הכירו את החשישיון: המקורות האיסלאמים של האילומינטי

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

כדיי להכיר את שיטות השליטת תודעה המתוחכמות שבהם האחוות הסודיות עושות שימוש, עלינו לחזור אחורה היכן שאותם טכניקות פותחו בהרים המרוחקים במזרח על ידי כיתות איסלאמיות שהשפעתם על האחוות הסודיות מהמערב עד ימינו היא לאין שיעור. אותם טכניקות היו משאת נפשם של ניסויי שליטת התודעה של הCIA בשנות ה50, של קבוצות כמו הנאצים, ואפילו של ההיפים משנות ה60… אך לפניי שנגיע לכל הבלאגן הזה, צריך ללכת לאיפה שהכל התחיל.

להלן קטע שנכתב בספר HISTORY OF THE ASSASSINS של אחד המזרחנים הידועים מהמאה ה19, ג'וזף וון האמר, אשר את המחקר לספר לקח כולו ממקורות ראשוניים אוריינטלים.

עמ' 25-9

"פלגי המאגיאניזם (MAGI) [שם כולל למאמינם באמונה הזורואסטרית העתיקה של פרס] ידועים לנו במעט…[להלן] כמה מהם:…7. מזדקים. המזדקים, חסידי מאזדק שהכריז מלחמה על כל הדתות והמוסר, הטיף לחירות ושוויון אוניברסלים, חוסר חשיבות למעשיו של האדם, ושיתוף מלא של כל הנשים והרכוש. בעודו נותן גישה חופשית לכל תאווה הוא זכה בכל העבדים שלה; לא רק העניים והנזקקים שלא היה להם מה להפסיד והכל להרוויח הצטרפו, אלא גם את אלו אשר מנגד היה להם הכל להפסיד ושום דבר להרוויח, האצילים, והמלך קאבד בעצמו, אביו של נושריבן. קאבד כיפר על חולשת כניעתו באיבוד המלכות וכליאתו במאסר ממנו השתחרר(ברח)…בנו נושריבן לעומת זאת טיהר את האמונה (הפרסית), וחיסל את זן הכפירה השערורייתית בעזרת האש והחרב, אך מבלי שיכל כפי שנראה במקרים שבאו לאחר מכן, להעלימם לגמריי, שכן במאה הראשונה של האיסלמיזם (השתלטות האיסלם על פרס לאחר מכן) אותה הרוח הרימה ראש תחת דוקטרינות ליברליות של כמה ראשי פלגים וכתות… עד שלבסוף בידייהם של באבק וקאראמט', הרימה עצמה מעל ערמה של גופות והריסות, טרור הממלכה ותיאוב האנושות".

"הפרסים אומר (ההיסטוריון) מקריסי, לעולם החשיבו את עצמם כאומה המפותחת והחופשית ביותר, וכנגד ראתה את כל השאר כעבדים בורים. לאחר שנהרסה האימפריה שלהם בידיי הערבים, הם הסתכלו בכעס ובוז כלפיי מי שהביסו אותם; וחיפשו להשמיד את האיסלאמיזם, לא רק על ידי מלחמה גלויה, אלא גם דוקטרינות סודיות ועימותים זדוניים, שכאשר פרצו במרד, הרעידו את אמות הסיפים של הממלכה"

הפרובינציות המזרחיות של ממלכת האמפריה הפרסית, היכן ששארית הפליטה של שושלת הממלכה העתיקה וסוגי הפולחן מצאו מחסה, והיכן שעד אותה העת חדרו במעט לאיסלמיזם, היוו קרקע פוריה בעבור אותם כפירות… [למשל] תחת פיקודו של עבדול קאהיר, המוח'מר (ע"ע האדום, או החמור), כפי שנקראו, בין אם כי הם לבשו אדום, או מכיוון שקראו למאמינים באמת "חמורים" (השורש בערבית חמרה (Hamara)).

באותה תקופה עקובה מדם, חי לו באח'וואס (Ahwas), שבמזרח פרס, עבדאללה בן מיימון-קאדה, בן של דייסן, הדואליסט (אמונה בדואליזם = אמונה בשתיי ראשויות). הוא גדל וחונך על יסודות האימפריה העתיקה ואמונות הפרסים בידי אביו וסבו, אשר הציגו את הדואליזם מהמערכת של המאגים, אל תוך זאת של האיסלאמיזם. הוא תומרץ למעשים אשר דרכם, אם לא יצליח להביא לייסוד מחדש של האימפריה, הוא לפחות יוכל להשיג את ניפוץ הממלכה של הערבים.

מלומד ביותר בכל המדעים, בעודו לומד מלימודי ההיסטוריה והנסיון הכואב של ימיו, עבדאללה בן מיימון הבין את הסיכון הרב שבהכרזת מלחמה גלוייה כנגד הדת הממוסדת והממלכה השולטת, כל עוד מצפון ההמונים והכוח הצבאי עמדו לרשותם. הוא החליט בשל כך, על ידי תכנית מפורטת עד מאוד, לחתור בחשאי כנגד מה שלא העז לתקוף בגלוי. המערכת שלו היית עטופה במעטה של מיסתורין, ואסור היה לה להחשף לאור יום, עד אשר תצליח תפיסת הממלכה בידיי הפרטיזנים של המערכת אותה יצר עבדאללה. זה תמיד מסוכן מאוד לפרק בבת אחת מנפשם של האנשים את ההתנייה הצרובה בהם עמוקות של הכבוד אשר הרגישו כלפיי המלוכה והכמורה של אבותייהם. אנשים יכולים רק בהדרגה לשחרר עצמם מדעותיהם הקדומות… ואלו רק מעטי מעט המסוגלים להתנער מהם לחלוטין. היית זאת התוכנית של עבדאללה להשמיד לא רק את הדעות הקדומות של הדת הפוזיטיבית והסמכות, אלא לכוון לבסיסם של כל הדברים. הוא החל לקדם את הדוקטרינות שלו בהדרגה, וחילק אותם ל7 דרגות, כפי שעשו הפיתגוראים והפילוסופים ההודים [1]. הדרגה האחרונה השרישה למועמד את ההבל שבכל דת[2], ואי חשיבות למעשים, שלפי עבדאללה, אינם מביאים לשכר או יסורים(עונש), לא בעולם הזה ולא לאחריו. זאת הדרך היחידה לאמת והנכון על פיו, וכל השאר מתחזים ושוגים. הוא מינה שליחים אשר נשלחו לגייס תלמידים וחסידים לחנוך אותם לחלק, או כל הדרגות, כל אחד על פי מידת הקיבולת שלו לליברטיניזם(הפקרות) ומהפכנות. היומרה לנצר שושלת מוחמד, בן עיסמאיל, שימש תחפושת פוליטית, כך טענו המסיונרים שלו כפרטיזנים, כאשר בסוד הם היו שליחי פשע ואכזריות. תחת אותם שני יחסים, הם והחסידים שלהם לפעמים כונו העיסמאיליים…עבדאללה כינה עצמו קאראמת' (ראו תחילת הציטוט לסגור מעגל)."

 

[1]שיטת העבודה של החשישיון מתאימה 1 ל1 לזאת של האילומינטי הבווארי בראשות אדם וויסהאופט מסוף המאה ה18. ולא מדובר רק במרד נגד דת ממוסדת כמו האיסלאם, אותו סוג של הלך רוח פרץ גם נגד האימפריה הפרסית המתקדמת כפי שמראה וון האמר. הנה כמה נקודות, ממש על קצה המזלג, מתוך הכתבים עצמם של וויסהאופט:

מתוך הספר המופתי של נסטה וובסטר, Secret Societies and Subversive Movements, אשר מביאה את הדברים ישירות ממסמכי האילומינטי הבווארי:

"על כן כותב "ספרטקוס" (וויסהאופט) ל"קאטו" (CATO), כי הוא חושב "לחמם חזרה את המערכות הישנות של הGehber(זורואסטרים) והפרסים" (מסמכי האילומינטי המקורים עמ' 230). וויסהאופט ממשיך:

ציטוט:

"האלגוריות בהם נלביש את המיסטריות של הדרגות הגבוההות הם פולחן האש וכל הפילוסופיה של זורואסטר או של הפרסים הקדומים, אשר בימינו נשארו רק בהודו; ולכן בדרגות מתקדמות, המסדר נקרא "פולחן האש" (Feuer dienst), "מסדר האש", או "המסדר הפרסי"– זה דבר נפלא מעבר לכל הציפיות".

(מסמכי האילומינטי המקורים עמ' 331)

כמו כן הלוח שנה הפרסי אומץ על ידי האילומינטי.

[2]

"הדבר המופלא מכל הוא, שהתיאולוגים הלות'ריאנים והקאלוויניסטים, השונים זה מזה אך שייכים למסדר שלנו, באמת מאמינים שהם רואים בזה (באילומנטי) את הטעם האמיתי והמקורי של הדת הנוצרית. הו, אדם בן-תמותה, היש דבר שלא ניתן לגרום לך להאמין בו?"
אדם וויסהאופט, מייסד האילומינטי

ג'ון רוביסון, אחד האנשים המוערכים והמלומדים מהתקופה של האילומינטי של וויסהאופט, בונה חופשי בעצמו שראה את האילומינטי משתלטים על המסדר וכתב ספר להזהיר המבוסס על המסמכים של המסדר אותם הוא מצטט ללא הרף, הוא מסכם בסופו של דבר אחר מאות עמודים של מסמכים:

"הם התכוונו לבטל את החוק אשר הגן על צבירת רכוש בעזרת תעשייה משגשגת ומתמשכת לאורך זמן, ולמנוע מצבירה שכזאת בעתיד.הם מתכוונים לייסד חירות ושיוויון אוניברסליים, זכויות האדם הנצחיים, וכהכנה לכל זה הם מתכוונים להוקיע החוצה את כל הדת ומוסר רגיל, ואפילו לשבור את שלשלאות חיי הבית על-ידי הריסת קדושת שבועת הנישואים, ועל-ידי לקיחת חינוך הילדים מידי ההורים. זה כל מה שהאילומינטי יכלו ללמד וזה בדיוק מה שצרפת עשתה"

בספרו ג'ון רובינסון מראה כיצד האילומינטי הבווארי ותנועות מהפכניות שיצאו מהם גם כן סדרו את מערכות המסדר ועקרונותיו על בסיס מספרים פיתגוראיים.

עמ' 59

"ראינו כיצד המייסד הראשון של האחוות הסודיות בלב האיסלאמיזם, עבדאללה בן מיימון, בנו של קאדה, ייסד 7 דרגות לדוקטרינה שלו, ומסיבה זאת, יחד עם דעתם לגביי שבעת האימאמים, החסידים שלו רכשו את הכינוי השבע-ים (Seveners). התואר הזה אשר הוחל עד אותה העת לעיסמאיליים המערביים, למרות שהעלו את מספר הדרגות משבע לתשע, הועבר, בצדק רב יותר, לענף החדש, העיסמאיליים המזרחיים, או החשישיון, אשר מייסדם, חאסן איבן צבח, לא רק החזיר את מספר הדרגות למספרו המקורי, שבע, אלא גם התווה תכנית פעולה עבור המסיונרים שלו אשר היית מורכבת משבע נקודות…והיא לא התייחסה כל כך ל"הארה" ההדרגתית של התלמיד, כפי שהיא שמה דגש על הדרישות מהמורה, והפכה ליסוד ההוראות המכוונות של המסדר. "

וכך אנחנו מגיעים לחשישיון, עם כל הרקע ההיסטוריה להקמתם והתשתית האידיאולוגית שלהם. כפי שנראה בכתבות הבאות, החשישיון הם פחות או יותר המקור לאחוות הסודיות של האילומינטי כפי שאנו מכירים אותם כיום, לרבות ההתעסקות האובססיבית במיינד-קונטרול (שליטת תודעה), יצירת מגמות מהפכניות, ושיעבוד אנשים על ידי תחושה מזוייפת של חופש, בדומה לתאורים ב"עולם חדש מופלא" של אלדוס האקסלי (הגאוניות שלו התבטאה בכך שהבין שהשיעבוד אליו אנו צועדים יהיה מושתת הרבה יותר על עונג ותחושה של חופש מוסרי מאשר הדיכוי הישיר המתואר ב1984 של אורוול). אנחנו נראה גם שמהחשישיון פרצו תנועות מהפכניות מודרניות במאה ה20, כאשר ה2 הבולטים ביותר הם הנאצים וההיפים שלהם הרבה יותר במשותף ממה שהתנו את הצי-בור לחשוב. בקרוב זה יגיע, הכתבות כבר מוכנות, רק צריך להכין את הדברים לפי סדר, והחשישיון זאת התחלה נהדרת למסע הזה בנבכי ההיסטוריה של שליטת התודעה, אחד מאבני היסודות של הדוקטרינה הסודית של המיסטריות.

האִסמאעיליה (בערבית إسماعيلية, תעתיק מדויק: אִסמאעיליה) היא הפלג השני בגודלו בזרם השיעי (אחרי התריסריים) בדת האסלאם. למרות שישנן מספר תת-קבוצות באסמאעיליה, המושג משמש היום בעיקר כדי לתאר את הקהילה של האסמאעילים הנִזארים, הקבוצה הגדולה ביותר בזרם, שמנהיגיהם לאורך הדורות זכו לתואר אגא ח'אן (פרסית: آغا خان, תעתיק מדויק: אע'א ח'אן). החשישיון היו ממבולי הפלג הניזארי, ואכן עד היום קיים אגא חאן, קרי החשישיון קיימים עד ימינו, ולהשפעה שלהם על אובמה וממשלתו ניגע בכתבות בהמשך (כל הסיפור על אובמה והאיסלאם מגלם בתוכו קן של צרעות).

במאה העשירית לספירה אימאם אסמאעילי בשם עבדאללה אל-מהדי הצליח לכבוש את תוניס ולבסס בה את שלטון השושלת הפאטמית. יורשיו כבשו את מרבית צפון אפריקה כולל מצרים, וכן חלקים מחצי האי ערב, משלטון ח'ליפות בית עבאס המתפוררת.בירת המדינה הפאטמית עברה לקהיר, ממנה מלכו האימאמים-ח'ליפים הפאטמים במשך מספר דורות.

רבותיי, לא ניתן להבין את האחוות הסודיות של ימינו, מבלי להכיר את השורשים שלהם מהפלג הלה באיסלאם, לעולם לא תצליחו להבין את הטמפלרים, הבונים החופשיים, האילומינטי, צלב-הורד, מבלי להכיר את השורשים שלהם מהאיסלאם.

מתוך The age of Faith של אחד ההיסטוריונים החשובים של זמננו, וויל דוראנט, עמ' 289.

"הפטמידים בנו בסיס תמיכה לכוון שלהם על ידי איסוף העיסמאיליים אל תוך לשכה גדולה עם מערכת חניכה מורכבת והיררכיה של דרגות; החברים שומשו עבור ריגול פוליטי ותחבולות; צורת המסדר עברה לירושליים ואירופה; והשפיעה עמוקות על הארגון, פולחן ואחיזה של הטמפלרים, האילומינטי, והאחוות הסודיות האחרות של העולם המערבי. איש העסקים האמריקאי, הוא מעת לעת מאמין הדוק של מוחמד, גאה בדוקטרינה הסודית שלו, התרבוש המרוקאי, והמקדש המוסלמי אליו שייך"

דוראנט כאן מתייחס לשריינרים, עוד כתבה שתגיע בקרוב, אך לבנתיים, הכוונה היא למי שהיו עד סוף המאה ה20 אליטה בדרגה הגבוהה ביותר של הנוסח הסקוטי בבנייה החופשית, השריינרים, שהתעסקו בפולחן מוסלמי, במקדשים ערביים עם תרבוש מרוקאי, והיוו את האליטה של הפוליטיקה ועולם העסקים והבידור בארה"ב, רק ממש הצצה, הארי טרומן נשיא ארה"ב:
58-450

The spirit of Islam or the life and teachings of Mohammad, by Ameer Ali Syed עמ' 313.

סעיד הוא הודי מוסלמי, מומחה ללימודי האיסלאם בתחילת המאה ה20, ואציל של הממלכה הבריטית במסדר Order of the Star of India.

"מהעיסמאילייה לוו הצלבנים את התפיסה אשר הובילה להיווצרותם של כל האחוות הסודיות הדתיות והחילוניות של אירופה. ארגוני הטמפלרים ואבירי מאלטה; מסדר הישועים שנוסד על ידי איגנציוס מלויולה, המורכב מגוף חניכים אשר אין שני לרוח ההקרבה העצמית וההתמסרות שלהם למען המטרה בזמננו… האבירים הטמפלרים במיוחד, עם המערכת שלהם של גראנד מאסטר, גראנד פריורס וחסידים דתיים ודרגות החניכה שלהם, בעלי דמיון רב לאלה של העיסמאילייה המזרחיים."

אדם וויסהאופט כידוע היה שייך למסדר הישועי עד אשר הם פורקו בצו של האפיפיור והוא הקים את מסדר האילומינטי שלו שהיה בנוי כמו מסדר הישועים, אשר עכשיו אתם רואים את מקור ארגון המסדר טכנית. מסדר הבנוי במבנה של הישועים עם כסות אלגורית של פילוסופית האש ההודית והפרסית, כך נהגו החשישיון, וכך עשו האילומינטי.

נחזור לוון האמר עמ' 54-56

"בזמן 200 השנים בהם האימפריה הפטמית יוסדה באפריקה, הלשכה שהוקמה לראשונה במהאדיה, ואז בקהיר, ארגנה מערכת של משימות סודיות בעבור טובתם של הפטמידים… תחת היומרה של גיוס פרטיזנים בעבור היורשים של עיסמאיל, הם הטיפו לאתאיזם ואי-מוסריות, ובכך רופפו את הקשרים הדתיים והמוסריים של החברה האזרחית, מבלי להטריד עצמם בגמול; הם הרעידו ממלכות מבלי הצורך להפילם, או לתפוס את מקומם…"

"חסן למד מנסיונו האישי… כמה חסר תועלת היה לנסות להפיץ את הדוקטרינה הסודית של הלשכה בקהיר, כל עוד למפקחים (ראשי המסדר) היה רק ראש(שכל), ולא ידיים(כוח) לרשותם שיכלו לבזבז".

"עד אותה העת לעיסמאילים היה רק מאסטר וחבר (דרגות); דהיינו הדאיס (מנהיגאימאם) והשליחים שלו אשר עברו את כל החניכות של הדוקטרינה הסודית וגייסו גרים למסדר; והרפיק (Refik) אשר בהדרגה הופקדו עם עקרונות המסדר והיוו את רובו. היה זה ברור לרוחו הפרקטית והיוזמה של חסאן, שכדיי לבצע משימות גדולות שראה לנגד עיניו בבטחון וחיות, היה צורך במעמד שלישי אשר לעולם לא נחנך למיסטריות של האתאיזם ואי-מוסריות שפרמו כל קשר של השתעבדות, ואשר היוו כלי פאנטי ועיוור בידיי המפקחים העליונים במסדר; ההבנה שגוף פוליטי זקוק לא רק לראש, אלא גם לידיים, ושהמאסטר היה צריך לא רק אנשים בעלי חכמה וכישרון, אלא גם סוכנים נאמנים ואקטיבים, הסוכנים הללו כונו…החשישיון". 

ישנה אגדה המספרת שכדיי להרשים מלכים היה חסאן נוקש באצבעות, ואחד מחסידיו היה רץ וקופץ מחלון אל מותו כדיי להראות את נאמנותו למסדר.

מעניין אולי בהזדמנות זאת לתת ציטוט מעניין מאוד מתוך History of Magic של אליפז לוי, אחד הבונים הבולטים במאה ה19 מהלשכה המזרחית הגדולה של צרפת, כתביו הועתקו אל תוך הספר המכונן של הנוסח הסקוטי "מוסר ודוגמא" של אלברט פייק, כמו כן השפעתו על מעגלי האילומינטי שקמו בבריטניה היא לאין שיעור. הוא כותב את הדבר הבא בעמ' 290 של ספרו הפארדוקסלי:

"האילומינטי האינטיליגנטים חשו כי הדת היית צורך אדיר של האנושות, ולכן אסור לעולם להכחיד אותה; לא רק הדת, אלא גם את הפאנטיות שהיא מביאה עימה כתוצאה פאטאלית של התלהבות הנובעת מבורות,  בכל אופן, היו לצורך שימוש ככלי נשק להפלת הסמכות ההיררכית של הכנסייה, הם זיהו שמתוך המלחמה של פאנטיות תגיח היררכיה חדשה, אשר הם קיוו שהם יהיו המייסדים והמנהיגים שלה."

עכשיו אולי אתם מתחילים קצת להבין מה זה השימוש הזה בארגוני טרור פאנאטים בכל העולם להשגת מטרות של כוחות מהמערב אשר אינם מזדהים כלל אידיאולוגית עם הפאנטיות של אותם פלגים. למשל…אובמה… והשימוש במורדים בכל האביב האיסלאמיסטי שמתבשל במזרח התיכון בשנים האחרונות. כמו למשל רייגאן (בעל תואר כבוד של השריינרים) אשר הקדיש מעבורת חלל מיוחדת בעבור הטאליבן, כת אסלמית פנאטית ששימשה אותו באפגניסטן. נרחיב על כך בהמשך.

ועכשיו למהות הפילוסופיה של האילומינטי

" 'אין אמת, הכל מותר' היית התשתית של הדוקטרינה הסודית אשר למרות שהואצלה רק לכמה, הוסתרה תחת מעטה של אדיקות דתית מחמירה, מה שריסן את נפש החניך תחת עול של ציות עיוור דרך המוסרות שכבר אומצו במצוות האיסלאמיות, ככל שהציות היה הדוק יותר, כך עודדו התמסרות ונאמנות בעולם הזה, על ידי שכר ותהילה נצחיים"

בעמוד 217 מסכם לנו וון האמר:

"החשישיון היו בעצמם, כפי שראינו, ענף של העיסמאיליה, האילומינטי ההולמים של המזרח… ייסוד הלשכה שלהם בקהיר, המספר המגוון של דרגות חניכה, התארים של מאסטר, חבר, וטירון; הדוקטרינה הפומבית והסודית; השבועה לציות בלתי מותנה למען מפקחים לא ידועים, לשרת את תכלית המסדר; כל אלה מתאימים לגמריי עם מה ששמענו וקראנו, בימינו, לגבי אגודות סודיות מהפכניות; והם תואמים לא פחות בצורה של חוקתם, כמו גם בתכלית המשותפת להכרזת כל הממלכות והכמורות מיותרים…

המטרה המדומה של המוסד הזה היית בפניי עצמה מספיק ראויה לשבח, והדוקטרינה האקזוטרית (חיצונית-להמונים), שמה לעצמה את המטרה של סך הכל הפצת ידע, ותמיכה הדדית לחברים בה. בית המדע בקהיר, או בית הספר הציבורי של הלשכה, היה מקדש של המדעים, והמודל לאקדמיה, מספר גדול של חברים ללא ספק הונו בתמימותם על ידי צורתה החיצונית של הנדבנות, הפילנטרופיות, והפצת הידע; הם היו סוג של בונים חופשיים, אשר ארץ מוצאם, כפי שראינו, נמצאת במצריים, אם לא בימיי קדם, אז לפחות בהיסטוריה של ימיי הבניים. כפי שבמערב אגודות מהפכניות קמו מחיק הבונים החופשיים, כך במזרח החשישיון פרצו מהעיסמאיליה".

מעניין לדעת שאדם וויסהאופט והאילומינטי גייסו הרבה מהאנשים הראשונים שלהם מהאקדמיה.

סמכות עליונה בנושא, חוקר אוניברסיטת ייל שעשה מחקר מהמקיפים בהיסטוריה בנושא:

בעודם ביקורתיים מאוד כלפיי שאר התנועה המאסונית הרחבה, ובזים לפולחן המאסוני, המסדר בכל מקרה נשאר קשור בקשר גורדי לבונים החופשיים, המתפתח כסוג של טפיל מושתל המשתמש בגוף המארח כמקור לשימור עצמי, גיוס חניכים, וכלי להפצת האידיאולוגיה.

Jonathan I. Israel, Democratic Enlightenment: Philosophy, Revolution, and Human Rights 1750-1790, Oxford University Press, 2011, p. 836

 

כמו כן ראוי לציין מהציטוט האחרון שהבאנו מספרו של וון האמר, את אחת הדוגמאות הראשונות של ההתייפייפות נפש כלפיי חוץ שהחביאה בתוך תוכה אמונה יוקדת ורצחנית.

וו. ל. ווילמסהרסט, בונה חופשי, כתב בספרו “המשמעות של הבנייה החופשית” ב-1922 את הדבר הבא:

“האבולוציה של האדם לסופרמן תמיד הייתה המטרה של האחוות הסודיות והמטרה האמיתית של הבניה החופשית המודרנית, לא הנדבנות החברתית…” עמ’ 4

הציון כאן של מונח הסופרמן, המתייחס (לפי גם התקופה שבה נכתב הספר של ווילמסהרסט) לעל-אדם של ניטשה. ניטשה דיבר על הצורך בעל-אדם שיהווה מרכז מוסרי ואידאלי עבור בני האדם לחיות את החיים שלהם, יצירת גזע העל-אדם, זירוז התהליך האבולוציוני אל עבר אותו על-אדם לבוא, כתחליף למוקד האלוהים המוסרי של המוסר הג'ודאו-נוצרי. כידוע כבר פרסמנו פה שניטשה רשום כמייסד אידיאולוגי במניפסט של הOTO (מסדר הטמפלרים של המזרח) מעין מעגל אילומינטי מהמאה ה20 שפרח בגרמניה ואנגליה, אשר לימים ריבון המסדר קראולי שייסד את מערכת הת'למה הכריז על ניטשה כנביא המסדר. מה שמעניין הוא שניטשה בעצמו רואה בספרו "גנאולוגיה של המוסר" בחששיון את הדוגמא הראשונה בהיסטוריה ל"רוחות החופשיים" באמת שהוא רואה בהם מודל ל"ניהליזם אמיתי" כיוון שהם הראשונים ששללו שבכלל יש כזה דבר "אמת", משהו אובייקטיבי אמיתי בלתי מותנה. במילים אחרות הוא זיהה אותם כפוסט-מודרניסטים הראשונים, תנועה מחשבתית שהוא ממבשריה ושכיום שולטת ללא דופי באקדמיה בעולם, התוצר שאנו רואים הוא תנועות מחאה הקוראות לשיעבוד של כולנו. כמו כן ניטשה דיבר על ללכת "מעבר לטוב ורע", נגד מוסר אוניברסלי, ובמקום זאת מוסר שסבב סביב "רצון לעוצמה", מה שמעצים את הרצון לעוצמה הוא טוב, ומה שעוצר אותו רע (לא רוע EVIL, פשוט רע, BAD). הרצון לעוצמה בולט אצל החשישיון שתפסו מוקדי כוח אשר עירערו לעצמם, וכמו כן מוקדי עושר רב, ושימוש באנשים כפיונים, וכלים של ממש בעבור הריבונים העוצמתיים של המסדר.

אז, לסיום,  אין דרך טובה יותר להבין מה קורה פה, ולקבל איזה חוש של מוסר השכל מאשר משלים טובים, ואין משל טוב יותר בעידן הדיגיטלי מאשר סרטונים מצויירים… אז לפניי שנצלול למשל הראשון, נביא ציטוט נוסף שייסכם את שיטת המיינד קונטרול (שליטת תודעה) של חסאן איבן צבאח לאורך ההיררכיה שיצר בחשישיון, מהמפקחים שנחנכו לדוקטרינה הפנימית, לצבא הפאנטים ששימשו ככלי נשק בטבעת החיצונית של המסדר. הציטוט מגיע לאחר תיאור 7 הכללים בקוד ההתנהגות של המסדר אשר הזכרנו קודם, ואשר מתוכו נזכיר רק אולי את כלל 7 ו 3 המעניין שאומר למפקחים לתפוס שליטה על המועמד החניך דרך טכניקת שליטת תודעה אולי העתיקה והידועה ביותר, כיוון שהיא תמיד מצליחה לעבוד על הצי-בור, "להחמיא" למועמד. כלל 7 האחרון היה למידת הבטניה, לימוד אזוטרי של הקוראן, פירוש כל הדת באופן אלגורי על ידי משחקי מילים עד גימטראות משונות, הכל כדיי לרופף את הקריאה כלשונה (ה-זהיר) והאמונה עצמה. לאחר תיאור אותם 7 קודים  אנו מגיעים לסיכום כיצד ריבון המסדר שלט על כולם, וון האמר מסביר:

עמ' 61

"זאת היית שיאה של הפילוסופיה של החששיון, אשר לא הועברה מידיי המייסד אל הרוב, אלא נשמרה אך ורק לכמה מהחניכים והמנהיגים העקרוניים, בעוד האנשים הוחזקו תחת עול האדיקות של הוראות האיסלאם. המדיניות החשובה ביותר שלו (המייסד חסאן איבן צבאח) היית עיצוב הדוקטרינה של כפירה ואי-מוסריות, לא בעבור הנשלטים, אלא עבור השולטים; בכך שהביא את המרוסנים מאוד בצייתנות עיוורת תחת מרותם הרודנת של הלא פחות עיוורים חסרי הרסן; ובכך הביא את שני הקבוצות לשרת את שאיפותיו – האחד על ידיי גמול, והשני על ידי מתן דרור לתאוותיהם. הלימודים והמדע היו, אם כך, נחלתם של מיעוט אשר עברו חניכה. עבור השגת המטרות המיידית, המסדר היה זקוק יותר לידיים מאשר ראשים (שכל); ולא השתמש בעטים, אלא בפגיונות אשר להבותיהם כוונו לכל עבר, בעוד הקתות היו בשליטת הרב-אדון (גראנד מאסטר)".

 

ובכן, המשלים שנביא עכשיו יתייחסו יותר לשליטה התודעתית על ידי מתן דרור לתאוות וניהליזם מוסרי מוחלט, כיוון שזה רעיון שקצת יותר קשה לתפוס מאשר שליטה על ידי ציוויים פוזיטיבים. אז שימו לב.

צפו מ2:30

[youtube_sc url="http://www.youtube.com/watch?v=2zP7AsjhBW8&t=2m30s"]


סרט עם הרבה חכמה ומסרים מוסווים. צבי הנינג'ה של 1991 מציג לנו את אותה השיטה. יש לנו מסדר מיוחד שמגיע מהמזרל להשתלט על הניו יורק, ומקים רשת של כנופיות, מתנקשים, גנבים ועוד, ממש בדומה לחששין והמזדקים. ולהלן גם מוצגת לנו השיטה. אנו בפגישה ראשונה עם המסדר רואים שבפנים הכל מותר, יש חופש מלא מערכים ומוסר, וילדים מורשים לעשות כל מה שעולה על רוחם, ומה שההורים לא מרשים (איך אומר אחד המנהלים לילד שנתקל בו "לך, שחק" , כאשר בדרגות גבוההות יותר הם נהיים כל כך מסורים למנהיג ולמסדר שהם הופכים לחיילים המוכנים להקריב את חייהם לריבון המסדר, שרדר. 

שימו לב להתקבצות של המסדר, כולם עומדים במעגל מסביב לריבון, שרדר. גם זה סמל אילומינסטי בעל משמעות רבה. 

האילומינטי כפי שהראנו בפוסטים קודמים הם שיצרו גרסv חילונית ברוח התקופה של אירופה של הנאורות למה שהחששינים עשו (ומה שהתגלגל לשבתאות בתוך היהדות). בכתביו של אדם וויסהאופט סמל הנקודה בתוך עיגול היה בשימוש רב בכתביו, והיה קוד למונח "אילומיניזם" (מערך השיטות והחניכות של המסדר).

(ניתן לראות מסמכים עם הסמל בכתבה: https://conspil.com//2012/07/29/occulympics/index.html)


פרופ' ג'יימס בילינגטון (בעל מלגת רוהדס!) בספרו FIRE IN THE MINDS OF MEN כותב (ציטוט שהבאנו קודם):


"השם אילומיניסט ככל הנראה נבחר מתמונת השמש המקרינה הארה אל המעגלים החיצוניים. במרכזו של המעגל הפנימי של האראופוגיס (ריבון המסדר) בער נר שסימל את המקור הסולארי של כל ההארה. הכת הזורואסטרית מאניכאיסטית של האש היית מרכזית בעבור הסמליות של האילומיניסט, אשר בלעדיה היית נחשבת אקלקטית. לוח השנה שלהם התבסס על הפרסי ולא המודל הנוצרי הקלאסי."

עכשיו אתם יודעים מה היה המקור.

המשל השני הוא מתוך הסרט פינוקיו. (ופינוקיו אם תשימו לב מייצג גם את ארה"ב, דבר שניתן לראות גם לפי הצבעים אותם לבוש כצבעי הדגל).
פינוקיו מגיע לאתגר השני שלו בסרט, מציעים לו לבוא לאי התענוגות, שם הכל חופשי, הכל מותר, וכל הילדים מתים על זה. לבסוף הם כמובן הופכים לחמורים, וכחמורים הופכים לעבדים לנצח במכרות המלך של מנהל האי שהביא אותם.

הפיתוי, ואי התענוגות.
[youtube_sc url="https://www.youtube.com/watch?v=m9tBipVWUhM"]

מה קורה אחרי שהם הופכים חמורים.
[youtube_sc url="https://www.youtube.com/watch?v=nAPZ-04OKbg"]

זה גם מתאר את התהליך של ארה"ב ושקעיתה אל הסוציאליזם. פוליטיקאים מבטיחים לכולם הרבה דברים בחינם כדי להבחר, הסטנדרט המוסרי נופל פלאים ואנשים כלל לא מודעים שחירויות רבות נלקחות מהם (זכות לחיים, חירות, וקניין) וכולם נהנים מזה בהתחלה, עד שנגמר הכסף והחובות נערמים ומשעבדים את כולם ואת ילדיהם. המאזדקים נחשבים לפרוטו-סוציאליזם ומאבק מעמדות הראשון בהיסטוריה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

9 תגובות

 1. יוגי 2014-01-28

  כתבה מעולה! מרתק!

 2. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » עדות מרקו פולו על אחוות החששין ושליטת התודעה שלהם ליצירת מתנקש 2014-01-29

  […] הכתבה הקודמת בסדרה. […]

 3. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » השבתאים והניהליזם המיסטי המוסלמי 2014-02-05

  […] הפרק הקודם.  […]

 4. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » מהחשישיון לנאצים פרק א'. 2014-02-07

  […] ומה עם החאשישיון, זוכרים שדיברנו עלייהם לא מאט? […]

 5. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » מהחשישיון לנאצים פרק א' 2014-02-07

  […] ומה עם החאשישיון, זוכרים שדיברנו עלייהם לא מאט? […]

 6. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » השורשים הגנוסטיים של האילומינטי 2014-06-05

  […] כפי שסקרנו הפלגים הראשונים של האילומינטי מתוך האיסלאם הגיעו מפלג עיסמאילי בשם הקארמיטים. […]

 7. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » מלחמת היהודים בגנוסטים האילומינטי של פרס 2014-07-17

  […] […]

 8. מיתראס 2015-01-25

  כבר ישו הטיף להתנתקות מהממסד הדתי של הכהונה בירושלים ונצלב בגלל דעותיו הנהלסטיות ע״י השלטון הרומי. דת הזרסוטרא היתה הדת של החיילים בצבא הרומאי ונקראה מיתראסיזם שבמרכזה פולחן מיתראס אל השמש הלוחם בשור. מכיוון שלא ידוע על חייו של ישו אלא החל מהשנה ה. 33 סביר להניח שהסתובב בעולם ולא מן הנמנע שקלט השראות שעיצבו את דרכו העתידית שהפכה את דתו לאוניברסלית

 9. Jake 2015-12-25

  Many many quaitly points there.