עוד על ציפי ה׳לוחמת בשחיתות׳ לבני

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

יצחק חדד:

ח"כ ציפי לבני התראיינה אתמול אצל אודי סגל בערוץ 13 ובעזות מצח וחוצפה, שאין שני לה, כינתה אותי ״מושחת״ תוך שהיא מגדירה את עצמה "לוחמת בשחיתות". ציפי לבני אינה לוחמת בשחיתות כי אם מושחתת ופושעת. אני בניגוד לציפי לבני, מחזיק במסמכים חד משמעיים המוכיחים את כל טענותיי.

ציפי לבני נמצאת בימים אלו בלחץ רב. משרד המשפטים בוחן את הערר שהגשתי על אי חקירתה במשטרה. אם יתקבל הערר תמצא את עצמה ציפי לבני במרכזה של חקירת משטרה.

אני קורבן למעשה הפללה נבזי ומרושע של ציפי לבני, שביקשה לטייח את מעשיה הפליליים שלה ולמלט מהם את עצמה ואת מקורביה. (מצורף לעיונכם קטע מעדותו במשטרה של מר אריה שניצר, מנהל ביקורת במשרד מבקר המדינה המדבר בעניין זה בעד עצמו).

למרות הכחשותיה השקריות של ציפי לבני אני אומר באופן ברור ומוחלט, ציפי לבני אחראית באופן ישיר לביצוע המעקבים הבלתי חוקיים אחר Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו.

מעקבים אלו, שההחלטה לבצעם התקבלה בחדרה של ציפי לבני במפלגה, העמידו את בנימין נתניהו בסיכון ממשי וחיבלו בפעולתה של היחידה לאבטחת אישים בשירות הביטחון הכללי. (מצורף לעיונכם קטע מחקירתו במשטרה של החוקר הפרטי רפי חאמי).

ציפי לבני מעולם לא נחקרה על עניין זה ועל עניינים אחרים המופיעים בתלונה מפורטת וממוסמכת שהגשתי כנגדה למשטרה.

בהעדר חקירה ראויה הגשתי עתירה לבג"ץ. בג"ץ בהחלטתו מיום 07.06.2017 קבע כי עלי להגיש למשרד המשפטים ערר בטרם אוכל לעתור וכי בג"ץ בטוח כי הערר ייבדק באופן ענייני ובתוך פרק זמן סביר: "… בידי העותר להגיש ערר, … וככל שיוגש חזקה עליה כי תשקול את הטענות באופן ענייני ובתוך פרק זמן סביר, בהתחשב בהיקף החומר וברגישות העניין."

לאור החלטת בג"ץ הגשתי למשרד המשפטים ערר, כתב הערר נפרש על פני 64 עמודים וצורפו אליו 46 נספחים ראשיים (ברובם ראיות חד משמעיות) המהווים חלק בלתי נפרד ממנו. כתב הערר מתאר פרשה חמורה ביותר, שציפי לבני עומדת במרכזה ואשר טיוחה מעצים עוד יותר את חומרתה.

משרד המשפטים, שהשרה איילת שקד העומדת בראשו הייתה אתמול אף היא מושא להתקפותיה של ציפי לבני, שלח לי אישור רשמי (מצורף לעיונכם) על קבלת הערר שהגשתי וציין כי ההחלטה בערר תתקבל ביוני 2018.

ח"כ ציפי לבני התראיינה אתמול אצל אודי סגל בערוץ 13 ובעזות מצח וחוצפה, שאין שני לה, כינתה אותי ״מושחת״ תוך שהיא מגדירה את…

‎Posted by ‎יצחק חדד‎ on‎ יום רביעי 13 דצמבר 2017

_____________

יש תלונה במשטרה נגד ציפי לבני ופרשת המעקבים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *