רפטיליאנים, אנשי הלטאות, אהבמולוגים והונאות מעופפות

רפטיליאנים, אנשי הלטאות, אהבמולוגים והונאות מעופפות

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

גבירותי ורבותי, נתחיל בשני סרטונים מתורגמים לעברית של האחד והיחיד, וויליאם קופר:

כרגיל הכנו לכם סרט חובה, אם אין לכם כוח לקרוא את הכתבה ראו את הסרטים הללו הם חשובים ומורגמים לעברית.

המקור הכי ראשוני על רקימת מזימה של הונאה בקנה מידה עולמי אשר בה יתכן בימוי של פלישה חוצנית כדי לאחד את האנושות נמצא במסמך משנת 1917. נביא לכם אותו כלשונו באנגלית שתוכלו גם אתם לחפש אותו, מצאנו עותק שלו בארכיון של אוניברסיטת Brigham Young University. המסמך מתאר פגישה בחסות הקרן המזוכה ממס, Carnegie, שהיא יחד עם הקרנות המזוכות ממס כמו קרן פורד וקרן רוקפלר בעצם מימנו את הקמת הCFR ושאר מכוני חשיבה ופעילויות “פילנטרופיות” המשמשות את מדיניות החוץ החשאית האמריקאית. בועידה המדוברת במסמך דיבר ג’ון דואי, פרופ’ ידוע דאז לפילוסופיה מאוניב’ קולומביה, וחבר באחווה האקדמית Phi Beta Kappa (המיועדת לגיוס אנשים פוטנציאלים לדרגים גבוההים באילומינטי, דוד רוקפלר החל שם, ותכף תבינו למה זה בעל משמעות רבה). דואי הוא אחד האחראים לתוכנית החינוך הממלכתי הכושלת בארה”ב, והנה מה שהיה לו לאמר.

מתוך:

THE IMPERIAL JAPANESE MISSION 1917: A Record of the Reception Throughout the United States, of the Special Mission Headed by Viscount Ishii. X , NEW YORK—II, Municipal Banquet

לדבריו של הדובר הבא, ג’ון דואי, פרופ’ לפילוסופיה באוניב’ קולומביה, הקשיבו בריכוז רב. הוא אמר:

“מישהו הצביע על כך שהדרך הטובה ביותר לאחד את כל המדינות על כדוה”א היא דרך מתקפה מכוכב אחר. בהתמודדות עם מתקפה שכזאת מצד אוייב חייזר, האנשים יגיבו ברוח אחדות המטרה והאינטרסים שלהם. ”

John Dewey, Professor of Philosophy in Columbia University, who was the next speaker, was listened to with great intentness. He said:

Some one remarked that the best way to unite all the nations on this globe would be an attack from some other planet. In the face of such an alien enemy, people would respond with a sense of their unity of interest and purpose.

בהתחשב במידע לעיל, טוב יהיה לבחון את המקור של הרבה חוקרים למינהם המפיצים מידע לגבי חוצנים המסתובבים בכדוה”א כגון ג’ורדן מאקסוול, דיוויד אייק, מייקל טסריון, וכו’. כאשר בודקים את העבודה שלהם מקרוב מגיעים למקור המשורש בכולם, וזה זכריה סיטצ’ין. סיטצ’ין טוען שהוא עסק במחקר של שפות עתיקות מהמזה”ת ומסתמך בעיקר על הטבליות השומריות בשביל לגבות את רעיונותיו שקבוצת חוצנים/חייזרים מכוכב הנקרא ניבירו במערכת השמש שלנו (אשר המדע מעולם לא מצא), ואותם חוצנים מצאו על הפלנטה שלנו גזע של יצורי דמוי אדם אשר הם שיבחו גנטית בצורה מחוכמת כדי שיהיו להם לעבדים. התאוריה הזאת הפכה לבסיס הטיעונים של אלה המקדמים את סיפור חייזרי הלטאות (רפטיליאנים) ואפילו חדר לסיפורי שושלות של משפחות אצולה מהאילומינטי כדי להסביר מה כל כך מיוחד בדם שלהם הנותן להם את ה”זכות האלוהית לשלוט”. חוקרים המקדמים את סיפורו של סיטצ’ין בכל מיני גרסאות משתמשים בו כמקור העיקרי לבסיס התזה שלהם, כאשר ג’ורדן מאקסוול נחשב למקדם הכי ידוע וחרוץ של עבודתו של זכריה סיטצ’ין. אך אם יתברר שסיטצ’ין טועה, כל התאוריות הללו נופלות, ואולי אף ניתן יהיה להסיק שהם קודמו מלכתחילה לא ממניעים של חשיפת אמת, וכמובן, הדרך להפיץ את הסיפורים הללו הוא לערבב אותם באמיתות רבות בנושאים שונים ומגוונים.

אז הבא נבחן לרגע מי הוא אותו זכריה סיטצ’ין.  הוא נולד ברוסיה וגדל בישראל היכן שעסק בעיתונאות ועריכה. כאשר בודקים את הרקע שלו מגלים שאין לו שום הכשר אקדמאי כלל בעניינים בהם הוא עוסק, שזה בין היתר שפות עתיקות וארכיאולוגיה, אך הוא כן בוגר בית ספר לונדון לכלכלה (London School Of Economics, או בשם המקוצר LSE) ואקדמאי בתחום הכלכלה. הפרט הזה הוא מעניין לכשעצמו, שכן הLSE הוא בית-ספר של אגודת פביאן אשר גם היוותה את הזרוע הכלכלית בעבור התפיסה של האגדוה התיאוסופית (ראו סיפור מלא). פרט זה חשוב מאוד שכן הדבר עלול להצביע על קשר שיש לו לתאוספיה אשר שם הסיפור שלו אינו נחשב לדבר חדשני או מוזר. אך אין זה מספיק עדיין כדי להטיל ספק במהימנות שלו, למרות שזאת אכן נקודה חשובה ויש לקחת זאת בחשבון (לקראת סוף הכתבה יתבהר למה).

בדיקה שיגרתית של מיקום המשרד של זכריה מגלה לנו פרט מעניין אף יותר. שימו לב, קישור 1קישור 2. קישורים אלה משתי מקורות שונים נותנים שם של חברה שכתוב כי זכריה סיטצ’ין ניהל בזמנו בעלי אותה הכתובת בבניין הפלאזה של רוקפלר. לחברה קוראים Intercontinental TrailSea Corp, מה שנשמע כמו חברת ספנות, ובאמת מעניין לדעת כי הוא אכן עבד בחברת ספנות במשך הרבה שנים כאשר הגיע לארה”ב, אך לא מצענו איזכור לשם של אותה חברה. לאחר מכן בדיקה פשוטה של הכתובת המוצגת באתר הרשמי שלולשליחת דואר (New York, NY 10185.) מראה שגם היא מובילה למשרדים במרכז הפלאזה של בניין רוקפלר, במקרה זה מעניין לדעת שדויד רוקפלר גם הוא בוגר LSE. אך האמת היא, שכנראה שכל אחד אשר היה עובד בניו יורק והיה מרוויח טוב, היה רוצה להרשות לעצמו משרד יוקרתי, ועדיין יכול להיות שמדובר פה פשוט בצירוף מקרים.

עד פה עברנו קצת על ההיסטוריה של הבן אדם המעניין הזה.ועכשיו נביא את הטיעונים אשר יוצאים כנגדו (לאחר מכן תופתעו לגלות מי כן לעומת זאת תומכים בתיאוריה שלו).אין מה להיות מופתע שזכריה אינו מתקבל כלל באקדמיה הרשמית בנושאים עלייהם הוא כותב, אך פה החסידים שלו יכולים לטעון לקונספירציה, או שמוסדות הלימודים הגבוההים הם חלק מחיפוי על האמת וכו’. אך במקרה של ד”ר מייקל הייזר, דוקטור לתנ”ך העברי ושפות שמיות עתיקות באוניברסיטת ווינסקונסין, ובעל דוקטורת בהיסטוריה עתיקה מאוניברסיטת פנסילבניה, נראה שישנה ביקורת נוקבת ואמיתית אשר חושפת טעויות מדעיות רבות ונקודתיות שמצביעות על חוסר ידע/הבנה, ומי יודע אם לא בכוונה. בתור התחלה, ג’ים מרס, תאורטיקן קונספירציה מהוותיקים והידועים, טען לאחר ששמע בפעם הראשונה את הייזר כי הוא מצטער שלא שמע אותו קודם, לפני שקידם את עבודתו של סיטצ’ין בספרו Alien Agenda. מומלץ מאוד לראות את הראיות של הייזר המתמקדים בעיקר בתחום השגיעות שיש לסיטצ’ין בשפות העתיקות, וחשבו על זה שתאוריות שלמות על חייזרי לטאות ועוד רבים מבוססים על פרשנות הטבליות השומריות העתיקות של אדם אחד אשר לא הוכשר בכלל בתחום באופן רשמי ובמקום זה הלך לעשות את ההכשרה שלו בכלכלה באגודת פביאן.

הנה מכתב פתוח שמייקל הייזר כתב לזכריה סיטצ’ין, ובו הוא מפציר בזכריה למצוא שורה אחת בטקסט אחד של כתב יתדות אשר מדגים את הרעיון של סיטצ’ין שהאנונקי אכן קיימים בטקסטים השומרים. הייזר הפציר במכתב שימצא גם שורה אחת של טקסט אחד אשר אומר דברים כמו שהאנונקי חיו בכוכב או בניבירו, או שהמושג אנונקי בכלל משמעותו אנשים מהטילים הבוערים או משהו בסגנון. כמובן אין צורך לציין שהוא לא קיבל מעולם תגובה (והיום כבר לא יוכל כי סיטצ’ין נפטר), גם לא מאקדמאים אחרים העוסקים בתחום. הייזר אפילו דוחק בקוראים להכנס לגוף הטקסט השומרי שהועלה כליל לאינטרנט, ולחפש אם קיימת בו המילה אנונקי. אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם. והנה סרטון של החיפוש אשר ביצע הייזר המראה שאכן המילה אנונקי אינה קיימת בטקסט, דבר שבפני עצמו מפיל את כל מהימנות המחקר של סיטצ’ין מהבסיס.

לאתר של מייקל הייזר Sitchin is Wrong.

למי שרוצה להעמיק בשגיאות או מניפולציות של סיטצ’ין בהקשר לניתוח סמלים/תמונות הנה סרטון מצויין בנושא:

https://youtu.be/hN6vrLitTyY

עכשיו נחזור לרוקפלר, בעל בניין המשרדים בו עובד סיטצ’ין, ושמשפחתו הם שחקן מפתח בנושא המדובר. שימו לב, השושלת והקרן שברשות הרוקפלרים מעורבים עד מאוד במימון אהבמולוגים והונאות מעופפות, וזה הולך כל הדרך אחרוה ליום בו החל השיגעון התעמולתי הזההשידור של מלחמת העולמות של אורסון וולס ברדיו. הסיפור מבוסס על ספרו של ה. ג. וולס מאגודת פאביאן!

מתוך ויקיפדיה:

מלחמת העולמות

ב-30 באוקטובר 1938, לכבוד ליל כל הקדושים שחל למחרת, שידר ולס בתחנת הרדיו של CBS תסכית רדיו המבוסס על ספר של ה. ג. ולס בשם “מלחמת העולמות”. התסכית היה במתכונת של שידור אירוע חי תוך פריצה לשידור באמצע תוכנית של מוזיקה קלה. אורסון וולס היה השדר (האמיתי כביכול) ועשה זאת בצורה כה משכנעת, עד שהתעוררה בהלה ומנוסה של רבים מבתיהם באזור ניו יורק וניו ג’רזי. כוחות של המשמר הלאומי הוזנקו להילחם ב”פולשים” ממאדים, ובדרום ארצות הברית חברו קבוצות רבות של אנשים לתפילות המוניות כנגד הפולשים. נטען אף שמספר אנשים ניסו להתאבד מרוב פחד. השידור הפך למעין מיתוס היסטורי, ושימש בסיס לתאוריות רבות בתחום תקשורת המונים.

רבותי, ושימו לב לכתבה הבאה של הטיימס מה15 לאפריל 1940:

כפי שניתן לראות מהכתבה, קבוצת מחקר רדיו מאוניברסיטת פרינסטון שהיית ממומנת (בזמן הכתבה) על ידי רוקפלר במשך שנה לבחון ולחקור את השלכות האירוע, וכיצד מגיב הצי-בור בפאניקה לאחר זיוף של אירוע כמו פלישה ממאדים (ובהמשך תבינו למה מודגש, מאדים). אחד הנתונים המעניינים הוא שבדרום 80% מהמאזינים נתקפו חרדה למשמע זיוף הפלישה, ושבכלל כלמעלה ממיליון מאזינים נכנסו לפאניקה.  אך מה שחשוב לשים לב הוא שמי שמימן את המחקר היו הרוקפלר. יתרה מזאת, ידוע שהיית חברות קרובה מאוד בין נלסון רוקפלר לאורסון וולס שעבד עבורו לא פעם. החברות היית כה טובה עבור השתיים שמגזין הטיימס רשם שרוקפלר “סומך על וולס…עד לחלוטין”. [מקורRadio: Orson at War Monday, Nov. 30, 194].

מתחיל להיות מעניין, אך האם לשושלת רוקפלר מערכת יחסים מתמשכת עם תופעת האהבמולוגים?

ג’ון אדווארד מאק, פרופסור בולט באוניברסיטת הארוורד, פסיכיאטר במקצועו וזוכה פרס פוליצר, נחשב לחוקר הכי אמין וכסמכות נעלה בנושא חטיפות על ידי חוצנים. הסיבה שהוא נחשב לכזאת אושיה בתחום כזה מעורער היא ,מהסיבה הפשוטה שכאשר נכנס לתחום היה בעל הרקע הכי אמין ומכובד מכל שאר החוקרים, דבר אשר הוסיף למידת המהימנות של אותם מקרים. אחד הדברים אשר אפיינו את גישתו של מאק היית ההתחשבות ברובד רוחני כדי להסביר תופעות , בדומה לקארל יונג, כגון החטיפות, והוא אף ניסה במהלך חייו לגשר בין הרוחניות לפסיכיאטריה. אז כמובן שאנחנו מספרים על מאק והתרומה המחקרית שלו לקהילת העבמולוגים העולמית כיוון שגם הוא קיבל מימון מרוקפלר, וכמו במקרה עם אורסון וולס, הוא קיבל את המימון ישירות מחבר במשפחה, לורנס רוקפלר להקמת המרכז שלו “המרכז לפסיכולוגיה ושינוי חברתי” , ולתוכנית של המרכז אשר ערכה בין היתר את המחקר הנ”ל “התוכנית לחוויות יוצאות דופן”. המימון האישי של לורנס רוקפלר למחקר של מאק היה כה רב שבשלב מסויים הוא היה מעביר לו כרבע מיליון דולר בשנה. [מקור].

רבותי, הדברים מתחברים שכן לא סתם המרכז עוסק ב”שינוי חברתי”, ובחקר החוצנים, דבר שכבר מזכיר את המחקר הראשון שהזכרנו אשר מימן רוקפלר לבדיקת ההשפעה החברתית של השידור של אורסון וולס על האזרחים. בראיון אשר נתן ג’ון מאק לביטאון ה”ניו אייג’” הוא מסביר כיצד הוא רואה בתופעת החטיפות ביטוי פסיכולוגי שאמור לעורר אצלנו מודעות אקולוגית חדשה, וכן, המרכז שלו במקרה עוסק גם באג’נדה הירוקה, ההשקעה החביבה על האריסטוקרטים ומשפחת רוקפלר:

שאלה: אז האם אתה מאמין בתופעה? (חטיפות בידי חוצנים).

תשובה: זה אינו דורש מחשבה. זה אינו יכול להחשב בצורה על-טבעית (InterPsychic) טהורה. הרבה אנשים חווים את החוויות הללו מסביב לעולם, ספונטנית. זה צריך להגיע ממקור מסויים, מה שוויליאם ג’יימס כינה “פרובוקציה מבפנים”. אני רואה זאת בקונטקסט של משבר אקולוגי גלובלי. כדוה”א הוא מקור ליצירה וחיים, ומתוך בורות, תאבת בצע ואגרסיביות, אנו הורסים אותו. אני רואה התעוררות של מודעות בנושא זה, חיבור רוחני מחדש עם המקודש, האלוהי.

[מקור:Alien Concepts: An Interview with Dr. John Mack |by Andrew Lawler |New Age Journal July 2001]

כפי שאתם רואים, וזה לא מפתיע, ג’ון מאק הוא פאנתאיסט. חובה! למי שלא קרא על האג’נדה האקו-פאשיסטית הירוקה, ראו את תפקידם של משפחת רוקפלר בנושא.

דבר אחרון מתוך הראיון של הביטאון “ניו-אייג’” עם ג’ון מאק, שם הוא אמר :

“האב קורדו באלדוצ’י, ג’נטלמן שפרש לגמלאות המקורב לוותיקן, הדהים אותי פעם כשאמר שהכנסייה לוקחת מאוד ברצינות את הדיווחים הללו של עבמי”ם ומפגשי חטיפות כיוון שנראה כי יש כל כך הרבה עדים אמינים. לכנסייה יש מסורת של הבחנה של מי אמין מבין העדים”.

הסיבה שאנו מביאים לכם את ההתייחסות לאב קורדו באלדוצ’י היא בגלל זאכריה סיטצ’ין, שאולי בעולם האקדמאי לא מקבל הכרה בעבודתו, אבל מאחד התאולוגים הבכירים בוותיקן הוא מקבל ועוד איך.

קורות החייו של בלדוצ’י בוותיקן מאוד מרשימים, והוא נחשב אף מקורב לאפיפיור. מתוך הקורות חיים העמוסים שלו נזכיר שבין היתר הוא היה נחשב לאחד הסמכויות הגבוההות בנושא האקסורסיטים (גירוש שדים) אשר נהג לבצע. עד היום הוא נחשב לגילוי נאות הרציני הראשון מתוך הוותיקן בקרב קהילות העבמולוגים. השניים נפגשו לדיאלוג אישי בן כמה ימים במהלך ועידה בין לאומית באיטליה.

מתוך האתר הרשמי של סיטצ’ין בנושא (חומר מעניין לקריאה):

למרות השוני ברקע, דת והמתודולוגיה של שניהם, הם הגיעו למסקנות משותפות:

  • כן, חוצנים יכולים ואכן מתקיימים על כוכבים אחרים
  • כן, הם עלולים להיות יותר מתקדמים מאתנו
  • כן, מבחינה חומרית, האדם היה יכול להיות מעוצב על ידי ישות מודעת שהתקיימה קודם לכן.

בלדוצ’י אמר לסיטצ’ין באופן אישי שיש לו “הערכה גדולה” למחקר שלו.

כיום הוותיקן לאחר מותו של בלדוצ’י נהיה יותר פתוח וליברלי בנוגע לנושא החוצנים. מעניין לדעת שאחרי בלדוצ’י, מי שיצא בהצהרה לגבי חיים חוצנים היה כומר ישועי מארגנטינה שמוביל את המחקר האסטרונומי של הכס-הקדוש, חוזה גבריאל פונס.

נחזור לנלסון רוקפלר. חוץ מלממן את מחקריו של פרופ’ ג’ון מאק באופן אישי, לנלסון היית התעניינות גדולה בכל הקשור ברוחניות, אקולוגיה, ניו אייג’, וכמובן, עבמולוגיה.

מתוך הBBC:

Wednesday, May 19, 1999

US billionaire funds crop circle research

מר. רוקפלר נתן את הגיבוי הכלכלי למחקר הבריטי הגדול והמדעי ביותר. (בעניין מעגלי תבואה)

אחד מהתחומים הפילנטרופים עבור רוקפלר הוא מה שהוא מכנה “רוחניות”, אשר כולל בתוכו מחקר בנושא עבמי”ם ותופעות בלתי מוסברות אחרות.

עבודה שמימן המיליארדר כבר בנתה את מסד הנתונים של מעגלי תבואה הגדול ביותר…

אחד ממכוני המחקר הבולטים שמימן לורנס רוקפלר בתחום זה הוא  ה Human Potential Foundation או(HPF). לורנס בזמנו תרם להם כ700,000$! כדי שבין היתר יפרסמו כתבות בנושא חוצנים [מקור: White House alien policy Common Cause Magazine, Fall, 1995 by Deborah Lutterbeck]. המחקר הבולט אשר בו היה מעורב לורנס רוקפלר בעצמו יחד עם הHPF היה תוכנית בת שנתיים אשר החלה דרכה בפגישות בבית הלבן של קלינטו כדי לעודד את הממשל לעבור על המדיניות שירשה מאדמינסטרציות קודמות בנוגע לחשאיות בנושא חוצנים ותקשורת עם כדוה”א, ולשנות את אותה מדיניות להיות פתוחה יותר, לכן שימו לב לפתיחות שמקרנים בימים אלה גופים בינ”ל. בסיום התוכנית של הHPF עם רוקפלר היה ועידה בינ”ל בוושינגטון, מאי 1995, אשר נקראה “כאשר תרבויות קוסמיות נפגשות”. מטרת הועידה היית להעריך את ההשלכות, הכנות ותגובות לזמן בו לא שורר ספק לגבי ההבנה שאינטלגנציות גבוהות מתרבויות קוסמיות נפגשות. לועידה הוזמנו אנשים מעניינים מתחומי המדע, הפוליטיקה, פילוסופיה, ותקשורת והבולטים שבינהם היו ג’ון מאק(שדובר למעלה), רות’ מונטגומרי (מנהיגת ניו אייג’ ידועה), וחברים יקרים אנו סוגרים מעגל כיוון שגם זכריה סיטצ’ין הוזמן.

[מקור1: האתר הרשמי של PEACE, מקור2: ספר הועידה "כאשר תרבויות קוסמיות נפגשות"]

בנובמבר 1998 התפרק ארגון הHPF והמשיך את עבודתו בארגון חדש שנקרא Peace and Emergency Action Coalition for Earth או PEACE (שלום וקואלציית פעולה בזמני חירום עבור כדוה”א). כפי שניתן לראות, השם נשמע מאוד מעניין, ובין הכתבים שהם ממליצים לקרוא ישנו קטע הנקרא : “Options for a Planet in Peril,” Extraterrestrial Civilizations and World Peace Conference, Big Island, Hawaii, June 11, 2006. (אפשרויות עבור כוכב בסיכון: ועידת “ציבליזציות חוצניות ושלום עולמי“, הוואי, 11 ביוני, 2006).

השמות דנן ללא ספק מצביעות אל סוג של אג’נדה, ואנו מקווים שאתם מתחילים להבין מה קורה כיוון שהושקע מאמץ תעמולתי להאפיל על מה שקורה. (מצבי חירום / חוצנים).

כאשר עוברים על המסמך המסכם של משרד מדיניות המדע והטכנולוגיה בארה”ב לגבי הפרוייקט השיתופי של רוקפלר והHPF, ניתן לראות עד כמה רציני היה התהליך עבור רוקפלר וכמה ניקרת ההשקעה. את הפנייה לבית הלבן מרוקפלר הם מכנים “יוזמת הגילוי נאות של רוקפלר”, או באנגלית “Rockefeller Disclosure Initiative”. השם הזה במקרה מאוד דומה לפרייקט מיוחד אשר קם בשנים האחרונות הנקרא The Disclosure Project. הפרוייקט החל ב1993, אותה שנה שהחלה היוזמה של רוקפלר לגילוי נאות. “פרוייק גילוי נאות” הוקם על ידי סטיבן מ. גריר במטרה לזהות בכירי ממשל וצבא שהיו עדים לתופעות הקשורות בעבמי”ם ו/או חוצנים לשימוש בגילוי נאות על נושאים אלו, דבר אשר הקנה לפרוייקט פופולאריות רבה בעקבות פרסומים של כל אותם  בכירים המעידים על החוויות שלהם (ושלא נענשו על הפרת סיווג בטחוני). על פי סטיבן גריר, באתר הרשמי שלו הוא כותב כי במשך כמעט עשור הם היו עסוקים בלתדרך את ממשל קלינטון, ונשאלת השאלה האם במקרה יש דמיון כל כך רב ליוזמה של רוקפלר?[מקור]

עבדתי עם משפחת רוקפלר ועוד כמה אנשים…הדבר הזה תפס תאוצה די מהר, כך שאנשים אשר רק עכשיו מגלים על פרוייקט גילוי-נאות לא יודעים את ההיסטוריה הזאת שאני מספר לך; זה יהיה מעניין עבורם לדעת.”

ואכן זה מעניין מאוד. מעניין שמשפחת רוקפלר כל כך עסוקה במחקר על חשיפה של חוצנים לכדוה”א וקידום אותה חשיפה.

יש לשים עין על כל האנשים הביכירם שיוצאים בהצהרות וגילויים לגבי חוצנים ועבמי”ם, ודוגמא טובה לכך ניתן לראות באסטרונאוטים שהפכו להיות עבמולוגים בכירים ו/או חושפי המידע ה”חם” ביותר בכל הקשור לעבמי”ם וחוצנים. אותם אסטרונאוטים הם באז אלדרין, האדם השני שצעד על הירח בנחיתה המפורסמת, קלארק מקלילנד (Clark C. McClelland) ואדגר די. מיטשל, אשר תבדקו ותגלו שכל אחד בנפרד נחשב למוביל בקרב קהילת העבמולוגים.

מקור (מתוך אתר רשמי של הבנייה החופשית), שלושתם רבותיי, בונים חופשיים:

כפי שניתן לראות באז אולדרין הביא איתו דגל מעוטר של הבנייה החופשית מנוסח הסקוטיש רייט, קישור האתר בעניין מוביל לדגל המפורסם של הבנייה החופשית נוסח הסקוטי עם הנשר הדו-ראשי (בתמונה למטה תוכלו לראות ממש את הדגל), וחשבו על כך בהקשר למה שנאמר בזמן הנחיתה על הירח “The Eagle has landed“. מי יודע אם כאשר המצלמות הפסיקו לצלם, אם לא החליפו את דגל ארה”ב בדגל של הבונים החופשיים, אם בכלל הסרטון הזה של הנחיתה היה אותנטי.מה שחשוב לזכור הוא שלאנשים האלה אין שום מחוייבות כלפי אזרחי ארה”ב או כלפיי אזרחי העולם בכל הנוגע לגילוי נאות בעניין חוצנים, השבועה שלהם היא בראש ובראשונה לאחווה אשר ידועה במטרה לקידום “עבודת המופת”. למען האמת הדרגה ה33 של הבנייה החופשית ניתנת למי שתרם לקידום “עבודת המופת”, והיא אם עקבתם עד היום, הבאה של סדר עולמי חדש, והדת האוניברסלית החדשה.

(עובדיה א4): ” אם תגביה כנשר ואם בין כוכבים שים קנך משם אורידך נאם ה’ “

הסימבולוגיה שאופפת את נאס”א קשורה עד מאוד במסטריות של האחוות הסודיות. מעבורת אפולו, אל השמש הסולארי מהייפרבוריאה (מקום מוצאו של הגזע הארי), מעבורת אטלנטיס, טיל השיגור “טיטאן”, מעבורת הספינקס, מעבורת היליוס? הסימבולוגיה שהם משתמשים היא מאוד עשירה.

באז אולדרין החניך תחת השגחת העין הרואה כל של הארכיטקט העליון של היקום:

הדגל שבאז לקח לירח, יש עליו בין היתר את חותם באפומט מצד שמאל:

עוד דוגמא טובה לגבי הפצת ההיסטריה התעמולתית של האיום החוצני ניתן למצוא בדבריו של רייגאן לקונגרס ולאו”ם (ראו סרט ראשון למעלה) בנוגע “כמה קל העבודה שלנו תהיה” (מי זה אנחנו?) אם יתגלה איום חוצני על העולם שיאיים על כולנו.רייגן קיבל תואר כבוד של הדרגה ה33 מרשות הסקוטיש רייט של הבניה החופשית, וחבר כבוד במועצה של השריינרים “Shriners” (סיפור מעניין מאוחריהם).

עכשיו עניין חשוב לגבי נאס”א. נאס”א קמה על בסיס קבוצה של מדענים נאצים (קישור נוסף)אשר הובאו לארה”ב לאחר מלחמה”ע ה-2, בראשותו של ורנר וון בראון. בשביל להבין את הגילויים שיוצאים מנאס”א לגבי חוצנים ועבמי”ם חייבים להכיר טוב יותר את האידיאולוגיה המיסטית של הנאצים אשר נקראת וריל. אם לא קראתם  עדיין את הכתבה שלנו ה“סוד של היטלר” אז דעו שבשביל באמת להבין מאיפה התחילו התקשורים עם ישויות מרוחקות וחוצניות אשר משבחות את עליונות הגזע הארי וכוח הוריל אשר מושרשות באגודה התאוסופית והארגונים המיסטיים שמהם צמחה המפלגה הנאצית (ת’ולה), יש להכיר את אדווארד בולוור לייטון, בונה חופשי וחבר ואשף באגודת צלב הוורד, אשר כתב את הספר “וריל: כוחו של הגזע הקרב”. אגודת וריל שממנה צמחה המפלגה הנאצית העסיקה מדיומים ומיסטיקונים כגון מריה אורסיק שהיית מתקשרת עם ישויות מאלדברן (כוכב מאזור הפליאדות).

פרופסור ניקולאס גודריק קלארק אוסף לתוך ספרו כמעט את כל המקורות של ההיסטוריונים והחוקרים מגרמניה והעולם ומספר את הסיפור של אגודת וריל ות’ולה ביסודיות. באגודת וריל היו פעילים היטלר, אלפרד רוזנברג, הימלר, גרינג, וחלק נכבד מעיסוקם באגודה היה שימוש בטכניקות של מדיטציה, מיסטיקה, יוגה, סייאנס, ותיקשור בנסיון להבין את כוח הוריל, בין היתר כדי ליצור כלי טייס מסויימים כמו הצלחות המעופפות הכל כך מדוברות. למען האמת אחד ממדעני הטילים הנאצים שהביא ורנר וון בראון לארה”ב (במבצע של ה-CIA) בשם ווילי ליי כתב למגזין בארה”ב, ושם לעג לקבוצות מיסטיות בגרמניה הנאצית שהיו עסוקים בחיפוש אחר הוריל המדובר של בולוור לייטון.

[זאת רק טעימה, סוף הכתבה ניתן לכם סרטים מעניינים בנושא].

קטע מתוך ספרו של פרופסור גודריק קלארק מגלה לנו את הדבר הבא:

“הלסינג מרחיב על הקשרים הטלפטים של אגודת וריל עם החוצנים במערכת השמש של אלדברן…בקונסטלציית שור. החוצנים גילו שהגזע העליון של אלי-אדם נאים החלו בתהליך קולוניזציה של מערכות כוכבים אחרות…במערכת שלנו הם התיישבו ב…מאדים(כפי שניתן לראות מהפרמידה והפרצוף בצידוניה)…”

עמוד 295, Black Sun: Aryan Cults, Esoteric Nazism, and the Politics of Identity By Nicholas Goodrick-Clarke

הספר הוא בהחלט מחקר אקדמאי משובח ביותר בנושא, ומומלץ לקריאה ע”י צוות האתר.

אז האם אנו עדים לאינדוקטרינציה של המיסטיקה הנאצית דרך נאס”א? הרי התמונות של הפרמידה והפרצוף במאדים הגיעו מנס”א שלא פעם נתפסה מזייפת תמונות. האם זה לא חשוד שנאס”א אשר מסוגלת לבקר את התמונות היוצאות ממנה לציבור במקרה החליטה לחשוף את עניין הפרצוף והפרמידה במאדים?

ומה עם הALH 84001?

מתוך ויקיפדיה:

ALH 84001 (גבעות הלן 84001) הוא מטאוריט שהתגלה בגבעות הלן, אנטארקטיקה בדצמבר 1984 על ידי קבוצת ציידי מטאוריטים אמריקנית השייכת לפרויקט “ANSMET” (מראשי תיבות: חיפוש מטאוריטים באנטארקטיקה). בעת חשיפתו מסתו עמדה על 1.93 ק”ג ומסתבר כי הוא הגיע ממאדים.

ב-6 באוגוסט 1996 התפרסם ALH 84001 בשל ההכרזה על האמונה שהמטאוריט מכיל בתוכו עקבות חיים ממאדים, כפי שהתפרסם בכתב-העת “Science” על ידי ד”ר דיויד מקיי מנאס”א.

ההכרזה על אפשרות לצורות חיים חוצנים עוררו מחלוקות רבות בזמנו וגרמו לעניין רב בחיפוש על מאדים. כאשר הכריזו על התגלית, רבים הניחו מיד כי המאובן הוא הראיה האמיתית הראשונה לחיים חוצנים. התגלית כבשה כותרות ברחבי העולם ואף הניעה את הנשיא האמריקני ביל קלינטון להכריז על האירוע בהופעה טלוויזיונית רשמית.

-————————————————————————————

רכב נאס”א נתקע על המאדים – וחשף תגלית מרעישה

תאונה משמחת: רכבי החלל של נאס”א אינם מתוכננים לנסיעה בבוץ, פשוט מכיוון שהמדענים לא שיערו שיש מים נוזליים על כוכב הלכת מאדים. השבוע שקע רכב החלל שמסייר על מאדים והוכיח כי דווקא יש מים – ובכמויות גדולות שמאפשרות חיים על הכוכב

חדשות 2 | 29.10.10 | 20:36

————————————————————————————

ונזכיר לכם שמלחמת העולמות ששידר אורסון וולס התמקד בפלישה ממאדים.

אז מה נראה לכם? גילוי נאות של קלינטון על ההסתברות של חיים במאדים?

נזכיר לכם שרוקפלר מימן את מכון המחקר האאוגני של הנאצים אשר שיתף פעולה עם מנגלה. ויתרה מזאת נפנה אתכם שוב לכתבה על “הסוד של היטלר” שם תראו כיצד התאולוגיה הנאצית היא בעצם התיאוסופיה, וכיצד אותם רעיונות גזעניים התגלגלו לתנועת הניו אייג’. ובאמת, קודם לכן הזכרנו שבועידה הגדולה שארגן רוקפלר “כאשר תרבויות קוסמיות נפגשות” הוזמנה רות’ מונטגומרי אשר הוגדרה לא פעם כ”מבשרת הניו-אייג’”. הנה ציטוט מעניין שלה:

“העידן החדש (ניו-אייג’) יביא אושר ושמחה שלא נראו מאז העידן האטלנטי…אלו שישרדו את המעבר יהיו סוג שונה של אנשים מאלו שבצורה הפיזית כיום…”

Ruth montgomery, Threshhold to Tommorow || New York: Holt, Rinehart,Winston,1984

ובמקום אחר היא מרחיבה על האנושות בזמן המעבר של העידנים

“מיליונים ישרדו ומליונים לא. אלו שלא יכנסו למצב הרוח, כיוון שלא קיים באמת מוות”

Ruth Montgomery, interview in Magical Blend, Issue 13, 1986, p.23

אנחנו מבטיחים לרות’ שכן קיים מוות, והיא אפילו חוותה אותו ב2001. אין דרך יפה למכור לאנשים שהם יצטרכו למות בעבור העידן החדש, לפחות ככה חשבנו עד לא מזמן.לצערנו הרב האמונה הזאת שהולך להיות מעבר בין עידנים ושרבים לא יצליחו לשרוד אותו הוא אמונה מאוד רווחת בקרב המקדמים של העידן החדש, והרעיונות מונחלים לחניכים זוטרים יותר ויותר אשר אינם מבינים מהיכן הרעיונות הללו הגיעו במקור, וזה עוד יותר מפחיד כשרעינות אשר היוו את הביסיס לאגודת הוריל והמפלגה הנאצים, כמו התקשורים עם ישויות אריות מאזורי אלדברן/פליאדות מתקבלות בזרועות פתוחות בכל העולם. דוגמא טובה לכך היא ברברה מרסיאניק, המקדמת את רעיון מעבר בין העידנים (2012), חייזרים ארים נאורים שנמצאים פה לעזור לנו להתפתח (נו באמת…), חייזרי לטאות (מעניין מאוד מי אלה הלטאות האלה...) וכמובן את זה שפשוט יהיו אנשים שלא יצליחו לשרוד את המעבר לעידן החדש:

“האנשים שיעזבו את הפלנטה בזמן שינויי כדוה”א אינם מתאימים פה יותר, והם עוצרים את ההרמוניה של כדוה”א. כאשר הזמן יגיע שיתכן ו20 מיליון אנשים יעזבו את הפלנטה בפעם אחת, יהיה שינוי עצום בתודעה עבור אלו שישארו”.

Barbara Marciniak, Bringers of the Dawn: Teachings from the Pleiadians, Bear and Co., 1992, p.167

לעזוב את כדוה”א? כלומר למות? למה כל כך קשה להגיד את הדברים כמו שהם?

ראו בסרטון כיצד דאגה להבליט את וורד לידה:

בסרטון אחר תוכלו לראות שמאחורי איפה שהיא יושבת יש פרמידה ענקית.

חושבים שהתקשורים והרעיונות הללו הם רק נחלת ההזויים, המתקשרים, והמיסטיקונים השרלטנים?  הדבר גם הגיע לערוץ חדשות רשמי של רוסיה RT:

2012:

טרנד מעבר בין העידנים מקודם היום בשיא העוצמה דרך הרעיון שהחדירו לחברה על השינוי שיתחולל בשנת 2012. ובכן מעניין מאוד לגלות שזה תאריך אשר אנשי מועדון בודפשט/רומא זיהו לנכון להפוך לטרנד. [חשוב: ראו נספח למטה להכיר קצת את חברי מועדון רומא, אלו משחקים תפקיד כמו המועצה ליחסי חוץ (CFR) של האו"ם, וחבר בה גם דוד רוקפלר].

State of Global Emergency:Draft Declaration:October 24, 2008: Prepared by Ervin Laszlo and David Woolfson for the Club of Budapest

עמוד 2

“ההאצה של טרנדים קריטיים (התחממות גלובאלית, מחסור במים וכו’)…מצביע על כך שחלון ההזדמנויות לצאת מהמשבר העולמי הנוחכי ולפרוץ דרך לעולם שליו ובר-קיימא, ככל הנראה יהיה לא יותר מ4-5 שנים מסוף 2008. זה קרוב בזמן לנבואת 2012 של מאיה לסיום האירועים הנוחכיים בעולם

עמוד 3

“הדו”ח החדש של מועדון בודפשט ‘מעבר עולמי 2012‘…מקדם קונספט מערכת כוללנית ברת ביצוע למעבר/שינוי התקופתי הנחוץ

לגבי הטרנדים בעמוד 2 של הדו”ח, הנה מה שכותבים עלייהם במועדון רומא התאום (ראו נספח):

ומה בין היתר אומרים שם במועדון רומא? הנה קטע קטן ומעניין מתוך אחד הספרים שלהם:

“האוייב המשותף של האנושות הוא האדם עצמו.

בחיפוש אחר אוייב משותף אשר כנגדו נוכל להתאחד, עלינו על הרעיון שזיהום אוויר, איום ההתחממות הגלובאלית, מחסור במים, רעב וכו’, יתאימו למטרה. במחולטות שלהם ובאינטרקציה שלהם, התופעות הללו מהווים איום משותף שאיתו צריכים להתמודד כולם יחד. אך באבחון בעיות אלו כאוייב, אנו נופלים למלכודת אשר ממנה הזהרנו כבר את הקוראים, והיא בלבול הסמפטומים בגורם. כל הסכנות הללו נגרמות על ידי התערבות האדם בתהליכים הטבעיים, וזה רק דרך שינוי היחס וההתנהגות שניתן להתגבר עלייהם. האוייב האמיתי אם כך הוא האדם.”

———————————————————————————–

הניו אייג’- אשר חדר גם לקבוצות בעלי ריבונות המחשבה בעולם שפועלים לחשוף את הסדר העולמי חדש בעולם- מקדמים את רעיונות הסדר העולמי החדש בדרכים מאוד ערמומיות.

קחו בחשבון את ההששפעה העצומה שיש לרשת התאוסופים הפועלים בתוך האו”ם בכל הדרגים (גם הגבוההים ביותר) פי שחשפנו בכתבה אחרונה, וכיצד משפחת רוקפלר מקדמת נחרצות את פעילות האו”ם ואף תרמה חלקת אדמה לבניית הבניין של הארגון.

פרופסור כריסטופר היו פטרידג’, Christopher Hugh Partridge‏, כתב בספרו UFO Religions שהעבודות של אליס ביילי, רודולף שטיינר, ותאוסופיה בכלל, כולם  השפיעו על מה שהוא מכנה “דתות עבמי”ם” (יותר היה נכון לקרוא להם כתות). הוא מסביר בספר (עמ’ 10):

“…לתאוסופיה כמה ענפים עיקריים,  ובאופן גמור, הענף שיש לו את ההשפעה החשובה ביותר על דת העבמים היא זו שפותחה ע”י אליס ביילי”.

בנג’מין קרם חסיד של אליס ביילי ומקים הקבוצה התאוסופית Share International היה בתחילת דרכו סגן נשיא דת העבמי”ם “אגודת את’ריוס”. בכתבה על מאייטריה הראנו לכם כיצד בנ’מין קרם עוזר לקדם את הסדר העולמי החדש בעולם, וכמו כן בפודקאסט הסברנו כיצד עושים זאת כת העבמי”ם השיקריים, הראלים, אשר נחשבים לדת הגבמי”ם הגדולה והמשגשגת ביותר בעולם. ובכן מסתבר שאותה אדיאולוגיה שפותחה על ידי הגורו של אותה קבוצה ראל, היית מושפעת בעיקר מעבודתו של זכריה סיטצ’ין. (קישור 1, קישור 2).

האם התזה של סיטצ’ין עוד עלולה להוות בסיס לדת עולמית חדשה? האם חסידיו הם אלו שתפקידם להנחיל זאת הלאה?

נסיים עם קטע מעניין ביותר, שכן לא פעם ניתן לשמוע בדבריו של ג’ורדן מאקסוול דברים המזכירים עד מאוד את אמונות הראלים וכמובן, קידום רעיונותיו של סיטצ’ין.

ג’ורדן מאקסוול, מהמקדמים העיקריים של רעיונותיו של סיטצ’ין, ביראת כבוד למאדם בלבטסקי, מייסדת התאוסופיה.

שימו לב, לא מודבר פה בתמונה אחת קפואה, ניתן לראות את כל תהליך לחיצת היד, וממש לא צריך להתאמץ לראות שיש כאן מחוה נוספת בין השתיים שהיא מעבר ללחיצת יד רגילה. לגבי מאקסוול מי שרוצה לדעת עליו עוד קצת, כיוון שהסרטון על בלבטסקי הוא רק קצה הקרחון, אנו ממליצים בחום  על הסרט הזה, אך גם אותו יש לראות בביקורתיות, ו/או להכנס לקישור הזה. (ונזכיר שסיטצ’ין בוגר LSE של אגודת פאביאן אשר עברה מאיןאמלגמציה עם האגודה התאוסופית בזמנו).

זאת לא היית הפעם היחידה שמאקסוול נתפס על חם, לחיצה ברורה ניתן לראות בתמונות הבאות, כאשר הלחיצה מתחילה רגיל, מאקסוול מתקן אותה, ואז מוודה שיש הבנה:

מה נראה לכם?

ואם אתם מאמינים למה שהוא אומר אז.. הנה הוא מספר כיצד מועצת ה33 שהיא המועצה של הסקוטיש רייט אשר בה בוחרים מי יכול להחנך לדרגה 33 מכירה אותו מקרוב ואפילו עוזרת לו ומגנה עליו:

—————————————————————————–

בנתיים רשת התעמולה ממשיכה לעבוד בקולנוע והטלוויזיה, להרגיל ולשכנע את האנשים השרויים בתרדמת שהאיום החוצני הוא אמיתי וקיים. האביר של המלכה אלזיבת’, סטיבן שפילברג, מקדם זאת כבר כמה עשורים בהפקות ענק (כולל “מלחמת העולמות” של וולס). דיסני ,שרשת התקשורת שלהם היא חלק מרכוזיות הכוח  התקשורתי של המועצה ליחסי חוץ(CFR), ואשר מייסד החברה וואלט דיסני היה בונה חופשי וחבר ובאגודת צלב-השושנה הידועים בקידום עבודת המופת, קידמו את תעמולת החוצנים בסרט תעודי מפורסם שנקרא “Alien Encounter” ובו הם בין היתר טוענים:

“האנושות נמצאת בעיצומה של אירוע בעל חשיבות רבה בהיסטוריה: יצירת קשר ממשי עם חיים אינטלגנטים מכוכבים אחרים”.

“חיים אינטיליגנטים מגלקסיות רחוקות עכשיו מנסים ליצור קשר פתוח עם המין האנושי, והלילה אנו נראה לכם את הראיות”.

תוכלו לראות את מייקל אייזנר (נשיא חברת דיסני האגדי למעלה משני עשורים עד 2004) מככב בסרט ומנחה אותו. ולכן מעניין לראות את התמונה הבאה:

משמאל מייקל אייזנר, באמצע ג’ורג’ לוקאס יוצר מלחמת הכוכבים וחבר קרוב של שפילברג, ומימין ג’ורדן מאקסוול.

שימו לב לקטע הבא מתוך: Rosicrucian Digest August 1956.

“למה עלינו לכבוש את החלל ?

כתבה זאת הוכנה במיוחד עבור הRosicrucian Digest, ע”י ד”ר האבר. זהו סיכום של הרצאה מאוירת אשר הציג לכ1000 חברי צלב-הורד במהלך הכנס השנתי של צלב-הורד ב1956. כאחד מהסמכויות העולמיות בנוגע לחלל, דבריו היו על-זמניים עד מאוד…

ד”ר היינז האבר, סמכות מהוללת ברפואת חלל ויועץ מיוחד עבור אולפני וואלט דיסני, מחזיק בדגם רקטה ארבעה שלבי עבור כיבוש החלל של האדם. בקבוק החלל הוא “לבוש” מכני אשר יולבש על אנשים המרחפים בחופשיות בחלל החיצון. ד”ר האבר עוזר לוואלט דיסני בהפקת שתי תוכניות מדע עובדתיות, “טיול למאדים” ו”חברנו האטום”…הוא גם עוזר לתכנן מתקנים עתידניים עבור דיסנילנד באנהיים קליפורניה…

…כל האיורים שייכים לוואלט דיסני הפקות”

רבותי, ד”ר היינז האבר הוא מדען נאצי לשעבר שהגיע לארה”ב דרך מבצע מהדק נייר המפורסם (Project Paperclip) אשר בו הבריחו מאות (ולא מזמן כבר נתגלה שלה היו אלפים) מדענים נאצים לארה”ב אשר היוו את התשתית להקמת הCIA ו NASA.הנאצי שהקים את NASA היה וורנר וון בראון.

יש לקחת בחשבון שחלק נכבד מן המדענים עסק בטכניקות לשליטת תודעה ולוחמה פסיכולוגית שהמשיכו לפתח בארה”ב.

ד”ר היינז האבר, עם וורנר וואן בראון:

סרט של וואלט דיסני על “האדם בחלל”, אשר בין היתר מככב בו לא אחר מאשר פושע המלחמה הנאצי לשעבר, וורנר וון בראון:

וואלט דיסני פותח בהסבר כיצד הטכנולוגיה תרמה להתפתחות האנושית:

החלק של וואן בראון:

וואן בראון יחד עם וואלט דיסני:

כחלק מתעמולה שימו שבית היוצר של הסרט 2012 הוא אותו אחד של הסרט פלישת החייזרים הידוע היום השלישי….

—————————————————————————

לסיום, נראה שמקדמים לנו שינוי תודעתי מהונדס, וכמו כן שינוי גורלי שיקבע מי האנשים אשר מתאים להם לחיות בסדר העולמי החדש. שינוי כל כך קיצוני ידרוש אמצעים קיצוניים, ויכול מאוד להיות שפלישה מזוייפת של עבמי”ם היא הפתרון. האם יש לנו מה לחשוש מהאירעים האחרונים?

מתוך אתר הידען:

האו”ם מינה שגרירה לענייני חוצנים, הותיקן רוצה להטביל אותם

אבי בליזובסקי,‏ יום שני, 27 בספטמבר 2010

————————————————————————–


——————————————————————————-

נספח: מועדון רומא ובודפשט:

דויד רוקפלר[1], והמלכה ביאטריס של הולנד, יושבת ראש Royal Dutch Shell, הם גם חברים בקבוצה הקסקלוסיבית, Club of Rome (לחצו עלהשמות להגיע למקורות). ואנו מאוד ממליצים לכם להתחיל לבדוק את החברה האלה, הם לא פחות חשובים בהתווית מדיניות הסדר העולמי מאשר המועצה ליחסי חוץ/ועדה התלת צדדית ובילדרברג.

[1] , מקור: Peter Moll. From Scarcity to Sustainability: Futures Studies and the Environment: The Role of the Club of Rome. Peter Lang. 1991. 328pp.

עוד חבר כבוד בולט במועדון רומא הוא המלך חואן קרלוס, מלך ירושליים.ניתן למצוא שם גם את ג’ימי קרטר, ביל גייטס ואל גור (עכשיו אתם מבינים מאיפה הוא התחיל להיות גורו של הכנסייה הירוקה). [מקור].

מועדון רומא מהווה קבוצת חשיבה בעבור האו”ם [מקור]:

מודון בודפשט מהווה ארגון תאום למועדון רומא, הוא הוקם על ידי אוראליו פסי, נשיא ומייסד מועדון רומא, יחד עם עוד חבר ממעודון רומא ארווין לאזלו.

הרצאה שלנו בנושא:

רפטיליאן אנג'נדה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *