הרשת השבתאית של קרי וחוסיין אובמה – חלק ב

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

 ממשיכים בדיוק מאיפה שעצרנו בכתבה הקודמת.

ציטוט:
ידיד נוסף של חוסיין אובמה הוא ביל איירס. איירס (Ayers) מתואר כטרוריסט פנים-אמריקאי, וכמי שהודה בביצוע פעילות טרור בארה"ב ובסיוע לפוצץ תחנת משטרה בעיר ניו-יורק. אובמה נתפס בשקר כאשר תיאר את היכרותו עם איירס כ"סתם היכרות עם מישהו מהשכונה" לאחר שהתגלה שכתב טור בשבח ספרו הקיצוני בעיתון 'שיקגו טריביון'. בשבועות האחרונים התנהל מרדף בחיפוש אחר ספר זה. הספר שפורסם ב-1974 תחת השם Prairie Fire ונושאו הוא "הפוליטיקה של מהפכנות אנטי אימפריאליסטית" מהווה פצצת זמן וצפוי לפגוע במאמציו של אובמה להיבחר לנשיאות. כותביו של הספר, ביל איירס (William 'Bill' Ayers) ואשתו ברנדין דורן (Bernadine Dorn) מזוהים עם מפלגת השמאל בארה"ב, המפלגה הדמוקרטית. הקשרים בינם ובין חוסיין אובמה, למרות הכחשותיו, הינם קשרים ידידותיים ברמת המשפחה ולא "סתם היכרות מהשכונה". כאילו לא די בכך, בספר שכתבו, הקורא לשימוש בנשק כדי "לעורר מהפיכה עולמית" מופיעה הקדשה לסירחאן סירחאן, רוצחו של רוברט קנדי.

עובדה שתתבהר בהמשך הכתבה: כאשר סירחן סירחן המתנקש הפלשתיני של קנדי נכנס לכלא, הספר הראשון משום מה שהוא החליט לקחת ולקרוא היה הדוקטרינה הסודית של בלבטסקי, מייסדת התאוספיה (וזה מבלי להזכיר את ההתעסקות האובססיבית שלו באגודת צלב-הורד AMORC, הסניף האמריקאי של האילומינטי הבריטי, OTO):

מתוך כתבה מ1968 ממגזין טיימס:

http://www.time.com/time/magazine/artic … 92,00.html

ציטוט:

Theosophy: Cult of the Occult Friday, Jul. 19, 1968 …Sirhan Sirhan, Robert Kennedy's accused assassin, had asked for and received a copy of the society's most sacred book, The Secret Doctrine. Its author: Madame Helena Petrovna Blavatsky (1831-91), the Russian-born founder and high priestess of the movement.

לקשרים של איירס ואובאמה חשיבות רבה לכן חשוב להתעכב על כך, כמו כן אין ספק שמנסים לטשטש עובדה זאת לאור מה שיתבהר בהמשך הכתבה:

אובאמה ואיירס ישבו באותה הנהלה קהילתית, לאחר שאיירס לפני כן גייס כספים עבור אחד הקמפיינים הראשונים של אובאמה.

מתוך מגזין הטיימס:

ציטוט:
Years later, Ayers threw a fund-raising party for Obama. They sat together on the board of a community group.Read more: http://www.time.com/time/magazine/artic … z1K0vrbx87

מתוך USA TODAY, איירס מודה בקשרים הנ"ל, אבל כמו כל התשקורת מנסה להגיד, שזה לא ביג דיל:

http://www.usatoday.com/news/nation/200 … 7346_x.htm

ציטוט:
"The truth is we came together in Chicago in a civic community around issues of school improvement, around issues of fighting for the rights of poor neighborhoods to have jobs, housing and so forth," Ayers said.In the afterword of his book's new release, Ayers wrote: "In 2008 there was a lot of chatter on the blogosphere about my relationship with Barack Obama: we had served together on the board of a foundation, knew one another as neighbors and family friends, held an initial fundraiser at my house, where I'd made a small donation to his earliest political campaign."

מוזר מאוד, כיוון שאיירס ואישתו דוהרן היו די מפורסמים פעם בארה"ב, הם היו חברים גבוהים בארגון טרור ראדיקלי שנקרא WEATHERMAN UNDERGROUND אשר ביצע פיגועי טרור בהם נפגעו חפים מפשע.

הכירו את ביל איירס (William 'Bill' Ayers) ואשתו ברנדין דורן (Bernadine Dorn). שנייהם היו פעילים בזרוע המיליטנטית של קבוצת הסטודניטים הראדיקלית מה-סיקסטיז של הSDS קיצור של Students for a Democratic Society, אשר נקראה WEATHERMAN UNDERGROUND:

תמונה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7% … 7%99%D7%AA

ציטוט:
סטודנטים למען חברה דמוקרטיתתמונהסטודנטים למען חברה דמוקרטית, היה ארגון סטודנטים סוציאליסטי רדיקלי שנוסד ב-1959 בארצות הברית. ארגון אקטיביסטי זה, שהיה חלק מהשמאל החדש האמריקאי, הגיע לשיא כוחו וגודלו בשלהי שנות ה-60 עד פירוקו ב-1969.
למרות שהארגון לא היה הראשון מסוגו, הסח"ד היה לנקודת השיא של הסטודנטים הרדיקליים מבחינה ארגונית, והשפעתו על התארגנויות סטודנטליות ניכרת עד ימינו. יסודות הארגון – פעולה ישירה, הסתמכות על תקציב זעום, כוחו הפוליטי של ציבור הסטודנטים – הם היום בסיס להתארגנויות אקטיביסטיות של סטודנטים מכל קצוות הקשת הפוליטית[דרוש מקור].
ארגון זה כתב את הצהרת פורט הורון שביקרה את ממשלת ארצות הברית על כישלונה להשיג שלום עולמי ולטפל בחוליי החברה המודרנית, וקראה לסטודנטים לנהוג באי ציות אזרחי.

חשוב לראות כדי להכיר את ארגון הטרור WEATHERMAN UNDERGROUND:
תמונה

http://en.wikipedia.org/wiki/Weather_Underground

[youtube_sc url="http://www.youtube.com/watch?v=YiIC8YwQVV8"]

הארגון היה ארגון מילטנטי ראדיקלי שברובו היה עשוי מסטודנטים -היפים ברוח הסיקסטיז אשר הכריזו מלחמה על ארה"ב, האימפריאליזם האמריקאי, (כמובן שלא היה להם שום בעיה כלל עם האימפריאליזם הסטלינסטי של רוסיה), והם רצו להביא להפיכה בארה"ב עם ממשלה קומוניסטית.

אחד הפעילים בקבוצה, לארי גראט'וול, היה איש FBI שהצליח לחדור אליהם והוא גילה על הפעילות שלהם ועל מטרותיהם. כשגראט'וואל שאל אותם מה הם מתכוונים לעשות כשיגיעו לשלטון, הם ענו לו שהם יתנו לרוסיה ולסינים למשל לכבוש חלקים מארה"ב (כי פאשיזם סטליניסטי זה "אין" אצל סטודנטים היפים), ואז נשאל מה יעשו עם המתנגדים, וכמובן התשובה היית השיטה הסטליניסטית-מרקסיסטית הידועה "חינוך מחדש" לקבל את המערכת החדשה, ואז נשאל אבל מה עם אלו שממש לא יקבלו את זה, אז לוגיסטית הם ענו לו שהם מערכים שיצטרכו להרוג כ25 מיליון איש.

[youtube_sc url="http://www.youtube.com/watch?v=VlN2t0oERHk"]

הנה דוהרן עם סמל הורד האדום במרכז:
תמונה

ארגון טרור ראדיקלי שכזה, אילו באמת רצו בארה"ב לסתום לו את הפה, היו עושים זאת בחצי דקה. וזה לא במקרה שהחברה האלה אורגנו על ידי בעלי הון גדולים מאוד ואנשי ממשל..כולל רוקפלרים… ניתן לקרוא על זה בספרו של James Kunen ("Strawberry Statement: Notes of a College Revolutionary,") אשר בעצמו היה חבר באגודות ראדיקליות של סטודנטים (לרבות הSDS) אשר הביאו למצור על אוניברסיטת קולומביה בשנות ה60, אירוע קיצוני שיכל להסתיים מהר אילו המשטרה היית מתערבת, אך נתנו לאירוע להתפתח ולתפוח והתשקורת הפכה את הסטודנטים הלה לגיבורים, ואפילו נעשה סרט בMGM על ספרו של קונן המציג אותם גם כהרואים בהתאם לאג'נדה של הקליקה הליברעלית של הוליווד:

MV5BMTkzNjc1Njc0Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMDQ3MTQyMQ@@._V1_SY317_CR1,0,214,317_

http://www.imdb.com/title/tt0066415/

בתוך ספרו, קונן מתאר כיצד קבוצה בחסות "ביזנס אינטרנשנל" המייצגת לקוחות עסקיים ואנשי פוליטיקה מהצמרת הציע להזרים כספים לSDS של דוהרן ואיירס והציעו אפילו כסף של רוקפלר,הכל בשביל שיקימו מהומות ויעשו הרבה רעש בשביל שהם יראו יותר "במרכז" בעוד הם נעים שמאלה לסוציאליזם (כיוון שרק דרך מנגנון בירוקרטי מנופח ומשוחד ניתן לצמצם תחרות ולשים הכל בידיים של כמה בעלי אינטרסים). הכל מפורט בסרטון הבא שתורגם לעברית על ידינו בתחילת הדרך עם האתר, לרבות צילומים מהספר, ועוד עדויות שנאספו המראים כיצד ארגוני השולחן העגול והקרנות המזוכות ממס שלהם (קרן פורד-קרנגי-רוקפלר) גיבו אותם:

כל הסטודנטים הראדיקלים הללו הם סך הכל תוצר של המערכת, של התשקורת הממסדית, ותעשיית המוזיקה והסרטים ועיתונות הממומנים על ידי קרנות מזוכות ממס של אנשים כמו רוקפלר ופורד. כל שנה ועד היום הם שופכים מאות מליונים על תעמולה "אנטי ממסדית" שמאלנית ראדיקלית (וגם בארץ דרך הקרן החדשה לישראל ועוד ארגונים רבים). אחת הבנות של  דויד רוקפלר אפילו היית מעורבת בארגונים ראדיקלים מרקסיסטים כאלה ואחרים ובין היתר תנועת הפמניזם אשר אחד מהאחים של דוד הודה בפני אהרון רוסו שהם הקימו כדי שיוכלו להטיל מס גם על 50% מהאוכלוסיה שמורכבת מנשים וגם כדי שיוכלו לגזול את הילדים ולקחת אותם למערכת החינוך הממלכתית של המדינה שהופכת אותם לעבדים של המערכת, או במילים אחרות, טמבלים:

ציטוט:
Abby Rockefeller (b. 1943)—The eldest and most rebellious daughter, she was drawn to Marxism and was an ardent admirer of Fidel Castro and a late 1960s/early '70s radical feminist[57] who belonged to the organization Female Liberation, later forming a splinter group called Cell 16.[58] An environmentalist and ecologist, she was an active supporter of the women's liberation movement.

אלדוס האקסלי הסביר על האדיוטים השימושיים הללו המורדים הראדיקלים שהם סך הכל תוצר של המערכת, כאשר בספרו "עולם חדש מופלא" בפס הייצור של בני האדם נוצרה סטיה קלה המקובלת על המערכת אצל ילד מסויים, ולכן הושם לו השם "ברנרד מארקס" (שילוב של קארל מרקס וג'ורג' ברנרד שו מייסד אגודת הפביאן) כדי להדגיש שזהו תוצר של המערכת המתוכנת למרוד בה לטובת מושכים בחוטים. אלדוס האקסלי היה בתוך משפחה מאוד מעורבת בסדר העולמי החדש, בין היתר אחיו ג'וליאן האקסלי היה יושב ראש הראשון של אונסק"ו וממקימי הWWF, ולכן אלדוס היה במקום של ידיעה בנוגע לאיך דברים עובדים.

ובהמשך למה שנכתב על בלבטסקי למעלה, הנה משהו מעניין על הWEATHERMAN, אחד מפעילויות הטרור שלהם היה שיחרורו של טימוטי לירי מהכלא. לירי היה גורו של ההיפים בסיקסטיז ואחד ממבשרי הניו אייג' עבור אותו דור מבולבל. לירי הביא את גל הLSD והיה ממהנדסי דור ילדי הפרחים עבור הממסד (עוד על כך בפירוט בכתבות מוכנות לבוא). בעבר הרחוק קראתי את רוב הכתבים שלו, ספרים שלו כמו CHANGE YOUR BRAIN ו YOUR BRAIN IS GOD היו סוג של ספרי הדרכה כיצד לנתב טריפים של LSD למען שינוי תודעתי עד לרמה של שינוי חברתי. הוא כל כך השפיע על הדור שכיום הרבה מאוד פרופסורים המלמדים סטודנטים הנתונים לאינדוקטרינציה שלהם, בעצמם בעבר היו מהאנשים שנטלו LSD והיו חלק מרוח ההיפים, לאחר מכן כפי שלירי הסביר כשהזדקן, הפרופסורים הללו פיתחו את תורת גאיה המודרנית ועוד רעיונות שהביאו לשינוי חברתי ותודעתי בנושאי הסביבה וכו'. בספריו הוא גם נותן את המידע שבתוכו מסותר ידע אוקולטי ואזוטרי, וזה לא מפליא, הוא האמין שהוא גילגול מחדש של אלייסטר קראולי,  ושהוא ודור ההיפיז של ה60 הם ההמשכיות של קראולי לבשר את הניו אייג' ותורתו. קראולי כמובן היה בונה סקטויש רייט דרגה 33 וראש הOTO האילומינסטי:

זה די ברור שהSDS פעל עבור הממסד כאשר מבינים שלירי השתחרר בעזרתם, לאחר ששנים לאחר מכן נחשף שכאשר היה בכלא לא יכל לשאת זאת יותר והחליט להציע עצמו כעזרה לFBI בתמורה (הוא היה פחות או יותר עובד קבלן של הCIA לפניי כן כפי שיתבהר בכתבה עתידית). הוא אכן עזר לFBI והלשין, אך לא שחררו אותו סתם ככה נכון? זה היה נראה חשוד. נראה פשוט שלחו את הSDS לעשות את העבודה הזאת. מישהו מאמין שכמה סטודנטים היפים יכולים להבריח מישהו כזה מהכלא בפעילות טרור ולא להתפס?!

כן מדובר באותם היפים שנסיונות הקומונה שלהם COMMUNE נכשלו כישלון מר כמו כל ניסוי קומוניסטי. הרבה מהם למען האמת שיצאו מהסרט הזה כיום עושים בוחטות בוול סטריט….

אז מהנדס חברתי שכזה כמו לירי, אין להתפלא על הקשרים שלו עם הCIA…נושא מרתק אפנה בנתיים למקור למי שמתעניין, אבל רק תחשבו על זה, מאיפה נראה לכם היית לו את כל האספקה הזאת של LSD? הCIA באותה תקופה היו הספק מספר אחד…

http://books.google.co.il/books?id=AiJV … 22&f=false

אז יש לנו זוג טרוריסטים ראדיקלים בשירות האוליגרכיה של הCFR והגלובליסטים, והם מסתבר עם עבר משותף לאובמה, ונשאלת השאלה מה הקשר שלהם למזה"ת כיום? ובכן דוהרן ואיירס ממש זמן קצר לפני שהמהומות פרצו במזה"ת ב2011  החליטו לבקר בביירות להפיץ את משנתם…

http://www.beirut.com/ThingsToDo/Hamra/ … Dohrn/7021
וזה אומנם נראה תמים אבל הנה כמה דברים שהם עשו בישראל הזוג המאושר…

היו חלק מהמארגנים של המשט לעזה:

http://www.sfexaminer.com/blogs/beltway … illa-group

http://www.wnd.com/?pageId=160661

ועם מי הם ארגנו את המשט? ובכן… עם CODE PINK איך לא (ראו חלק א', כתבה קודמת)… גם הם בעלי קשרים לאובמה, אפילו תרמו כ50 אלף דולר לקמפיין שלו, ואחת משתי המנהיגות EVANS אפילו בקרה בבית הלבן אצל אובאמה ואפילו הביאה לו מכתב מאנשי חמאס בביקור שלה בעזה…וואו!(באותו סיור בעזה גם הייתה איתה ברנדין דוהרן). קוד פינק הם NGO שגם כן כפי שנחשף כאן עושים מהומות ורעש רב ובמקרה ממומנים על ידי אנשים כמו סורוס, קרן פורד, קרנות של טרזה היינז אישתו של ג'ון קרי מהגולגולות והעצמות (למשפחת היינז היסטוריה עם הגולגולות והעצמות). קוד פינק עובדים בדיוק כמו שהראנו למעלה על הארגונים של איירס ודוהרן הSDS והWEATHEMAN.

לא רק המשט הם עשו ביחד עם CODE PINK אבל גם הפגנה במחסום ארז ליד עזה והסיור הנ"ל באזור עם ארגוני זכויות אדם. לא בטוח עם דוהרן היית בהפגנה לאחר מכן בארז, אבל קוד פינק עשו שם הפגנה עם קואליציה לנשים לשלום, וקבוצה מגוחכת העונה לשם "צבא הליצנים".

אז קואלציית הנשים לשלום שהליצנים המגוחכים הפגינו איתם יחד עם קוד פינק שהם חזית הCFR בארגונים הראדיקלים של היום, וכנראה גם דוהרן שבעבר היית בתפקיד של קוד פינק כפי שהראנו למעלה, כולם שם יחד עושים מסע יחסי ציבור ראדיקלי בהפגנה למען "זכויות אדם" ליד עזה… זה לא פלא שקואלציית נשים לשלום מקבלים מימון רב מקרן פורד, אותם מושכים בחוטים…(ראו קישור למעלה). אז האם זה פלא שהם כאלה קיצוניים?

http://kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=153586

ציטוט:
תמונות: פעילי שמאל באו לעודד את תושבי משפחות הרוצחים (של פוגל באיתמר)

אתמול השתתפו פעילי שמאל מאירגונים שונים (כולל לוחמים לשלום, קואליצית נשים לשלום, אדם ללא גבולות, וגוש שלום) בביקור הזדהות בכפר עוורתא, כולל בביתו של אחד הרוצחים. הפעילים השתתפו בישיבה מיוחדת במזכירות הכפר.

הקשר לשבתאות?

Anti-Americanism: Historical perspectives edited by Brendon O'Connor, Martin Griffiths

עמ' 222

בספר מגלים לנו שכ60% מכל פעילי הSDS ברחבי ארה"ב הגיעו ממשפחות של יהודים רפורמים. פעם נוספת אנו נתקלים בזרם של קומוניסטים שמתחפש ליהודים אשר החל דרכו בחצר של האריסטוקרטים מהאילומינטי הבווארי שהוקם ב1 במאי (חג הסוציליסטים) 1776. היה זה ישראל יעקובסון שפיתח את הזרם הזה בחצר של הדוכס מברנשוויק ובמימונו בזמן שהדוכס היה חבר באילומינטי הבווארי, ארגון אשר שם לעצמו לחדור למבנים חברתיים ודתיים ולפרק אותם מבפנים עם דוקטרינה קומוניסטית גולמית. הדוכס מברנשוויק היה גם פטרון של לשכה של יהודים פראנקיסטים (ממשיכי השבתאים), שבראשה עמד מנהיג הפראנקיסטים משה דוברושקה, ואשר נוהלה עבור האילומינטי הבווארי, ואשר ממנה יצאו לא מעט מהקודקודים שעיצבו את התנועה הרפורמית והרבנים שלה (לרבות לא מעט חברים של אברהם גייגר). [מקור: "הבונים החופשיים והיהודים, פרופ' יעקב כץ]. וכמו כן הזכרנו את סוף מאמרו "מצווה הבאה בעבירה" של "גרשום שולם" שמראה כמו גם תלמידיו לאחר מכן, שהיהדות הרפורמית צמחה מהסטייה השבתאית אשר אימצה לעצמה את האידיאולוגיה האילומיניסטית של היעקובינים מהמפכה הצרפתית [אבות הקומוניזם, מי שג'ורג' וושינגטון, פרופ' ג'ון רוביסון, ועוד זיההו כאילומינטי בצרפת].

{עוד מידע על השבתאות והרפורמים בהמשך, לא חסר לנו חומרים לכתבות הבאות, מי שרוצה לדעת עוד עכשיו שישלח לנו בדוא"ל, אנחנו לא רוצים להעמיס יותר מדייי בכל כתבה כמו פעם.}

כמו כן, יש לציין שהSDS נוצר על ידי ג'ק לונדון של League of industrial democracy,   חבר ידוע בבוהמיאן גרוב.  אותה קבוצה זוההתה כחלק מהרשת של האילומינטישולחן העגול על ידי ועדה ממשלתית אמריקאית שהבאנו את המסמכים שלה באתר, ועדת REECE, ואשר הראנו גם עדויות מוצקות שלא ניתנות להפרכה כיצד היה חשוב לקרנות המזוכות ממס ולשולחן העגול להפטר מאותה ועדה ולקבור אותה. ועדת ריס גילתה שהם היו חלק מרשת של השולחן העגול שבאה ליצור שינוי חברתי מהפכני אשר בא למחוק את האידיאלים האמריקאיים ולהחליפם בקולקטיביזם פאשיסטי, פרי יצירתם לאורך עידנים של האחוות הסודיות. ראו כתבת ענק שבה חשפנו את הנידון. (על הבוהמיאן גרוב, המועדון האולטימטיבי של האילומינטי בימינו עם סמל הינשוף של מיינרבה, כן כן כמו מכון מיינרבה לזכויות אדם בארץ)

משהו נחמד לסיום:

קחו בחשבון שהחבר'ה האלה מהSDS מעבר לפיגועי הטרור שהם ביצעו בשנות ה60, התוכנית הידועה ביותר שלהם היית לעשות פיגוע תופת בפנטגון האמריקאי, הרבה לפניי 911. כיום הם אידיאולוגית דיי נכנסו לבית הלבן לאחר פיגועים דומים.

FIGHT CLUB היה סרט מצויין שהציג מאין Secret Society של אנרכיסטים אשר חדרו לתוך כל מקום בחברה ואשר בסוף הפילו את התאומים…ב1999…

———-

ולסיום, הפעם ברצינות, אם תבדקו, תגלו שהSDS הוא אחד מהמוציאים לפועל של תנועת OccupyWallStreet הגלגול החדש שלהם בימינו.

sds_struggle

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 תגובות

 1. ג'וג'ו ה-4 2013-11-25

  ואוו כמה האתר הזה חשוב!!!

 2. ג'וג'ו ה4 2013-12-05

  בהקשר של כל היהודים לשעבר האלה קראתי איפה שהוא שאדם וויסהופט הוא יהודי מומר נכון או לא נכון?

 3. Stromboli 2013-12-09

  שאלה מצויינת, התבחבשתי איתה לא מעט בתקופה שקראתי גם את הכתבים של אדם וויסהאופט וגם את אלה של יעקב פראנק, וראיתי שהם כותבים 1 ל1 את אותם דברים.
  היו לא מעט שניסו לבדוק את זה, אף אחד לא מצא ראייה חד משמעית, אפילו לא נסטה וובסטר, אבל מעניין לדעת שצ'רצ'יל מתייחס אליו כיהודי אנוס בכתבה Zionism vs Bolshevism שהוא כתב ב1919. אם כי גם זאת לא ראייה מספקת. מה שכן אתה תראה בכתבות בעתיד שהיו רשתות של אנוסים, ושבתאים שעבדו בצמוד לאילומינטי עוד מהמאה ה15. הכל כבר מוכן, לאט לאט זה יתפרסם באתר.

 4. קונספיל | Conspil.com » Blog Archive » פולחן גולגולות המוות של ג'ון קרי 2014-02-14

  […] על כך כתבה בשניי חלקים(חלק א, חלק ב) אך נשים פה חלק מעניין מאותה […]

 5. פולחן גולגולות המוות של ג'ון קרי | קונספירציה 2014-03-20

  […] על כך כתבה בשניי חלקים(חלק א, חלק ב) אך נשים פה חלק מעניין מאותה […]