הטקס האוקולטי של פתיחת האולימפידה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אז חברים וחברות יקרים. מה היה לנו בטקס הפתיחה של האולימפידה?
ההתחלה שלו (חלק ראשון) היית בעלת המסר המרכזי בעניי, שמרמז על הסוף.

התחלנו המראה פסטורלי יפייפה של נוף טבע צומח עם הרבה ירוק מסביב, ובקצה הנוף עומד לו איזה עץ מעניין על גבעה. על הרקע זה אנשים שמחים תמימים וצוהלים להם, ואפילו כמה שרוקדים סביב מוט ממש כמו בחג פאגני עתיק שעוד נחגג אצל הקלטים לבוא פוריות האביב, כאשר העמוד במרכז ייצג את פוריות האדמה.

סביב העמוד רוקדים מעגל של אנשים, מה שנקרא, Circumambulate. תנועה כזאת אנו רואים בכל מיני מקומות, Circumambulation מתנהל גם בלשכות, ואפילו במכה סביב אבן הכבה. זה רבותיי מייצג את עידן התמימות של האדם (עידן הזהב), The dawn of men. ואפשר אף לתאר, גן העדן, כאשר העץ במרכז ככל הנראה הוא עץ הדעת (הגנוסיז).

מתוך העץ יוצאים אנשי העידן התעשייתי, של המהפכה התעשייתית. הגירוש מגן העדן הפאגני של earth worship מלפני. אנשי התעשייה מחוייטים, לבושים יפה בשחור, ואינם צוהלים, הם רציניים יותר, או מה שנקרא They mean buisness, כאשר הם מגיחים מתוך העץ ומקימים את המהפכה התעשייתית.

עמודים יוצאים מהקרקע ומוציאים עשן ומזהמים את השמיים. סביב,המתכת מתחילה להשתלט על השדות הירוקים, והפאגנים כברלא כל כך צוהלים. האנשים מתחילים לעבוד, ונראה שבתנאי עבדות וסבל תחת הקפיטליסטים החדשים שהגיעו. נראה שקבוצה אחת ממש רצינית ומנהלת את התהליך, בעוד אחרת בונה בתנאים קשים. מתוך כל זה צומחים כל מיני דברים המגדירים את התרבות שלנו, כמו איגודים שייצגו אותם נשים לקשר עם התופעה את תנועת זכויות האישה, וכמו כן תהלוכה קטנה של אנשים המרמזים על הביטלס (שניגנו בסוף).

ואז מגיע הים המותך הידוע, מהנפחות, הנסך הנוזלי של המתכת הרותחת הזורם בתעלה ומגיע למלא עיגולים, כאשר וולקאנים (נפחים-בונים) סביב פועלים עם הפטישים לאורך הנהר המותך. לבסוף יוצקים עם העיגולים את סמל האולימפיאדה,וכמו בנפחות מקררים אותם ויוצא עשן מהסמל האולימפי. מרמז על עבודה אלכימאית שהם מתארים במופע. חשוב לציין שתמונה מרכזית כאן היית מעגל מלא במתכת הנוזלית החמה. סמל שגם נראה בסוף הטקס.

משמעות סימבולית היא שאלו החניכים, הוולקאנים, אשר באים להלשים פה את עבודת המופת, המסומלת בשלמות המעגל, להחזיר את מה שאבד לו בעידן הזהב אל תוך העידן החדש שהגיח מתוך התעשייה

סוף הטקס שוב השתמשו בסמל של מעגל בוהק סביב נקודה שהיית הלפיד האולימפי הענקי שבער.

כל התיאור הרוסאי הזה, המהול בסמלי האילומיניזם, (1 במאי הוא החג שבו נחגג החוג סביב עמוד הפאלי המייצג את פוריות האדמה, וכמו כן יום הסמל של היווסדות האילומינטי, וכמו הנקודה בתוך מעגל והאש שם הסמלים המובהקים של המבנה והאלגוריות של אותו המסדר). הפילוספיה של רוסו, גם היא היית היסוד תחת התורה של האילומינטי. שימו לב לציטוטים של המייסד אדם וויסהאופט, ממסמכיו.

ציטוט:
“השלב הראשון בחיי המין האנושי כולו הוא פראיות, טבע גס, אשר בו המשפחה היא האיגוד היחיד ורעב וצמא בקלות מסופקים…מצב בו האדם נהנה משני הדברים הטובים ביותר, שוויון וחירות במלואם…בנסיבות הללו…בריאות היית מצבו הרגיל… אנשים אלו היו מאושרים ועדיין לא היו מוארים דיו כדי להפסיד את שלוות נפשם ולהיות מודעים לאומללות… ולסיבות העיקריות של גורמי הסבל, כמו אהבת הכוח…קנאה, מחלה, וכל תוצאות הדמיון. ”

הנפילה מהמצב האופטימלי לעיל מתואר כך:

ציטוט:
“כאשר גדלו המשפחות, החל מחסור באמצעי המחיה, חיי הנוודות פסקו, כוננו רכוש, בני אדם ביססו עצמם בנחישות, ודרך חקלאות המשפחות משכו עצמם קרוב אחד לשני. עקב כך התפתחה השפה ודרך החיים, ויחד בני האדם החלו למדוד עצמם אחד כנגד השני, וכו’… אך הנה הסיבה לנפילה מן החופש; השוויון אבד לו. האדם החל לחוש בצרכים בלתי ידועים חדשים…”

———————

ניתן למצוא עוד ציטוטים היישר מהכתבים של אדם וויסהאופט, מייסד המסדר, בספרה המצויין (אחד האהובים על צ’ר’יל) של נסטה וובסטר.

Secret Societies and Subversive Movements מאת Nesta H. Webster
http://watchmenfaithministries.com/images/Secret_sSocieties_and_Subversive_Movements_by_Nesta_H._Webster.pdf


המקורות לציטוטים הם מהכתבים המקוריים של וויסהאופט אשר נמצאים סרוקים במלואם:


http://www.scribd.com/doc/39494071/Einige-Originalschriften-Des-Illuminaten-Ordens-1787
http://www.scribd.com/doc/39494442/Nachtrag-Von-Weitern-Originalschriften-1-Correspondenz-1787
http://www.scribd.com/doc/39493666/Die-Neuesten-Arbeiten-Des-Sparticus-Und-Philo-Munich-1793

ההפנייה לציטוטים מהמסמכים לאלה המבינים גרמנית:
Originalschriften. II. 54-57, 82

על פי וויסהאופט האנשים היחידים שמשוחררים הם או הפרא הגס שלא נידבק בציבליזציה, מחשבה דומה כיום של האקו פאשיסטים, או ה”מוארים באמת”. אך כמו כל אשף של האחוות הסודיות כמובן שכל חניך ואדם צריך לעבור חניכות כדי להיות מואר באמת, ואם המטרה היא לחזור למצב הפרא הגס בו חיינו בשוויון וחירות טהורים (כפי שמכנה זאת וויסהאופט) אזי מדובר בחזרה למצב הראשוני, ועל כן השימוש במהפכה, שמשמעותה הוא לא להפוך משהו, אלא להפוך כיוון ולחזור חזרה למקור. לכן באנגלית המונח

revolution

מגיע מהשורש

revolve

להסתובב, ולא להפוך.

משמעות הנקודה בתוך העיגול (ממבט על נראית כמו הטקס המתואר לעיל) כתובה רבות במסמכים, ומשמעותה שם היא התייחסות לשיטת הilluminism

 בטקס העיגול בנקודה חוזר על עצמו אינספור פעמים, איני מוצא כרגע את שלל הדוגמאות בתמונות, כאשר הבולטת היא המעגל סביב הלפיד האולימפי במרכז. אך הנה תמונה אחת לפחות

כמו כן הפרמידה המאסונית האילומיניסטית הידועה, גם היא נראיתה לאורך כל הטקס… ותמשיך להראות לאורך כל האולימפיאדה באיצטדיון

העין רואה כל המאסונית היא חלק מהקמע של האולימפיאדה. מדובר בזוג יצורים עם עין אחד, מעל אחד האות M שהיא 13 והשני W  23

אלה מספרים בעלי משמעות רבה עבור מסדרי הסוד. ה13 בעיקר המתאר את אוסיריס, האל המיצרי של השמש המייצג את עידן הזהב והחרבתו כאשר בותר ל14 חתיכות, וחובר ל13 כדי להפרות את אייזיס באל השמש הורוס עם תחליף לאיבר ה14 שהיה איבר מינו, האיבר היוצר, עמוד הפאלי שסביבו חגים. כך אנו רואים גם בפרמידה שעל הדולר שאישרר רוזוולט שהיה שריינר (בונה סקוטי דרגה 32), 13 קומות עד  למעלה, ומעל המשולש עם העין רואה הכל שהיא מסמלת את האיבר השילוש היוצר (אם אתם מבינים למה הכוונה)

על הדולר,  תספרו.13

.אז כאשר החירות הושוויון אבדו להם על העולם לעבור, “תיקון” על פי המסטריות, להחזיר חזרה את מה שאבד,ואכן זה התהליך שאנו רואים לאורך הטקס.

התיקון מתבטא בכך שאנו עדים לאורך הטקס באופן מאוד ברור לתקינות הפוליטית ולרב-תרבותיות המאפיינת את לונדון בימינו (אפילו הקריינים ציינו זאת במהלך השידור), ובכך מקבלים את תיקון השגת השוויון.

שנית החירות מתבטאת בכך שאנו עדים לכלל האנשים שם שהם חוזרים לרקוד ולצהול כמו פעם בעידן הטכנולוגי, והחיבור בינהם בין השאר מיוצג בכך שאנו רואים את האיש שהמציא את האינטרנט אשר מצאו לנכון לתת לו כבוד במהלך הטקס.

כמו כן התיקון גם מתבטא בכך שהאולימפםידה מתבטאת בתיכנון ה”בר קיימא שלה”

מהיכן הגיעו המיסטריות של וויסהאופט למלוכה הבריטית. ובכן במאה  ה18, האילומינטי השפיעו רבות על אריסטוקרטיה חדשה אשר החלה להחליף את האמונה שלה מהנצרות, לזאת של הבנייה החופשית והאלכימיה. רבים האריסטוקרטים שהצטרפו לאילומינטי, וביינהם משפחה שאף ממנה יצאו צאצאי משפחת קוברט גותה סאקס, שהיא משפחת המלוכה כיום באנגליה.

על התהליך הזה כותב פרופ’ ג’יימס בילינגטון בספרו “אש בנפשם של אנשים” המתאר את התפתחות האמונה המהפכנית שמקורה בלשכות האוקולטיות של וויסהאופט, והתנועה הרומנטית הגרמנית שיצאה משם.

European aristocrats transferred their lighted candles from Christian altars to Masonic lodges. The flame of occult alchemists, which had promised to turn dross into gold, reappeared at the center of new “circles” seeking to recreate a golden age: Bavarian Illuminists conspiring against the Jesuits, French Philadelphians against Napoleon, Italian charcoal burners against the Hapsburgs. — James H Billington, Fire in the Minds of Men, 1983.

אחד הנסיכים שהיו חברים באילומינטי, מאביהם של משפחת המלוכה באנגליה, מי שנתן בית מחסה לוויסהאופט כאשר נרדף כשגילו כי ניסה להביא מהפכה בבוואריה:

Duke Ernst II of SaxeGotha
http://en.wikipedia.org/wiki/Ernest_II,_Duke_of_Saxe-Gotha-Altenburg

כן, רב-תרבותיות, אקולוגיה כעיקרון מקודש, וחירות ניהלסטית. אני בטוח שרובכם חשבתם שאתם לוחמים נגד סדר עולמי חדש, או נגד משהו שנקרא אילומינטי כאשר אלה הם בדיוק העקרונות  המניעים אתכם בהתנגדות. אני בטוח שחשבתם שאתם ממש מראים להם מזה… ממש… אבל אתם לא יותר מאנשים שעברו הנדסה חברתית מתוחכמת ביותר. החדירו בכם ערכים מבלי ששמתם לב לזה, תחת מסווה של אומנות אוואנגרדית.

והנה לנו התרבות מתפרקת, אין יותר מוסר אבסולוטי, הרב תרבותיות (אך ורק בשילוב עם מדיניות רווחה חזירית) הורסת כלכלות שלמות (בדיוק בזמן ליישום מערכות ריכוזיות לטיפול במשבר, כמו נאפ”טא) ומביאה לאין ספור פירודים וקונפליקטים, והאקולוגיה הפכה את האדם להתפס בחברה כוירוס וסכנה בשביל להצדיק צימצום אוכלוסיה וצימצום רמת החיים של כולם, ובעיקר פגיעה במדינות חלשות באפריקה שהאו”ם כופה עלייהן תוכניות בר-קיימא בפיתוח הכלכלה, שחס וחלילה לא ישתמשו במשאבים בצורה חזירית כמו המערב (דוח הועדה המלכותית של 44-49), ובכך מנציחים את העוני והתנאים שהורגים אותם. האם זה במקרה שאותה משפחת מלוכה בריטית תחת המטרייה של הארגונים שלה

WWF

שולטת בתנועות האקולוגיות הגדולות בעולם?

“לו יכולתי להיוולד מחדש, הייתי רוצה לחזור לכדור הארץ כוירוס קטלני כדי לצמצם את אוכלוסיית העולם”

הנסיך פיליפ, דוכס אדינבורג, בונה חופשי. (מתוך ההקדמה לספר “If I Were an Animal“).

חשוב לציין שכל הסיפור הזה, שהאדם לפני המהפכה התעשייתית חי באושר ושלווה ביופי פסטורלי, הוא אגדה, אין לו שום אחיזה במציאות. העובדה היא שאנשים החליטו לעבור לעיר כי התנאים מחוצה לה היו קשים ביותר, ותוחלת החיים היית קצרה עד מאוד, כאשר לאורכה עבדו עבודה קשה יותר בחווה בתנאים מחפירים כדי לשרוד (כולל הילדים). אפילו סבון כמעט ולא היה לאנשים לפני המהפכה התעשייתית המצויירת כתקופה מלוכלכת. ההיסטוריון הכלכלי אורי רדלר מפריח את השקרים בנוגע לאותה אגדת דיסני שעובדת טוב על רגשות ההמונים.

קטע שתרגמנו משידוריו של וויליאם קופר, שדיבר רבות על הסימנים הללו עוד בשנות ה90. בפרק זה מתמקד על האימפריה הבריטית. השאיפה לחזרה לעידן הזהב.שישה חלקים

וויליאם קופר בגוב האריות[עדכון!]

חלק ראשון

לכתבה המקורית בקונספיל הישן

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *