על הקשר שבין הבג"ץ והאילומינטי – הקדמה

על הקשר שבין הבג"ץ והאילומינטי – הקדמה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

עניין קטן ומעניין בנוגע לשני מבנים חשובים בארץ אשר נבנו בכספי משפחת רוטשילד ומרמזים על עקרון המושרש ברעיונות רוחניים יותר והתגשמותם על הארץ ואף בשדה הפוליטי.

משפחת רוטשילד כידוע מושרשת בבנייה החופשית. וכבר הראינו כמה פעמים מתוך הרשומים של הבונים עצמם את ראשי המשפחה מככבים בדרגות הגבוהות.

אחד העיסוקים האובססיביים של הבונים החופשיים הוא סמלי הפוריות שלהם המושרשים במערכת התאוסופית הקבלית. בקבלה ישנה מערכת המתארת 10 ספירות הבאים לייצג 10 כוחות אלהיים אשר מהווים את הגשר מייצוגו האינסופי להשתלשלות שלו אל העולם הגשמי דרך הספירות.

הספירה התחתונה ביותר נקראת שכינה, והיא בעלת אופי פאסיבי, נקבי, היא אוספת לתוכה את כל האור והשפע שעובר בכל שער הספרות העליונות וקורנת את השפע הזה בעולם הגשמי.

לספירה זאת יש עוד שם, שם מאוד ידוע, היא נקראת "כנסת ישראל". מעניין שבארץ המבנה שאוסף אליו את כל נבחרי הציבור אשר מחוקקים למדינה את חוקיה בעולם הגשמי נקרא גם הוא "כנסת ישראל", והוא נבנה כמו בית המשפט העליון ע"י משפחת רוטשילד.

כפי שכנסת ישראל היא ספירה פאסיבית, בקבלה מתואר תמיד הזיווג שלה עם הספירה האקטיבית, הזכרית, השמשית, התפארת. דינמיקה הרמונית היא זאת שהתפארת מושלת בשכינה ומאצילה אליה את השפע דרך ספירת היסוד, שהיא מתוארת כסוג של איבר מין והמשכיות ישירה שלה.

יסוד - מלכות

מכאן אנו יכולים להבין הרבה מסמלי הפוריות בבניה החופשית אשר שואבים את העקרונות הרוחניים שלהם מ10 הספירות על עץ החיים. ספירת היסוד מתוארת באזור הברית, איבר המין בגוף, (למשל תיאור באחד הקטעים הידועים המשייכים ספירה לכל חלק בגוף האדם "פתיחת אליהו הנביא" מספר הזוהר – "יְסוד סִיּוּמָא דְּגוּפָא אות בְּרִית קדֶשׁ"). הייצוגים המטאפוריים לאורך כל ספר הזוהר של ספירת יסוד הם תמיד ייצוגים פאלים.

על כן מעניין לראות את אחד המונומנטים הבולטים בבית המשפט העליון, אובליסק המייצג כמובן ייצוג פאלי מובהק.

האין זה מקרי שהגענו למצב האבסורדי בארץ של שליטה עליונה וכמעט מוחלטת של בית המשפט העליון כמעט בכל אספקט פוליטי ולאחרונה אף כלכלי במדינה ובכנסת ישראל לרבות מינויים וביטול חוקים? (ממש הגשמה של החזון היעקוביניאילומינטוס).

לאחר המהפכה של אהרון ברק במערכת המשפט בישראל הוא הוגדר בידי ריצ'ארד פוזנר, מהשופטים החשובים ביותר בארה"ב, כ"פיראט שיפוטי" (Legal Bucaneer).

לדברי פוזנר, "כשנאמר על ברק שהוא 'שובר את השיא העולמי בהיבריס שיפוטי', זה היה קרוב מאוד לאמת. ברק יצר יש מאין עצמה שיפוטית שעליה לא חלמו אפילו שופטי העליון האגרסיביים ביותר שלנו. רק בישראל, למיטב ידיעתי, שופטים מקבלים את סמכותם לביקורת שיפוטית מופשטת בעצמם, בלא הסמכה חוקתית או חקיקתית מפורשת. אפשר להיזכר בנפוליאון שלקח את כתר המלכות מידיו של האפיפיור והניח אותו על ראשו בעצמו".

אז האם זה מקרה שהסמלים במבנים החשובים ביותר במדינה המספרים לנו על עקרונות רוחניים מהתאוסופיה הקבלית המתארת מערכת יחסי גומלין של שולט ונשלט, אכן גם מתבטאים בפועל ברובד הפוליטי?

נשיא בית המשפט העליון לשעבר השופט אהרון ברק נתן הסבר לפסיקותיו המוטות של בית המשפט העליון, כנגד דתיים , והמחנה הלאומי פטריוטי כדלקמן :

"תוכנם של חוקים הנתונים לפרשנויות שונות ייקבע על פי "ההשקפות של הציבור הנאור בישראל" וכי "על השופט לפנות אל ערכים כלליים ואוניברסליים המקובלים על הציבור הנאור בעת מתן הכרעה שיפוטית" – (בג"צ 5688/92 ש' ויכסלבאום ואח' נ' שר הביטחון ואח', פ"ד מז (2) 812, בעמ' 827).

"הציבור הנאור הוא המשקף את התבונה… השופט בדרך כלל רואה את עצמו כשייך אליו." (בספרו "שיקול דעת שיפוטי").

"ההכרעה לגביי ערכיה של המדינה צריכה להיעשות ע"פ תפיסות הציבור הנאור במדינה". ("הארץ", 20.12.93).

נאורים = Illuminati.

 

לסוף שמרנו לכם כתבה מעניינת שמצאנו בנושא.

חרות, 27/03/1957

נאורת 1 טובהנאורות החדשה 2

 

נציין בפניכם שהשופט מיכאל לם כיהן כנשיא "בני ברית" בישראל וסגן נשיא עולמי של הארגון ונשיא "הבונים החופשיים" בישראל.

בשנת 1918 היה לחבר "פועלי ציון", וכיהן כיו"ר הסתדרות הסטודנטים של התנועה וחבר מועצת פועלים ברובע מטעמה.

בהמשך נחשוף בפניכם את הקשר בין אגודת פועלי ציון לאילומינטי בטורקיה.

אנו כולנו לועסים ונילעס קש, גבבה ומרורים מבית המשפט העליון במדינת ישראל עד כדי חורבן הבית על ראשינו.

לילה טוב.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *