ההרצאה על מסדר האילומינטי

אילומינטי דולר

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

ייתכן ושמעתם לא מעט את השם "אילומינטי" קופץ לו ברשת בכל מיני מקומות, אך אף פעם לא ניתן הסבר ממצא או איזו הסכמה לגבי מה המונח אומר או מייצג מלבד הפליאה או הגיחוך שהוא מעלה אצל הקוראים. לאלה שניסו לבדוק מה עומד מאחורי המונח יצא לבלות שעות באתרי קונספירציה, פייק-ניוז, ושיחות של סטלנים, רק בשביל לצאת מבולבלים אפילו יותר.

הרצאה זאת באה לעשות סדר ולהדריך בתוך המבוך המטורף של עשן ומראות סביב אותה קבוצה שהפכה לסוג של מיתוס מכונן בזמננו. בהרצאה ייענו כל השאלות המעניינות לגבי אותה אחווה סודית אשר נטען כי היא שולטת בעולם מזה דורי דורות בכל אפיק אפשרי (תרבותי, כלכלי, פוליטי, וכו').

מי היו האילומינטי? מה הם רצו? מה הם עשו בפועל? מה אומרים הסמלים שלהם? מה היית ההשפעה שלהם? ממתי הם קיימים? האם הם עדיין ממשיכים לפעול בימינו? איך אפשר לזהות מי או מה (סמל למשל) קשור באילומינטי ומה לא?

ההקלטה החלה בכמה דקות איחור, כל שדובר הוא על פרופ' אדם וויסהאופט מ1776 שהקים את מסדר האילומינטי הבווארי באוניברסיטת אינגולשטאט בוואריה, היכן שמרי שלי (חברה בקרבונרי מאוחר יותר) שמה את פרופ' פראנקנשטיין שהביא את רעיונותיו ליצירת חיים חדשים המאיימים על החבר'ה שב"בורותה" אינה מקבלת את המפלצת שנוצרה הזורעת אימה בשטח. המסדר הוקם ב1 במאי מה שהיווה חילון של חג פאגני סולארי, אשר קיבל במסדר תמורה פוליטית ראדיקלית קיצונית שהביאה לשפיכות דמים רבה.

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *