכולם אבל מאירה
  אולי נימצא את ניאו אפילו מתי שהוא
  כן זה מטיש שהאשליה לא ניראית כאילו היא מגיעלאנשים כי זה רחוק מהעין וצריך מזל אינטיליגנציה ומורה הגון וזה חסר
  אבל אמירת אמת דווח כנגד פשע מציל חיים בזמן אמת היא זכות הדם של העבד ואםהיא לא היא ניכתבת על דמי שלי עצמי

 12. פרומיתאוס 2010-01-11

  חופש אמת פתיחות מיניות שוויון שחרור
  חייבת להיות גם בפועל יוצא פולילטי שוויוני עולמי החוזר לזכויות הדם של אדם [לא אדם רכוש התאגיד]
  וסדר כמו שאמרתי רק צודק לכווווווווווווווווווולם בתמורת עבודה משותפתלעתיד טוב יותר
  צר לי על הטרחנות והמשיך
  אך לעשות
  ===================================================================
  בקיצור שינוי יבוא שכול המורים ילמדובייחד את הקול של האלף הבא לא יהיו חלק ממשא הפרדה מחשבתית היוצר עוד תתי תאים ואירגונים
  של אנשים עבדים שכלואים מחשבתית על ידי גורגורואים שמפרידים אותם לעוד תת תא שואבת כספים ומוחות המרחיקה מהאור

  האור הוא פילוסופי אין אני מאמין שאפשר להביא את האוב או רוחות האנונוקקי דייייייייייי
  מי שלא ילמד משפט לא ישתחרר ידע הוא כוח אנחנו המין האנושי יכוליםיותר מהאלף הזה נכון

  אתם שםלמעלה אולי יש תוכנית אחרת למה זאת מביאה לנו קריזה ואנחנו רעבים ללחם לא

  לא לעוגות

  פ ר ו מ ת י א ו ס עדיף להגשים את הפוטנציאל של המין האנושי

 13. פרומיתאוס 2010-01-11

  תודה קונספיל שאפו תודה

 14. אדווה 2010-01-11

  פרומיתאוס- זו רק אני או שאתה כותב כמו נביא חצי משוגע מיימי הביניים?
  אולי זו רק אני.
  הלאה.
  הכתבה אכן עמוסה במידע.
  העיניין של איבוד הזהות היהודית כחלק מקונספירציה קצת קשה לקבל. אבל אשמח. כשינתנו ההוכחות וההסברים.
  כי נכון לכרגע איני רואה דבר רע בלהיות אזרח העולם ולא אזרח ישראל שנלחם באזרח לבנון/סוריה/מצרים.
  באיזשהוא אופן הזהות האנושית העולמית (גם אם היא עלולה לשרת אינטרסים לתאבי שליטה) מבורכת בעיני יותר מאשר הזהות היהודית/נוצרית/איסלאמית.
  אין ספק שכול אחד רשאי , וגם כך יעשה, להחזיק באמונותיו, אך כשהזהות הכלל עולמית תהיה חזקה באותה מידה כמו הזהות הלאומית והדתית כך יטב לכולנו וכך נחסוך לעצמנו להיות כלי שחמט של תאבי הבצע והשליטה. אני לא אומרת את זה מתוך מקום של שטיפת מוח. אלא מתוך איזשהיא אמונה, אולי תקווה שאנחנו כן יכולים לחיות את חיינו על אדמה ללא גבולות , ויזות ובלאגנים. חופשיים .
  אינני רוצה להיות חלק מאלה שלא יכולים להשתחרר מכבלי האשלייה, אך ההגיון שלי מחבר את הדברים ועושה את שיקול דעתו . אך זהו הגיון שתלוי בדבר. אשמח לדעות שונות בעיניין.

 15. פרומיתאוס 2010-01-11

  הנסיך ארי היתחפש לנאצי במסיבת הלויין
  של האחווה או האוניוורסיטה
  בעיקרו מריעות העיניים והידע שלהם זותחפושת מצחיקה ומתאימה לסיטואציה שהיה בה
  באמת בלי לסנגרעליו או משהו ,,,מכיר אותי…….. זה מהשאני זוכר מהדווחים שכולם היתחפשו רק שזה תופס תעיןלא טוב כל כך אבל מצחיק\\ מתאים

 16. רוני 2010-01-11

  כל הכבוד קונספיל,

  עשיתם יופי של כתבה. בדקתי את הנושאים. כל מילה שלכם בסלע.

  דרך אגב, לגבי פרומתיאוס. זה לא חדש לי, הוא פשוט חלק ממצוקת אישפוז בארץ הזאת. גם באתר "אמת אחרת" הוא מגיב באימפולסיביות של כדורי מרץ או מה שזה לא יהיה במקרה שלו.

 17. אלדד 2010-01-11

  אדווה אני יותר חילוני ממך ואני אומר לך שלא כך את רוצה להגיע לממשל עולמי.
  במקום סיוט מהדתיים ומאנשי ההון יהיה לך פשוט סיוט ענק אחד.
  הם משכנעים אותך שזה יותר טוב בכך שעושים לך את המוות עם הערבים הכסף והדתיים שמנג'זים
  כך שאת רוצה להאמין שאם נתאחד תחת ממשלה אחת המצב ישתפר – אבל כידוע אין פתרונות
  קסם רק עבודה והתמודדות עם הפחדים.

 18. inonf8 2010-01-11

  LUCIFER, the Light-bearer! Strange and mysterious name to give to the Spirit of Darkness! Lucifer, the Son of the Morning! Is it he who bears the Light, and with its splendors intolerable blinds feeble, sensual, or selfish Souls? Doubt it not!
  אלברט פייק/Morals and Dogma

  כתבה מעולה

 19. בלהבלה 2010-01-12

  רוני – הפוסל במומו פוסל.
  גם אתה תוצאה של מצוקת אישפוז , הלכת רחוק עם ה"אתם" וה"שלכם" שלך –

  http://www.emetaheret.org.il/2010/01/03/%d7%94%d7%a7%d7%a9%d7%a8-%d7%91%d7%99%d7%9f-%d7%97%d7%99%d7%a1%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%9e%d7%97%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%90%d7%aa-%d7%a8/#comment-7919

 20. פרומיתאוס 2010-01-12

  אלדד אני לא צריך אישפוז
  חוץ מליקוק תחת
  מה אתה חושב הפיתרון
  דלגיטימציה של פרומיתאוס
  שחושב גם כן שהמידע בקונספיל הואמדוייק כמה שאפשר והכי קרוב לאמת לאמת אחרת אני לא הייתי
  ממליץ בלב שלם
  אפילו לא הייתי כל כך סומך עליהם
  הם בעצמם אומרים אנחנו לא באים לאמר אמת אלה אמת
  אמת אחרת לא דוווקה את האמת

 21. פרומיתאוס 2010-01-12

  רוחניות=רוח=רק אוויר זז

 22. אלדד 2010-01-12

  אני לא אמרתי שצריך לאשפז אותך רוני רמז,ואדווה חושבת שאתה אולי משוגע.
  אני סתם חושב שאתה לא יודע לכתוב בעברית.
  לגבי הפתרון – להגיד למנהיגים מה אנחנו רוצים שיעשו.
  האני מאמין שלי בספרים של קריון.
  תקציר חלקי מאוד:
  http://www.kryon.com/inspiritmag/archives/Q-A%20archives/archiveindex.html

 23. פרומיתאוס 2010-01-13

  אדווה אני בעד גלובליזציה
  רק שיהיה שוויון ,סיום העבדות הנסתרת של ה1000 האחרון
  לעבור לעבודה עולמית משותפת, לתיקון פשעי העבר ניקוי העולם
  מדע אמת, רפואת אמת ,צדק,שופטי אמת
  שנעשו על ידי אותם אנשים שקפו את אותם רעיונות על אזרחיהם
  האדמה,המים,האוויר,הגנום ,הזמן שאבד

  עבודה משותפת עולמית ללא וויתור על עודף השומן האנושי

  אדם אחד לא יהיה שבע שהאחד פשט יד
  לא כוכב נולד בטלוויזיה וטבח באפריקה מנגד
  זו רק בחירה של תוכנית אחרת על ידי ההנהגה העולמית ועוזריה
  כי

 24. קרייזי הורס 2010-01-14

  אתם ענקים, אחד הדברים המעמיקים שיצא לי לקרוא.
  אז אולי בכל זאת אובמה הגיע מקריפטון?

 25. קרייזי הורס 2010-01-14

  פרומיתאוס=לא…זה לא רק את זה הסמל שלו. הרי לא סתם קוראים לו כך.

 26. פרומיתאוס 2010-01-15

  קרייזי הורס מת עליך

 27. ניב 2010-01-16

  קונספיל, שאפו!

  כל הכבוד.

  אני מודה שלא הבנתי חצי ממה שנכתב,
  גם כי זה חדש לי העומק הזה לתוך נפתלי האחוות והסמלים,
  וגם כי כמות המידע פשוט עצומה.

  גם אני חושב שלקחת צילום של תנועת היד הזו שאמורה לסמל איזו מחווה (מודרה) סודית,
  היתה קצת מוגזמת.
  אני חושב שאם אעבור על כל התמונות שצולמתי אי-פעם בחיי, אגלה מיני מחוות סודיות כאלו ואחרות,
  כמובן שפרומתיאוס יאמר שזה מוכיח שאני סוכן של הסדר העולמי החדש… 🙂
  ועדיין, כל הכבוד על העומק וההשקעה!

  כמה שאלות שמענינות אותי:

  אתם אומרים שכל עניין התקשור הוא המצאה של הניו-אייג',
  אבל איך אתם מסבירים שהתקשור היה קיים כבר לפני אלפי שנים?
  הרי גם האבוריג'ינים תקשרו עם אבותיהם…
  וקשה לי להאמין שאגודה סודית ארית תצרף אבוריג'יני לשורותיהם…

  בנוסף, מעניין אותי לדעת מה אתם חושבים על יוגה (מאחר ואני בעצמי מתרגל),
  האם יוגה בעיניכם היא שטות ניו-אייג'ית?
  איך אתם מסבירים את האמונה הבודהיסטית והטיבטית בגלגולי נשמות?
  ואיך אתם מסבירים את העדויות לביקורי עבמ"ים בוודות ההודיות שנכתבו לפני אלפי שנים?

  בלי קשר, אני ממש מעריך את העבודה שלכם.

  בברכה,
  ניב

 28. lloyd 2010-01-16

  שכל אחד יעשה מה שטוב ולו ומה שהוא מאמין, כל עוד הוא לא פוגע וכופה את האמונה הזאת על אף אחד אחר. במקרה הזה הסדר העולמי החדש כופה את הניו אייג' על העדר. יש תיקשורים ויש תיקשורים, סייאנסים זה למשל מסוג הדברים שעדיף להשאיר בשקט, לפי דעתי לפחות, כי אם זה אמיתי אז זה בהחלט מסוכן להתעסק עם הנשמות של המתים, שווה לקרוא את החומרים של אליפס לוי על העיניין כדי להבין את גודל הסיכון. התקשור הוא לא המצאה, אבל הוא בהחלט גם כלי מניפולטיבי לדחוף רעיונות לאנשים שמחפשים תשובות, זה נראה לי דיי ברור לכל אחד עם שכל ישר. חוץ מזה אני אישית מעריך יותר אנשים שעושים דברים כי הם מאמינים בהם יותר מכאלה שקיבלו אישור מ"יישות" כזאת או אחרת.

  כן יש תקשורים, אפילו הייתי עד לכמה שקשה לי להסביר, אבל הרוב שרלטנים, וסבבה אם נאמר שהתקשורים של אליס ביילי, היטלר ובלבטסקי אמיתיים, האם אלה יישויות ששווה לקבל מהם הוראות? כי הרעיונות שלהם יוצאים כנגד החופש כפי שזה נראה. תקשורים של אבוריג'ינים זה משהו אחר, אף פעם לא ראיתי אבוריג'יני יוצא למסע למען סדר עולמי חדש שינחיל את התקשורים שלו לכל העולם, התקשורים שלהם עם אבותיהם זה מסורת יפה שמחזיקה אותם טוב מאוד בשבט, וזה באמת דבר מקסים.

  הרעיונות של בלבטסקי לעומת זאת…. יש לי פה את רוב רובם של הכתבים שלה, ותאמין לי שזה לא דבר יפה בכלל, ולכן תהיה תגובה ברגע שהרעיונות של היישויות שלה ושל אליס ביילי יעלו בתנועות כמו זייטגייסט או הניו-אייג' שמתחיל ללכת חזק, אז האתר יצביע על זה.

  יוגה זה אחלה, זה הרבה יותר עתיק מניו-אייג', אין סיבה לתת לניו-אייג' אחריות על כזה דבר מקסים. לעומת זאת בהינדואיזם, וברעיונות היותר מופשטים ניתן לראות את הנדידה של רעיונות האחוות הסודיות שהלכו באותה תקופה בצורה דומה גם בפרס ואז הגיעו למצריים, ממש ככה, ועוד על זה בהמשך, אנחנו עובדים על הכל אבל בכתבה הזאת יש הרבה חומר למחשבה ובסיס לאנשים להתחיל לשאול שאלות (שזה הכי חשוב) ולבדוק.

  גילגולי נשמות, וזה רק דעתי האישית, אני לא יודע. אני גם לא מאמין לאנשים שטוענים שהם יודעים. אנחנו רק נדע כשנמות, ולפי דעתי כיאה לMYSTERIES זה עוד סיפור שנועד לנחם את החניך ולגרום לו להרגיש יותר טוב עם החיים שלו, וזה דבר שחוזר עליו הרבה בהמון רעיונות שלהם. וגם אם נלך לכיוון שייש גילגולים, לא הייתי סומך על יישות שהתיאוסופיה רוצה להביא לעולם כאשר אני רואה את האני מאמין שלהם והיישויות שלהם. ואם אנשים כמו בודהיסטים וטיבטים מאמינים בזה שיבושם להם, זה לא מציק לי עד שאני רואה את זה נכפה בכוח בקולנוע, מוזיקה, ושאר התעשיות האלה. מבחינתי האישית גילגול נשמות זה כמו להאמין בגיהנום וגן עדן, אולי קצת יותר מחוכם אבל שוב, אנחנו לא יודעים, ואני אישית לא יאמין בזה רק בגלל שבודהה אמר.

  ביקורי עבמי"ם בוודות, לא קראתי הרבה אבל גם לא זכור לי שכתוב שם משהו בסגנון "ואז טס משהו שלא ממש ברור מה הוא היה" זה בטח היה מרכבה של שיווה או משהו דומה, זה לא אומר שזה קרה. זה כמו שבתנ"ך אין עבמי"ם, יש נפילים נכון אבל לא קוראים לזה חייזר, זה סיפור עם דמויות והתרחשויות שיודעים טוב מה קרה, והאם זה קרה? זה כמו ההירוגליפים במצריים שמצאו שייש שם איזה צלחת מעופפת, אבל שווה לבדוק כי כשמצאו את המקום הוא היה הרוס מאובק והיה צורך לשחזר אותו, ולפי דעתי כשאני רואה מי הם הארכיולוגים שמתים על מיצריים, אני דיי בטוח שהלך שם סילוף די רציני. העבמ"ים וחייזרים היא מאין תפיסה מדעית להבין את האלוהים בתנ"ך והתופעות במיתולוגיות, וכשרואים מי דוחף את הרעיונות האלה ומה תמיד נלווה לזה, מיד יש לזה ריח של סדר עומי חדש. החייזרים הם באצם אלוהים (ברבים) שעשו בנו ניסוי גנטי ועשו אותנו "בצלמם" ובילבלנו את זה וכל אחד לקח את זה לדת שלו וזה התפצל, וצריך לחזור להאחד להיות אחד ולקבל את החייזרים כאבותינו ומורינו. כל הסיפור הזה בסופו של דבר אם תשים לב רק מחזק את הטענה של המשפחות השליטות שהשושלת דם שלהם היא באמת מיוחדת, שגזע ארי הוא יותר "חייזרי" ושזה למה יש להם יותר זכות לשלוט "DIVINE RIGHT TO RULE" כי הם פחות בניי אדם ויותר אלוהים. זה שוב הסיפור שלהם שמנחם אותם, שמשלה אותם שהם באמת יותר טובים ולהם יש יותר זכות עלינו, אין סיבה לתת להם את הגיבוי הזה, והם ימשיכו לנסות להסוות את זה עד שיקבלו את הרעיון.

  בברכה, ותודה לך על האתר המצויין שלך, אני תמיד אוהב לראות אנשים שהולכים ועושים משהו, ואל תקח רציני את התגובות השליליות באתר שלך, כי גם אלה שיגידו דברים רעים, תאמין לי קוראים את האתר שלך ולא ירצו לראות אותו נופל… אולי חוץ מפרומיתאוס… אבל זה באמת מקרה ייחודי 🙂 אנחנו גם עברנו את זה כשתנועת זייטגיסט התנפלו על האתר שלנו בגלל דברים שכתבנו.

  שבוע טוב.

 29. אידיוט שימושי 2010-01-17

  עכשיו אתם יודעים למה עורך העיתונות בחר להפיץ את התמונה הזאת של דליה מכל שאר התמונות – וזה לא בגלל שהיא ניראת טוב .

  תתבגרו אנשים המציאות הזויה מדימיון

 30. פרומיתאוס 2010-01-19

  אולי תעיתה אני לא נגד האתר
  אני יודע על כל תנועת ידיים האמורה לסמל שייכות
  פשוט תלמד את הסמלים לא תאמין אז לא
  עבמים אין הוחכה
  אני אגב היזהרתי את כולם נגד תנועת זייטגייט
  אני בעד שלום עולמי שיחרור מהעבדות שוויון חופש
  ללא חיסול הרעלה צימצום אוכלוסיה הרעלת אויר ומים
  בזכותי אלפי אנשים נכנסו לאתר גבר גבר
  לפני שהיה אחד שהאז להגיד את האמת
  תנועת זייטגייט
  וכל תנועות הניו אייג המרחיקות מהאמת היכולה לתת
  לאדם כוח כנגד הדיכוי הבנה המשפט חוק פוליטיקה תקשורת
  כתות שפה [ומשמעויות נוספות
  ובעיקר התנועות היכולות לשחרר את האנושות לראשונה מן הדיכוי המונרכי של ה1000
  ניו אייג לא מדגיש לך מי מימן את תוכניות ההרעלה החיסול והשקר
  רק מולו נוכל לקבל דיל חדש או חיסול העבדים שאין צורך בהם בעידן החדש

 31. פרומיתאוס 2010-01-19

  אגב אני עושה יוגה כבר 6 שנים יוגע בריאה לגוף לנפש וחשובה לכל אדם
  אין לה קשר לעבמים
  אין לה קשר לתקשורים
  ואף מדריך יוגה לא צריך לנצל את השנטי שלו
  ללמד אנשים חדשים באתר שלו[

  [[[[[[[[[[[[[[" ציטוט "= יש חוצונים המבקרים בארץ בקביעות ואפילו בכנסת "אמת אחרת…מנהל הפרוייקט]]]]]]]]

  התמונה של העבם העתיק צוייר על מקדש השמש של האינקה וחוקרים גילו שהוא רק נראה כמו מפיגעי הזמן
  מה שיש הוחכות חותכות אז מכינים כתבה
  ניו אייג יכול לשחרר לך את כבלי המחשבה אך העבדות לאדונים לא תןפסק בעזרת תורות ניו אייג
  רק היתנגדות ומעשים פיסיים [חוקיים עם אפשר ]

 32. פרומיתאוס 2010-01-19

  הגיבוי של שושלות הדם אינו מגיע מן החוצונים
  אלה ממערכת חוקים
  יצירת המטבעות
  קניית הצדק והממשלת
  הפרדת אזרחים בתןך עמם
  בשוחד רב חוזי דם
  צירופם אל כתות הסוד של הארמון
  והחלשת שאר העבדים
  החינוך הגרוע החיסונים הרעל במים החדשות השקריות
  הם אלה אשר עצמו עיינינו הגזל והפשע
  הנורא ביותר שנעשה מול האדם באלף האחרון
  חופש אחרי אלף שנה מגיע לנו לא
  בייחוד שרוצים לחסל 80 אחוז מעבדי העולם
  עבמים לך תחפש במדבר
  אני מקווה שאתה רק תועה ולא מטעה

  מבטיחים להם משתפי פעולה
  וכוח

 33. פרומיתאוס 2010-01-19

  תקשרה עם היטלר היטלר מת הרבה יותר מאוחר מהכאילו היתאבדות
  היא גם סיפרה על השם האמצעי שלו והקשר שלו לאיזה ברון או שהוא בדיוק היה בחללית ולא היה זמן
  עבמיסטים תתעוררו
  דר מנגלה ועוד כמה נאצים היו באיזור 51 לא עבמים

 34. פרומיתאוס 2010-01-19

  אייתולה=תולה

 35. walkyourtalk 2010-01-20

  קונספיל, זהו הפוסט הטוב ביותר שהתפרסם עד היום בישראל, בעברית. אני מודה לך אישית, ובשם כל קוראי העברית. עבודת מחקר מצויינת. וגם אם יקומו מלעיזים, הרי לא ירפו ידיך, וטוב שכך. תודה על כל המידע המדוייק בצירוף קישורים ואסמכתאות. אשמח לעזור לכשתצטרך.

 36. פרומיתאוס 2010-01-21

  אגב השמש המצויירת בצבעים מוכרת לי ציירו את זהעל ריצפה איפה שהוא

 37. קרייזי הורס 2010-01-26

  אתה מת עלי?…אני מת עליך….יש לי הזדהות עצומה עם הדעות שלך…הסרט זייטגייסט רחוק אלפים ממה שהתנועה מייצגת ובכלל סוף הסרט הוא בניגוד גמור למה שהתנועה פונה אליו.

  "אגב אני עושה יוגה כבר 6 שנים יוגע בריאה לגוף לנפש וחשובה לכל אדם
  אין לה קשר לעבמים
  אין לה קשר לתקשורים
  ואף מדריך יוגה לא צריך לנצל את השנטי שלו
  ללמד אנשים חדשים באתר שלו"

  את זה אהבתי במיוחד ואתה יודע למה.

  "הגיבוי של שושלות הדם אינו מגיע מן החוצונים
  אלה ממערכת חוקים"=מוחלט ביותר.

  "הפרדת אזרחים בתןך עמם" =.אמיתי ונכון.

 38. קרייזי הורס 2010-01-26

  אני חייב לומר את זה עוד פעם.
  כתבה עצומה ביותר.
  אני מציע לאנשים לבדוק מילה במילה על הדברים המוצגים בכתבה…אני מבטיח לכם הפתעות שלא לימדו אתכם בבית הספר לגבי התופעה של עם מסכן.

 39. קונספיל » Blog Archive » כדוה"א החלול- מספר הזוהר ועד הנאצים דרך הבונים החופשיים. 2014-01-06

  […] כדיי לחדד ולשכתב,  קטע אחר שכתבנו בעבר מתוך הכתבה "הסוד של היטלר" מכיוון שמצאנו בו קצת טעויות אשר עוברים כמעט בכל אתר […]

 40. סתם אחד 2014-01-09

  למה היטלר הרג 100000 בונים חופשיים ?

 41. Stromboli 2014-01-09

  הוא כתב במיין קאמף על סוג אחד של בונים חופשיים שהוא חשב שלוקחים נתח דיי גדול שקשורים ליהודים ולמרכסיסטים. אבל מנגד כאשר הוא הוציא את הצו נגד כל האחוות הסודיות בגרמניה הם כולם נרדפו ללא יוצא מן הכלל, מלבד יוצא אחד מן הכלל, כמה סניפים של הבנייה החופשית ששמרה על צביון גזעי ושלא הכניסה יהודים לשורותיה. זאת היית האחווה הסודית היחידה יחידה שיכלה לפעול.
  למה היטלר היה חבר כל כך טוב של הנרי פורד, של המלך אדוארד ה7, והחזיק בבונקר פוטרט של פרדריך הגדול? שלושתם דמויות בולטות ביותר בבנייה החופשית העולמית, בעיקר פרדריך הגדול.

  מהFringe Masonry יצאו שניי תנועות ראדיקליות שכמעט הרסו את המאה ה20, הזרם ההומאניסטי סוציאלי, שהוציא את תנועות המהפכה המעמדיות העולמיות, והתנועה הקומוניסטית, ומנגד ההומאניזם הביולוגי-אבולוציוני, שיותר נטה לבריטניה וגרמניה, שיצאו ממנו הנאצים.

 42. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » כדוה"א החלול- מספר הזוהר ועד הנאצים דרך הבונים החופשיים. 2014-02-06

  […] מהקטע הבא בכתבה ניתן למצוא גם בכתבה הישנה שלנו שהזכרנו "הסוד של היטלר". ולענייננו.אז בואו נחזור קצת אחורה לראות מהיכן הגיעה […]

 43. המחפש 2018-04-11

  מעניין מאוד. עשיתי חפירות לגבי לאפייט רון האברד בגוגל, ונמצא שהוא כנראה הסתנן לכת של קראולי על מנת לפרק אותה והצליח בגדול

  http://www.scientologymyths.info/l-ron-hubbard/docs/hubbard-crowley-times-newspapers.htm

 44. המקנספל מבוסטון 2018-04-12

  הוא אחרי זה עוד המשיך עם ניסויים מאגים שערך יחד עם אלן פרסון מהג'ט פרופולשן לאבס

 45. המחפש 2018-04-12

  מעניין.. אולי זה יעזור לי בעבודת מחק הניו-אייג' שאני עושה – מה המקור למידע הזה?

 46. Joseph Black 2020-05-29

  תודה רבה לכם.
  מלאכת קודש.
  האמת תשחרר את "העם היהודי" מעול "הפרעונים".