אאוגניקה ציונית חלק ג’

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אאוגניקה ציונית חלק ג’

פרשת ילדי תימן היא פצע עמוק ופתוח בתוך החברה הישראלית אשר גבתה קורבנות, אבל יותר מזה ההשלכות של התופעה ומה תפיסת העולם העומדת מאחורי האירועים הכל כך מצמררים הללו הן קן צרעות בפני עצמו.

נתחיל  בנושא פרשת ילדי הגזזת עולי צפון אפריקה, מתוך אתר חדשות מחלקה ראשונה :

 “שואת ילדי הגזזת גבתה יותר קורבנות מכל מלחמות ישראל גם יחד. כל עוד לא תופרך האשמה החמורה כי בחסות אמריקנית בוצע ניסוי רפואי בילדי העולים, כל עוד הממסד הרפואי לא יחשוף כל הידוע לו, פרשה זו תרבוץ לפתחה של מדינת ישראל לדיראון עולם”.

הסרט המלא לצפייה:You need to have flashplayer enabled to watch this Google video

הנפגעים העיקריים של תופעה זאת הם עולי המזרח לארץ, מעניין לדעת שהניסויים הללו בוצעו בחסות האמריקאים, שכן כפי שחשפנו בכתבה על יגאל עמיר האמריקאים עצמם השתמשו בקרינה רדיו אקטיבית באותה תקופה בפרוייקטים אשר בחנו אמצעים לשליטת תודעה:

מסמך אחד מיני רבים שתפס את תשומת ליבנו מתוך הארכיון של מ.ק. אולטרה[פרוייקט ניסויי שטיפת מוח הבוצעו בידי ה-CIA בשיתוף עם נאצים] הוא המסמך הבא:

mkmk.GIF

המסמך הוא חלק מסדרה של מסמכים המתייחסים לניסויים בשליטה התנהגותית על בני אדם בעזרת חומרים כימיים, ביולוגים ורדיו אקטיביים. אותנו מעניין במיוחד דווקא השימוש בחומרים רדיו אקטיביים, למה? מכיוון שבשנות ה-50 נלקחו ילדים שעלו לארץ ממרוקו לניסויים רדיואקטיביים אשר גבו יותר קורבנות ממספר הקורבנות של כל המלחמות שהיו לנו עד היום!הדבר דווח בכלי התקשורת הגדולים בארץ כפרשת “ילדי הגזזת” ועורר שערוריה גדולה. חקירה מעמיקה [של ברי חמיש] על פרשה אחרת, פרשת ילדי תימן, מגיעה למסקנה שחלק מהילדים אשר נחטפו נשלחו לניסויים רדיו אקטיביים בארה”ב. המסקנה היא, שאם מחברים את כל הנקודות, ולוקחים בחשבון את כל העובדות הידועות לנו על השיטות המגוונות לשליטת תודעה וללוחמה פסיכולוגית, אז בהחלט יכול להיות שיגאל עמיר היה נתון תחת השפעה כלשהי.

הנה סרטון שהעביר לנו אחד הקוראים, על מישהו שנפגע מפרשת חטופי תימן. אותו אדם מצא הזדמנות לדבר מול כל עם ישראל בתוך תוכנית “האח הגדול”. התוכנית היא ללא ספק אמצעי לשטיפת מוח האנשים, אבל כנראה שגם לאמת יש סוסים טרוייאנים משל עצמה, הנה שימי תבורי שאיבד אח בפרשה המזעזעת.

ועכשיו נתייחס לדבריו של האיש אשר מנסה להגן על המדינה בסרטון. הוא טוען שהילדים פשוט מתו בבתי החולים ולא נעלמו, ולכן נפנה אתכם לכתבה שהעלנו כאן בעבר:

נשיא פדרציית עולי תימן מספר על שנות חיפושיו אחרי ילדים תימנים שנעלמו ונחטפו, ועל פגישות עם הוריהם הביולוגיים

שמעון כהן

בעקבות עלייתה באחרונה של סוגיית ילדי תימן החטופים לשולי החדשות פגשנו את ד”ר משה נחום, נשיא הפדרציה העולמית של יהודי תימן, המספר על מסעותיו ברחבי העולם בהם איתר ילדי תימן חטופים, והביאם למפגש עם משפחותיהם המקוריות…

גם אחיו של משה קצב בילדים הנעלמים

ולא רק על הורים מקרב עולי תימן נאספו נתונים. גם עולים מצפון אפריקה, מעיראק ומאיראן חוו את העלמם התמוהה של הילדים. בין המשפחות שביקשו את עזרתו של ד”ר נחום הייתה גם משפחתו של מי שלימים היה לנשיא המדינה, משה קצב. אחיו הקטן ציון נעלם ואמו גוהר ביקשה את עזרתו של מאתר הילדים. “יום אחד קראתי בעיתון שהמשפחה טוענת שהבן נפטר. התקשרתי לאמו של קצב ואמרתי לה ‘גוהר, אני מבין שהפרשה הסתיימה’. היא אמרה ‘מפיך לריבונו של עולם’ “.

[קונספיל:חשבו על כך בהקשר לעובדה שקצב ניצח את פרס בבחירות לנשיאות, וכעבור זמן מה נפתח התיק נגדו וסערה תקשורתית אשר הביאו את הנישאות לידיו של פרס]

שנית על הועדת חקירה שקמה לבדוק את הנושא, מתוך אתר החדשות של ערוץ שבע:

עו”ד צוברי: ועדת החקירה הממלכתית בעניין ילדי תימן האבודים הגיעה למסקנותיה בלא חקירה יסודית

דו”ח של ועדת החקירה הממלכתית שחקרה את העלמותם של ילדי תימן בין השנים 1948 ו-1954, קובע כי לא היתה גניבת תינוקות או חטיפה מאורגנת של ילדים יוצאי תימן.

ראש עיריית ראש העין יגאל יוסף, שאחותו גם היא בין אותם ילדים “עלומים”, אמר ביומן הצהרים של ערוץ 7 כי לדעתו הועדה “טייחה בגדול”, כלשונו, כדי לגונן על המוסדות. אי אפשר לומר שמתו כל כך הרבה ילדים ואי אפשר למצוא אותם, אמר. יוסף אמר כי לדעתו המדינה צריכה לקחת אחריות לאתר כל ילד שנפטר, לזהות את מקום קבורתו. כמו כן לאתר את אותם 56 הילדים שנאמר עליהם שהם אומצו “אימוץ מזדמן”, לבחון איך אומצו, מי אימץ ומי היה שותף לאימוץ. לדבריו ועדת קדמי לא נתנה מענה מספק ל 50 שנות חיפוש אחר הילדים.

נוסיף גם את דבריו של שימי תבורי אשר אמר שהחקירה החלה כ-60 שנה לאחר המקרה ולכן רוב רובם של האנשים אשר היה צריך לחקור כבר מתו. זה דבר הקורה תמיד כאשר רוצים לטייח אירוע, פותחים אותו זמן רב לאחר שקרה כדי להרגיע את הציבור. אותו דבר למשל קרה עם רצח קנדי אשר המסמכים החסויים הקשורים לפרשה יפורסמו רק עוד כמה עשרות שנים לאחר שכל המעורבים כבר לא יהיו לקבל על עצמם את הדין. ואם כל זה לא מספיק המדינה יכולה להשתמש באיש שככל הנראה יודע לטייח אירועים טוב יותר מכולם:

חקירה משטרתית נגד פרופ’ היס על הפרת סודיות בפרשת ילדי תימן

הפרקליטות הורתה למשטרה לחקור תלונה נוספת נגד פרופ’ היס, והפעם על הפרת סודיות רפואית בפרשת ילדי תימן. כך דווח בגלי צה”ל. עו”ד רמי צוברי, העוסק בסוגית ילדי תימן, הגיש תלונה נגד מנהל המכון לרפואה משפטית, פרופ’ יהודה היס על הפרת חובת הסודיות הרפואית.

פרשייה זו נוספת עתה לפרשיית גילוי חלקי גופות החיילים שנהרגו בשנים האחרונות ונתגלו במכון הפתלוגי בבדיקה

פרסום ראשון: 03/01/02, 09:37

הפרקליטות הורתה למשטרה לחקור תלונה נוספת נגד פרופ’ היס, והפעם על הפרת סודיות רפואית בפרשת ילדי תימן. כך דווח בגלי צה”ל.

עו”ד רמי צוברי, העוסק בסוגית ילדי תימן, הגיש תלונה נגד מנהל המכון לרפואה משפטית, פרופ’ יהודה היס על הפרת חובת הסודיות הרפואית. היס חשף את תוצאות הבדיקה שביצע במרגלית עומייסי וצילה לוין. הבדיקה נערכה במטרה לבדוק אם הן בת ואם, וזאת בהקשר לחיפוש ילדי תימן האבודים.

המשטרה הודיעה לצוברי שלא תפתח בחקירה, אך הוא הגיש ערער שהתקבל כאמור בפרקליטות המדינה. עו”ד צוברי בירך הערב על ההחלטה: “עד היום אינני מבין מה גרם לאדם כה בכיר לחשוף מידע, ולטעון כי השתים אינן אם ובת”, אמר צוברי.

 אז מיהו פרופ’ היס ? לאלו מכם שחקרו קצת את רצח רבין השם בטח קופץ מיד לעין, ולמי שלא נפנה אתכם למחקרים הרבים שכתבו בנושא האמת על רצח רבין, אשר מצביעים על טיוח מצידו של היס בפרשה. נציג כאן את מה שאומר פרופ’ אריה זריצקי, מרצה וחוקר בביולוגיה מולקולארית וביוטכנולוגיה באונ’ בן-גוריון, חבר בחוג הפרופסורים לחוסן מדיני וכלכלי, ומשמש כעת כיו”ר הוועדה ע”ש אדיר זיק לחקר רצח רבין:

בהרצאה משולבת שלו [זריצקי] ושל העיתונאי והחוקר נתן גפן יציג זריצקי עוד סדרה ארוכה של תהיות. “נציג סתירות בין המסמכים השונים. יש סתירות בין המסמכים הראשונים לעדויות בוועדת שמגר. ישנם מסמכים מאוחרים של בית החולים שמעידים על כיווני התנהלות שונים לחלוטין”, אומר זריצקי ומציג דוגמאות: “המסמך הראשוני מדבר על כך שרבין הגיע בניידת טיפול נמרץ עם מסכת חמצן. כלומר לא ברכבו כפי שהעיד הנהג דמתי, וכלומר שמישהו כבר טיפל בו”. דוגמא נוספת היא ברישום של פרופ’ היס שכתב כי לא היו שברים בעמוד השדרה למרות שידוע שחוליה אחת הייתה מרוסקת…

עוד מציין זריצקי כי “על ידיו של יגאל עמיר לא נמצאו סימני ירי. הקליעים שהוצאו לא התאימו. הייתה בהם נחושת אבל בחור שבמקטורן לא נראו סימני נחושת. זה לא אותו קליע שנכנס במקטורן. מומחי הבליסטיקה קבעו שהכדור נורה מטווח אפס, טווח מגע. לעומת זאת פרופ’ היס דיבר על מרחק של חצי מטר עד מטר וחצי”…

עוד יעדכן זריצקי את באי הכנס בהתכתבות הנמשכת גם בימים אלה ביןחיים יטיב החוקר את הפרשה לבין היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. יעיב ביקש בעבר מראש השב”כ, יובל דיסקין, לשחרר את פרופ’ היס מהתחייבותו לשב”כ, התחייבות שניתנה טרם נתיחת גופתו של רבין, שלא לחשוף פרטים אודות הניתוח והפרטים הנלווים. משרד ראש הממשלה, כדובר השב”כ הודיע כי אין כל מניעה ביטחונית וכי פרופ’ היס משוחרר לדבר על הפרשה אולם היס הצטרך לקבל את אישור משרד הבריאות. לפני כחודשיים קיבל יטיב את תגובת היועץ המשפטי למשרד הבריאות ולפיה לא ניתן לאפשר להיס לשוחח על הפרשה שכן פרטים אלה אינם בגדר חופש המידע. לפני כשבועיים שיגר יטיב מכתב ליועץ המשפטי מזוז כדי שזה יורה להנהגת משרד הבריאות לאפשר להיס לקיים עמו שיחה בה יתבקש לבאר את הסתירות העולות בפרשה, בין השאר בעדויותיו שלו עצמו. כעת ממתין יטיב לתגובת היועץ מזוז.

פרט מעניין נוסף אותו מספר פרופ’ זריצקי אודות הניתוח שביצע היס בגופת רבין עוסק בהשתלשלות האירועים באותו לילה. לדבריו הנתיחה אמורה הייתה להתבצע במכון לרפואה משפטית באבו כביר ואולם היס נדרש להגיע לאיכילוב למרות שטען כי הציוד הנדרש מצוי במכון שבהנהלתו ולא ניתן לנייד אותו לאיכילוב בהתראה כה קצרה. זריצקי מספר כי תגובת השב”כ לבקשת היס הייתה שקיים חשש להפיכה שלטונית ועל כן אין לנייד את גופת ראש הממשלה וכי עליו לבצע את הנתיחה באיכילוב.

לא פלא כנס קונספירציות בנושא רצח רבין קיבל ביקור של אנשי יס”ם.

הטיוח של היס הגיע גם לערוצי המיינסטרים בארץ, שימו לב לכתבת תחקיר אשר שודרה בערוץ 2, כמובן רק בשביל להרגיע את דרישת הציבור, ולא באמת בשביל לחקור יותר מידי לעומק ולהצביע על אשמים:

מאת כתב “הארץ”

סרט דוקומנטרי, שישודר ביום חמישי בערוץ השני של הטלוויזיה, טוען כי בבדיקת הבגדים שלבש יצחק רבין בליל הירצחו נמצא חור בצדן הקדמי של החולצה ושל הגופיה ושני החורים תואמים. בהודעה שפירסמה אתמול דוברת “קשת” לא נאמר כיצד, להערכת יוצרי הסרט, נוצר החור ומה משמעות הגילוי, אך לדבריה מדובר ב”חור שלישי”. ועדת שמגר קבעה כזכור שרבין נורה מאחור, וכי נפגע משני קליעים. בימאי ותסריטאי הסרט הוא נפתלי גליקסברג.

בהודעת “קשת” נאמר כי עד כה איש לא דיבר על החור השלישי, אך ראש המכון לרפואה משפטית, הד”ר יהודה היס, שבדק את גופתו של רבין, אמר אתמול ל”הארץ” כי החור בחולצה צוין בדו”ח שכתב בזמנו וכי לא היה חור בגופיה, כי אם קרע בלבד. גליקסברג אמר בתגובה כי בגופיה שהוא ראה ומראה בסרט יש גם קרע וגם חור.

דו”ח היס נושא את התאריך 6 בנובמבר 1995, ובענין “החור השלישי” נאמר בו כדלקמן:”בצד קדמי של החולצה, בדש השמאלי, בשליש התחתון וכ-7 ס”מ מהשוליים שמאלה, נמצא נקב עגלגל בקוטר כ-0.6 ס”מ. סביבו אין סימני אבק שריפה, פיח ו/או פעולת אש. גופיה של כתפיות בצבע לבן, חתוכה-קרועה לאורך מקדימה. בגב הגופיה נמצאים שני קרעים-נקבים התואמים במיקומם ובגודלם לנקבים שנמצאו בגב החולצה ובמקטורן. בשל הקרע הקדמי בגופיה לא ניתן לאתר נקבים אפשריים בבד מקדימה”.

הד”ר היס הדגיש כי בגופו של רבין נמצאו רק שני פצעים ושני קליעים וכי נכנסו לגופו ביריות מאחור. “אין לי כל ספק בדבר, ואין כל ראיה אחרת, כל דיבור אחר הוא חסר ערך”, אמר היס. לדבריו, לא ראה את בגדי רבין מאז הבדיקה ואין הוא יודע להסביר את “תעלומת החור השלישי” שמעלה הסרט. “אם יש כיום נקב גם בגופיה, כפי שטוענים יוצרי הסרט, הנקב לא היה שם כשאני בדקתי את הגופיה”, הוסיף.

הנה עוד דוגמא לטיוח של פרשת ילדי תימן, שימו לב מה קרה לעוזי משולם ומשפחתו, וזכרו שהוא הראשון אשר העלה את העניין לסדר היום הציבורי. ב-1994 הרב משולם עלה לכותרות בעקבות פשיטה של שטורים ויס”ם על ביתו, וכל זה קרה ממש רגע לאחר שהוא בא לפרסם עלון מידע מאוד שנוי במחלוקת עם מידע שיש לו על פרשת ילדי תימן.  מתוך כתבה שלנו “ניסויים רדיו אקטיביים בישראל“:

עוד נספר בזהירות על פרשת ילדי תימן, נושא המסוכן לדבר עליו בארץ שגבה מספר קורבנות. בספרו של ברי חמיש “הצילו את ישראל” מסופר על פגישתו עם עוזי משולם במסגרת חקירה של פרשת ילדי תימן. הטענה היא שגם באותם ילדים חטופים השתמשו בניסויים רדיו אקטיביים בלתי חוקיים אשר נעשו גם כן בחסות האמריקאיים, ולמי שזה נשמע מפוקפק, שימו לב למלחמה הסודית המנוהלת כנגד עוזי משולם ומשפחתו:

על המצור על ביתו של משולם ,הקשר לפרשת ילדי תימן, והרדיפה אחר בני המשפחה מספר בנו של עוזי משולם בראיון לרדיו של ערוץ שבע:

את דבריו פותח משולם בסיפור אירועי יהוד הזכורים משנת 94′ בהם כותר בית משפחתו בעשרות אנשי משטרה ויס”מ, הפרשה שזכתה לכינוי “התבצרות הרב משולם”.

משולם הבן דוחה מכל וכל את הגדרת האירועים כ”התבצרות”. לדבריו הגדרה זו של הדברים נעשתה כחלק משטיפת המוח של הציבור בידי התקשורת. “זו לא הייתה התבצרות. היינו במצור”, אומר משולם ומצטט את מפקד המחוז באותם ימים, ניצב גבי לסט, שאמר בראיון לתקשורת ש”במשך המצור שקיימנו על הבית”, ובכך הודה למעשה בכך שאין מדובר בהתבצרות אלא בכיתור ומצור.

משולם הבן אף מזכיר ראיון שאליו יצא אביו בתל אביב, ראיון שקיים העיתונאי דן מרגלית עמו. “במשך חודשיים צרו על המבנה כשאבי יכול היה לצאת”, הוא אומר.

בדבריו נזכר עמי משולם בימי ראשית הפרשה. הוא עצמו היה אז בן ארבע עשרה. הוא מזכיר את הימים שקדמו לפרשה עת אביו ניסה לחשוף בציבור את פרשת ילדי תימן מזרח ובלקן בדרכים שונות ומגוונות. “הוא יצר קשר עם התקשורת אבל סירבו להתייחס אליו. הוא פנה לפוליטיקאים. הם התעלמו. לא נותרה לו ברירה ולכן הוא הוציא לאור עלון שבו מסמכים אוטנטיים המעידים על הפרשה. הוא הפיץ אותם בעשרות אלפי עותקים בארץ, בצרפת ובאנגליה”. משולם הבן רואה בנקודה זו את נקודת המפנה ביחס הממסד לאביו.

“הוא רצה להגיע להסכם שיוביל להקמת ועדת חקירה לפרשה הזו”, אומר משולם. בימים אלה, בעקבות מה שנראה היה כסכסוך שכנים הוקף המבנה בכוחות שיטור רבים במה שמכונה בפיו כפרובוקציה שלטונית. הוא מספר על ההסכמה שאליה הגיעו עם אביו חברי הכנסת פורז, שילנסקי ובא-גד, ולפיה תיפתח חקירה כרצונו, אולם “במהלך חג הפסח נמסר לנו שהשר שחל מבטל את ההסכם”.

בדבריו ממשיך משולם ומספר את השתלשלות האירועים שהובילה לירי השוטרים לעבר המבנה, ירי בו נפצע אחד התלמידים של אביו, יחיאל בן אבו שמו. כזכור, בתום ימי הכיתור המשטרתי על הבית הובל הרב משולם למעצר ולטענת בנו בימים אלה “הוזרקו לו חומרים שהפכו אותו נכה מאה אחוזים”, במצב זה הוא מצוי עד היום. משולם הבן מספר שרופאת המשפחה שבדקה את אביו קבעה שאין הסבר הגיוני למצבו הרפואי. “הוא נכנס למעצר על הרגליים וחזר באלונקה עם פצעים”, מספר הבן המגולל מפגש קשה שעל תיעודו חתום עורך הדין רמי צוברי. במפגש זה ביניהם הושמו לוחות ברזל לאיטום החדר בו היו מצויים וכשנשאל סוהר מדוע הדבר נעשה ענה “הוראה מגבוה”. לדבריו במפגש זה נכנסו אלמונים למקום ובאינפוזיה שאליה היה מחובר הוכנסו לו חומרים שונים, כעבור יומיים איבד הרב משולם את הכרתו.

באשר לו עצמו מספר הבן כי מאז הפרשה אוים לא אחת על ידי גורמים שונים. באחת הפעמים הוצג לו סרטון בו נראה לכאורה אביו הקובע כי אם לא הוא הרי שבנו (עמי עצמו) ימשיך את דרכו לחשיפת פרשת ילדי תימן מזרח ובלקן. משולם הבן קובע כי בסרטון לא ניתן היה לראות שאכן אביו הוא הדובר שכן מדובר בצילום דמותו ובקול הנשמע ברקע. “הוא לא אמר משפט כזה”, משוכנע הבן.

עם זאת לטענתו הועברו אליו רמיזות ולפיהן ניתן להגיע לכל פרט מחייו ואף לאיים על שלום בני משפחתו. “הם רצו חומר סודי שלטענתם אבא מחזיק והעביר אלי, אבל אמרתי להם שזה לא נכון. הם נתנו לי תאריך יעד להעברת החומר ודרשו שעד אליו אעביר את החומר או שיולבש עלי תיק רצח”.

בעקבות הדברים היגר משולם הבן לקנדה כאשר ניתנת לו האפשרות להגיע לישראל פעם בחצי שנה. כעת, כאמור, הוא מבקש מקלט מדיני מהשלטונות בקנדה בהליך שימוע בו נחשפים פרטים רבים, משמכים ותיעוד מוקלט שלטענתו מוכיחים את האיומים המופעלים עליו. משולם מציין בדבריו שלפי שעה הוא אינו יכול לחשוף את כל הפרטים בשל ההליך בו הוא מצוי. הוא מציין שביקש מגורמי שלטון רבים בישראל להצהיר שאין בכוונתם לרדוף אותו ושמדובר בעלילה ריקה מתוכן, ואז יוכל לשוב לארץ, אך עד כה לא זכו פניותיו למענה.

עוד הוא מציין שגם בקנדה הופעל עליו איום מרומז שבתו התינוקת תילקח ממנו זמן קצר לאחר לידתה. עם זאת הוא מדגיש שבמהלך הדיון בעניינו הוא מקפיד לערוך הפרדה ברורה “בין גורמי ממסד מושחתים לבין עם ישראל באשר הוא”. ספק אם הקנדים יצליחו לערוך את ההפרדה הזו, אך כפי שהוא טוען, הוא עצמו שב וביקש מהרשויות בישראל למנוע את המהלך בהודעה ברורה שאין כל רדיפה מכוונת אחריו.

האם פרשת ילדי תימן גבתה גם את הזמרת עופרה חזה? ראשית ראו פוסט שפרסמנו על הסרט “צדק מוחלט” בכיכובה של עופרה בו היא מגלמת עיתונאית היוצאת לחקור את פרשת ילדי תימן. לעוד מידע בנושא זה נפנה אתכם למחקר של ברי חמיש אשר עקב אחר אירועים שסבבו סביב מותה המסתורי. המשפחה שלה נלחמת בעזרת עורך הדין צוברי, הפועל גם למען חשיפת פרשת ילדי תימן, כדי לנסות לחשוף כיצד מתה עופרה חזה:

מתוך YNET:

בני משפחתה של הזמרת הגישו לפני כחודשיים בקשה לבית המשפט למנות שופט חוקר אשר יבדוק את נסיבות מותה. בבקשה טען עו”ד רמי צוברי, פרקליט המשפחה, כי שני הרופאים שטיפלו בחזה, ד”ר מיכאל בורק וד”ר מימי הטמן פרי, לא טיפלו בה כנדרש לפני פטירתה, ולמעשה הם אלה שגרמו ברשלנות למותה…

דרשו לפתוח את הקבר

בבקשה שהגיש לאחרונה עו”ד צוברי לבית המשפט הועלו טענות קשות כלפי שני הרופאים שטיפלו בחזה. הפרקליט טען כי הרופאה, ד”ר הטמן, הכירה את חזה כאשר ביקשה לעבור הפריה חוץ-גופית כדי ללדת ילד לה ולדורון אשכנזי בעלה. במהלך הטיפולים גילתה ד”ר הטמן כי חזה נשאית של נגיף האיידס.

בעקבות הגילוי הגיעה חזה ליחידה לטיפול באיידס בבית החולים “איכילוב”, שם טיפל בה ד”ר בורק. ד”ר בורק ערך לה בדיקות דם והחל בטיפול תרופתי. במקביל המשיכה חזה לקבל טיפול אצל ד”ר הטמן, והיא הפכה למעשה לרופאה האישית של חזה. בשנת 2000 חלתה חזה בשפעת ומאז החלה לסבול מבחילות ומהקאות. בתקופה זו, טען עורך הדין, לא ברור אם קיבלה את הקוקטייל שעשוי היה למנוע את מותה. לבסוף, לאחר שהוחמר מצבה הבריאותי, אושפזה חזה בבית-החולים ונפטרה כעשרה ימים מאוחר יותר, מכשל מערכתי.

לעוד מקרים בהם עולי עדות המזרח סבלו מידי המדינה, ראו את הכתבות הנוספות שלנו בנושא אאוגניקה.

במהלך השנים היה ניתן לראות התבטאויות רבות מפי אומנים ונבחרי ציבור המאמתות את תפיסת העולם הגזענית הזאת, מתוך NRG:

“המרוקאים הביאו רק מופלטות וקברים” אמירתו הבעייתית של גיגי פרס, היא הזדמנות טובה להיזכר בכמה אנשי ציבור שהקדימו אותו. מצ’חצ’חים ועד “אספסוף מהשוק”. שלל התבטאויות מפורסמות”המרוקאים הביאו רק מופלטות וקברים”
אמירתו הבעייתית של גיגי פרס, היא הזדמנות טובה להיזכר בכמה אנשי ציבור שהקדימו אותו. מצ’חצ’חים ועד “אספסוף מהשוק”. שלל התבטאויות מפורסמות
התבטאותו של גיגי פרס,אחיו של שמעון פרס, היום בראיון ל”גלי צה”ל” גררה תגובות זועמות מכל עבר, אבל הוא לא שם לבד. פוליטיקאים, אומנים ובדרנים רבים סללו את הדרך הזו לפניו, ונתפסו באמירות גזעניות משלהם

המפורסם מכולם הוא ככל הנראה “נאום הצ’חצ’חים” של דודו טופז. ב-27 ביוני, 1981, לקראת הבחירות לכנסת העשירית , הנחה טופז את עצרת הבחירות המסכמת של המערך בכיכר מלכי ישראל דאז, בתל-אביב.

את העצרת פתח בדברים: “תענוג לראות את הקהל הזה, ותענוג לראות שאין כאן צ’חצ’חים שהורסים אסיפות בחירות…הצ’חצ’חים הם במצודת זאב. הם בקושי שין-גימלים, אם הם בכלל הולכים לצבא. כאן נמצאים החיילים ומפקדי היחידות הקרביות”…

פליטת פה נוספת שיצאה מכלל שליטה והשפיעה גם היא על מערכת הבחירות, הייתה זו של השחקנית תיקי דיין, ב-30 באפריל 1999, זמן קצר לפני התמודדותו של אהוד ברק מול בנימין נתניהו.

דיין נאמה בכנס אמנים בקיבוץ שפיים, בהשתתפותו של ברק שהתקבל בחום רב. בנאומה, תקפה דיין את תומכי נתניהו וכינתה אותם “אספסוף מהשוק”. ברק, שעלה לבמה מאוחר יותר, לא הגיב לדבריה של דיין אך צולם כשהוא צוחק ללא שום קשר…

שנה לפני כן, ביולי 1998, סיפר חבר הכנסת אורי אור מה הוא חושב על חברי כנסת ממוצא מרוקאי במפלגתו. “אי אפשר לקיים איתם שיחה נורמלית”, סיפר לדניאל בן-סימון מעיתון “הארץ”. “הבעיה עם בן-עמי, רפי אדרי, רענן כהן והאחרים, היא שהם מפרשים כל ביקורת לגיטימית כביקורת מתוך מניע עדתי”, הוסיף.

זעם רב עורר גם המשורר חיים חפר שבראיון ל”ידיעות אמריקה” ביוני 2002, צוטט אומר: ”מה הביאו לנו המרוקאים? תרבות של מופלטות וכמה קברים. אולי ההתפתחות שלהם תבוא עוד מעט, אולי היא בתהליך”.

על הזמר המזרחי אמר חפר כי ”החבר’ה האלה לא מדברים עברית נכונה, זה לא רק עוני של השפה זה עוני של רגשות”. האמירה גררה תגובות נגד זוכה פרס ישראל, ואף אורגנה מסיבת מחאה מול ביתו, ביוזמת הקשת המזרחית ותא הסטודנטים.

חודש לאחר מכן הצטרף הפסל יגאל תומרקין, הידוע באמירותיו השנויות במחלוקת, לביקורת של חפר ואמר בתוכנית “משבת לשבת” עם ליעד מודריק בגלי צה”ל: “היבבות האלה שהם משמיעים אינם תרבות ראויה. היקים יוצאי גרמניה בנו את המדינה ואת תשתיתה – מה עשו בני העדה המרוקאית?”

לא סתם סיימנו באמירותיו הנמוכות של תומרקין, זאת הזדמנות מצויינת להזכיר לכם מאיפה החלה התנועה האאוגנית/גזענית בארץ, ישירות מתוך התנועה הציונית בקום המדינה:

מתוך עיתון הארץ:

מאת תמרה טראובמן

השבחת הגזע לא נתפשה כרעיון רע כל כך ביישוב העברי המתהווה. מחקר חדש מגלה כיצד אישים מרכזיים בממסד הציוני הציעו לסרס חולי נפש, לעודד ילודה בקרב “האינטליגנציה” ולוודא ככל האפשר שייוולדו רק ילדים בריאים וכשירים

סירוס של חולי נפש, עידוד הילודה במשפחות “הנמנות על האינטליגנציה” והגבלתה “במשפחות העניות יוצאות המזרח”, מניעת “התהוותם של חיים חסרי תועלת” – הצעות אלה אינן לקוחות מתוכנית כלשהי של הרייך השלישי, אלא הועלו על ידי אישים מרכזיים בממסד הציוני של ארץ ישראל המנדטורית. השבחת הגזע (אאוגניקה), מתברר, זכתה כאן לאהדה לא מבוטלת. תמיכה זו, שהושתקה במשך שנים, נחשפת במחקר הבודק את השורשים האידיאולוגיים והאינטלקטואליים שהיו הבסיס להקמת מערכת הבריאות בישראל.

לא סתם אמר פעם משה קצב “שלט אז משטר אפל, שעשה מעשים אפלים”…

נסיים בדבריה של דורין דותן מהכתבה “אאוגניקה ציונית חלק ב’” אשר מצביעה על כך שחטיפת ילדים בידי המדינה לא פסקה וממשיכה עד היום בידי העובדים הסוציאלים. בסרטון המוצג היא מדברת על הנושאים אותם העלנו בכתבה ועוד הרבה:

הגזענות בארץ המון פעמים גם מוקצנת על ידי התקשורת, ההפרדה הזאת שהם גוזרים עלינו במדינה היא עוד אמצעי לשליטה, אם באמת יש לנו רצון להתקדם הלאה מעבר למניפולציות ותפיסת העולם הגזענית של הסדר העולמי החדש אנו צריכים להכיר בכך שאנחנו כולנו באותה סירה יחד. ביום שאנחנו נפסיק עם ההפרדה הזאת והשנאה בינינו ימיו של הסדר העולמי החדש יהיו ספורים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

13 תגובות

 1. פרומיתאוס 2010-02-05

  אני זוכר שהיהצילומים של וידאו מחדר הניסויים בסרט endgame alex jones
  צילומים בויידאו 10…..15 שניות

 2. בעניין תומכי נתניהו וה"אספסוף מהשוק" – מה בדיוק גזענות קשורה לכאן? כל מי שמצביע לנתניהו הוא מזרחי?
  אני גם לא מבין מה רע במה שאורי אור אמר. כמו שהוא אמר, זו לא ביקורת ממניעים גזעניים, אז למה אתם בוחרים להציג אותה ככה?
  הגבלת הילודה במשפחות עניות היא פעולה הגיונית לחלוטין. 10 אנשים במשפחה ענייה זה מתכון בטוח להווצרות פושעים, ואתם יודעים שזה נכון.
  אשמח גם לדעת איזו "הפרדה" התקשורת יוצרת בינינו.

 3. lloyd 2010-02-05

  בעניין תומכי נתניהו וה"אספסוף מהשוק" – מה בדיוק גזענות קשורה לכאן? כל מי שמצביע לנתניהו הוא מזרחי?

  מסתבר שכך חשבו בעצרת של המערך, גם בעניי זה תמוהה.

  הגבלת הילודה במשפחות עניות היא פעולה הגיונית לחלוטין. 10 אנשים במשפחה ענייה זה מתכון בטוח להווצרות פושעים, ואתם יודעים שזה נכון.

  סירוס של חולי נפש, עידוד הילודה במשפחות "הנמנות על האינטליגנציה" והגבלתה "במשפחות העניות יוצאות המזרח", מניעת "התהוותם של חיים חסרי תועלת" – הצעות אלה אינן לקוחות מתוכנית כלשהי של הרייך השלישי, אלא הועלו על ידי אישים מרכזיים בממסד הציוני של ארץ ישראל המנדטורית

  הבעיותיות זה שהרעיונות במקורם בוססו על הפרדה גזעית, ולדעתי לפחות אין לאף גזע זכות להגביל אחר.

  אשמח גם לדעת איזו "הפרדה" התקשורת יוצרת בינינו.

  אשכנזים ומזרחיים, זה כל כך טבוע פה אצל כולם. היה אפילו משהו באח הגדול לפני מלא זמן שהיו שם שתי מחנות של אשכנזים ומזרחים ועשו מזה כזה סיפור ורעש מיותר…

 4. פרומיתאוס 2010-02-05

  למי שסובל קנאביס רפואי

  תיקון עולם http://www.mgcisrael.com

 5. lloyd 2010-02-05

  לצערי אני לא סובל….

 6. אלדד 2010-02-06

  גם עכשיו מקרינים אנשים לרפא אותם לכאורה נגד סרטן כאשר מספיק ויטמין B17

 7. קרייזי 2010-02-06

  אחד המסמכים שלא נתקלתם בהם מעולם אודות היטלר, שבו וקיראו.
  http://www.gnosticliberationfront.com/inside_the_gestapo__hitler.htm

  מסמך עוקב

  http://cliffordshack.com/FatalFile.html

 8. קרייזי 2010-02-06

  דרך אגב אולי תתעניינו גם בזה
  http://sos-at.blogspot.com/2006/02/adolf-hitler-founder-of-israel.html

 9. אידיוט שימושי 2010-02-07

  ראיון מעניין עם גילעד נעימי (יהודי עיראקי) בו הוא מדבר על המון נושאים כגון אפליה בישראל, והמניפולציה של האימפריה הבריטית בהינדוס ישראל. הוא גם מדבר על איך המוסד פוצץ בתי-כנסת בעיראק לגרום "עליה" למדינה היהודית. הוא רק שוכח להזכיר שהסי-אי-איי היה שם לייעץ לחברה הטובים מהמוסד. הקטע הזה בהיסטוריה מעלה נקודה מאוד מטרידה של למה הנאצים מהסי-אי-איי היו כל כך נלהבים לעזור בהקמתה של ישראל.
  עוד נקודה מטרידה למחשבה היא העובדה שהבריטים הינדסו פוגרום נגד יהודי עיראק ב1941!

  http://www.youtube.com/watch?v=Emq94B17zXo

 10. פרומיתאוס 2010-02-11

  עוני ולחיצה על אנשים יוצר פשע לא צריך להגביל ילודה בעולם של כלכלה שלא מרמה את פועליה וכולה

  לטפל בכלכלה כדי להפסיק את העבדות הכפויה על האזרחים על ידי הקופוראטיב הדורסני הנקרא מדינה

  עבודה משותפת של אזרחי העולם במינוף הקידמה העתיד המוסר החינוך וכו

  אין לאדם זכות לאמר על אחר מיותר בואו נשפר את השיטה לא נאמץ פשעי צמצום ילודה של מדינות [מתקדמות

 11. איטום גג 2014-04-22

  תודה על המידע , אני אישית מאוד אהבתי את הכתבה הזו , חבל שאין מידה כזה טוב באתרים אחרים .

 12. Ifat 2015-12-25

  At last, somenoe who comes to the heart of it all

 13. Erika 2015-12-25

  I think you've just captured the answer petcrfely