קיצור תולדות הקומבינה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אדם גולד:

קיצור תולדות הקומבינה.
1. אז יש עכשיו דיבור על קומבינות ושופטים ותימנים וקץ הדמוקרטיה ואובדנה של מדינת ישראל ואילה פרוק'ציה זועקת גוועלד. ומרוב דכדוך ואובדן כמעט וכבר קצתי בחיי – עד שפתאום נזכרתי.
נזכרתי שגם פרוקצ'יה המגדלור המתייפח שלחה את הבן יובל להתמחות אצל דורנר שקימבנה את הבן אריאל אצל שלמה לוין שעל הדרך פינק את אמיר הבן של יואל זוסמן, שאת הבן השני אמנון העביר לבייניש שאת הילדה דניאלה דחפה לחברתה הטובה נאוה בן אור שאת המועמדות שלה לעליון בייניש ארגנה כמו שמינתה את החברה הטובה עדנה ארבל תמורת רובינשטיין (שאשתו מרים הייתה המשנה לפרקליט המדינה אבל עזבו את זה עכשיו).

2. אתם איתי? רק התחלנו. אז אחרי שזוסמן סידר את הנסיכים הוא קיבל באבירות את אשתו של אהרון ברק אלישבע, מתמחה בת 40 פלוס וציירת בדימוס שחיש התקדמה לשפיטה.
אחרי האשה דאג ברק גם לבן אבנר שהגיע לבייניש המפנקת, ולבת מיכל שמצאה את עצמה אצל גבריאל בך ורק לאסתר ברק לא נשאר אז היא הלכה הלכה עד שאיכשהו הגיעה ללשכה של תיאודור אור.

3. תיאודור אור, חוץ מקימבונים של החתן סוקול, גם לדאג למנות את אשתו מיכאלה למחוזי פלוס ג'וב יועצת להמשך. וגם החבר שלו טירקל שלח את הבת לימור למנחם אילן שמיד שלח את הבן ישי חזרה לטירקל וסגר לנו את הפינה.
תחזיקו חזק כי גם ברק גב גבר ולכן מינה את אנגלרד החבר מהאוניברסיטה לשופט וכבונוס לקח גם את הבן אסף אלנגרד ללשכה. ברק לא שכח גם את יצחק זמיר וקיבל את בנו רם, וכמובן לקח אליו את דניל'ה הבן של מאיר שמגר שאת הבן השני שלו רם שינע לבן פורת ותאמינו לי אני עוצר את זה כאן –
אבל אין לבורדל הזה סוף.

3. אגב, ברק אולי היה מאסטר אבל בטח לא המציא את השיטה.
נו קידינג, לכו אחורה אל ענקי המשפט. אל השופט זילברג שסידר לבתו אסנת מנדל (שכבר 14 שנה הופכת את מחלקת בגצים לסניף עדאללה) התמחות אצל חיים כהן שגם קיבל את אילן הבן של יצחק שילה, כשכהן בעצמו הקפיד על דם כחול והתחתן עם מיכל בתו של משה זמורה קיסר האימפריה הראשון.
אפילו אורית סון, הנכדה של אגרנט, התמחתה אצל יצחק כהן שבעצמו מונה לעליון אחרי שעבד במשרד של אגרנט שגם הוא התקבל לשפיטה בזכות דוד של אשתו נורמן בנטוויץ' שהיה המזכיר המשפטי של המנדט הבריטי (!) והתחיל את השכונה הזו אי שם לפני טריליון שנה.
חד גדיא.

4. בקיצור, עשו לעצכם טובה ואל תתקרבו לאנשים גדולים, שמא תראו עד כמה קטנים הם. ובטח אל תהיו פאפטס שקונים את כל הנהי והבכי על קץ הדמוקרטיה.
הדרעק אותו דרעק, הקומבינות פשוט קצת ברחו מהידיים של משפחת העליונים.
זה הכל.

קיצור תולדות הקומבינה.1. אז יש עכשיו דיבור על קומבינות ושופטים ותימנים וקץ הדמוקרטיה ואובדנה של מדינת ישראל ואילה פרוק'…

‎Posted by Adam Gold on‎ חמישי 23 נובמבר 2017