כיצד התרסקו בנייני התאומים

כיצד התרסקו בנייני התאומים

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

טוב אז עד עכשיו חיינו במחשבה שבנייני התאומים נפלו בגלל שנכנס בכל אחד מהם מטוס שגרם לשריפה. הטענה היא שהשריפה בכל בניין המיסה את המתכות בקומה מה שגרם להיתרסקות.
אולי כדאי שנבדוק כמה הגיוני הסיפור שמוכרים לנו…

הסיפור הרשמי
הסיפור הרשמי כפי שדווח ב-BBC (נחזור אליו יותר מאוחר בדף)
לפי הסיפור הזה אשר דובר עליו גם בתוכנית של לונדון וקירשינבאום, מוסרים לנו שהמסקנה היא שהפגיעה של המטוסים עצמה לא הייתה מספיקה להפיל את הבניינים ומה שגרם להם להתרסק היו השריפות.
הדבר נופל בקנה אחד עם דבריו של האחראי על הבנייה של התאומים, פראנק מרטיני(Frank A. DeMartini), אשר טוען שהבניינים נבנו כך שהם יוכלו לספוג כמה פגיעות של מטוסים.

עכשיו בואו ונראה אם באמת השריפה היא מה שגרמה לבניינים ליפול… מתכת נמסה רק בטמפרטורה של 1370º מעלות צלסיוס. אך בכתבה של ה-BBC נאמר שהחום מהשריפה של הדלק מנועים של המטוסים הגיע רק עד ל-800° מעלות צלסיוס.
ציטוטBut the towers’ ultimate collapse was inevitable, as the steel cores inside them reached temperatures of 800°c” 
וזה עוד מבלי להזכיר שמבדיקות שנערכו על חלק קטן מהמתכות של הבניינים שנשלחו לבדיקה נמצא שהם עמדו בדרישות שלהם לבנייה ואפילו עברו את הדרישות בחלק מהמקרים.
הנה מראה לקישור לכתבה על חוזק המתכות
קישור לכתבה שמסבירה מדעית שגם אם כל הדלק היה נשרף בשיא היעילות הוא לא היה יכול להזיק למתכות כך שייגרמו לבניינים להתרסק.
עכשיו חשוב להדגיש שהשריפות לא נמשכו זמן רב, התמונות והסרטים הנוראיים של אנשים קופצים מהבניינים היו בתחילתן של השריפות וכנראה גם שהאנשים הללו קפצו כדיי לא להיחנק מהעשן. זמן לא רב לאחר כל התרסקות של המטוסים השריפות כבר לא היו רציניות בכלל, כדי להוכיח את העניין הנה תמונות שכנראה לא הראו בתקשורת ויכול להיות שתראו אותם פה בפעם הראשונה, הנה תמונות של אנשים מסתכלים מתוך החורים שבהם התרסקו המטוסים אל תוך הבניינים:
אנשים בבנייני התאומים העולים באש ppl3.JPGppl2.JPG
170105woman1.jpg170105woman.jpg170105woman2.jpg

סרט של מישהי מנופפת מתוך חור הפגיעה:

האנשים לא היו יכולים להגיע לפתח החור אם השריפות היו חזקות מספיק להמיס את הברזלים החזקים שתמכו את המגדלים, ברזלים שטוענים שבחלק מהמקרים אפילו עברו את הדרישות שאיתם היה צריך לבנות את המגדלים, שנבנו כך שיכלו לספוג כמה פגיעות של מטוסים. במדריד פרצה שריפה במלון רב קומות שהיה אחד הבניינים הגבוהים באיזור, השריפה נמשכה יומיים! והייתה הרבה יותר חזקה מהשריפה בתאומים שנמשכה בקושי כמה שעות בודדות, אבל משום מה אף אחד בתקשורת לא שאל איך זה שהבניין במדריד לא התמוטט ועמד בשריפות הללו לעומת מגדליי התאומים שספגו שריפות הרבה יותר קלות ושלא נמשכו זמן רב כל כך! 
קישור לכתבה בynet על השריפה במדריד
.
עוד קישור לכתבה על השריפה במדריד.
שימו לב לתמונה של השריפה במדריד, תראו כמה הלהבות היו חזקות ובכל זאת הבניין לא התמוטט:
madrid1.jpg madrid2.jpg

הכבאים שיחררו לאחר אירועי האחת עשר בספטמבר את ההקלטות שלהם שבהם נשמעים כיצד הם פעלו לכבות את השריפות, ניתן להוריד ולשמוע אותן. הקלטות מוכיחות מעבר לכל ספק שהכבאים לא היו מוטרדים מחוזקן של השריפות והאמינו שיכלו להשתלט עליהן בקלות. ניתוח של הקלטות (מומלץ לקרוא מכיוון שהוא מסכם את החלקים החשובים מתוך הקלטות).
עכשיו אם לא המטוסים ולא השריפות באמת יכלו להפיל את התאומים כפי שנפלו אז השאלה נשאלת מה גרם להם להיתרסק אל הקרקע? העובדות מצביעות שכנראה היו פצצות שהוטמנו בתוך הבניינים בצורה אסטרטגית. הנה העדויות:
אוניברסיטת קולומביה הממוקמת במרחק של 37 קילומטרים בערך מהמגדלים הקליטה את הרעשים שהתרחשו באותו היום. הנה מה שיצא:
seismic-wave-24.gif
ניתן לראות פה את גלי הקול שהקליט המכשיר שלהם (seismic data), על הקו הראשון ניתן לראות את גלי הקול המתארים את הרעש של היתרסקות של כל מטוס. מה שמעניין הוא הרעשים שמוקלטים על הקו השלישי והרביעי המתארים את הנפילה של כל מגדל. כפי שניתן לראות בתחילת כל רעש יש קו אחד מאוד גדול ביחס לשאר הקווים שמתארים את הרעש, מה שאומר שהיתה כמות עצומה של אנרגיה שהוקלטה בתחילת כל התרסקות, קו זה לפי המומחים מתאים לתאר פצצות שהיתפוצצו ו\או פיצוץ חזק בבסיס הבניין שגרם לרעידת אדמה (מה שעומד בקנה אחד עם העדויות של אנשים הטוענים שלפני שהיתרסק כל בניין היתה רעידת אדמה). מומחים טוענים שהם לא יכולים להסביר אחרת כיצד יש הקלטה יותר חזקה של אנרגייה בתחילת כל התרסקות מאשר בסופה אם באמת הבניינים התרסקו כפי שמספרים בתקשורת.
הנה כתבה של העיתון (american free press) עם ניתוח מעמיק של ההקלטות. 
הנה עוד אתר עם אותה כתבה והערות נוספות.

הנה סרט של מישהו שמצלם את התרסקות של המגדל הצפוני, שימו לב לריעדת אדמה ממש לפני ההתרסקות:

הנה סרטון שמראה עשן ככל הנראה כתוצאה מפיצוץ שלא דיברו עליו בתיקשורת, הדבר הופיעה ממש לפני ההתרסקות של המגדל הדרומי:פיצוץ מסתורי בבנייני התאומים

הנה סרט של כמה כבאים מדברים על איך הם ברחו מהנפילה של אחד הבניינים:

התיאור שלהם הוא מאוד מעניין מכיוון שכנראה הם אומרים בלי לדעת את מה שבאמת קרה. ציטוט מהסרט:

א: קומה אחר קומה זה התחיל להתפוצץ…
ב: כאילו היו שם פצצות…
א: כן פצצות…
ב: שהוטמנו כדי להוריד את הבניין…
א:כל הדרך למטה פשוט רצתי והסתכלתי, רצתי והסתכלתי…

הנה עוד תמונות שמחזקות את הטענה שהיו פצצות בתוך בנייני התאומים

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *