המעורבות הרוסית בארה"ב עם משפחת קלינטון (שחיתות רצחנית)

קלינטון כלבה מושחתת של האילומינטי

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

כעת יש לנו מידע וודאי, חד משמעי, שבכירים רוסיים העבירו מיליוני דולרים לקרן קלינטון, שאמורה להיות קרן צדקה- וזאת כמובן בשעה שהילרי קלינטון עצמה מכהנת (!) כמזכירת המדינה של ארה"ב. למה לא שמעתם על זה מילה בתשקורת? אז ככה:

 

קלינטון כלבה מושחתת של האילומינטי

1. בשנת 2009, כאשר אובמה כיהן כנשיא ארה"ב, ה-FBI ידע כי רוסיה הצליחה להשיג אחיזה בחברה אמריקנית בתחום כריית האוראניום (חומר שכידוע שימושו הבלעדי הוא בניית כורים גרעיניים ופצצות אטום). 


2. החברה ששמה Transport Logistics, העבירה 2 מיליון דולר לרוסיה- בניגוד גמור לחוק האמריקני האוסר זאת לחלוטין (שוב עקב החשיבות הספציפית של עניין האוראניום). 


3. ה-FBI גם ידע כי בכירים רוסיים העבירו מיליוני דולרים לקרן התרומות של קלינטון, שהיא גוף פרטי- בשעה שהילרי קלינטון מכהנת באחד התפקידים הציבוריים החשובים ביותר- מזכירת המדינה. תפקיד שבין היתר אחראי על הסדרת היחסים עם רוסיה, וכל מה שקשור בגרעין האמריקאי. כבר כאן יש ניגוד אינטרסים מובהק.


4. כבר בשלב המוקדם ההוא, ה-FBI היה מודע לניגוד האינטרסים ולשורת הרווח שגזרו אותם בכירי ממשל רוסיים מהתרומות שהעבירו לקרן הפרטית של קלינטון.


5. משרד התובע הכללי נמנע מלהגיש אישומים או לחקור את הנושא, על אף שהמידע היה זמין בפניו. התובע הכללי באותו זמן היה אריק הולדר, מינוי של ממשל אובמה. 


6. באותו זמן, ממשל אובמה והילרי קלינטון קיימו מגעים דיפלומטיים עם רוסיה במטרה "לאתחל את היחסים", משימה שאנחנו יודעים כיום שנכשלה ברובה. גם כאן- ניגוד אינטרסים מובהק.


7. בשנת 2010 אישר ממשל אובמה למכור חלקים מחברת Uranium One לסוכנות "רוסאטום", שהיא סוכנות גרעין רוסית. המהלך הזה העניק לרוסיה שליטה על 20% מהאוראניום שהיה בשליטת ארה"ב עד אותה נקודה.


8. ב-2010 כבר היו מספיק ראיות להגשת כתבי אישום. שום כתב אישום מעולם לא הוגש בנושא.
9. הקונגרס והציבור האמריקני לא נחשף למידע האמור, עד לשבוע האחרון.


10. האחראי על החקירה היה רוד רוזנשטיין. באיזה תפקיד הוא משמש כיום? סגן התובע הכללי של ארה"ב. כן- הוא מחזיק בתפקיד בכיר באשר לחקירת המעורבות הרוסית בבחירות כרגע. מי שסירב להגיש כתב אישום גם כשהיה לו מידע וודאי להגיש אותו. 


11. אחראי נוסף על החקירה, אנדרו מקייב- היה העוזר למנהל ה-FBI דאז. כיום הוא משמש כמשנה לראש ה-FBI, שגם אמור לחקור כביכול בצורה אובייקטיבית את הנושא הרוסי ולהגיש מסקנות.

לסיכום:
1. על סמך המידע שפורסם בשבוע האחרון, ניתן לקבוע חד משמעית שהתקיים שיתוף פעולה בלתי חוקי בין קרן קלינטון לאלמנטים בממשלת רוסיה, בשיטה של שוחד בינלאומי.


2. שני גורמים מרכזיים בחקירת המעורבות הרוסית בבחירות, המתנהלת כיום- נמנעו בתקופה ההיא מלהגיש כתב אישום מתבקש על השוחד האמור, ועל הפקרת האורניום האמריקני לידיים של רוסיה. 

3. ערד ניר ימשיך עם הפייקניוז בגלל שהוא קוקסיפות חולה צומי.

מקורות:

 

Before the Obama administration approved a controversial deal in 2010 giving Moscow control of a large swath of American uranium, the FBI had gathered substantial evidence that Russian nuclear industry officials were engaged in bribery, kickbacks, extortion and money laundering designed to grow Vladimir Putin’s atomic energy business inside the United States, according to government documents and interviews.

 

 

The Obama administration knew that Russia had used bribery, kickbacks and extortion to get a stake in the US atomic energy industry — but cut deals giving Moscow control of a large chunk of the US …

 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *