בדרך למזרח תיכון חדש (חלק א’)[מהפכות מהונדסות]

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

החלטנו להביא כתבה בשני חלקים על המחקר שנערך בחודשים האחרונים המנתח את מה שקורה במזה”ת מנקודת המבט של הסדר העולמי החדש. ישנם עוד מניעים שלא נגענו בהם בסדרה אך שיחשפו בקרוב באתר (למי שאין סבלנות יכול לקרוא בפיזור בפורום). בחלק ראשון ניתן סקירה קלה אשר תוביל להבנה של המניעים לכל מה שקרה בחודשים האחרונים, כולל האסון בכור ביפן.


הערה: בד”כ יש קישור למקור אחד המכיל את מקורות המידע שלפניו, כל המידע בכתבה מגובה.

מצריים:

איש הסי איי איי והCFR סקוט ריידל מדבר על כך שהאחים המוסלמים צריכים להיות חלק מהממשל החדש במצריים שלאחר ההפיכה. אין זה סוד שהאחים המוסלמים הם זרוע המשרתת את הCIA במשך שנים מאז תום מלה”ע הII, ונראה שגם כיום במהלך המהפך המצרי הם ממשיכים לשחק באותו תפקיד. מעבר לדחיפה שקיבלו האחים מריידל, גם אנשים מהקרנות של בכיר הCFR לשעבר, ג’ורג’ סורוס מהCenter for American Progress מקדמים את הנוכחות שלהם במצריים פוסט מובארק.

כפי שהראנו בכתבה הקודמת על המהפך במצריים,סורוס הוא מנהל הNGO בשם CRISIS GROUP ובו חברים בין היתר אחד ממנהיגי המהפכה שמועמד להיות המנהיג הבא של מצריים, אל בערדי. לא במקרה חודשים ספורים לפני המהפכה הCFR הוציא בכתב העת שלהם כתבה תמוהה ובה מככב בערדי תחת הכותרת האם הוא ה”מושיע” של מצריים. אל בערדי, וזה לא מפתיע, גם הוא הגיע עם עמדה פשרנית ומחבקת יחסית לאחים המוסלמים כאשר נחת במצריים.

הקשרים בין האחים המולמים לCIA נהיים יותר ברורים כאשר מבינים שהם בקלות עוברים את בידוק הסיווג הבטחוני בבית הלבן וסביבת הנשיא , מתמקמים קרוב לממשל אובאמה ומפתחים איתו קשרים אינטימיים. זה בדומה למשפחת בין לאדן אשר הרגישה נוח לעשות עסקים עם משפחת בוש כאשר הבן היה נשיא. אובמה קרא גם הוא בתקשורת לקבל את האחים המוסלמים.

[מקור1]. [מקור על האחים המוסלמים – ממשל אובמה]

יתר על כן מעבר ללחץ מלמטה שמהווים האחים המוסלמים יחד עם המפגינים שקיבלו הנחיות מוושינגטון כיצד לארגן מהומות נגד הממשל (ראו כתבה קודמת), אובמה היווה לחץ מלמעלה כאשר השתמש בכל התכסיסים שקרטר עשה לשאה של איראן בזמן מהפכת 79 שגרמו לו לרדת ולברוח מהשלטון (אין להתפלא, הרי המוח מאחורי אובמה הוא ברזינסקי, חבר בCrisis Group, שהיה יועץ הראשי לקרטר באותם הזמנים). אובמה דאג לכבול את ידיו של מובארק, ובנושא זה נראה שלקח את העצה של פאריד זאכריה (אשר הודה לאחרונה שהוא מייעץ לאובמה)  לומר למובארק שהגיע הזמן ללכת. לחץ מלמעלה ולמטה בסוף הביאו להפיכה מוצלחת המריחה כמו פוטש של הסי איי איי, ואשר כבר העתונות הממוסדת רואה ומצביע על תפקיד ארה”ב במהפך.

[מקור 2. עברו על האשכול יש שם עוד כתבות רבות בעניין]

[מקור 3.]

חיזוק הקשר בין הCIA לאחים המוסלמים במצריים נראה בבירור כאשר מנהיג ממשלת המעבר עומאר סולימאן מחליט לשבת איתם לדיונים. סולימאן נחשב בזמן מובארק ל”חוד החנית של הסי איי איי”  (על פי הגדרתם) במצריים, ועל כן בגלל הדיכוי של האחים בידי מובארק הוא היה אחראי לרדוף אותם, לכן מעניין פתאום השינוי הקיצוני שחל בו כלפיהם.

[מקור 4]

אז כל זה התרחש בחסות הCRISIS GROUP אשר פרס הוא אחד היועצים שלהם. ופרס (מקורב לסולימאן) באמת עלה לנאום בנושא להרגיע את כולם בכנס הרצליה שהיה מלא בבכירים ביותר מהCFR, ואמר את מה שתמיד הוא אומר, אשר משתמע שאנו על סף מעבר למזה”ת חדש. בעוד שלאחריו עלה מי שהיה עד לא מזמן היועץ הבכיר של אובמה המקבל הנחיות מקיסינג’ר (בכיר בCFR), ג’יימס ל ג’ונס. ג’ונס הציג את מה שהתקשורת העולמית מציגה כבר שנים רבות וזה שמרכז הבעיות במזה”ת מוטלת אך ורק על הכתפיים של ישראל, דבר מופרך שכן מלחמת הסונים-שיעים היא מלחמה עתיקת יומין המתחוללת והופכת את האזור ללא יציב ללא קשר לישראל. אך הוא הוסיף כמו פרס דווקא עכשיו לאור המהפכות סביב, הגיע הזמן לעשות שלום, ושאם לא יתפסו את ההזדמנות אנו עלולים לחזות בעוד מהפכות בקרוב. להזכירכם, ג’ונס הציע להכניס צבא בינ”ל (כמו נאט”ו) לשטחי ישראל כדי לשמור על הסדר.

[מקור 5].

הנסיון מראה שאחד האנשים המקורבים לפרס הוא הרב ה”מתקדם” דוד רוזן. דוד רוזן חבר בארגון OneVoice, זה ארגון חסות ליוזמת ג’נבה שמנוהל על ידי רוקפלר, קרן סורוס, קרן פורד, ושאר גלובליסטים. הארגון מדבר הרבה על דו שיח בין הקולות ה”מתונים” באזור. על כן דוד רוזן קרא לאיחוד האירופי לאחר המהפכה לדבר עם המנהיגים הדתיים במצריים. מוזר…כיוון שכבר קרה בכנס בין דתי אחד של האיחוד הוזמנו מנהיגי האחים המוסלמים, גם כשזה בא על חשבון הנציגים היהודים שלא הגיעו עקב כך. לאיחוד האירופי לא ממש משנה אם מדובר בקיצונים, שכן מי שהזמין את האחים המוסלמים דאז היה יו”ר מועצת האיחוד, חוזה בארוסו, אשר עושה עסקים עם דיקטטורים ערבים,כמו באוזבקיסטן עבור גז טבעי. המשותף בין הרב רוזן לבארוסו? הוותיקן… בארוסו קיבל תואר כבוד מאבירי מאלטה הצלבנים של הוותיקן, ודוד רוזן בעצמו חבר טוב של האפיפיור והוותיקן ואפילו הוזמן לסינוד על המזה”ת אשר משם החל הצונאמי המדיני של מדינות אשר יסכימו להכריז באו”ם על מדינה פלשתינית. מעבר לכך סוכן נבחר של הוותיקן מנהל בפועל את ONEVOICE. (הערה: ברוסו הוא חבר מפלגה מאואיסטית ובוגר ג’ורג’טאון הישועית)

[מקור 6]

תמונה

חוזה בארוסו:

תמונה

דוד רוזן בסינוד הבישופים על המזה”ת שם הוחלט שישראל  צריכה לסיים את “כיבוש” 67:

השליטה כיום במצריים ובזמן המעבר נמצאת בעיקר בידי גורמים צבאיים. יש לקחת את זה בחשבון כיוון שמירב הכסף והמימון לאותו צבא במשך כל השנים הגיע מסיוע של ארה”ב, ועל כן בעצם אנשי הצבא הבכירים עובדים בעבור ארה”ב, מה שמחזק את מעורבותה במהפכה ובמעבר.על כך דיבר גם מרטין אינדיק כאשר עלה לדבר בטלויזיה הישראלית. אינדיק ,חבר בCFR, היה פה שגריר ארה”ב (כאשר לאחרונה התגלה שהשגרירות הזאת מתנהלת כסוג של מטה ריגול עבור הCFR). אינדיק גם הוא חבר בארגון ONEVOICE של רוקפלר, והוא כמובן טען שיש לחזק את ה”מתונים” במצריים, ושתחזית האייתולות מאיראן (אשר בעצמם עבדו על ייצור המהפכות של 79 לעולם הערבי במשך העשור האחרון) על כך שיעלה איסלאם קיצוני לא נראית לו (קולות מתונים היא ססמא של ONEVOICE), אך חשוב מזה הוא הסביר כי הצבא המצרי וארה”ב עובדים בקשר הדוק יחדיו. (זכרו עובדה זאת).

אינדיק הוא האיש של ארה”ב במה שקורה במצריים, והוא , בנוסף לONEVOICE, גם חבר בהנהלת הקרן החדשה לישראל. גם לקרן החדשה היה שליח בסינוד של הבישופים, הכומר הישועי דויד נויהאוז. הקרן כפי שנחשף אצלנו ועוד מקומות רבים גם היא כמו שאר הארגונים המוזכרים לעיל מאוד עסוקה בלקדם פתרונות דמות יוזמת ג’נבה, ועל כן אינדיק בזמן הסכמי וואי טוען כי הצליח כמעט להביא את ביבי יחד בתווך של רון לאודר (CFR) לסגת מסוריה לגבולות 67. פרס החבר בCRISIS GROUP מיד לאחר פגשתו האחרונה עם אובמה ב2011 התראיין ודיבר על נסיגה ברוח זו בCNN.

תמונה

מרטין אינדיק ,נעמי חזן, והיהודי שונא יהודים אברום בורג (אלה הנהלת הקרן החדשה לישראל):

תמונה

[מקור 7מקור 8]

לא קשה לראות כיצד כל הארגונים לעיל מתקשרים. הCIA בכלל הוקם על ידי אלן דאלס בשיתוף עם הנאצי ריינהאקד גלהן אשר היה אביר מסדר אבירי מאלטה הנתון למרות האפיפיור של הוותיקן . אותו גלהן הביא אלפי נאצים לארה”ב להקים את נאסא והסי איי איי, ואחד מהדברים שהם עשו הם גם יבאו את הקשר שהיה להם עם האחים המוסלמים כזרוע שלהם שעכשיו הפכה להיות הזרוע המודיעינית של המודיעין האמריקאי. אותו גלהן שכר את הנאצי אוטו סקורנצי , מי שהקים את נתיב העכברושים אשר היה נתיב המילוט שהוותיקן הכין עבור הימלטותם של נאצים לאחר מלחה”ע הII, כדי לפעול במצריים ולאמן שם ארגוני פדאיון בשנות ה50. על אותם ארגונים השפיע ועזר להקים גם מי שנחשב לאחד מהאבות של האחים המוסלמים, המופתי חאג’ אמין אל חוסייני. מאז היה עוד חבר כבוד של אבירי מאלטה שהנהיג את הCIA, ג’ורג’ בוש האב. [מקור]

הערה: כמו כן יש לציין שאחד האנשים האחראים להבאת היטלר לתפוס כוח בגרמני היה פראנץ וון פאפן, גם כן אביר מאלטה.

אז כיום כאשר חונטה צבאית מחזיקה קצר את ממשלת המעבר בעבודה צמודה עם האמריקאים, מסתבר שיש להם הסכם שיתוף עם האחים המוסלמים. הניו יורק טיימס ב24 למרץ 2011, מדווח האחים המוסלמים כיום בעלי ההשפעה העיקרית על הרחוב המצרי, וזה לאחר שהצעירים החילוניים ה”מתונים” שפרס ושאר הדוברים ה”מרגיעים” כל כך התגאו בהם והציגו אותם כמובילי המהפכה. בכתבה דווח שלאחים המוסלמים השפעה מרובה ואף הסכמים עם אותם גורמים צבאים ששולטים כיום במצריים. על כן שוב הקשר בין המודיעין האמריקאי להפיכות והאחים המוסלמים מתהדק. כמו כן הוזכר בכתבה שהאנשים מגדירים את האחים המוסלמים כסוג של “אחווה סודית אליטיסטית”. אכן האחים המוסלמים הם אחווה סודית רצינית ביותר כפי שנחקר לעומק בפורום קופר. דיווחים רבים כבר יצאו גם מבכירים מצרים על כך שהמרוויחים הגדולים של המהפכה היו האחים המוסלמים. השפעתם נראת ניכרת כאשר רואים ששוחררו רוצחיו של סאדאת ועוד אסירים מהארגון, שההפגנות הגדולות במצריים קורות לאחר דרשות במסגדים, ובאחת ההפגנות הייתה אפילו קריאה לצעוד עד לירושליים להתפלל שם, ושמתחילים לדבר בגינוי הסכמי השלום עם ישראל.

[מקור 9]

תמונה

לוב:

לפני שנגיע למניעים, קודם נבחן מי מובילים את ההתקוממות הלובית. רק הערה לפני שנציג את העובדות חשוב להזכיר שעד היום אל קעידה פעלו כמעין זרוע למימוש מדיניות החוץ האמריקאית, ואין מה להיות מופתע שכן הם הצד המיליטנטי יותר של האחים המוסלמים. [מקור]

ממש בתחילת ההתקוממויות פתאום שוחררה קבוצה מיליטנטית בלוב המתנגדת למשטר ששימשה זרוע מיליטנטית של אל-קעידה אך שוחררה לאחר שהקבוצה החליטה לדחות שימוש באלימות בספר שכתבו בזמן השהייה בכלא…כנראה שעכשיו יש להם את כל הסיבות לחזור בהם:


כידוע, סרקוזי הקתולי הכריז על מבצע משותף של כוחות המערב לעזור למורדים נגד קדאפי, בעיקר על ידי הפצצות מהאוויר. המבצע נקרא בשם מיסטרי, “שחר האודיסאה” בתאריך שבו גם החלה ההתקפה על עיראק בידי בוש הצעיר. [מקור]. מבצע זה היה אחד הצבועים ביותר כיוון שהם עזרו יחד עם ארה”ב למי שכביכול הם נלחמו נגד במלחמה בטרור, אל-קעידה שהיוו את קודקוד ההתנגדות לקאדפי.

אל קעידה והמערב באותו הצד נגד קאדפי…

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/libya/8391632/Libya-the-West-and-al-Qaeda-on-the-same-side.html

111.jpg

אין זה פעם ראשונה שהמערב משתמש באל-קעידה (והאחים המוסלמים בכלל) כנגד לוב. בעבר הMI6 הבריטי ניסו להשתמש באל קעידה כדי להתנקש בקאדפי.

http://www.guardian.co.uk/politics/2002/nov/10/uk.davidshayler

222.png

הצביעות האירופית שהיה לה נוח לעשות עסקים עם הדיקטטור קאדפי, ועכשיו מחליטה להתקיף אותו כשלא נוח (ותכף תבינו למה):

https://youtu.be/XHBMLil4JbI

אפילו המורדים בלוב מודים שאל-קעידה מעורבים בהתקוממות. [מקור]

בוושינגטון פוסט התפרסם שאיש ג’יהאד לשעבר מעריך שיש כאלף פעילי על קעידה אצל המורדים, בעוד בכיר בנאטו מודה שיש גיצים של אל-קעידה וחיזבאללה.

wash.jpg

בטלגרף דווח שאחד ממפקדי המורדים מודה שלחייליו קשרים עם אל-קעידה.

tele.jpg

על כן כפי שיכלתם לצפות באותם התקוממויות לפחות לפי דיווח של ה30 למרץ לאחר ידיעה על מעורבות אל-קעידה, דווח בCNN שאנשי CIA מעורבים בשטח בהתקוממויות. [מקור]

שוב נביא לכם את הקישור לשת”פ בין המודיעין האמריקאי לאל קעידה, [מקור] ונסיים בסרט קצרצר שמראה את האבסורד הבא. אנוואר אל אלוואקי, כיום המנהיג הראשי של מורדי אל-קעידה בתימן, וקשור אף בפיגועי ה11 בספטמבר עד כדי כך שהוציאו צו לתפוס אותו, נפגש עם גורמים בפנטגון לארוחת ערב, דבר שדווח אפילו ברשת פוקס ניוז וגרם להם לגרד את הראש, על מה ולמה?

https://youtu.be/dm5jd-PafcA

אך מעבר לCIA ,גיבוי מלא של כוחות המורדים בידי ארה”ב ואירופה מצביע על הצביעות כלפי חוץ, אך ממשיך את מסורת הקשר הטמא בין המודיעין המערבי וכוחות האחים המוסלמים שכיום נראה כי עוזרים לשנות את המזה”ת בעבור האיחוד האירופי וארה”ב, ובעצם בעבור הסדר העולמי החדש עליו הכריז בוש האב ב1991 כאשר דיבר על איחוד תחת האו”ם של מדינות שונות למען מטרה מאוחדת “סדר עולמי חדש”. ואכן לוב ומצריים נראים קורבן של הסדר העולמי החדש. אז אם כך בכתבה הבאה נענה על השאלה החשובה באמת, למה?

ניתן לכם רמז קטן לפני הכתבה הבאה:

לוב מצריים טוניסיה, שלושתם אחד ליד השני ממש על שפת הים התיכון…כן ניחשתם, היוזמה של האיחוד האירופי והועדה התלת צדדית (אליטה של הCFR) של ברזינסקי-רוקפלר…איחוד מדינות הים התיכון.

על המשותף למהפכה בתוניסיה ומצריים. בשנייהם המהפכה היוותה הזדמנות לNGO של הסדר העולמי החדש להכנס ולהבנות רפורמות חדשות. דבר דומה קרה גם לאחר הרעידת אדמה בהאיטי אשר יש חשדות כי הייתה מלאכותית….

לכתבה המקורית בקונספיל הישן

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגובה אחת

  1. קונספיל » Blog Archive » ברית איראן ארה"ב 2013-11-12

    […] https://conspil.com//?p=1106 […]