האם זכינו להוכחה הטובה ביותר למסע בזמן?

האם זכינו להוכחה הטובה ביותר למסע בזמן?

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

זו אולי אחת התיאוריות הנפיצות ביותר ברשת בשנה האחרונה.

השאיפות הפוליטיות של טראמפ הן לא דבר חדש. כבר בשנות ה-80 המוקדמות הוא התבטא בנושאי חוץ ומסחר באותו האופן כמו שדיבר לאורך כל הבחירות. בשנת 1989 יצא לאקרנים הסרט "בחזרה לעתיד 2", אשר חלק מרכזי בו נסוב סביב ביף טאנן, שעשה שימוש במסע בזמן על מנת לצבור כוח והון עתק. הוא משתמש בהונו כדי לבנות קזינואים ומבני ענק, ויצירת דיסטופיה וולגרית שבמרכזה הוא ניצב כאיש החזק באמריקה- מעין פארודיה לצורה שבה השמאל רואה במציאות את דונלד טראמפ כיום.

Biff Tanner

התמונה הקודרת של שלטון חסר חוקים בידיו של טייקון זהוב-שיער, נשוי בפעם השלישית- היא בדיוק מה שהשמאלן הממוצע רואה בעיניו כאשר הוא מתבונן מחוץ לחלון. באותו הסרט, ה"קאבס" גם מנצחים באליפות העולם, אירוע שגם במציאות וגם בסרט עצמו נחשב לפנטזיה. אך בשנת 2016, ובפעם הראשונה מזה 108 שנים- הקאבס ניצחו את האליפות, בעולם האמיתי. גם השחקן הראשי בסרט, מייקל ג'יי פוקס, היה המום:

רק שנים מאוחר יותר, הודה אחד מכותבי הסרט- כי דמותו של ביף אכן מבוססת על טראמפ.

אבל תחזיקו חזק, כי עוד לא התחלנו לגרד את פני השטח. בשנות ה-90 של המאה ה-19, עו"ד ודיפלומט ניו-יורקי בשם אינגרסול לוקווד יכתוב שלושה ספרי פנטזיה אשר יהפכו למוקד סקרנות גדול במיוחד, 123 שנים מאוחר יותר- זאת על אף שבזמנו הם לא גרפו סכומים נכבדים.

הספרים הללו נתגלו מחדש ע"י פורום 4chan באמצע 2017, והשאירו את כולם לא פחות מהמומים.

סדרת הספרים נקראת: "מסעותיו והרפתקאותיו של הברון טראמפ הקטן, וכלבו בולגר", "מסעו המדהים של ברון טראמפ מתחת לפני האדמה", ו- " 1900: הנשיא האחרון".

Baron and Barron Trump

עטיפת הספר "Baron Trump's Marvelous Underground Journey", לצד תמונתו של ברון טראמפ, בנו הצעיר של הנשיא טראמפ. הספר ראה אור בשנת 1893, ברון נולד בשנת 2006.

 

 

 

 

בשני הספרים הראשונים, דמותו של ברון טראמפ היא של ילד אריסטוקרט אשר יוצא למסע בהרי האורל שברוסיה, על מנת לגלות חור-תולעת דרכו הוא יכול לנסוע בזמן. הוא גר במקום שנקרא "ארמון טראמפ".

במציאות, לפני שברון עבר יחד עם אמו ואביו לבית הלבן- הוא גר במגדל טראמפ שבניו יורק. למעשה, לטראמפ היה גם מבנה בשם ארמון טראמפ, Trump Castle, אי שם בשנות ה-80 וה-90, כיום ידוע בתור ה-Golden Nugget:

Trump Castle

בספר, ברון מקבל תרשים מאביו המתאר את נתיב המסע. שמו של מי שחתום על התרשים, לפי הספר, הוא "הדון" (Don), המתואר כ"אדון האדונים", המוביל את ברון הצעיר ל"עולם בתוך עולם" (עמוד 7).

אין אזכור בספרים למותו של ברון הצעיר, רק שהוא נוסע לעתיד, וזו למעשה עלילתו של האחרון מבין שלושת הסיפורים- "1900: אחרון הנשיאים". הסיפור פותח בהיבחרו של הנשיא בריאן, אשר מתנגד לבנקאים ולממסד, ורץ בשם האדם הפשוט. הדבר מוביל להתקוממות אנרכו-סוציאליסטית ב-3 לנובמבר, בעיר ניו יורק, ומתארת את המון המפגינים צועד לעבר "מלון בשדרה החמישית".

מתוך הספר:

“The entire East Side is in a state of uproar,” police officers shouted through the streets, warning city folk to stay indoors for the night. “Mobs of vast size are organizing under the lead of anarchists and socialists, and threaten to plunder and despoil the houses of the rich who have wronged and oppressed them for so many years.” – Ingersoll Lockwood, ‘1900: or, the Last President’

"כל החלק המזרחי נמצא במצב של מהומה. שוטרים צעקו ברחובות, הזהירו את תושבי העיר להישאר בבתיהם במהלך הלילה. כנופיות בגודל רב מתארגנות תחת הנהגתם של אנרכיסטים וסוציאליסטים, ומאיימים לזרוע הרס ברכושם של העשירים אשר התעמרו בהם כל כך הרבה שנים".

מזכיר לכם משהו?

Trump election riots

מלון השדרה החמישית כבר לא קיים בימינו. עם זאת, במקום בו הוא ניצב, עומד היום בניין מפורסם אחר:

Trump Tower

המחאות האנרכיסטיות המתוארות בסיפור, מתרחשות בזמן ליקוי חמה. באופן מקרי, ארה"ב חוותה ב-2016 ליקוי חמה מלא שלא התרחש כמוהו מאז 1776, שנת הכרזת ארה"ב- ליקוי שניתן היה לראותו בכל חלקי ארה"ב.

התאריך של ה-3 לנובמבר מעניין גם הוא. התאריך לבחירות הבאות אגב, הוא ה-3 לנובמבר 2020.

בסיפור, הנשיא בריאן בוחר לתפקיד שר החקלאות שלו אדם בשם לייף פנס.

Image result for mike pence

החזקתם מעמד עד לפה? יפה, כי עכשיו מגיע החלק הההזוי במיוחד.

באותן שנים ובאותה העיר בה כתב הסופר אינגרסול לוקווד את תחזיותיו, פיתח מהגר ומדען סרבי כמה מההמצאות החשובות ביותר המלוות אותנו היום. שמו היה ניקולה טסלה- ממציא הרדיו, זרם החילופין, וסליל טסלה. מאז מותו של ניקולה, נפוצו תיאוריית קונספירציה על פיתוחים שעמל עליהם ומעולם לא פורסמו בגלוי, בין היתר: מכשיר נוגד-כבידה, אנרגיה בלתי מוגבלת, והמצאתה של מכונת זמן.

כאשר ניקולה טסלה נפטר ב-1943, הממשל הורה על החרמת כל רכושו כחלק מתכנית חשאית. כל מסמכיו שנמצאו הועברו ע"י סוכנויות הביון לידיו של מהנדס מכונות באוניברסיטת MIT, בשם ג'ון ג'י. טראמפ. כן כן, הדוד של.

Trump Tesla

דונלד טראמפ ציין מספר פעמים שהוא העריץ את הדוד שלו והיה קרוב אליו מאד. הוא גם אמר שהדוד שלו סיפר לו על עניינים רבים בטרם זמנם. למעשה, בספרו "The America We Deserve" של דונלד טראמפ, כתב בשנת 2000 (שנה אחת לפני אירוע ה-11 בספטמבר): "אני באמת משוכנע שאנחנו נמצאים בסכנה מפני אירוע התקפת טרור מהסוג שיגרום לפיגוע במגדלי התאומים להיראות כמו משחק ילדים", תוך שהוא רומז כמובן לפיגוע שהתרחש בשנת 93, או אולי לא רק?

תפקידו של ג'ון טראמפ היה לבדוק את ההשלכות הצבאיות האפשריות מהמצאותיו של טסלה, ואם מבין כל הרישומים שהשאיר- יש משהו שיכול להוות עניין עבור הממשל הפדרלי. לאחר שסיים לעבור על כל המסמכים, ובדק את כל מה שהשאיר טסלה במעבדה אחרי מותו- דיווח טראמפ לממשל כי לא נמצא משהו בעל שימוש עבור הממשל. או שאולי כן נמצא, וטראמפ העדיף לא למסור אותו? ובמקום זאת, להעביר את הידע לאחיינו? האם הוא הסתיר בכוונה תחילה את הטכנולוגיה מהממשל, מפני שחשש מההשלכות של הדבר, וליתר דיוק- האם הוא מצא תכניות מפורטות לבנייתה של מכונת זמן?

האם נמצאו תכניות כאלה, וג'ון טראמפ רק הסיק מכך כי בנייתה של המכונה לא אפשרי ברמה הטכנולוגית של תקופתו, אך כן יהיה אפשרי בעתיד, בוא נאמר- כמה עשורים מאוחר יותר? ג'ון טראמפ נפטר בשנת 1985 (השנה בא יצא הסרט "בחזרה לעתיד"), האם השאיר את תרשימי המכונה לאחיינו האהוב?

באותן שנים לערך, החל דונלד טראמפ להשתמש במספר שמות בדויים כמו ג'ון מילר וג'ון ברון, אולי בתור מחווה לדוד שלו. אבל היה לו עוד שם שלא הרבה מכירים: ג'ון טיטור.

Image result for john titor

ג'ון טיטור היה שמו של משתמש במספר פורומים בשנות ה-2000-2001, אשר הציג עצמו כחייל בצבא ארה"ב משנת 2036, ונהג לכתוב על השתלשלות האירועים שהתרחשו לטענתו, בקו הזמן שלו. הוא סיפר על אסונות שפקדו את אמריקה והעולם כולו, בעקבות האיסלאם הרדיקלי. האם היה זה למעשה טראמפ שנסע לשנת 2036, ראה את הדיסטופיה שלאחר מלחמה גרעינית עולמית, וחזר על מנת לנסות לתקן את העבר, תוך שהוא צובר את הונו מהחלטות שהוא יודע בדיעבד שיניבו הון? האם במשך כל הזמן הזה הוא ביצע שינויים קטנים בקו הזמן, במטרה לדחות את העתיד הנורא שהוא ראה מגיע? האם ריצתו למשרת נשיא ארה"ב נולדה בגלל שמוצו כל הדרכים האחרות לתקן את המציאות?

הברק שפגע במגדל טראמפ ביום שהשיג את המועמדות הרפובליקנית לנשיאות.

Rough night: Severe weather storms hit parts of Illinois Tuesday evening (pictured is the Trump Tower being struck by lightning)

לאורך השנים, טראמפ הצליח להרים לא מעט גבות בעקבות יכולתו המוזרה לחזות ולנווט את יריביו הפוליטיים לטובתו. אף אחד לא הבין את אסטרטגיית הבחירות שלו, ובעיקר את רדיפתו אחרי מדינות "החומה הכחולה" שבצפון מזרח, אשר הביאו לו את נצחונו- ובהן אף אחד לא חזה לו ניצחון. זה נדמה כאילו טראמפ תכנן לנצח את הבחירות הללו במאמץ המינימלי הדרוש, ובאמת ניצח באמצעות 70,000 קולות הפרש על פני קלינטון במדינות מפתח.

לאלו מכם שלא מכירים את קלפי ה"אילומינטי" הידועים לשמצה שיצאו בשנות ה-90, מדובר במשחק קלפים אשר הכיל בתוכו שורה ארוכה מאד של תחזיות לגבי העתיד לבוא. מקבץ קטן:

האחד עשר בספטמבר

הנסיכה דיאנה

Princess Di

קלף טראמפ?

Trump vs the deep state

קלף "אל הצפרדע"

החשיבות של אל הצפרדע המצרי, Kek, בבחירות 2016 היא בכלל נושא לספרייה שלמה. רק נקצר ונאמר שהוא היה ה"קמע" האינטרנטי ששימש את הטרולים ברחבי העולם במטרה להמליך את טראמפ. לקריאה על הסקירה שלנו בנושא

אז האם יש לנו כמה נוסעים בזמן, עם אינטרסים מנוגדים? ממה שהצלחנו לחקור בנושא, אם טראמפ הוא אכן אחד מאלה- אזי שהוא לא מתכוון להישאר נשיא הרבה זמן. הוא ישאר בתפקידו רק עד שיצליח בוודאות למנוע את השתלשלות האירועים שעתידה להביא להשמדת האנושות כפי שצפה בה. מרגע שיצליח להבטיח את שלום העולם, הוא מתכוון להעביר את תפקידו למישהו אחר, וכאן מייק פנס נכנס לסיפור.

ובכן, מייק פנס הוא "נוסע" בעצמו, שטראמפ פגש לפני הרבה שנים (תלוי בפרספקטיבה שבה אתם מסתכלים). פנס הוא מהעתיד הרחוק, בנקודה שבה הגזעים נהיו הומוגניים (זאת הסיבה מדוע הפנים שלו נראות תמיד לא שייכות טיפה לסביבה שלו). לפנס יש מכונה מתקדמת יותר, כזו שמאפשרת לכמה "העתקים" שלו להיות נוכחים ביותר ממקום אחד באותה מסגרת זמן.

מייק פנס או יותר נכון- העתקים שלו, נשלחו לעבר ע"י פנס "הראשי" וטראמפ, כדי לחדור לשורותיהם הקרובות של יריביהם הפוליטיים. המטרה של פנס היא לסייע לטראמפ להימנע מ"מלחמה טמפורלית" ( =קונפליקט בין מחנות נוסעים בזמן), ולאחר שיסיימו זאת- להפוך לנשיא בעצמו, כפי שהובטח לו ע"י טראמפ.

אם בשלב הזה אתם עדיין לא מאמינים שאכן נכתב ספר על עלילותיו של ברון, אתם מוזמנים לעיין בארכיון ספריית הקונגרס ולראות את העותק עצמו, וכמובן את שנת ההוצאה לאור. המערה בהרי האורל שעליה מדובר בספר, לא נתגלתה עד שנת 1984. רק כדי לקשר את זה לנושא "הארץ החלולה", שהוא גם מוטיב הספר עצמו:

חפצים עתיקים שנתגלו בהרי האורל ואינם תואמים את זמנם.

מקומיים שומעים רעשים מסתוריים מהרי האורל.

וכדי לסבך את הנושא עוד יותר, סימנים שיועצו של טראמפ, סטיב באנון– הוא למעשה בארון טראמפ מבוגר שהגיע מהעתיד כדי לסייע לאבא שלו:

למי שעוד לא קרא על הארץ החלולה, שכיום ידועה בעיקר מהמיתוסים והפולקלור, אך בעבור דיירי העתיד שהצליחו לחקור אותה היא עובדה מוגמרת.

לכתבי השטח של קונספיל אף יצא לבקר שם 😉

תהיה אחרונה לסיום: האם "אפקט מנדלה", שבו אנשים מדווחים על זכרונות שיש להם מאירועים שהתרחשו, אך בפועל לא התרחשו בקו הזמן הזה, הם למעשה שאריות של שינויים בקו הזמן? (לקריאה באתר "אמת אחרת").

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

 1. משה הרוש 2017-12-25

  וואו חתיכת קונספירציה

 2. אמיר 2017-12-26

  פששש איזו עבודת מחקר יפה.
  תודה.

 3. אור בר נור 2017-12-30

  עבודה מעניינת, מאתגרת ויפה, להשכמה עם קפה של שחר. אלה טענות ומצגות, שלעולם ניתן לעבור איתן את שיחות ימי שישי… מאוד מטריד. האמת.

  מציע לכולם להרהר קצת בטרילוגיית סרטי ה"מאטריקס", להם מסכימים רבים מחתני פרס נובל בכוכב הלכת "ארץ". לאמור: "אנו לא יותר מתוכנת מחשב מושלמת, של גזע תבוני עליון" ולו רק בגלל אירועים מוזרים בקמטי הזמן.

  אותן "מנדלות" (שנקראות לאורך ההסטוריה האנושית גם כ: "דה-ז'וו") מאפיינות ראיות נפשיות/פיזיקליות לתאוריית המאטריקס.

  סופו של יום, לעולם לא נדע בעניין מסעות בזמן, על אף רשת אינסופית של חורי תולעת שקיימת סביבנו בפיסיקה, שהיא בגודל אטומי, ואם נדע להעניק לה נפח פיזיקלי ולהגדילה למעבר ספינות ואדם, נוכל לנצח את היקום ומרחב המקום-זמן.

  אלא, שברור לכולכם, שסופו של הכדור הזה לאבד איזון מכל פן, וסופנו שלנו לנטוש אותו בבהילות לעבר האינסוף (חפשו בגוגל: "הוקינג: זמנה של האנושות בכדור הארץ אוזל"). לכן אילון מאסק במושבות מאדים וספייס X, לכן תאוצת היציאה לחלל, (עוד שלב מתוכנן וידוע מראש בתוכנת המאטריקס ?)…

  היה ויהיה מאוד מעניין כאן, בתוך 100 שנה (וכך אגב מקללים בסינית עתיקה).

  תודה לנמרוד זוטא. מאלף.

  אור,
  אנדרומדה נתיבים טכנולוגיים בע"מ.
  (בינה מלאכותית – לעסקים).