האם טראמפ הולך לרסק את האו"ם?

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

הצעת חוק שהונחה אצל בקונגרס "חוק חידוש הריבונות האמריקאית 2017" קוראת לבטל כליל את ההשתפות של ארה"ב במגדל הבבל של האומות המאוחדות.

ביום (1.3.2017) הוציאו הצעת חוק:

חוק חידוש הריבונות האמריקאית 2017
החוק קורא לביטול חוק ההשתתפות באו"ם של 1945 ועוד חוקים נוספים.
החוק דורש: (1) שהנשיא יבטל את חברות ארה"ב באו"ם, כולל כל גוף, סוכנות מקצועית, ועדה, או כל גוף מסנוף אחר; וגם (2) סיום השליחות של ארה"ב באו"ם.
החוק אוסר על: (1) אישור מימון עבור תרומות מוערכות או וולנטריות של ארה"ב (2) אישור מימון עבור כל תרומה של ארה"ב (2) אישור מימון עבור כל תרומה של ארה"ב לכל פעולה צבאית או של שמירת-שלום של האו"ם (3) הוצאה על מימון לתמיכה בהשתתפות הכוחות החמושים של ארה"ב כחלק ממבצע צבעי או שמירת-שלום של האו"ם. (4) שירות הצבא האמריקאי תחת פיקוד האו"ם ו (5) חסינות דיפלומטית עבור פקידים ונושאי משרה בכירים באו"ם.

Shown Here:
Introduced in House (01/03/2017)

American Sovereignty Restoration Act of 2017

This bill repeals the United Nations Participation Act of 1945 and other specified related laws.

The bill requires: (1) the President to terminate U.S. membership in the United Nations (U.N.), including any organ, specialized agency, commission, or other formally affiliated body; and (2) closure of the U.S. Mission to the United Nations.

The bill prohibits: (1) the authorization of funds for the U.S. assessed or voluntary contribution to the U.N., (2) the authorization of funds for any U.S. contribution to any U.N. military or peacekeeping operation, (3) the expenditure of funds to support the participation of U.S. Armed Forces as part of any U.N. military or peacekeeping operation, (4) U.S. Armed Forces from serving under U.N. command, and (5) diplomatic immunity for U.N. officers or employees.

https://www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/193

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *