האילומינטי והוותיקן

האילומינטי והוותיקן

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה עד שהוכחתם אחרת...

ב-14 במאי 2009 יצא לאקרנים הסרט “מלאכים ושדים” המבוסס על ספרו של דן בראון, אותו סרט המתעסק בנושאים הקשורים באחוות סודיות ותאוריות קשר, הוא סרט פרופגנדה אשר הובא בדיוק בזמן שבו יותר ויותר אנשים התחילו לשמוע על דברים כמו ה”אילומינטי”.

נתחיל בלשבור את המיתוס העיקרי עליו בנוי “מלאכים ושדים” וזה שהמלחמה בין האילומינטי לוותיקן מתנהלת בגלל הבדל בגישות, הגישה המדעית וההגיונית מול הדת והאמונה. הסיפור שניתן על האילומינטי פשוט מעורר בחילה, נאמר שגלילאו גלילאי היה חבר בארגון מכיוון שהוא היה אחד מהמדענים פורצי הדרך ושחלק מהסכסוך נסוב סביב הרדיפה של הוותיקן אחר גלילאו ועבודותיו. האמת היא שמבחינה היסטורית אין שום קשר כלל וכלל בין גלילאו לייסוד ארגון האילומינטי, זה לא אומר שהוא לא היה שייך לאיזה אחווה סודית זאת או אחרת, אבל הוא בהחלט לא היה קשור לאילומינטי ובטח שלא הקים את האחווה.

עכשיו נספר לכם על ארגון הישועים של הוותיקן אשר נכתב עליו בעבר באתרנו. מסדר הישועים שייך לוותיקן, והוא אחראי בעיקר להפצת האמונה הקתולית של הכס הקדוש בכל העולם (בדומה למסדרי הצלבנים). הישועים לאורך ההיסטוריה היו בין המדענים והפילוסופים הגדולים ביותר בכל הזמנים, ורבים מהם היו אסטרונומים הרבה לפני גלילאו מסדר הישועיםגלילאי. חלק מהישועים אפילו היו בקשרים טובים עם גלילאו אך בסופו של דבר היו ביניהם חילוקי דעות בעקבות הרדיפה אחריו. ראו רשימה (חלקית כמובן) של אנשי המדע וההיגיון ממסדר הישועים השייך לכס הקדוש. בנוסף לכך, בוותיקן ידעו טוב מאוד אסטרונומיה שכן הם קבעו לחגוג את יום הולדתו של ישו ב-25 בדצמבר. לתאריך זה משמעות מיוחדת מכיוון שזהו היום בו השמש נראית לראשונה כשהיא מתחילה לנוע חזרה לקצה הדרומי של כדה”א, היכן שהיא נמצאת בשיא כוחה בחודשי הקיץ, וזאת לאחר שנראה כאילו היא אינה משנה את מסלולה במשך שלושה ימים לאחר היום הקצר ביותר (ה-21 בדצמבר), מה שאצל הפגאנים נחשב למוות שלה, ולכן ה-25 בדצמבר הוא תחייה מחדש. האמת היא שבשום מקום לא רשום שישו נולד בתאריך הזה, הכנסייה החליטה על כך כחלק מהאג’נדה למזג את הנצרות עם פגאניזם ובידע של האחוות הסודיות. לעוד מידע בנושא ראו את הסרט זייטגייסט. יכול להיות שהוותיקן באמת לא ידע שהעולם סובב סביב השמש, אך לאורך ההיסטוריה הם אלו שידעו לקרוא ולכתוב והם אלו שדאגו להשאיר את האזרחים בבורות, ובכך לשלוט עליהם. תארו לכם מה היה בעבר כאשר היו כהני דת אשר יכלו לחזות מתי יהיה ליקוי חמה ובכך לסחוט מהאזרחים הבורים כסף ושיעבוד בתמורה להחזרת  השמש לחיים. כל זה עוד מבלי להזכיר שרוב העולם פועל כיום על פי לוח השנה הגרגוריאני אשר שייך לכנסייה. האם יכול להיות שחילוקי הדעות בין הוותיקן לגלילאו היו בגלל שהם כן ידעו את האמת והם לא רצו שהוא יפיץ זאת להמונים?

עכשיו בקשר להיסטוריה האמיתית של ייסוד האילומינטי. קבוצה של מיסטיקנים בשם ה”אלומברדוס” (ALUMBRADOS, אילומינטי בספרדית) קמה בספרד במהלך המאה ה-15-16, והם טענו שהם מסוגלים להגיע לזיווג שלם עם אלוהים, הארה. בין היתר הקבוצה טענה שבמצב האלוהות אליו ניתן להגיע אין חטא, ושאדם השרוי במצב הזה יכול לבצע חטאים בחופשיות והדבר יהיה בסדר מכיוון שהנשמה לא מוכתמת מכך. הדבר דומה מאוד לאמונה השבתאית של שבתאי צבי (משיח השקר), אשר חסידיו האמינו שהכל מותר ואין יותר מעשים רעים בגלל בואו של המשיח, והם אפילו טוענים שלעשות חטאים זה טוב בשביל לקדם יותר מהר את אחרית הימים. בסופו של דבר הם כנראה חברו יחד לאילומינטי הבווארי (לעוד מידע ראו הקשר היהודי). מרסלינו מננדז פלאי, הסטוריון ספרדי מהמאה ה-19, איתר את תחילתה של תנועת האלומברדוס למקור הקשור בגנוסטים. אותם גנוסטים מאמינים בדומה לבונים החופשיים והאחוות הסודיות, שהשטן הוא בעצם האלוהים הטוב ולא “אדוני”, מכיוון שהוא זה שנתן לנו את הדעת והאינטליגנציה, אשר שיחררה אותנו אל החופשי ואשר מסוגלת להפוך אותנו לשווים לאלוהים, מצב המוגדר כהפיכת האדם לסופרמן גם אצל הגנוסטים, גם אצל הבונים החופשיים, וגם אצל הקומוניסטים. ההשקפה מתייחסת לכך גם בהקשר לסיפורו של פרומיתאוס אשר הביא את האש של האלים לאדם וגם בהקשר לנחש הקדמוני ועץ הדעת בספר בראשית. אצל השבתאים המשיח עצמו (שבתאי צבי) הוא הנחש. כפי שתראו עוד בהמשך הכתבה, עולה השאלה האם “הבונים החופשיים” נקראים כך מכיוון שהם חופשיים ממוסר?

האלומברדוס בסופו של דבר נרדפו בידי האינקוויזיציה ופורקו, בין היתר נתפס ונשפט אדם הקשור לקבוצה בשם איגנציוס לויולה, ובעוד שלא יודעים מה היה בזמן המשפט של לויולה, מה שקרה לאחר מכן הוא שאיגנציוס איגנציוס מלויולהבסופו של דבר הקים את ארגון הישועים של הוותיקן!הסיפור לא מסתיים פה. לאחר כמה מאות שנים שפעל הארגון, הוא הספיק להתפשט בכל העולם, להקים ערים ולהפוך מדינות שלמות (בעיקר בדרום אמריקה) לנוצריות המקבלות את הכנסייה הקתולית. האירגון הקים מוסדות חינוך ואוניברסיטאות רבות אשר לימדו השכלה גבוהה יחד עם העקרונות של המסדר, וצבר השפעה רבה בזירה הפוליטית, בין היתר עקב כך שהמון כמרים ישועים היו הכמרים המוודים של אנשי המלוכה באירופה ובגלל שהישועים החזיקו בתפקידים בכירים רבים. בסופו של דבר בגלל ההשפעה הרבה של המסדר, הופעל לחץ מצד משפחות המלוכה באירופה על האפיפיור קלמנס ה-14, להפסיק את פעילותו. ואכן כך קרה ב-1773 (וזה מזכיר מאוד את סיפורם של הטמפלרים). 3 שנים לאחר מכן ב-1 במאי 1776 (כן, חג הפועלים שחוגגים כל שנה), הוקם מסדר האילומינטי ע”י אדם וייסהאופט, פרופסור ישועי לחוק מקראי באוניברסיטה הישועית של אינגלשטאט, בוואריה. יש המנסים להציג את וייסהאופט כמתנגד לישועים בגלל דרכו בתנועת ההארה אשר האמינה בהיגיון כדבר נעלה ושהדבר היה מנוגד לכנסייה ומסדר הישועים, אך כפי שהצגנו וכפי שתראו אין הדבר נכון, אם וייסהאופט היה מתנגד לישועים לא הייתה להם שום סיבה להמשיך ולהחזיק אותו באוניברסיטה שלהם, ובטח ובטח לא לתת לו להחזיק בתואר בחוק קנוני אשר היה שמור אך ורק לישועים באותה תקופה. יתרה מזאת, ארגון האילומינטי הוקם פעמיים ע”י אדם הקשור לישועים, בדיוק לפני ואחרי הופעת המסדר בוותיקן. ועל כך נאמר שההיסטוריה חוזרת על עצמה.

ארגון האילומינטי שאב הרבה מהאידיאולוגיה של הבונים החופשיים, אך הארגון נבנה על פי המודל של מסדר הישועים (כמו גם האס.אס., ראו “ארכיטקטים של הג’יהאד” באתר). לאחר זמן מה, כאשר האירגון התפתח, הצטרפו אנשים מתוך האילומנטי אל תוך ארגונים של הבונים החופשיים, ובעקבות השפעה שצברו הצליחו לגייס גם בונים חופשיים חזקים אל תוך המסדר שלהם, בין היתר הדוכס פרדיננד ברנסוויק אשר היה באותה תקופה אחד המנהיגים הבולטים של הבונים החופשיים באירופה. בסופו של דבר האילומינטי הבווארי נרדף גם הוא ו”נעלם”, לפי דעת רבים ולפי דעתנו הם ירדו למחתרת, ואין ספק שההשפעה שלהם על הבונים החופשיים המשיכה הלאה. פייהר וון קניגה אשר היה יחד עם וייסהאופט בארגון האילומינטי עזב את הארגון ב-1784 והאשים את וייסהאופט שהוא “ישועי במסווה”, ובאמת מעניין לגלות שבסוף ימיו בגלות, אדם וייסהאופט חזר בגלוי להיות נאמן לכנסייה הקתולית ואפילו עזר להקים כנסיות בגותה, היכן שנפטר בסופו של דבר. כיום מסדר הישועים קיים כבר מאות שנים לאחר תחייה מחדש בידי הוותיקן, קצת אחרי העלמות האילומינטי בבוואריה והמהפכה הצרפתית, כך שהוא לא נעלם כלל.

מה שאנחנו מנסים להדגיש פה הוא שכל הניסיון הפתטי הזה להראות כאילו יש הפרדה ברורה בין האילומינטי לוותיקן illuminati_pyramid.jpgבסרט “מלאכים ושדים” היא דרך לגרום לאנשים שעכשיו מתחילים לשמוע את המושגים הללו בפעם הראשונה, לסטות מהאמת ולהפסיק את החשיבה העצמאית שלהם. יותר מזה, הסרט מציג לצופים את הוותיקן ואנשיו כאנשים חביבים וטובים שרק רוצים לעשות טוב בעולם, ואפילו מציגים את אחד הכמרים כאיזה סוג של ג’יימס בונד שמנטרל פצצות וקופץ ממטוסים.

בזמן הסרט מראים כל מיני סמלים אשר אמורים לייצג את האילומינטי, אך כמו הסיפור המצוץ מהאצבע על גלילאו גם לזה אין שום ביסוס חוץ מדמיונו של כותב הספר. מוזר גם שאת הסמלים האמיתיים של האילומינטי ואת הסמל המפורסם ביותר הוא אינו מציג, ואין פלא – “העין הרואה הכל” בפרמידה אשר שירתה את האילומינטי הוא סמל אשר היה בשימוש בידי הישועים הרבה לפני (ולמען האמת זה סמל עתיק ביותר אשר משמש את האחוות הסודיות עוד מימי מצריים העתיקה). העין הרואה הכל מסמלת לבונים החופשיים ובגרסאות דומות לשאר המסדרים החשאיים את “הארכיטקט העליון של היקום”. זהו האור, ה’מיינד’, ההגיון, האינטיליגנציה, הגנוסטיקה, המתנה שהאדם קיבל מהנחש בגן העדן ומפרומיתאוס במיתולוגיה היוונית.

אטנסיוס קרייצ’ר אשר נולד ב-2 במאי 1602, הוא מדען ואמן ישועי. הוא אחד האנשים הראשונים בהיסטוריה אשר הבחינו בחיידקים דרך מיקרוסקופ והציע בעקבות כך שמחלות נגרמות כתוצאה ממיקרו-אורגניזמים מדבקים, בעקבות כך גם הציע דרכים יעילות להתמודד עם מחלות. בין היתר הוא גם המציא את המגפון הראשון, נחשב למייסד ענף חקר מצריים העתיקה (דבר החשוב לאין שעור בפילוספיה של הבנייה החופשית), ויש אשר משווים אותו ללאונרדו דה-וינצ’י של זמנו בשל מיומנותיו. האם ניתן לומר על איש כזה שהוא פועל בניגוד לעקרונות של המדע וההיגיון? קרייצ’ר הוא בהחלט אחד הישועים הבולטים בכל הזמנים ולכן החלטנו להציג לכם כמה מאיוריו המעניינים יותר.

כאן ניתן לראות את העין הרואה הכל, מתחת את האלה הגדולה, והכי למטה מלאכים מחזיקים בחיטה המייצגת את האלה הגדולה אייזיס:

3235922225_628dbfe18e.jpg

בתמונה הבאה ניתן לראות משמאל את הנשר הדו-ראשי אשר נמצא בשימוש נרחב בידי הבונים החופשיים, ומצד ימין דיוקן של האלה הגדולה אייזיס\ונוס\אתנה אשר מלווה ע”י הינשוף הידוע של האילומינטי והאחוות הסודיות (ניתן לראות אותו על המטה של האלה). ובגדול יש כאן את העיקרון של האור המייצג את הידע משתקף על האלה שהיא כמו הירח/וונוס מכילה את האור ולכן מייצגת את מקדשי המסדר המכיל את האור והידע בו החניכים יכולים ללמוד. הירח מעל הראש של האלה הנראה כמו קרניים הוא הסמל של כוכב מרקורי (חמה)/הרמס, אשר במיתולוגיות מייצג את שליח האלים וחברם הנאמן שהנחה את האדם בהקמת המסדרים החשאיים. הקרניים תמיד סימלו ידע/פוריות/האלה/אמא אדמה/לוציפר והשטן לאורך ההיסטוריה אצל האחוות הסודיות והפגאנים. מרקורי תמיד היה נושא מטה מוקף בשני נחשים הנקרא קדוסאוס אותו מחזיק אל השמש מצד שמאל. כפי שניתן להבחין קרייצ’ר ידע גם לכתוב בעברית:

afx9_front.jpg

הנה פסל והסימן האסטרולוגי של הרמס\מרקורי, וליד תמונה של בפומט שהוא ציור ידוע של השטן ובדמותו הוא גם זכר וגם נקבה. ניתן לראות בציור של בפומט גם את הקרניים, את המטה של מרקורי, וכנפיים של מלאך:

hermes-mercury-250x540.jpg mercury-sign.jpgbaphomet6.gif

כאן שוב ניתן לראות את העין הרואה הכל אשר קשורה לשמש ולאור, האור עליו הבונים החופשיים מדברים באובססיה כל הזמן:

kriecher2.JPG

בציור למטה ניתן לראות בתחתית בהר הגעש נפחים המייצגים את האל וולקן, אשר מייצג את תובל קין מהתנ”ך. זהו האמן הראשון אשר ידע נפחות, ולכן נחשב לבונה החופשי הראשון בהיסטוריה.

untitled21.JPG

דיוקן של אטנסיוס קרייצ’ר כשלידו ציור של מערכת השמש, כפי שאתם רואים היה לו ידע באסטרונומיה, ומעניין לראות אותו אוחז ביד את המחוגה המסמלת את אחד הכלים של “הארכיטקט העליון של היקום” אצל הבונים החופשיים, ולכן נמצא בסמל הראשי שלהם (הסרגל והמחוגה):

untitled4.JPG

העין רואה הכל בשימוש האילומינטי אשר ניתן לראות גם על השטר של הדולר:

all-seeing-eye-symbol-great_seal_reverse.jpg

סמל הינשוף והחיטה של האילומינטי:

das_verb.jpg

פוסטר של ההכרזה למען זכויות אדם של המהפכה הצרפתית, סמל העין בתוך הפרמידה והחיטה המאפיינת את האלה הגדולה אייזיס. מעניין לראות גם את סמל האורובורס, הנחש שבולע את הזנב של עצמו, והאישה השוברת את האזיקים הכובלים (נשמע מוכר?):

declaration_of_human_rights.jpg

עכשיו נראה לכם תמונות של הבונים החופשיים בעלות אותו מוטיב:

50_mark_master_tboard.jpg

זוכרים את כל המלאכים בציורים של קרייצ’ר? שימו לב שיש להם גם כנפיים ורגליים של עז בדומה לבאפומט מלמעלה:

50_ra_apron.jpg

50_ra_certificate1.jpg

הנשר הדו-ראשי של הבנייה החופשית, ענף הסקוטיש רייט:

eagle.jpg

סמל של סניף “ענף הזיתים” של הבונים החופשיים:

freemasons2.jpg

הסינר של ג’ורג’ וושינגטון, הנשיא הראשון של ארה”ב:

washington-lg.jpg

הנה תמונות של הסמל נראה בכנסיות:

תמונה מתוך הכנסייה של הקדוש לאודגר בשוויץ:

060808church.jpg

תצלום מקרוב:

060808church3.jpg

תמונה של פיאצה דל פופולו מרומא:

060808church5.jpg

עוד מתוך כנסיות:

church-all_seeing_eye2.jpg

church-all_seeing_eye.jpg

priest-devils_triangle2.jpg

satans_religion-triangle.jpg

pavel-house_of_lies.jpg

kazimierz-church2-cc-soylentgreen23.jpg

יש עוד כל כך הרבה דוגמאות שאי אפשר להכניס הכל לכתבה אחת, אך את הטוב ביותר השארנו לסוף, הנה תמונה מתוך כנסיית הבשורה בישראל (הכנסיה בה המלאך גבריאל בישר למרים שישו יוולד לה).  האפיפיור ביקר ונאם בכנסייה הזאת בביקורו האחרון בארץ! לעוד מידע, קראו את ביקור האפיפיור בארץ מנקודת מבט אחרת.

3c4b555.jpg

כפי שניתן לראות גם הכסא מאחורי האפיפיור נראה כמו פרמידה עם עין.

610x.jpg

זאת הייתה סקירה היסטורית קצרה על הקשר בין הוותיקן לאילומינטי והבונים החופשיים.

מידע רב על מה שנכתב פה ניתן לקרוא במפורשות מתוך האינציקלופדיה הקתולית:

אדם וויסהאופט

אלומברדוס ואיגנציוס מלויולה

עוד על החדירה של האילומינטי לארגון הבונים החופשיים ניתן לראות בסרט המצויין “הקונספירציה הקפיטליסטית” משנות ה-60.

על המשך הפעילות של האילומינטי עם משפחת רוטשילד והשבתאים ואג’נדת השמדת היהודים ניתן לקרוא ב”הקשר היהודי“.

 

תנו לנו בתגובה

comments

בא לכם לשתף? זה בקליק...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin

29 תגובות

 1. Avatar
  שיר הגב

  האם ישנה התנגדות פיסית כלשהי לסדר העולמי החדש?

 2. Avatar
  מנש הגב

  כרגע יש הפגזה של סרטי תעמולה גם לקולנוע וגם לטלוויזיה. מלבד הסרט "מלאכים ושדים" ישנה גם את המיני סדרה "אחרון הטמפלרים", והכל מתנקז לאותו הרעיון שהותיקן וגרורותיו הן מוסדות שעזרו והיטיבו עם האנשים…והשטיפת מוח נמשכת.

  אנשים שיראו בטלוויזיה ובקולנוע את הסרטים האלה באמת יאמינו עד כמה הכנסיה, האילומיטי, הטמפלרים וכו' הכרחיים לקיום ועד כמה הם תורמים ועוזרים לבני האדם. וכאשר אותם אנשים יתקלו במקרה בסרטים שמדברים על ההשפעה השלילית של גורמים אלו, יקשה עליהם הדבר לקבל את הגירסה השלילית מאחר וטחנו להם את המוח אחרת.

  בכל פעם שמתעוררת בעולם (ובמיוחד באינטרנט) איזו שהיא חזית שמספרת את האמת ומגיע החשש שהאמת הזאת עלולוה להגיע להרבה אנשים נזכרים הארגונים הממסדיים האלה יחד עם התאגידים לעשות שטיפת מוח להמונים.

 3. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  תסכלו בבקשה על הציור הענקקקקקקקק מאחורי גבו של האפפיור במבט חטוף ובקלות אפשר לראות מאות מאמינים מתפללים לאדם קדושבחלוק לבן וטבעת השמש על ראשו וכל האנשים מושיטים ידיהם אל האדם המואר הגיזש סופר סטאר[5]5[5[

  ומי מפנה את הגב אל בן האלוהים ומדסקס במעגל סגור בחלקה החשוך של התמונה אלה אנשי הכמורה
  ומאחורי גבו
  פרמידה המורכבת משלושה קומות 33

  וחמישה משולשים =5=פנטגרם
  יש גם את סימול הx=המסמל 5=ושוב הפנטגרם ומזהב

  ואתם יודעים מה הכי מפחיד במרכז התמונה עם הגב מופנה אלינו בגלימת מלכות הנראית אוי לא
  מצרית זה תות זה תו הוא צייר את תות מפנה אליכם אלינו את גבו ותות אנח המון במרכז ואיש לא ראה
  ואיש לא שמע
  רוצו לכנסייה רוצו

 4. lloyd
  lloyd הגב

  תראו את הכסא בצורת פרמידה עליה יושב האפיפיור, בקצה שלה תראו ,אם תגדילו את התמונה, עין.

 5. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  אפשר לזהות את הנשר הדו ראשי בתמונה של בפומט

 6. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  בתמונה של המלאכים יש גם אם רגלי השטן יש את ארון הקודש

 7. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  בתמונה מהכנסיה בשוויץ שוב הנשר תחת הפרמידה המשולשת
  ותחת הנשר משמאל אדם מסמל סימול מסוני בשני אצבעות רק היד נראית

 8. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  זה לא תות אך זה נראה האיש המפקח הלבוש הכי טוב קובה רחב שוליים מגונדר בסרט
  נראה כסוג של אדון וברקע צד שמאל בתמונה התחתונה מכנסיית הבשורה ישהר דמוי פרמידה

 9. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  בציור של בפומט אפשר לזהות את הנשר הדו ראשי יושב על הענן השמאלי בצד של השטן

 10. Avatar
  ניר הגב

  חברה, עוד פחות משבוע יצביעו על חוק המאגר הביומטרי בכנסת. חייבים ליידע את האנשים מה זה באמת אומר

 11. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  תראו את הסרט הישראלי ביוטיוב [אבא למה יש לי סרטן][האמת על משפחת עופר ומפעליה המזהמים ומי משתף פעןלה עמם

  אבא למה יש לי סרטן

 12. Avatar
  מורד מוניר הגב

  שלום לעורכי אתר קונספיל
  האמת היא שרציתי מזמן לומר לכם עד כמה אני משתמש באתר שלכם ומשכיל ממנו. אני אדם שמתעניין בענייני דת, רוחניות וקונספרציות הנרקמות בחשאי, שעה שהעולם חושב שהדברים מתרחשים רק מכוח האינרציה ןפועלים על פי החלטות פוליטיות גרידה.

  במסגרת קורס מורה דרך, יש לנו מספר שעות לא רע על נצרות. דומני שלא ניגע בענייני נצרות לא מובהקים כמו שניגע בהסטוריה שלהם והשפעתם על מדינת ישראל כבר מיום הולדתו של ישו. בכל אופן, החומר הנמצא באתר שלכם הוא חומר שמשקף עולם ראייתי חדש שמאוד עוזר לי ועושה לי טוב

  בהזדמנות זו, ארצה להודות לכם מקרב לב על השקעתכם האדירה והנאורה. אבקשכם להמשיך לחשוף מידע מהותי זה כל הזמן ותמשיכו להיות
  לי קוראים מוניר מוראד, אני מורה לאנגלית במקצועי ובאמצע קורס מורה דרך, חי בכפר בית גן, מזמין אותכם לביקור בכפר הנהדר שלנו
  מוניר

 13. lloyd
  lloyd הגב

  כל עוד אתה לא סוכן שמתחזה לקורא נלהב באתר אני מאמין שהם ישמחו… 🙂

  בכלל זה מצויין לראות מורים טובים בישראל

 14. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  היי אנשים יש סרטים המפיצים מידע חדש ומעקב יום יומי כנגד הפצת המחלה המהונדסת על ידי האדם "שפעת החזירים "

  ראו את הסרטים של עמותת nvic
  nvic question saffty of giving swine flu vecein
  ביוטויב

  fox news militery maqss quarntines

 15. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  שיר שאלת על היתנגדות פיזית
  אנשים שהיתנגדו השנה תראי את הסרט ההונאה של אובמה יש שם מספר הפגנות מהשנה

  בg20
  היו הפגנות אך המשטרה הופיעה עם אלות ומידים שחורים ותוך 15 שניות הרגו מפגין עם אלה בראש
  בהפגנות אחרות קלעו 300 איש בכלובים ליומיים כלובים מגודרים מחושמלים

  בתחילת המאבק שהיו אנשים בודדים אחד מהצעירים שהיה שייך למקימי wearechngeנמצה מת
  במיתתו מתוך שנה ללא סימן נראה לעין יום אחרי שנאם
  רבים שיש אתסרטייהם מה30 שנ האחרונות נעלמו במפתיע מעל פני האדמה כמו מי ששומעם את קולה בצילום הראשון של מחנות fema
  ועוד רבים האם מישהו שמר את הכתבה מעריב המציינת ששפעת החזירים מעשה ידי אדם

 16. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  לא לחיסון הרעיל כנגד שפעת החזירים החיסון יכיל כספית חלקי מחלה של קופים תרנולגות ואדם חולה

 17. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  היזהרו חיסון חובה חדש לתינוקות משולב גם בחויסון שפעת החזירים[שלא ניבדק למנוע תביעות רשלנות]

  היזהרו ממליצים לנשים בהריון להזריק את הכספית בחודשים הראשונים להריון

  הנגיף פוגע בצעירים [כי הוא תוכנן לפגוע בעתידכם לא כמו שפעת טבית הפוגעת בחלשים

  לא נסלחל לבני עמינו שרצחו בנו בחיסונים היעשו את ילדינו נכים פגועים ומורעלים

  לא עוד כצאן לטבח תתעוררו הוא שאלפי ומיליוני שנות האבולוציה של הגן המשפחלתי שלכם יעצרו בילדכם
  שרדתם את השואה את החיסון לא תנצחו

 18. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  האתר אמת אחרת ץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ

  ניסיתי להיכנס לאתר אמת אחרת מספר פעמים מקישורים שונים והוא לא מופיע לי בשום מקום

  האם הוא נפל זה האתר היחיד שאין לי כניסה אליו

  האם האתר חלה בשפעת החזירים קיבל חיסון והוא נח כרגע ואי אפשר לקרוא על שאת שפעת החזירים יצרו חזירים אחרים שהיו להם ברירות לא להיות חזירים והם רוצים עוד ועוד ועוד

  foukthepigsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssאמתאחרת אין לנו אמת אחרת לא קיים אמת אחרת

 19. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  סרט ישראלי חדש ביו טיוב החושף את האמת מאחורי שפעת החזירים כנסו לאתר של
  אהבה 528
  ahava528's channel
  שפעת החזירים חלק א,ב,ג

  ההונאה של אובמה 2 חדש מאלכס גונס בקרוב

  סרט נוסף על החיסונים ביו טיוב

  cia swine flu assassinations vaccinutions &depopulations
  vacug fhbux xush ak vcrhtu, vguknh, ubmhdhvo cfk vguko kunsho thl kspue tu,bu nckh kvhspe cgmno

 20. Avatar
  ניר הגב

  חודש שלם בלי פוסטים? נגמרו הקונספירציות והרשע בעולם?

 21. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  ניר יש לך איך לממן עבודה עיתונאית יום יומית
  אם מימון לשבת ולעבוד רק בתחקירים ותרגומים אפשר
  לעשות מגזין יומי יש לך רעיונות

 22. Avatar
  פרומיתאוס הגב

  בינתיים אתה יכול להזהיר את חברך לא להתחסן
  וללמוד קצת על זה באמת אחרת
  prison planet
  ןקישורים אחרים בנושא

  ראה את הסרטים אבא יש לי סרטן ןלמד אם אתה יכול ולמד אחרים תרום את תרומתך המציל נפש בישראל כאילו הציל ……………………..

  חג שמח זהירות מחיסונים
  ביחוד יולדות תינוקות בני שבוע ועוד

 23. Avatar
  תיקון טעות הגב

  ציטוט מהכתבה לגבי הסרט "מלאכים ושדים": "…..יותר מזה, הסרט מציג לצופים את הוותיקן ואנשיו כאנשים חביבים וטובים שרק רוצים לעשות טוב בעולם, ואפילו מציגים את אחד הכמרים כאיזה סוג של ג'יימס בונד שמנטרל פצצות וקופץ ממטוסים."
  קראתי את הספר, ראיתי הסרט: הכומר המוצג כסוג של ג'יימס בונד הוא בעצם " האיש הרע" בכל העלילה. להגיד על דן בראון שהוא כותב ספרים המקדמים את הכנסיה הקתולית זה לא נכון. לדעתי הם לא אהבו את "מלאכים ושדים" והחרימו רישמית את "צופן דה-וינצי". ספריו של בראון הם עירבוב של עובדות עם בדיות לצורך העלילה, בזה מבחין כל קורא רציני, ולא הייתי מתייחס אליהם כאל חלק מקונספירציה.
  בדבר אחד אני מסכים עם הכתוב כאן על ספרי דן בראון: הם עושים אי-סדר רציני בנושא סמלים, סודות וכתות, אבל מאידך מביאים את הציבור שמתלהב מהעלילה להתעניין בנושאים שבהם נוגע הסיפור.

 24. lloyd
  lloyd הגב

  כן אני גם זוכר את העניין הזה מהסיפור, הכומר הזה בגד בוותיקן והביא את האילומינטי כאוייב וכו' אבל אני לא אשכח כמה פטתי היה בסוף כשהראו את טקס הכתרת האפיפיור בצורה כל כך מרגשת והראו שם את כל הבישופים והכמרים כאילו הם זקנים כל כך חביבים וטובי לב שלעולם לא יעשו משהו רע בניגוד לכומר ההוא שהיה מאין כשה שחורה. ממש גרם לי לרצות להקיא.

 25. Avatar
  Tom הגב

  שימו לב שבחלק מהציורים של מייסד האילומינטי כתוב למעלה את השם של אלוהים "יהוה"

 26. lloyd
  lloyd הגב

  זה לא מייסד האילומינטי כתב את זה. תקרא את הכתבה לפני שאתה מסתכל על התמונות…

 27. Avatar
  לברון הגב

  מישהו יכול לקשר אותי למאמרים על מפורסמים הקשורים באילומינטי?
  תודה .

 28. lloyd
 29. Avatar
  Francesca הגב

  אין אין על הכתיבה שלך אלוף זורק אותי למסלול מבלי להיות שם.

השארת תגובה

אולי יעניין אתכם גם...

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן