אקו פאשיזם – נעים קדימה

אקו פאשיזם – נעים קדימה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

החלטנו להביא לכם הפעם שני כתבות המראות כיצד מתקדמת האג’נדה האקו פאשיסטית בישראל ובעולם ככלל. אז הדקו חגורות, כל עוד יש לכם רכב פרטי, והכינו עצמכם לגילוי המזימות המתרקמות של הדת הירוקה החדשה.

תודה רבה לבעל הדע”ה ושאר חברי הפורום בכתיבת הכתבה.

 

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4046237,00.html

מונה חדש יביא לחיסכון של 20% בצריכת החשמל

לפי תוכנית חדשה של רשות החשמל, עד 2014 יותקן בבתינו מונה חכם, שיאפשר לדעת בזמן אמת כמה חשמל אנחנו צורכים, כמה זה עולה לנו ואף לקבל התרעות בשעות בהן צריכת החשמל יקרה יותר. עבור המונה נצטרך לשלם עוד 10 שקלים בחודש, אך לפי ההערכות החיסכון בחשבון יגיע ל-10%-20%

יעל דראל
פורסם: 24.03.11, 20:40

המושג “התייעלות אנרגטית” היה עד כה בעיקר תיאורטי, אך מסמך מדיניות חדש שגובש ברשות החשמל, והוגש לאחרונה למשרד התשתיות, ממליץ לייעל את צריכת החשמל בישראל ולהפחית את גזי החממה – באמצעות מונים חכמים שיותקנו לכלל הצרכנים בישראל עד שנת 2014

המונה החדש מהווה בשורה צרכנית של ממש: הוא יאפשר לכל אחד מאיתנו לדעת בזמן אמת כמה חשמל אנחנו צורכים, כמה זה עולה לנו, ואף לקבל התרעות בשעות בהן צריכת החשמל יקרה יותר. עד כה, פעל המונה רק בפיילוט בקרב 6,000 צרכני החשמל הגדולים במשק. [קונספיל: פה אנו עדים להתרפסות של התשקורת הבולשביקית, אשר מנסה לעודד את הצרכן כי זה דווקא משתלם לו לא להיות אחראי למעשיו].

מסמך המדיניות, שפרטיו לא פורסמו עד כה, מתבסס על עבודה שבוצעה ברשות החשמל לפיה ניתן יהיה לייעל את משק החשמל בכ-6% ולחסוך בטווח הרחוק הרבה מאוד חשמל “מיותר”. מהלך זה נעשה בהמשך לתוכנית הלאומית שאושרה לאחרונה בממשלה, בנוגע להפחתת גזי חממה. [קונספיל: והנה שוב השקר של גזי החממה, והדבר מעלה את השאלה, על מה פרס חתם בקופנהגן?!]
כמה זה יעלה? מחיר המהלך עומד על פי החישובים על כ-3.1 מיליארד שקל, שיתפרשו על פני שלוש השנים הקרובות. מבחינת הצרכנים, מדובר בתוספת קבועה של 10.32 שקל לחודש (וכ-123 שקל בשנה).

עם זאת, ברשות מדגישים כי בטווח הרחוק המהלך יביא לחיסכון מתמשך והתייעלות הן בחשבונות החשמל הביתיים והן באופן ניהול משק החשמל. מנתוני הרשות עולה כי החיסכון לצרכנים הביתיים יעמוד על בין 10%-20% מחשבון החשמל. במונחי המשק, אגב, מדובר בחיסכון של כ-1.7 מיליארד שקל על פני העשור הקרוב וכ-7 מיליון טונות של גזי חממה בשנה.

מהלך זה הינו חלק ממהלך רחב יותר של היערכות משק החשמל ל”רשת חכמה”. המהלך, במידה ויאומץ, יצריך שינויי חקיקה מתאימים, קביעה של מערך תעריפים חדש וכן תשתית לניצול הטכנולוגיה החדשה.

רשות החשמל: החוסכים יתומרצו כספית
איך עובד המונה? הצרכן הביתי יוכל לראות בזמן אמת, באמצעות התחברות לפורטל במחשב הביתי, כמה חשמל הוא צורך וגם לאפשר לחברת החשמל להפחית את הצריכה במתקן אחד מרכזי – מזגן למשל – בהסכמה מראש. “צרכן שייתן את ההסכמה שלו מראש להפחתה של חברת החשמל, גם יקבל על זה תמריץ כספי”, מאשרים ברשות החשמל. [קונספיל: זה הסיפור רבותי, זה הגבול הדק שהולך ככל הנראה להיפרץ, כי מפה ועד לרודן בירוקרט שיופעל על פי חקיקה מגובת בפאניקה אקולוגית המדרון הוא מאוד חלקלק]

ברשות מציינים כי באפשרות המערכת החכמה להמליץ באילו שעות להפעיל מכשירים זוללי אנרגיה ולחסוך כסף ואף להתריע על בזבוז. [קונספיל: ומפה ועד יצירת כוחיחידה משטרתי שיתפקד כמעין גסטאפו של איכות הסביבה, המורכבמאקטיביסטים לשעבר, ויפעל על פי ההמלצות המערכת החדשה, המדרון גם הוא חלקלקכמו כן, המונה החכם צפוי לאפשר לחברת החשמל להסיט את הביקושים בשעות השיא ולחסוך בין היתר הגעה לבתי הלקוחות לצורך ניתוקים, שכן המערכת יכולה לנתק את הצרכן מרחוק. “כ-100 אלף ניתוקים מתבצעים בכל שנה על ידי חברת החשמל. העבודה הזו עולה כסף לחברת החשמל – ובסופו של דבר גם לציבור”

נכון להיום, כמעט ולא מותקנים מונים חכמים בישראל, פרט כאמור לקבוצת צרכנים מרכזיים דוגמת מתקני מקורות, מתקני ההתפלה, מפעלי ים המלח או קניונים גדולים. צרכנים אלו, אגב, אחראים לכ-53% מכלל צריכת החשמל במשק. בעזרת המונה החכם, צרכנים אלה יודעים כבר היום מה רמת הצריכה שלהם בזמן אמת, אך הצרכן הביתי לעומת זאת, מקבל את המידע באיחור של חודשיים – עם הגעת החשבון.

בשיחה עם ynet מדגישים ברשות החשמל כי מדובר במהלך שמטרתו גם לשדרג את משק החשמל, בהתאם למגמות העולמיות. “היום כבר לא מייצרים את המונים הפשוטים והלא חכמים. כל משקי החשמל המתקדמים בעולם עוברים למונים חכמים שמאפשרים גם לצרכן וגם לרשת לקבל מידע בזמן אמת על נתוני הצריכה – ובכך להפחית גם את ההשפעה על התחממות כדור הארץ”. [קונספיל: כפי שהזהרנו, המגמה האקו פאשיסטית היא גלובאלית].

חושבים שזה לא אפשרי? תחשבו שוב, בארה”ב כבר הממשל מדבר בגלוי על יצירת כוח אכיפה שיתפקד כמעין משטרה ירוקה כנגד האזרחים, עם סמכויות של כניסה לאזור שטח פרטי של האזרח, וכמו כן מעודדים ילדים להתחיל להלשין על ההורים והשכנים אם הם מבצעים מפגע סביבתי. יתרה מזאת בארה”ב כבר מזמן החלו בתהליכים של שליטה בתרמוסטט,לקבוע בירוקרטית כמה יהיה מותר לחמם/לקרר את הבית. זה מה שהיה לפני שאובמה נבחר, הדברים התקדמו מאז. (כל זאת ועוד בכתבה ובסרטונים בעמוד זה).

אז עכשיו נעבור לאיחוד האירופי, שכל כך רוצה להכניס לתוכו את ישראל ושאר מדינות הים התיכון באיחוד המיוחד שלו הנקרא ה”איחוד הים תיכוני”. להזכירכם האיחוד האירופי קם כאשר יו”‘ר שלו נבחר בדיונים סגורים בבילדרברג,שם גם הוא התווה את התוכנית החדשה למיסים סביבתיים וירוקים שיחולו על כל חברי האיחוד. ובכן לא מזמן האיחוד המשיך לצעוד במגמה האקו פאשיסטית שלו והחליט שעד 2050 כל המכוניות יוחרמו מהאזרחים. בעתיד, אתם מבינים, לא אמור להיות חופש לאזרח, אם הוא ירצה ליסוע לאן שהוא הוא יוכל לסוע רק לאן שהתעבורה המתוכננת המרכזית תחליט על פי הנתונים ביומטרים שלו וכל זאת לאחר שעבר את כל ההקרנות וההטרדות המיניות בדרך לתחבורה הציבורית, מטעמים בטחוניים.

http://www.telegraph.co.uk/motoring/news/8411336/EU-to-ban-cars-from-cities-by-2050.html

האיחוד האירופי יחרים מכוניות מהערים עד 2050.

מכוניות יוחרמו מלונדון ומשאר הערים ברחבי אירופה, תחת התוכניות הדרקוניות של האיחוד האירופי כדי לצמצם בפליטת הפחמן ב60% ב40 השנים הקרובות.

תמונה
Top of the EU’s list to cut climate change emissions is a target of ‘zero’ for the number of petrol and diesel-driven cars and lorries in the EU’s future cities Photo: ALAMY

By Bruno Waterfield, Brussels 4:16PM BST 28 Mar 2011

המועצה האירופית ביום שני חשפה “אזור תעבורה יחיד” אשר מטרתו לאכוף “שינוי מקיף בתבניות התעבורה של הנוסעים” עד 2050.
התוכנית חוזה גם סוף לטיסות החופשה הזולות מבריטניה למזרח אירופה, במטרה שלמעלה מ50 אחוז מכל הנוסעים למעלה מ186 מיילים ישתמשו במסילות.
בראש הרשימה של האיחוד האירופי להפחתת פליטת גזי החממה הגורמים לשינוי האקלים נמצאת המטרה של צימצום עד ל”אפס” של מספר מכוניות המונעות בדלק פטרול ודיזל ומשאיות בערים העתידיות של האיחוד האירופי.
סים קאלאס מהמועצה התעבורתית של האיחוד האירופי, מתעקש שהנחיות המיסוי של בריסל (מנהלת האיחוד) ישומשו כדי להכריח אנשים לצאת מהמכוניות אל עבר תעבורה “אלטרנטיבית”.
“זה אומר שלא יהיה עוד מקום למכוניות קונבנציונליות המונעות על ידי דלקים במרכזי הערים”, “אכיפה תבוצע, חקיקה, אכיפה אמיתית לשינוי התנהגות”,כך אמר. האיחוד הבריטי של הנהגים (BDA) דחה את ההצעה להחרים מכוניות כמפגע עצום לכלכלה והגבלה “מטורפת” על יכולת התנועה/תמרון.
“אני מציע שיחפש לו מקום במוסד לטיפול נפשי”, אמר היו בלאדון, דובר הBDA.
“אם הוא רוצה להביא בכל מקום לעצירה מוחלטת ולהטביע את כולנו חזרה בימי הביניים החשוכים, הוא בדרך הנכונה. אנו צריכים להמשיך לפעול. הבן אדם הזה יצא מדעתו”.
מר קאלאס הכחיש שתוכניות האיחוד האירופי לחתוך בשימוש הרכב הפרטי בחצי ב20 שנה הקרובות, לפני החרם הכולל עד 2050, יגביל את התנועה של האזרחים, או יקטין את התחרותיות של הכלכלה האירופית.
“להגביל את יכולת התנועה לא בא בחשבון,העסקים יהיו גם כרגיל. אנו מסוגלים לשבור את התלות של מערכת התעבורה בנפט מבלי להקריב את היעילות,התפשרות על התנועה/תמרון במרחב. ניתן להגיע למצב בו כולם מרוויחים”. כך טען.
כריסטופר מונקטון, דובר חברת התעבורה של Ukip אמר: “האיחוד האירופי ככל הנראה חי במציאות אלטרנטיבית, היכן שהם יכולים לבזבז טריליונים מכספי הציבור ולהחרים להם את הרכב הפרטי”.
“השטיפות מוח הירוקות הללו אינן מוסיפות דבר, ורק מדגישות את השאיפות הגרנדיוזיות שלהם”.

כבר החלה תעמולה בנושא למי שלא שם לב, שוב פעם מארגוני NGO וCIVIL SOCIETY פאשיסטים:

בישראל אם לא שמתם לב ישרו קו עם האג’נדה העולמית, וכבר החל מיסוי ירוק לעידוד התנהגות ירוקה יותר דרך המלצות ועדה שהייתה בראשות שר האוצר בר-און ב2008:

הממשלה אישרה את החוק ל’מיסוי ירוק’

הצעת ההחלטה של שר האוצר בר-און, בנושא המיסוי הירוק עברה הבוקר בממשלה. בר-און: “זהו צעד ראשון בדרך לחזון הירוק במדינת ישראל”
פרסום ראשון: 13/01/08, 13:24

עוזי ברוך

בנוסף, מוצע בהחלטה לקבוע תמריצי מס לכלי רכב בעלי הנעה אלטרנטיבית באופן שיעלה את הכדאיות לרכישת רכב ידידותי לסביבה.

התוכנית לעידוד השימוש באנרגיה ירוקה מבוססת על סטנדרטים אירופאים מתקדמים ומציבה את ישראל בשורה הראשונה של המדינות הפועלות למען סביבה ירוקה יותר. “זהו צעד ראשון בדרך לחזון הירוק במדינת ישראל”, אמר השר בר-און.

הצעת ההחלטה מקדמת את נושאי איכות הסביבה והפחתת הזיהומים הנובעים מנסועת כלי רכב בישראל ומשימוש בסוגי דלק מזהמים.

שר האוצר בר-און אמר כי ”המדובר בקביעת מדיניות ממשלתית ארוכת טווח,תוך הקצאת מקורות יעילה,והתקדמות בתחום תמריצי המס לצורך עידוד השימוש בסוגי דלק ‘ירוקים’ ופחות מזהמים”.

“מעבר להיבט הסביבתי אנו מתמרצים גם התפתחותם של מוקדי מחקר ופיתוח לטכנולוגיה ירוקה אשר עשויים להיות מנוע נוסף להתפתחות המשק”, הוסיף בר-און.

בהצעת ההחלטה מוצעת שיטת חישוב של “מדד ירוק” לזיהום אויר מכלי רכב. על פי מדד זה, יוכל מס קניה דיפרנציאלי בהתאם לציון הרכב. “אנו יוצרים קשר ישיר בין ההחצנה השלילית שגורם הרכב לבין המס שמשולם ובכך מתמרצים את הגורם המזהם להפחית את הזיהום”, אמר השר בר-און.

וואו, יודעים מי באמת ירוויח מזה? נו.. אלה שקיבלו מאוסלו הפקה בשווי 600 מיליון דולר לחברת הקידוחים שלהם, במקרה זמן קצר לפני שיצאו עם יוזמה שמקדמת את מה שהוסכם ביוזמת ג’נבה (המשך של גזר דין אוסלו)…נו.. אותם אלה שמשקיעים עכשיו ברכב החשמלי… האחים עופר. [מקור].

ועוד התפתחות בארץ בעניין, מתוך כלכליסט:

מדבקה מיוחדת אשר תודבק על שמשתה הקדמית תאפשר זיהוי מדויק של כל מכונית ושל כל נתוניה עוד לפני הכניסה למסלול הטסטים

תומר הדר

19.05.11, 14:22

למדבקת הזיהוי, מדגיש גלנצר, ישנם שימושים נוספים: משטרה יכולה לקרוא בן רגע את הנתונים המקודדים על שמשת הרכב באמצעות סורק כדי לדעת את זהות בעליו, בין אם מדובר בתאונה ובין אם מדובר ברכב גנוב. יתרה מזאת, בעתיד, עם כניסתן של תקנות זיהום אשר יאסרו כניסה של מכוניות למרכזי הערים, תוכל המדבקה לאפשר לרשויות לדעת בדיוק מהי פליטת המזהמים של כל מכונית אשר נכנסת לתחומי העיר. בהתאם לרמת הזיהום תוכל הרשות המקומית לקבוע את שיעור המס אשר יוטל על בעליו של הרכב בגין כניסה, ואף לאסור לחלוטין על כניסה של רכב מזהם.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3518244,00.html

—————————————————————–

האיחוד האירופי הוא אכן גוף בירוקרטי מפלצתי המטיל מיסים אקו פאשיסטים, בין השאר כדי לבסס את קיומו המתואב והבזוי, ואשר מבזבז כמויות עצומות של כספי ציבור. הבירוקרטיה המטונפת  של האיחוד מגבילה והורסת כלכלות שלמות באירופה, וכל זה יחד עם הבנק המרכזי האירופי אשר אין לו שם מצפון כאשר הוא דורך על כלכלות של מדינות קטנות או אלו שאינו מעוניין בהם ורומס אותן, למען הכלכלות החזקות באירופה אותן הוא מגדיל כמו גרמניה וצרפת (איך קרה שהעולם שכח מה קורה כאשר נותנים יד וכוח לתאווה הברברית הקולקטיביסטית של הגרמנים). בריה”מ ככל הנראה קמה לתחייה בדמות האיחודובחסות הכנסייה הקתולית שהחלה לצעוד בצעדי ענק בעקבות הקומוניזם לאחר ועידת הוותיקן II שהיית בשנות ה-60.

שיכורי הכוח ותאבי הבצע מצאו לעצמם חממה טובה יחדיו בתוך האיחוד האירופי אשר בימים אלה מחפש להתרחב סביב הים התיכון ולכלול את ישראל, מה שבדרך יצריך את הסכמי השלום ההרסניים והפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה – ויתור על זהותה היחודית שאינו מתאים לאיחוד, אשר מפריע בין היתר למעבר חלק של סחורות עם השכנים סביב, וירושליים אשר בעלת הפוטנציאל להוות מרכז רוחני רב תרבותי אקומני בעבור האיחוד בפרט והסדר העולמי בכלל.

למי שתוהה כיצד ההתאסלמות של אירופה נופלת בקנה אחד עם כל האג’נדה האקו פאשיסטית המתוארת לעיל, התשובה היא ברורה, וניתן אפילו לשמוע אותה ישר מפיו של המלך המיועד הבא של אנגליה:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1285332/Follow-Islamic-way-save-world-Charles-urges-environmentalists.html

כן כפי שניתן לראות הנסיך צ’ארלס חושב שזה רעיון מצויין שהעולם ילך יותר בדרך האיסלאם כדי לשמור על איכות הסביבה וכדור הארץ. כמו כן הנסיך צ’ארלס בעצמו לא רק מדבר, הוא מעורב מאוד בכל הנושאים הסביבתיים, אביו פיליפ הוא ממקימי הWWF (כן, אלה עם הסמל של הפנדה) יחד עם הנסיך ברנהרד מהולנד (מי שהקים את בילדרברג הגלובאליסטי), ויו”ר הראשון של האגודה היה ג’וליאן האקסלי, מהקודקודים של האו”ם. הWWF עובדים לאורך שנים בצמוד עם הקבוצה האקו-פאשיסטית גרינפיס, שלאחרונה גם כן זכו לשבחים וביקור מכובד מהנסיך פיליפ, שבין היתר פתח גם את הועידה השנתית לשינוי אקלים בקאנקון (ההמשך לקפונהגן COP15). [מקורות לפיסקה]

אם אתם חושבים שזה הכל רק דיבורים, חשבו שוב, הארכיבישוף מקאנטרברי, ראש הכנסייה האנגליקנית שנותן את הגושפנקא וממליך את המלכים של אנגליה כבר החל להכין את הקרקע בעבור החלת חוק השריעה בתוך אנגליה (משהו אשר מבוצע בעוד מקומות באירופה כמו בצרפת היכן שיש אזורים אליהם לא ניתן להכנס, כולל לרשויות האכיפה):

לאחר דבריו של הארכיבישוף, הוא החל לספוג ביקורת מהציבור, אך מיד  נכנסה לפעולה התעמולה של הBBC, שלאחרונה נתקבל אישרור מסויים לחשדות כי הם מתנהלים לפעמים כערוץ תעמולה של אל-קעידה:

כמו כן מסתבר שאנו לא במקרה צופים בהפיכתה של אנגליה ללונדוניסטן, מעבר ליכולת הרתעה נגד האזרחים ויצירת עולם יותר פולשני לפרטיות והפיכת העולם החופשי למדינה החיה תחת משטר צבאי, הפונדמנטליזם דווקא תורם לתאווי השליטה במקומות כמו האיחוד האירופי כדי לאכוף את המדיניות האקו-פאשיסטיות שלהם.  [קישור להרחבה].

אפילו ארגוני הטרור הסונים והשיעים משתפים פעולה עם האג’נדה הירוקה. בין לאדן כועס על ארה”ב שלא חתמה על הסכמי קיוטו של האו”ם (נו באמת..), ואומר לנתיניו כי התחממות גלובאלית אינה נושא נתון לויכוח, ושיש לשמור על הסביבה[מקור]. מצד ארגוני הטרור השיעים נתמכי איראן, נסראללה וחיזבאללה החלו לפעול לא רק עם ארגוני שמאל קיצוני, אלא לפעול גם יחד עם ארגונים סביבתיים[מקור].

הניסוי המוזר הזה נראה שהחל עוד בסוף שנות ה70. באותה תקופה חלה המהפכה של האייתולה חומייני אשר שברה את הקידמה שהביא עד אז השייח, והחלה לסרס ולהרוס את ההתפתחות של איראן. באותה תקופה ראוי לציין שללא ספק, הBBC תפקד כמוקד תעמולה עבור החומייני (מזכיר לכם משהו?). ושבאותה תקופה מי שעזר להפיל א השאה ולהעלות את החומייני היה לא אחר מאשר הנשיא ג’ימי קרטר. (כתבה מורחבת על מעורבות הBBC, קרטר וארגוני הביון המערביים במהפכה). מה שמעניין הוא שקרטר חבר במועדון האקסקלוסיבי שכל מטרתו היא הגנה על כדוה”א מפני האיומים אותם הוא מודה שהוא ממציא (כנסו לקישור הם באמת מודים שהם צריכים להמציא את האוייב הסביבתי), כגון זיהום הסביבה, אסונות טבע, שינוי אקלים, ריבוי אוכלוסיה וכו’. אותו מועדון על פי מחקר מעניין וראוי לבדיקה מעמיקה של חוקר בשם רוברט דרייפוס, פעל בשיתוף עם האחים המוסלמים להביא למהפכה באיראן.

(עוד חבר בולט כפי שניתן לראות הוא אל גור, מרוויח גדול כלכלית מהבלוף של שינוי האקלים ובכלל מקדם השקר הזה שזכה בפרס נובל הבזוי על פועלו בתחום. כמו כן גם חבר ביל גייטס, שהודה לא פעם על העזרה שבחיסונים אותם הוא מציע לעולם השלישי בצימצום אוכלוסיה, ושצימצום אוכלוסיה הוא הגורם המשמעותי שיש להפחית כמה שיותר כדי לשמור על כדוה”א, חושב ממש כמו בולשביק לתפארת).

כדי להבין את הקשר ההדוק הנ”ל  בין מדינות האיסלאם ותפקיד המפתח שלהם ביצירת האיחוד הים תיכוני עם גיבוש האיחוד האירופי, מומלץ מאוד לעיין בספר של בת יאור בהוצאת שוקן “אירו-ערביה”.

מתוך הספר, עמוד 100:

“אוניברסיטת ונציה 1977,החדירה התרבותית הערבית לאירופה הייתה כרוכה בהגירתם של מליוני מוסלמים מאפריקה, מהמזרח התיכון ומאסיה שעודדו להביא עימם את תרבותם ואורחות חייהם.

הערביזציה והאסלאמיזציה התרבותיות הללו תוכננו למעשה בסמינר אירו-ערבי שהתקיים באוניברסיטת ונציה בין 28 ל-30 במרץ 1977.הנושא היה “אמצעים וצורות של שיתוף פעולה להפצת הידע על התרבות, הלשון והספרות הערביות”.

את הסמינר הזה ארגן המכון למזרח ברומא בשיתוף המדור לספרות ערבית בפקולטה ללשונות זרות באוניברסיטת ונציה.המשתתפים הערבים באו מ-14 אוניברסיטאות במדינות ערב.הם ייצגו את אלג’יריה, תוניסיה, מצרים, ירדן, עיראק, סעודיה, קטאר וסודאן.
תשעה עשר חוקרי ערב מאוניברסיטאות באירופה השתתפו בסמינר הזה, וכמוהם גם אישים רבים הקשורים לעולם הערבי לרבות נציג המכון האפיפיורי ללימודים ערביים ברומא
Pontifico Instituto di Studi Arabi e d’Islamitica/PISAI
הסמינר שולב במסגרת הדיאלוג האירו-ערבי ולפיכך נוהל בחסות הקהיליה האירופית והליגה הערבית”

הרחבה בנושא זה בקרוב.

בכתבה קרובה נראה לכם כיצד המהפכות במזה”ת נוגעות גם הן בין היתר לאותה אג’נדה אקו פאשיסטית וכמו כן פגיעת הצונאמי ביפן… יצרנית הרכבים מבוססי דלק הגדולה בעולם…כן…

http://www.mako.co.il/cars-cars-news/new-cars/Article-c63c5996064fe21006.htm

יפן מרעידה את שוק הרכב: “אובדן של 600,000 מכוניות”
רעידת האדמה גרמה לשיתוק קווי ייצור של יצרניות הרכב ולסגירת קווי ייצור של ספקיות חלפים וחלקים שונים החיוניים לייצור בכל העולם. החשש: המחסור יגיע גם למדינות המערב
גלובס | פורסם 27/03/11 02:00:34
תמונה

אכן רבותיי…מדובר בדת ירוקה חשדה.

וזכרו, התנועה של חסידי הכנסייה הסביתית היא ירוקה כלפי חוץ, ואדומה מבפנים.

https://www.youtube.com/watch?v=STc_lb6hhC0
לסיום נדגיש שכתבה זו מסבירה את השנאה העמוקה של הגלובליסטים לדון (המוכר יותר לציבור בשם דונאלד טראמפ)
שמכריז בגלוי שאין התחממות גלובלית ובכללי דופק איפה שהוא יכול את הNWO

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *