פולחן גולגולות המוות של ג'ון קרי

פולחן גולגלות המוות של ג'ון קרי

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

נסתר מהחזות המתייפיפת והמנופחת שהתשקורת הישראלית מציגה בה את ג'ון קרי, עומד עיסוק בפולחן גולגולות שטני, אין בכך שום צל של ספק ואף יש עדויות בוידאו ששודרו על ידי רשת ABC האמריקאית. בכתבה זאת נעמיק בפולחנו של קרי ובשורשיו הנטועים עמוק עמוק בתוך המיסטריות של האחוות הסודיות האפלות ביותר שהעולם ידע.

ג'ון קרי חבר באחווה הגולגולות והעצמות המאסונית האליטיסטית שהוקמה באוניב' ייל, להלן הוא מודה בכך, ואינו מכון להדליף בדל של מידע בנוגע לאחווה הסודית אלייה משתייך:

קצת על האחווה:
ב-1832 הוקמה אחוות הגולגולות והעצמות בידי וויליאם האטינגטון ראסל (William H. Russel) ואלפונסו טאפט (Alphonso Taft) אביו של וויליאם האוורד טאפט (William Howard Taft), הנשיא ה-27 של ארה”ב. הקישורים למטה שלהם יובילו אתכם אל מקורות רשמיים של הבונים החופשיים המראים שהם היו פעילים באירגון עוד לפני שהקימו את האחווה באוניברסיטת “ייל”. את הקשר בין שני הארגונים ניתן לראות יותר בבירור בסמלים, כגון הגולגולות והעצמות המהוות סמל מרכזי בפולחן הבונים החופשיים אשר מסמל את מותו ותחייתו של הרב בונה שלהם, חירם אביף (בונה בית המקדש).

http://www.phoenixmasonry.org/10,000_famous_freemasons/Volume_4_Q_to_Z.htm

http://www.atlaspythagoras.com/Pages/famous.aspx

כחלק מהפולחנים האפלים שקרי עסק בהם באחוות הגולגולות והעצמות היה נשיקת גולגולות, וביצוע חיקוי של רצח בן אדם. הטקסים מלווים בצרחות מצמררות של החניכים. הדבר נחשף בכתבה של רשת ABC בארה"ב:

פולחן הגולגולות אינו פוסק כאן, ואנו מקבלים עוד עדות ממקרה ידוע המערב את סביו של ג'ורג' בוש הבן, פרסקוט בוש, אשר היה חבר באחווה כמו גם בנו והכדו הנשיאים. סבא של בוש וחבריו לאחווה מואשמים בגניבת גולגולתו של הצ'יף האינדיאני הידוע שלחם באמריקאים, ג'רונימו, ראש שבט האפאצ'י האגדי הנחשב לאחד הלוחמים הגדולים שיצאו מקרב האינדיאנים. הסיפור של שבט האינדיאנים אף קיבל יותר גיבוי כאשר הודלפו מסמכים על ידי חבר מהאחווה המתארים את מעלליו של פרסקוט בוש וחבריו באחווה שגנבו את הגולגולת. עולה השאלה עבור מה שימש הגולגולת, ואיזה סוג פולחן? עניין זה עדיין נשאר לוטה בערפל מסתורי, אך לכותב מאמר זה יצא להפגש אם ג'ואל, אחד הצאצאים של ג'רונימו ממנהיגי שבט האפאצ'י כיום, לטענתו הגולגולת שימשה את האחווה ככל הנראה לאיזה פולחן שהם האמינו כי הם מקבלים כוחות על טבעיים ממנו, וזאת גם עקב כך שג'רונימו היה ידוע כלוחם כל כך אימתני אשר יוחסו לו אגדות וכוחות מיוחדים כמעט על טבעיים. כשנשאל ג'ואל האם הם האמינו בכך בגלל שיש דברים בגו, הוא טען בנחרצות שזה נבע נטו מטמטום שלהם. הנה כתבות בתקשורת המרכזית כולל המסמכים מתוך הארכיון הרשמי של ייל בהם נחשפים המסמכים הנ"ל המוכיחים שהאחווה גנבה את הגולגולת:

על ההיסטוריון של אוניב' ייל שחשף את המסמך:
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/05/09/AR2006050900435.html

http://www.nbcnews.com/id/12591414/#.UvuAWfmSz74

http://usatoday30.usatoday.com/news/nation/2006-05-09-geronimo_x.htm

מתוך ארכיון אתר ייל הרשמי:
http://archives.yalealumnimagazine.com/issues/2006_05/notebook.html

המסמך הרשמי באתר ייל! כמו כן יש צילום של המסמך בתמונה שאלייה מתוייק הפוסט:
http://archives.yalealumnimagazine.com/images/issues/2006/05/Yale_Alumn_Magazine.pdf

צילום המסמך:
afdaf
על מחאת שבט האפאצ'י, שודר גם בCNN:
http://old.conspil.com.s3-website-us-east-1.amazonaws.com/2008/04/08/geronimos-great-grandson/index.html

פולחן המשתמש בגולגולת דובר בהרחבה בהלכות עבודה זרה שיש להמנע ממנה לפי ההלכה היהודית. להלן כמה קטעים העוסקים בסוגייה:

משנה תורה – ספר המדע – הלכות עבודה זרה וחוקות הגויים
הלכות עבודה זרה פרק ו

ג וכן הלוקח גולגולת של מת ומקטיר לה ומנחש בה, עד שישמע כאילו קול יוצא מתחת שחייו שפל עד מאוד ומשיבו. כל אלו, מעשה אוב הן; והעושה אחד מהן, נסקל.

עוד מידע הנידון

הנשאל בגולגולת (סנהדרין שם. וראה להלן) –

יש מי שאומר שהגולגולת של המת מוטלת לארץ ועונה על מה ששואלים (רש"י שם ד"ה בגולגולת).

יש מי שאומר שזה הלוקח גולגולת המת ומקטיר לה ומנחש בה עד שישמע כאילו קול יוצא מתחת שחיו שפל עד מאד, ומשיבו על מה שהוא שואלו (רמב"ם עבודה זרה ו א, ועי' פירוש המשניות סנהדרין שם).

ויש מי שאומר שלוקח גולגולת של מת ונותנה תחת זרועותיו של אותו אוב, וכשנשאל בו אדם הוא מקיש בזרועותיו של אוב על אותה הגולגולת, והוא מדבר בפיו (ראב"ד שם).

המעלה בזכורו והנשאל בגולגולת –

יש אומרים ששניהם מעשה אוב (סנהדרין סה ב. ועי' לעיל).

ויש חולקים, שהנשאל בגולגולת הוא דורש אל המתים (ראה ערכו[5]), ואוב זה המעלה בזכורו[6]; ויש אומרים להיפך, שהמעלה בזכורו הוא דורש אל המתים (מחלוקת אמוראים בירושלמי סנהדרין שם); ויש סוברים ששניהם בכלל דורש אל המתים (תוספתא סנהדרין שם; ספרי דברים יח יא, לפי גרסתנו, ועי' רש"י דברים שם. ועי' ערוך ע' זכורו שגורס כן גם בבבלי).

 

להזכירכם חשפנו צילום של הכתבה המקורית שהתפרסמה שבועיים לפני שנסגר מערכת עיתון הדבר ששם נכתב הקטע הבא:

"בכירים בישראל נוהגים לקיים פולחנים של הבונים החופשיים 

יעל פישביין, עיתון הדבר, 8 במאי 1996

“ארגון העל של הבונים החופשיים, הנקרא אילומינאטי, החל בחודשים האחרונים לקיים טקסים פולחניים בישראל, אתמול חשף הערוץ הראשון בטלוויזיה דירת מסתור של הארגון בתל אביב.
אנשים מהצמרת הפוליטית והכלכלית בישראל נוטלים חלק בטקסים, הכוללים הדלקת נר בתוך גולגולת והתקשרות לכוחות חיצוניים. “לדבר ראשון” נודע, כי עד החודשים האחרונים נהגו חברי האילומינטי בישראל להשתתף בהתכנסויות פולחן בלונדון מדי שלושה חודשים.הבונים החופשיים ידועים כארגון צדקה, שמקיים שלוחות בכל העולם. חבריו אינם קשורים לטקסים. בתת-הארגון של הבונים החופשיים, האילומינטי, חברים נבחרים, בינהם בנקאים, פוליטיקאים ואנשי כלכלה בכירים מכל העולם. שמו של בנקאי יהודי ידוע הוזכר כאחד מהם.אילומינאטי מבקש ליצור מעין ממשלה עולמית. הטקסים נועדו ליצור קשרי אחווה בין חברי הארגון, שאמורים לממש חזון זה… “

———————-

ראו עוד על פולחני גולגולת של האחוות הסודיות בהם חברים העלית של הסדר העולמי החדש, חבריו של ג'ון קרי:
http://old.conspil.com.s3-website-us-east-1.amazonaws.com/2010/06/01/illumisrael/index.html

כתבה ישנה שלנו על הגולגולות,העצמות, והבונים החופשיים
—————

7810174_f520

 

אז לכל המתייפייפים אנשי הרוח שרוצים להראות לעולם איך הם נהנים להריח את הנפיחות של ג'ון קרי, זה החבר שלכם, עוסק בפולחן גולגולות שטני. למה שטני? כך חשף הכתב רון רוזנבאום שהתראיין בכתבת ABC לעיל, כאשר חשף עבור עיתון הNew york Observer הקלטה של אחד מהחניכות בהם יש חניך המחופש לשטן, אחד לשלדגולגולת, בזמן שהם צועקים מנטרה החוזרת על עצמה "התליין שווה מוות, השטן שווה מוות, המוות שווה מוות":

In part it was the fact that the ritual was heard but not seen. My Yale source had found a previously unexploited perch from which to record the sounds of the ceremonies, but could glimpse them only incompletely. He reported a figure dressed like the devil, another one in a hooded-skeleton costume and others in robes. The thing that stood out for me, listening to it, was what I’ve come to think of as “the death mantra.”

Yes, the death mantra–here it is, the three-line Skull and Bones initiation-ritual theme that has bound three Presidents (including the present one) to their secret society:

‘THE HANGMAN EQUALS DEATH!

THE DEVIL EQUALS DEATH!

DEATH EQUALS DEATH!’

 

ג'ון קרי והשבתאות:

כתבנו על כך כתבה בשניי חלקים(חלק אחלק ב) אך נשים פה חלק מעניין מאותה כתבה.

הקשר השבתאי:

אחוות הגולגולות והעצמות בעצמה מרמזת על קשר לשבתאות, אך לפניי שנכנס לזה בכתבה עתידית (ושוב, מי שרוצה לדעת עוד שיפנה אלינו בדוא"ל), לפניי כמה שנים התגלה של ג'ון קרי שורשים יהודיים שהוא מסתיר. המאפיין הזה של יהודי מומר שמסתיר את זהותו היהודית היא מאפיין שהשבתאים עימצו לעצמם:

מתוך מאמרו המופתי של גרשום שלום "מצווה הבאה בעבירה":

" 'עתיד מלך המשיח ללבוש בגדי אנוס ושבשבילם לא יכירו בו היהודים, ובקיצור דברים שהוא עתיד להיות אנוס כמוני'- אלה דברי קארדוזו.

ההרגשה הדתית הפאראדוכסית של האנוסים ובני האנוסים, שהם חלק גדול של היהדות הספרדית.

אלמלא ההכנה הנפשית של חוגי האנוסים בעלי התשובה, לא היתה התיאולוגיה החדשה הזאת (שבתאות) מוצאת לה את הבסיס להתפשטותה המפליאה בלבות שלומי אמוני ישראל.

הרי אנו יודעים שאברהם מיגל קארדוזו השליח שהצליח יותר מכל האחרים בהפצתה של תורה זו, היה באמת מהאנוסים…

ועתה קמה מטאפיסיקה דתית, שהעלתה את מעשיהם למדרגה גבוהה כל כך והכתירה את הגואל עצמו בכתר האנוסיות."

 

ראו איך זה נופל בדיוק על התיאור האקסטטי של ג'ורג' סורוס לגבי תקופתו כ"אנוס" במלחה"ע הII.

יהודים ליברעלים ממשפחה מומרת המסתירים את יהדותם לא חסרים במפלגה הדמוקרטית בארה"ב, בין עם זה דיק קלארק, ג'ון קרי, או מדליין אולברייט.

וכפי שתראו זה גם לא במקרה של אחוות הגולגולות והעצמות ישנו אי פרטי בשם DEER ISLAND , בעברית "צבי".

שורשיו היהודים של קרי התגלו ב2003 כאשר התפרסם שסבא וסבתא שלו היו יהודים בשם פריץ קוהן ואידה לאוב מהאימפריה האוסטרו הונגרית, מבחינת זמן ומקום מדובר במקום פורה של קהילות פראנקיסטיות (ממשיכי השבתאים). אך חשוב מכל, היה זה אביו, ריצ'ארד קרי שפעל בצמוד עם שניי שבתאים מאוד ידועים בפקולטה למשפטים בהארווארד כחלק מאפראטוס שלם להפוך את ממשל רוזוולט לקומוניסטי ראדיקלי, מדובר כמובן בפליקס פרנקפוטר ולואיס ד. ברנדייס.

אז תשאלו את עצמכם, איזה עוד יהודים התנהגו בהיסטוריה כמו קוד פינק, ג'יי סטריט וג'ון קרי? התשובה ברורה, השבתאות! לא במקרה הקשר הכל כך חזק בין היהדות הרפורמית לג'יי סטריט, הרפורמים כפי שפרופ' גרשום שלום מביא בסוף מאמרו "מצווה הבאה בעברה" הם תוצר מובהק של השבתאות, כפי שגם תלמידיו מראים במחקרים שלהם.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 תגובות

  1. יעקב 2014-02-16

    מעניין ומרתק!

  2. יוגי 2014-02-28

    שמואל א' פרק ט"ו פס' כג: "כִּי חַטַּאת קֶסֶם מֶרִי וְאָוֶן וּתְרָפִים הַפְצַר יַעַן מָאַסְתָּ אֶת דְּבַר יְהוָה וַיִּמְאָסְךָ מִמֶּלֶךְ:" – יצא ספר על הרב עובדיה יוסף שנקרא "אביר הרועים" שם מובאת תשובה שלו לשאלה האם מותר לצרף בונים חופשיים לתפילה במניין. בתשובה הוא מביא סקירה על הבונים החופשיים מתוך מה שנכתב עליהם במקורות ההלכתיים בין השאר מובאת שם תשובה של רב מחברון מלפני כ 200 שנה שכותב על פולחן הגולגלות שלהם ואומר שלדעתו לזה התכוון שמואל הנביא שאמר את הפסוק למעלה ובעיקר הכוונה ל "תרפים" שזה גם מה שטען לבן הארמי כנגד יעקב "למה גנבת את אלוהי" כשרחל ביתו גנבה את התרפים וזה התגלגל מאז…

  3. Talila Shir 2014-07-02

    קישורים לא נפתחים ברוב המאמרים