מהו הגביע הקדוש של הסדר העולמי החדש

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

מהו הגביע הקדוש של הסדר העולמי החדש

הסיפור של אולימפידת אנגליה 2012 המסרבת להכיר בירושליים כבירת ישראל מגלם בתוכו את אחת המהויות של הסדר העולמי החדש והתפתחותו מתוך האחוות הסודיות לאורך ההיסטוריה עם המיסטריות שלהם.

הדבר אינו חדש וממשל אובמה מסרב בתוקף להכיר בירושליים כבירת ישראל… בדומה לאחים המוסלמים (של אובמה)

רבותיי, הסדר העולמי החדש מדבר בקודים, ואם אתם לא מבינים את הקודים שלו אין סיכוי שתוכלו להבין מה מניע אותו, ולאן הוא חותר. אני אכתוב את זה יחסית תמציתית.

כידוע הארגון העיקרי המפעיל את CFR והמדיניות בעולם בנוגע לסדר העולמי החדש נקרא ה”שולחן העגול” [1]. המדיניות שלו כלפי ישראל היית ש”אסור לעולם שתהפוך למדינה יהודית” [2]. ובהסכמי השלום בועידות בין לאומיים שהם מנסים באלימות גסה לכפות על ישראל, סעיפים הקשורים במקומות הקדושים בירושליים נקראים סעיפי ה-”אגן הקדוש”. המונח אגן משמעו גביע, ולכן ניתן לקרוע לסעיף גם סעיף ה”גביע הקדוש”. בסעיף זה ההצעה המרכזית היא להפוך חלקים מירושליים לאזורים בין-לאומיים [3] (רעיון לא חדש, האו”ם רצה זאת לפני שישראל נוסדה). הקודים “שולחן עגול” עם ה”גביע הקדוש” מגלים לנו די הרבה.

הסיפור הראשון על קבוצת “השולחן העגול” של המלך ארתור, אשר נכתב על ידי ג’פרי ממונמות’ מהמאה ה12, מספר על קבוצת אבירים מאנגליה אשר הצליחו להביס את האימפריה הרומית. האימפריה הרומית תמיד היית האוייבת הגדולה והרודפת אחר האחוות הסודיות והמסטריות הגנוסטיות שלהם כולל אינקביזציה מאוד ממוקדת בזרם שנקרא קתרים-אלביגנזים (ממשיכי דרך של המניכאיזם).

לאחר מכן ,הסיפור הידוע ביותר בנושא הוא מהמאה ה13 דרך הפייטן כרטיין מטרואה (Chrétien de Troyes) ושם סיפור אבירי השולחן העגול של המלך ארתור נקשר ל”גביע הקדוש” בסיפור פרסיפל הידוע (השפיע רבות על היטלר דרך היצירה  ”פרסיפל” של וואגנר ממסדר הOTO מסדר הטמפלרים מהמזרח).

הגנוסטים הקאתרים-אלביגנזים פעלו בירושליים במאה ה13 בזמן שהטמפלרים שהו פה ולמדו מהם. הקתרים דיברו גם הם על הפלת רומא ויצרת אזור רוחני עולמי חדש שיבוא במקום רומא שרדפה אותם (ואז את הטמפלרים). הטמפלרים היו הבנקאים העולמיים הראשונים, וזה בנקאים עולמיים שפיתחו את השולחן העגול של ימינו, והאחוות שהם ממנו (ממנו והקימו למשל את הגולגולות והעצמות, ראסל-קרנגי) משתמשים בסמלי הטמפלרים (גולגולות והעצמות), מאחוות אלה יוצאים מנהלים לפדרל רזרב וכו’. זה סימלי. טמפלרים (אבירי ירושליים)-שולחן עגול-גביע קדוש. הגביע הקדוש היה חלק מהסמליות שהמשיכה והתפתחה באותה תקופה סביב הטמפלרים והקתרים.

מאנלי פאלמר בונה דרגה 33 כותב

[4]:
—————
הכפירה האלביגינזית אשר התפשטה לאורך דרום צרפת במהלך המאה ה12, בודאי מוצאת את מקורה בין האשפים הסודיים של המאניכאיזם. האלביגנזים שלבו מספר אלמנטים מגוונים במטפיזיקה הפוליטית שלהם. הוגי דעות יוונים קלאסים, מיסטיקנים סורים וקבליסטים, תאיסתים חסידי מוחמד, ופאנתאיסטים אסייאתים, כולם ערבבו את שרשורי האמונות בתבנית דברם של האלביגנזים. היה בלבול של דת, פלוסופיה, דמוקרטיה, ואיגודי עובדים אשר נקשרו כולם יחדיו כסוג של כנסייה פרימיטיבית אשר התיידדה עם קבוצות דומות בהולנד והריין בגרמניה.האלביגנזים הפגינו שינוי מחשבתי מאוד פרקטי והחליטו לנצל את מסעות הצלב כדרך להכין את ירושלים לבירת העולם הרוחני, ובכך להוריד מכסאה את רומא

כל מחזור הגביע (הקדוש) הוא עוד תוצר לואי של הדוקטרינות של מאנס, בעודם מופצים על ידי האלביגנזים. בקרב אותם פלגים, אנו גם מבחינים במקור של הנטייה הסוציאליסטית הקיצונית,על גבול הקומוניזם, בשילוב עם עתירה למערכת חינוך ציבורית. מערכת בריאות ציבורית, חופש ההצבעה, וסובלנות דתית היו קצת יותר מידי עבור המאה ה12 וה13, ולכן האלביגנזים היו נתונים למערכת של השמדה.

יחד איתם נעלמו האבירים הטמפלרים של ירושליים, אשר היו חברים לאותה תכנית. אך לפני שהושמדו, הכופרים החרוצים הללו הקימו מנגנון עבור האלכימאים, הטרובדור, הקבליסטים של ימי הביניים, ענף אחד של האילומינטי, הרוזקרושנס, איגודי העובדים הגרמנים, בנייה חופשית ספקולטיבית, והמהפכה הצרפתית והאמריקאית.”

——————–

הם רוצים להקים מרכז רוחני חדש אוניברסלי בירושליים. וישראל יהודית עם בירה של ירושליים לא הולך טוב. יתר על כן כפי שפרופ קרול קוויגלי מתאר את ה”שולחן העגול” בימינו, הם משתפי פעולה עם קומוניסטים, ובעלי השקפת עולם חברתית כלכלית סוציליסטית.

אנגליה 2012 לא רואה בירושליים בירת ישראל! כמו גם שאר ארגוני השולחן העגול (ראו סרטון מצורף).

[1] Tragedy and hope by Prof caroll quigley הגורו של ביל קלינטון

[2] The anglo american establishment ספר המשך של קוויגלי לספר מסעיף 1

[3] סעיף האגן הקדוש (הפיכת ירושליים לבין לאומית) בועידת ג’נווה הטמאה:

[4]
Horizon the Magazine of Useful and Intelligent Living 1946 to 1947 מאת Manly P. Hall

http://books.google.co.il/books?hl=iw&id=o1gN_KhYaxAC&q=cathar#v=onepage&q=grail&f=false

לא במקרהלאחורנה פרס קיבל את מדליית החופש היישר מאובמה. ומה פרס נתן לו במתנה? את המסמך הרשמי שבו הארי טרומן (יקיר מסדר בני ברית, ובונה שריינר דרגה 32) חותם על הכרה במדינת ישראל…מוחק בעט את המונח מדינה יהודית ורושם במקום מדינת ישראל.

המכתב ששלח טרומן, בו הוא מכיר במדינת ישראל

טרומן השריינר:

פרס אביר אנגליה של מסדר מיכאל וג’ורג’ הקדוש:

שמעון פרס כידוע קיבל תואר אבירות אשר בראשה עומד ראש הבניה החופשית של אנגליה ווולס המכנה עצמה “בנייה חופשית האנגלו-סכסית”, הדוכס מקנט.מייסד מסדר האבירות הזה הוא המלך ג’ורג’ ה-4 אשר גם כן היה בונה חופשי. באותו תואר אבירות ישנו ציור של הקדוש ג’ורג’ הורג את הדרקון וזה כמובן סימבולי לניצחונם של בני האור על בני החושך, בני קין על בני שת,

ראו מה לבלבטסקי שקבלה את תואר הדרגה ה32 מאותה לשכה מרכזית של הבניה החופשית אומרת על הסמל, “הדוקטרינה הסודית” כרך 2 עמוד 379:

“משמעות הדבר (הקרב עם הדרקון) יוחסה למאבקים הנוראיים אשר רבצו בדרכו של המתמודד אל עבר התמחותו, בין עצמו לבין התאוות האנושיות המיוצגות, כאשר האדם הפנימי המואר היה צריך לחסל אותם או להכשל. אם הצליח נקרא “קוטל הדרקון” בגלל שהצליח להתמודד עם כל הפיתויים, ובן הנחש ונחש בעצמו, בכך שהשיל את עורו הישן ונולד מחדש בגוף חדש, הופך לבנה של החוכמה והאלמוות בנצח. שת, האב הקדמון המוערך של ישראל, הוא בסך הכל פארודיה יהודית של הרמס אל החוכמה, הוא נקרא גם ט’וט’ (במצריים), טאט, סת, שת, ושטן. הוא גם כן טייפון – כמו השד אפופיס – הדרקון אותו הורג הורוס! שכן טייפון נקרא שת. הוא פשוט הצד האפל של אוסיריס…באופן ארצי כל האלגוריות הללו היו קשורים במבחנים אותם צריך היה לעבור כדיי להפוך לאשף, והחניכות!”

רואים איך הם הופכים הכל?

מעניין אם כך לדעת על התואר אבירות את הדבר הבא בעניין ראשי התיבות של דרגות התואר:

מתוך ויקיפדיה :
לראשי התיבות שלעיל קיים גם פירוש הומוריסטי: “קראו לי אלוהים” – “Call Me God” (CMG), “בבקשה קראו לי אלוהים” או “מלכים קוראים לי אלוהים” – “Kindly/Kings Call Me God” (KCMG) ו”אלוהים קורא לי אלוהים” – “God Calls Me God” (GCMG). הפירוש הנ”ל התפרסם בעיקר מסדרת הטלוויזיה כן אדוני השר, אך היה נפוץ בשירות הדיפלומטי כבר לפני כן.

וחשוב יותר
המסדר נועד לכבד את “הילידים של האיים היוניים והאי מלטה ושטחי החסות שלו, ונתינים אחרים של הוד מלכותו, אשר ממלאים תפקידים חשובים וחשאיים בים התיכון.“

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *