אבשלום קור מפריך את ג'ורדן מאקסוול [מעודכן!]

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

לצפייה במאמר ליחצו כאן

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

60 תגובות

 1. רוני 2010-01-31

  לא מתאים לכם קונספיל..לכלכתם הפעם סתם. דווקא החזקתי ממכם.
  אני מכיר את ג'ורדן באופן אישי מזה מספר שנים, והבן אדם יודע מה הוא מדבר.

  אבשלום קור, נו באמת, חסיד הערוץ ה-1 שהוא ערוץ ממשלתי לתעמולת הפחד ושטיפת מוח של הציבור.

  זה נכון שג'ורדן מראה הרבה ציטוטים של הבנייה החופשית, אבל זה בשביל להראות לך איך זה הכול קשור לשפה, סמלים, אוכל שאתה קונה, וכל תרבות הצריכה הזאת.

  אם אתם גם שוללים את ג'ורדן, אז מה נשאר לכם בעצם? נראה שסתם הלכתם הפעם לאיבוד בתוך המידע הזה.

  יצא לכם לראות ראיון שלו שהוא נתן לפרויקט קמלוט ב-2009 במשך למעלה משעתיים. שם הוא קורע את הצורה לאנושות לכך שהאור שבקצה המנהרה הם הפנסים של הרכבת.
  והוא גם מסביר למה, לא שהוא מנבא את זה.

  "לכל אורך ההיסטוריה לא היה מקרה אחד שבו הצי-בור לא תמך בדיקטטור".
  זה רק על קצה המזלג.

  הוא גם אומר ש"בעיקרון לאנשים לא אכפת. הם טיפשים עד יסוד, לא מודעים וכדומה".

  אני גם לא אוהב את הסרטים של צייטגייסט לגבי כל האוטופיה של הטכנולוגיה…אבל הציטוטים של ג'ורדן בסרטים בלי קשר לטכנולוגיה הם כולם אמת בסלע.

  אני חושב שאלכס ג'ונס קרא לצייטגייסט מספיק את הצורה. עובדה שכשאלתי את חברי התנועה של פרויקט ונוס בארץ הם לא ענו לי על השאלות שלי. התחמקו באלגנטיות של אופטימיות צבועה, המאפיינת ישראלי מצוי ומצוץ.

  http://www.youtube.com/watch?v=EyQtN4HY4Ko

 2. lloyd 2010-01-31

  האמת לא נמצאת רק בכל מה שאלטרנטיבי ולא מיינסטרים וזאת ההוכחה. בוא…נראה אותך גיבור, תנסה להפריך את אבשלום קור מבלי להגיד שזה לא נכון כי הוא דיבר במיינסטרים, בוא אשכרה פעם אחת תקשיב לג'ורדן מאקסוול ותעשה את השעורי בית שלך? לדעתי, אתה מפחד, כי אתה עלול לגלות כמו שמאקסוול אומר שעבדו עלייך "you'v been had" , ושהתשובות הקלות לכל השאלות שלך בחיים לא סגורים לגמרי. הוא מנסה ללמד אותך משהו ולאו דווקא מה שאתה חושב ישירות מלהקשיב לו. ואני יגיד לך משהו מניסיון אישי, כדי להבין מה מאקסוול אומר, שווה לך לקרוא את ISIS UNVEILED, תקרא שם על אוסיריס, תקרא שם על שבתאי, ואז תבין מאיפה באו הרעיונות, ואז גם תבין מה האג'נדה שלו, תמשיך לחפור תמשיך לבדוק אתה תראה שהדברים הם לא פשוטים כמו שמאקסוול מציג אותם.

 3. lloyd 2010-01-31

  ודרך אגב אני ראיתי את כל הראיון של בפרוייקט קאמלוט, שהיה מגוכך לפי דעתי. מאקסוול שם החליט לדבר על רפטיליאנס, על אנשים מכוכבים אחרים שהוא פגש, ושיש לו משימה מיוחד לעשות בעולם הזה, ובדיוק בגלל זה שווה לראות את הסרט פה באתר כדי לבחון מחדש מה זה כל החייזרים האלה שהוא מדבר עלייהם. יתרה מזאת הוא מקדם סיפור מאוד נוח לסדר העולמי החדש של פלישת חייזרים לכדוה"א וכל זה בראיון שהוא נתן. מן הסתם שיהיו גם הרבה דברים נכונים שהוא יגיד, אבל ככה עובד דיסאינפורמטור טוב.

  מה כן, סרטו אחרון "שחר ש ליום חדש" הוא לא רע בכלל. בלי כל הבולשיט של חייזרים, ישר ולעניין.

 4. רוני 2010-01-31

  חלש. אתה פשוט חלש לויד.

  אתם חושב שאני לא שם לב מה אתם עושים. זאת נהפכה למין תחרות אובססיבית בין קוסנפירטורים, מי הכי ראשון ומי הכי חכם וצודק.

  אז מה זה הכול קנאה כלפי ג'ורדן? כל ההשמצה כלפיו חלק מרצח האופי שאתם עושים כדי לקחת את כל הקרדיט לעצמכם, כדי שאנשים יקשיבו "רק" לכם.

  רק הספרייה של ג'ורדן בביתו היא בערך כמו חצי בניין שאתה גר בו. כמה שנים אתה בתחום של תורת הנסתר, שנתיים? שלוש?
  אני כבר יותר שנים ממך בתחום הזה.

  ובכן, ג'ורדן כבר 44 שנה בתחום. ואני ראיתי אצלו ספרים בספרייה הפרטית שלו שאתה בחיים לא תמצא בשום חנות וגם לא באינטרנט. ספרים שמפילים אותך מהרגליים. גם בסניף השכונתי של הבונים החופשיים אתה לא תמצא אותם.

  אבשלום קור? צפיתי בסרטון…מה הבן אדם מבין מהחיים שלו.
  "ככה עובד דיסאינפורמטור טוב".

  לגבי לטאות? לא מעניין אותי אישית. למרות שאני אישית כן מאמין בחוצנים. אני לא ננעל על תחום מסוים.

  לגבי שבת ושבתאי, זה כן נכון שהיהדות הינה פולחן פגאני לכוכב שבתאי, כמו הנצרות לשמש. לכן יש לך את "מסדר השמש" ואת "מסדר הנשר".

  למה שקודם לא תפנה את השאלות שלך לג'ורדן במייל, ותראה מה יש לו לומר קודם, ואח"כ תפרסם את ההקרנה השגויה שלך.

  אבל מסתבר שזה הכול קנאה ותחרות.
  אתה רוצה לזכות ביחסי ציבור אם תתחיל להשמיץ את ג'ורדן? אתה יודע כמה כמוך וכמוכם הוא כבר ראה בחייו. הוא כבר מזמן הפסיק להתייחס לאינטרנסטים.

 5. רוני 2010-01-31

  הידעת גם שיהודים פעם לא חבשו כיפה. גם בעידן הרומי. מה פתאום התחילו לחבוש?

  למה האפיפיור חובש?

  כשהפיפיור חובש זה מסמל את החלק העליון של הכדור, כלומר דומיננטיות של האימפריאליזם רומי ששולט ביד רמה בעולם הזה. זאת גם אחת הסיבות מדוע האפיפיור מנשק את האדמה של ישראל לפני שהוא יורד מהמטוס ונודע עם רגליו ארצה. לא בגלל שזאת ארץ קודש או משהו כזה, אין שום דבר קדוש בישראל.
  אלא בגלל שזאת אדמה של מדינת הוותיקן, שמקושרת ישירות לשושלת רושטילד (מגן אדום בגרמנית). מפה יש לך את המגן דוד אדום של האמבולנס. כל פינוי באמבולנס עולה 600 ש"ח בממוצע, יופי של ביזנס. לא שואלים את הפצוע אם הוא רוצה להיות מפונה ולא מחתימים אותו על כלום.
  ואם הוא לא ישלם להם, אז זה יגיע לעו"ד, גבייה והוצל"פ שיעקלו לו את חשבון הבנק או ישברו לו את הדלת של הבית.
  מכיוון שכשהם מצילים אותך, הם מצילים צרכן שמניע את הכלכלה כל עוד הוא חי וממשיך לצרוך. לא בגלל שאכפת להם "להציל" אותך כפי שהם אומרים.
  וגם אם המפונה מת באמבולנס, הם ימשיכו לרדוף אחרי בני המשפחה בשביל התשלום. אם זה לא שטניזם אז מה כן?
  הכול חלק מהפאגניות של כוכב שבתאי (שר הטבעות וכדומה), למה אתה חושב הגבר שם טבעת על האישה?

  לסיום, היהודים חובשים כיפה ללא ידיעה שזה מסמל את כניעתם לוותיקן- לאימפריאליזם התאגידי של הכנסייה.
  תעשה את שיעורי הבית שלך, ילד.

 6. lloyd 2010-01-31

  וואו מסתבר שצדקתי לגבייך… אתה רק מוכיח את הטענות ומנסה להתחבא מאחורי הנסיון והדברים של ג'ורדן מאקסוול…שאתה "מכיר אישית"… כי כמובן שיש לו את כל הזמן להראות את הספרייה שלו לשחצנים עיוורים שהולכים אחר החליל שלו. אתה מדבר בדיוק כמו האיש שעשה את הסרט, וחבל שלא לקחת את הזמן לראות אותו. המטרה היא לא שיקשיבו רק לנו המטרה :

  "קראו הכל, הקשיבו לכולם, אל תאמינו לשום דבר עד שלא הוכחתם זאת במחקר שלכם".

  אתה לא ענית על השאלה הראשונה שלי אליך, תפריך את אבשלום קור! לא עשית את זה כי אתה לא יכול! אתה כמו החברה מזייטגייסט שמבקשים מהם הוכחה לכך שהורוס נולד ב21 לדצמבר, ותמיד מתחמקים ולא נותנים.

  מצטער אבל הטענות שלך נופלות, אתה יכול להמשיך לחזור על הדברים של ג'ורדן מאקסוול בכיף כמה שתרצה, או לתת הדברים של החייזרים שאתה מתקשר איתם באופן טבעי…

 7. רוני 2010-01-31

  ויקום הגזר וירביץ למלפפון.
  איך שראיתי את הכותרת של הכתבה הרמתי שתי גבות.
  אבשלום קור מפריך את ג'ורדן? מה לעזאזל לאבשלום קור ולג'ורדן נשאלת השאלה. ולמה לו כל כך להתאמץ להפריך את ג'ורדן כאשר אולי 50 איש מכל המדינה מכירים את השם ג'ורדן מקסוול.
  הרי אם תעשה סקר ברחוב במשך חודש שלם- ספק אם אדם אחד בארץ שמע עד ג'ורדן.
  הסיבה לכך כמובן לעשות רצח אופי ולהקדים תרופה למכה בשביל ה-ADL, להגדיר בתור "אנטישמי" (שזה למעשה אנטי-ערבי- אבל לא אכנס לזה עכשיו) כל אחד אשר קורא תיגר על סדר היום שלהציונות הדורסנית. שאם במידה יום יבוא ומישהו יראה את ג'ורדן באינטרנט, אז מסנן התודעה של אבשלום קור יתחיל לעשות את העבודה בשביל האזרח הטיפש ששמע פעם הרצאה של אבשלום קור שמפריחה את ג'ורדן.

  http://stage.co.il/Stories/537318420

  http://www.thebirdman.org/Index/Others/Others-Doc-Jews/+Doc-Jews-Israel-Torture&Terror&War&Racism&EthnicCleansing/DavidIckeOnOriginsOfTheMideastConflict2.htm

  הרי ידוע שישראלים לא מעריכים שום דבר. פשוט שום דבר. עם ישראל היא זונה שמגיעה לה למות.

  בנוסף, שכחתם לציין שאבשלום קור הוא אזרח עובד צה"ל (אני חושב גם בימים אלו).
  הוא נותן הרצאות ומעביר שיעורים בעברית והגייה נכונה לחיילים טוראים בגלי צה"ל ביפו ברחוב יהודה הימית שמיועדים להיות קריינים.

  הוא מקבל את משכורתו מתחנת רדיו צבאית, אשר מעודדת את הצבא שטובח באוכלוסייה פלשתינאית של נשים וילדים חפים מפשע, שמנתקת להם את אספקת המים והחשמל לכמה ימים, והכול תחת הטיעונים הלעוסים לעייפה והכל כך מצוצים מהאצבע של "טרוריסטים", שכבר נשחקה הלשון מלהגיד את זה.

  אתם פשוט חרפה. זאת התחתית של החבית, אם אתם נותנים גיבוי למשקפופר הזה שמתיימר שהוא יודע משהו יותר טוב מג'ורדן. בזיון בכל קנה מידה של אמת.

  לפעמים קשה לאדם לקבל את הדברים על נכונותם האובייקטיבית, היות והאדם משוחד בנושאים מסוימים. הוכחתם לי את זה יותר מתמיד עכשיו. אתם פשוט ציונים. תודו בזה.

  בערות ההמון הרחב באשר למהותו הפנימית של היהודי, וצרות המוח והאטימות היהירה של השכבות הגבוהות, הופכים על נקלה את העם קרבן למסע השקרים היהודי. בעוד השכבות הגבוהות בפחדנותן הטבעית מפנות עורף לאדם המותקף על ידי היהודי, בשקרים ובהשמצה, מאמין ההמון הרחב לכל דבר ברוב טיפשותו או תמימותו. שלטונות המדינה, לעומת זאת, מתעטפים בשתיקה, או כדי לשים קץ לתעלולי העיתונות היהודית, רודפים את המותקף שלא בצדק – בעיני לבלר מטומטם נחשב הדבר כשמירה על סמכות המדינה והבטחת השקט והסדר.

  אני מצרף פה ציטוט של היטלר לגבי הציונות והיהדות מתוך המיין קאמף, ציטוט שהוא נכון מאוד:

  "אט אט יורד כחלום בלהות על נפשם ומוחם של האנשים ההגונים, הפחד מפני הנשק המרקסיסטי של היהדות. בכך שנאחזים בחיל וברעדה מפני האויב הנורא, נופלים לו לבסוף קרבן. שליטתם של היהודים במדינה נראית עד כה בטוחה, שהוא יכול לא רק להציג עצמו כיהודי; יתירה מזו, הוא מודה בהלכי המחשבה הלאומניים (Volkisch ) והפוליטיים שלוללא רתיעה. חלק מגזעו מודה בגלוי על היותו עם זר, אך גם בכך טמון שקר. כי בעוד הציונות מנסה לאחז את עיני העולם באומרה שהרהורי התשובה הלאומיים של היהודים ימצאו סיפוקם ביצירת מדינה פלשתינאית – מערימים היהודים פעם נוספת על ה"גויים" המטומטמים. הם אינם מתכוונים כלל לבנות מדינה יהודית בארץ ישראל(Palastina) כדי להתיישב בה, אלא כל שאיפתם היא להקים מרכז ארגוני למעשי ההונאה שלהם בממדים בינלאומיים; מרכז ריבוני מוגן בפני התערבותן של מדינות אחרות, כלומר, מקלט לנבלים ובית ספר גבוה לטיפוח נוכלים. זה סימן לאמונם וביטחונם הגובר, שהם מציגים עצמם בגלוי ובחוצפה כגזע יהודי, בעוד שחלק אחר מהם מחקה במרמה את הגרמני, הצרפתי או האנגלי."

 8. lloyd 2010-01-31

  וואו רוני… אתה רק מוכיח לכולם כמה ג'ורדן מאקסוול עושה עבודה טובה….

  האם הפרכת את הטענות של אבשלום קור? לא…

 9. אידיוט שימושי 2010-01-31

  איך שהפתגם הולך –
  "תישפטו אותו לפי הפירות שהוא מניב"

  אני אישית מאמין יותר לגורדון מקסוול מאשר לאבשלום קור – מעניין מי החליט להמיר את שמו של כוכב הלכת לשבתאי ואיך זה קרה!

  עצם העובדה היא שבהרצאה בת שעתיים של גורדון הוא פתח לי את העולם למציאות שלפני לא ידעתי שבכלל היתה קיימת.

  ליהדות יש אכן אלמנט של סגידה לכוכב שבתאי –

  השורש "אל" זה השם שהתרבויות השמים קראו לאל שבתאי ושיוצג על ידי קוביה שחורה -וכתוצאה מכך היהודים שמניחים תפילין סוגדים לשבתאי!

  http://vigilantcitizen.com/?p=863

  http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/atlantean_conspiracy/atlantean_conspiracy37.htm

 10. lloyd 2010-01-31

  אחח אידיוט שימושי איך אני מחכה לתגובות שלך כל פוסט, סוף סוף מישהו שהוא לא פאנט 🙂
  אז בוא אני יגיד מה אני חושב על מאקסוול סוף סוף שיש עם מי להתדיין. אני מאוד מעריך אותו הוא באמת אדם חכם שפתח לי את הראש בנושאים מסויימים. אבל ביום שהרמתי את הספר SECRET DOCTRNE ראיתי שייש שם את כל מה שהוא אומר ועוד הרבה יותר, כלומר אם אהבת את מאקסוול אתה תמות על הספרים התאוסופים, ובאמת אני אהבתי אותם כל כך עד לפני שנתיים שהבנתי מה עומד מאחורי כל זה. אני חושב שכדאי לנו להיות בקורתיים כלפי מאקסוול כמו שאנחנו ביקורתיים כלפי אבשלום קור והמיינסטרים כי זה מה שמפריד אותנו מאנשים אחרים שמקבלים תורה משמיים מכל גורו כזה או אחר. הסרטים של כריס וויט מציגים טענותת מאוד רציניות כלפי מאקסוול ושווה לבחון אותם.

  בכל מקרה טוב לשמוע ממך 🙂

 11. רוני 2010-01-31

  אבשלום קור נראה כמו אחד שסיים זה אתה תואר אקדמי של הישיבה. יהודי ממזר, מגולח, ממושקף ומחויט. כלי נשקו של היהודי זה השקר וההשמצה. זה הולך איתו יד ביד.

  קונספיל, הפסדתם גולש, ואני אדאג לכך שתפסידו עוד הרבה. בכל אתר אלטרנטיבי אני אכתוב נגדכם…גיליתי את הרמה האמיתי שלכם

 12. lloyd 2010-01-31

  אנחנו שמחים שלא תקרא יותר באתר, אתה ממש לא מסוג הגולשים שאנחנו רוצים לפנות אלייהם. ותודה שנתת לכולם לראות בדיוק מי אתה ומה אתה. מאחל לך שתתפכח.

 13. lloyd 2010-02-01

  אדיוט שימושי ראיתי את הלינקים שלך, חלק מהדברים שם באמת נכונים חלק… לא יודע, שוב שווה לבדוק ולהוציא את מה שהכי מבוסס. הסטודנטים שמסיימים את הלימודים לא לובשים סדן על הראש בגלל כוכב שבתאי שמיוצג בצבע שחור, זה יותר חוזר לסדן של וולקאן, לפחות לפי מה שאני הצלחתי להוכיח. ולמשל הקוביה השחורה, אני אשמח אם תוכל למצוא לי מה מקשר את הקוביה השחורה לכוכב שבתאי בדיוק, מעבר לצבע, ספציפית קוביה שחורה, כי שוב זה סמל שקיים, סמל שמשתמשים בו למניפולציה, אבל מה המקור האמיתי?

  לבישת הגלימה והבגדים השחורים אכן מקושרת לכוכב שבתאי על פי האפיונים האסטרולוגיים שלו, כלומר זה לא רק לבישת הגלימה זה מה האדם שלובש אותו מייצג, שופט נזירה סטודנט כומר רב, אלה אנשים שלמדו ללכת מעבר לרגשות והיצרים אל האינטלקט אותו מייצג שבתאי על פי הבנייה החופשית. זה למה הצבע השחור, צריך ממש להעמיק כדי לדעת איזה פנינות חבויות אצל מאקסוול, ויש הרבה, אבל יש גם הרבה מניפולציות.

  🙂

 14. אדיוט שימושי 2010-02-01

  לעניות דעתי הכריס ווייט הזה – הוא 100% COINTELPRO – ועצם העובדה שהם משקיעים כל כך הרבה משאבים בכדי לקטול את גורדון מקסוול רק מוסיף לו המון אמינות בעני וכנראה שהוא מפרסם דברים שהם פוחדים שיצאו לאור!

  וויליאם קופר מראיין את מקסוול – שימו לב לכבוד שקופר נותן לגורדון!

  http://video.google.com/videoplay?docid=-5315286351751507601&ei=JwJmS6-FHoveqwKYoJTGCw&q=william+cooper+jordan+maxwell&hl=en#

  גם אלכס גונס ראיין את מקסוול – מספר פעמים – וגם הוא התייחס לגורדון עם הכבוד הראוי!

 15. lloyd 2010-02-01

  תראה את הסרט בו וויליאם קופר מקריא את הספר של מאקסוול, באותו הסרט משמיעים את היום בו קופר אירח את מאקסוול, קופר אומר שהוא לא הכיר אותו עד אותו הרגע ונתן לו לדבר. באמצע הוא עוצר אותו בדיוק כשהוא מתחיל לשים לב שג'ורדן לא עושה את ההפרדה בין מה שהאחוות הסודיות מאמינים למה שהוא מנסה ללמד את הקהל. ראה את כל הסרט, וויליאם קופר מנסה להעביר רעיון מאוד חשוב פה.

 16. lenon 2010-02-01

  רוני, חבל שככה אתה מגיב בגלל פוסט מסוים שאתה לא מסכים עם עורכיו לגביו. במקרה עניין אותי לראות איך הגבת לפוסטים קודמים באתר וזה נראה שונה מאוד. קונספיל אתר אמיץ, אך הם בני אדם בסופו של דבר והם גם יכולים לטעות(לא שאני טוען כך, אני לא מספיק בקיא בנושא הזה…) לפחות לפי ראות עיניך וזו זכותך. אך אני לא חושב שזו סיבה לבטל את האתר הנפלא הזה שבאמת חשוב שאנשים ייחשפו אליו אם לא לכל הכתבות אז לרובן. אני חושב שאנשים צריכים לחוות את התכנים באתר ולהחליט לבד אם הם נשארים בו או לא ולא לשלול אותו בגלל שאתה התאכזבת ממנו בחלק מסויים ובגלל זה אתה מרגיש צורך להשמיץ אותו "בכל אתר אלטרנטיבי". שוב, אין הרבה אתרים כאלה בלאו הכי בשפה העברית ואני לא בא לאמר שהכל פה פיקס נכון וגם קונספיל אני מאמין שלא מתיימרים לכך. אך יש פה המון חומרים שקוראים באתרים אלטרנטיביים כן צריכים להיחשף אליהם. תתגבר על האגו שלך ותחשוב שוב באיזו קהילה אתה באמת פוגע במהלך שכזה..

  הרבה שמחה! בחינם, ללא כסף.

 17. תום לוי 2010-02-01

  הי.

  אני תום לוי.
  (לא סוכן של האילומינטי)

  תוכלו לפגוש אותי בכל מפגש של צייטגייסט. אני בן אדם אמיתי.

  עכשיו לתוכן של ההודעה:

  מישהו אמר פה ששאלו אותנו שאלות ולא ענינו.

  אתם מוזמנים לשלוח אימייל או לכתוב בפורום שלנו, או בקבוצה בפייסבוק, ולקבל תשובה לכל שאלה.

  בנוסף, החלק של השאלות הנפוצות באתר שלנו מונה 70 שאלות.

 18. שחר 2010-02-01

  vhvcזה לא בדיוק קשור אבל מישהו יודע לגבי הקשר בין אליאסטר קראולי לברברה בוש? מזכירים את זה בARRIVAL ואני לא ממש יודע אין אפשר לאמת את זה

 19. lloyd 2010-02-01

  שמעתי של FREEMAN יש כתבה בה אמא שלו או סבתא שלו טסה לעשות טקס עם קראולי בלונדון, והרי ידוע מה הוא עושה בטקסים שלו…אבל אני לא ממש חיפשתי, יכול להיות שיש.

 20. אידיוט שימושי 2010-02-01

  הטענה היא שברברה בוש היא הבת של קראולי…

  FREEMAN מדבר על הנושא פה:

  http://video.google.com/videoplay?docid=2079548130739367467&ei=hhBnS9X-BpjqqwKpo8VI&q=alex+jones+freeman+&hl=en#

 21. lloyd 2010-02-01

  תודה על הלינק!

 22. פרומיתאוס 2010-02-01

  רוני תמיד עשיתה רעש מיותר

  אני למדתי מדויד אייק הוסיף ניתבחים נוספים לאמת אך =אני לא מאמין לו אפשר לשמוע אותו מדבר לאחרונה עם אלכס גונס או ני אייגר מידיעה או לאו אני טוען הן

  אבשלום קור לא צריך להפריך את הסרטם שיחשפו אותו לאחרונה די ברורים לאמינותו ולהולכת השול שלו
  בסיפוריו תנועות ידיו עברו וכו

  לפי מה שראיתי האמת חזקה מהכל נקווה שהיא לא תאכזב גם הפעם

  רוני לך תשפשף על אמת אחרת ותחקה איתם לנחיתה תגיד להם שצוחקים עליך

 23. קרייזי 2010-02-02

  רוני הרגת אותי עם האמבולנס, אבל חבל ללכלך…אני חושב שהאתר מעבר למה שאתה רואה כטעויות מלמד המון על הצורה האחרת של פני הדברים בעולמנו.
  אחרי הכל זה האתר האחרון שנשאר לפחות בשבילי כדי להבין וללמוד עוד קצת…הוויכוחים אם כן או לא, לא יעזרו כי כמו שאמרת כל אחד רואה עצמו צודק ולא ניתן להזיז ממנו את דעתו אפילו אם הוא טועה, דבר אחד כן אפשר לעשות וכמו כן אני עושה גם….כל שם או מילה ניתנים לחיפוש ברשת ושם ניתן למצוא ולקרוא המון ולהבין בדרכינו.
  דרך אגב הסרט קימטיקה מלא בילבולי שכל הפוכים ולא מדוייקים, לפעמים אף נראה שמי שמוציא את אותם סרטים לאור אלו אותם אחוות.

 24. lenon 2010-02-02

  פרומיתאוס, אני כלכך רוצה להבין את התגובות שאתה כותב גם פה וגם באמת אחרת ואני בטוח שיש בהם מן העניין, אך בבקשה, ואני לא יוצא נגדך חס וחלילה, תנשום עמוק לפני שאתה רושם את תגובותיך ותכתוב עם פיסוקים ונקודות. זה יהיה בהרבה יותר יעיל וגם יהיה אפשר ליהנות ממה שאתה רושם. בכל פעם שאני מנסה להבין את מה שאתה רושם אז הדבר היחידי שאני מבין זה שאמת אחרת סוכני אילומניטי, ניב חייזר וקונספיל זה שם של חיה… 🙂
  בחייאת, תתאמץ, אני בטוח שזה יהיה שווה את זה.
  הרבה שמחה!

 25. walkyourtalk 2010-02-02

  פרומיתיאוס, קיבלת עצה טובה מאוד. רוני ולויד – עיקר דבריי מופנים אליכם..התנצחות לא תוביל לשום מקום, מבלי להיכנס להוכחות, האינטואיציה היא זו שמובילה אותי כאן, מהרגע הראשון ששמעתי את מאקסוול (שמעתי הרבה ואני מאוד מעריך את המידע שהפיץ, למדתי ממנו רבות), משהו לא צילצל טוב, כמה אי-דיוקים שהמשכתי לזכור, גם כשהסכמתי עם רוב דבריו, כמה דברים שאמר (כמו מקור של מילים מסויימות ועוד), לא "ישבו" טוב ועדיין לא יושבים טוב. לא יודע אם הוא סוכן, אני מאמין שלא, אלא, כמו הרבה מאיתנו, עושה טעויות פה ושם, מותר. המשימה מוטלת עלינו להמשיך לפשפש ולבדוק, לחקור ולאמת, גם אם לעולם לא נדע את "כל" האמת.אנו צריכים לחלוק ולשתף בה. רוני, התגובה שלך מזכירה קצת תגובה של סיינטולוג מתגונן. חוץ מזה, אמת אחרת וקונספיל הם אתרים מצויינים, אמת אחרת מפרסם מידע ל"רוחב" וקונספיל מפרסם מידע "לאורך" (עומק). צריך את שניהם. במקום להתווכח מי יותר או פחות, צריך להתחיל להציע עזרה ולעזור בגיוס עזרה. כמויות החומר עצומות.קיים עדיין צי-בור גדול שאינו יודע או מודע לנעשה. זה העניין. להירתם ביחד. כולנו באותה הסירה. יום נפלא

 26. קרייזי 2010-02-02

  מצטער לבשר לך אדוני אבל אחרי הרבה נסיונות לעזור ולהבין את האתר "ההוא" הגעתי למסכנה שהאתר מסריח מאד ואין לי מושג לאיזה כיוון הוא חותר מה שבטוח לטובה הוא לא.

  ובנושא הכתבה הקודמת כאן, מוזר שלא נאמר דבר על Walter Charles Langer
  ואם כן אז אני מתנצל כי רפרפתי
  אותו אחד אשר ניתח את אישיותו וחייו של אדולף , אפשר להבחין בלינק שהשם רוטשילד לא נחסך
  http://en.wikipedia.org/wiki/The_Mind_of_Adolf_Hitler

  מה שמוזר בלינק זה שאם רוטשילד הוא כל יכול והסיאייאי הוא גוף שמשתף פעולה איך זה שבדוח של קדם הסיאייאי שנקרא WARTIME REPORT יש טענה כלפי מעורבות דם של רוטשילד היטלר, אם כן זהו המקור לתופעה שהיטלר הוא רוטשילד, דוח של יחידה שנקראת OSS אחרי מלחמת העולם השנייה כנראה גם דוח רשמי.

 27. קרייזי 2010-02-02

  דרך אגב הנה הדוח עצמו
  http://www.ess.uwe.ac.uk/documents/osstitle.htm

  והנה השורות שמוזכר בהם רוטשילד בכמה הקשרים מעניינים כבסיס
  http://www.ess.uwe.ac.uk/documents/osssection4pt1.htm

 28. lloyd 2010-02-02

  תודה רבה על הלינקים, ואל תדאג, הנושא של רוטשילד רחוק מלהיות סגור 🙂

 29. פרומיתאוס 2010-02-02

  ובוש הוא הנכד של הביסט 666 העז ולורה לפי סרט שראיתי אתמול

  Alex Jones and freeman on is last show

  ועוד על מרילין מונרו והבן של אנה ניקול סמית וקשריה לאורגיות פרועות dd

 30. פרומיתאוס 2010-02-02

  מזל שפעת העופות מתה האם המאבק העולמי ניצח הוא רק בארץ

  האם הקורבנות יפוצו [סתם בצחוק שימותו בשקט]

  נו אז כמה נפלו בפח אני אגב לא צוחק 2 קרבה רשונה אצלי נפלו

  ואני לא ממש שמח מזה בוא נגיד שיש איזה ניצולת שואה שסבלה מספיק בחייה

  שממררת בבכי מכאבי בטן וצממרמורות תחופות מהזריקה שרצה אצה לה עד לביתה הקאט

  בעיקוף פיליפינית מהיר האחות החביבה אמרה זה רק זריקה מרפת שרירים
  איזה יופי
  ובוא ניראה את הצעיריםמה יקרה להם איזה מעניין האם הטבע ינצח ויוולד יילוד מזריקת הרעל

  שהוכנסה לאחי אהובי נו בטח צוות רפואי סטודנטים טרף קל תירוץ טוב

  הכדורים נורו מי שנפל נפל ניסלח למה מה נעשה אנחנו גוקים תדרכו ותצחקו

  הלוואי ויש צדקהלוואי ויש אלוהים הלוואי והיה שכר לעונש לא אסלח לא אשכח תשקורת

  זה תרצוחת

  זוהי סדום ילדה בואי ניברח ניברח

 31. ניר 2010-02-04

  חברים, זה ברור שמקסוול וטסריון הם שרלטנים שאוהבים להראות כמומחים למשהו שהם באמת לא יודעים עליו הרבה. כל ישראלי שיודע עברית ברמת שיחה יכול לשמוע בג'ורדן מקסוול מדבר שטויות, לפחות כל פעם שהוא פותח את הפה שלו בנוגע לשפה העברית.

  חשוב לציין שאבשלום קור רחוק מלהיות קדוש, וזה מהיכרות אישית.

  קונספיל היקרים, יש לי המון סיבות להאמין שכל הנושא הרוחני, מ-2012 ועד ל"מקורות" הציבילזציה, הוא סתם עוד טרנד שטותי שהושתל באינטרנט כדי להסיח את דעתנו מהמתודה הכלכלית והקרה בה הורגים אותנו.

  אני מבין שהנושאים האלה הם הכי "סקסיים" מפני שהם מכילים בהם הכי הרבה מסתורין ועניין, אבל לצערי העובדות היבשות הן הרבה יותר רלוונטיות. הייתי רוצה לדעת על מקומות בהם המצב משפיע באופן ישיר על חייהם של בני אדם, ובאמת שלא אכפת לי מי מתלבש כמו דרואיד וסוגד לאלים קדומים, זה באמת לא מעניין אותי.

 32. ניר 2010-02-04

  כמו כן, עם זה שבהחלט אין לקחת את מקסוול וטסריון ביותר מדי רצינות, מפני שסך הכל מדובר בסופרים שרוצים למכור ספרים והרצאות.

  מה שכן, אני רואה פה מגמה די אוטומטית לשלול את אמינותו ואת דבריו של אדם מפני שהוא אוהב את כתביה של בלאבאצקי, הוא בונה חופשי, יש תמונה שלו באינטרנט עם טום קרוז או השד יודע מה. משום מה שטניסטים, פאגאנים ולוציפריאנים מפחידים את כולכם הרבה יותר מהדתות שלכם עצמכם, כאילו אף אחד לא מת או הוקרב בשם השם, ישו או מוחמד.

  המצב לא שחור-לבן ונחוצה באתר הזה מידה גדולה של פרופורציה. מדונה היא לא רק זמרת מחורבנת, היא גם סך הכל זמרת. באמת שלא אכפת לי באיזה מועדון היא.

 33. lloyd 2010-02-04

  כשהילדים שלך יראו את מדונה שהיא בעצם לילית שבאה לגנוב אותו ואת הילדים ממך ושאר ההורים, אתה תבין את גודל הבעיה. כשהבן שלך ימשך ל"מבוכים ודרקונים" משחקי מחשב אלימים וסרטים שמפוררים את סף הרגישות שלו לאלימות מיניות ומוסר, בשביל שיהיה לו ראש יותר אילומיניסטי אתה תרגיש את גודל הבעיה. כשהבן שלך יישב במצב סמי היפונטי למרגלות גורו על כרית שיש לו תשובה מתחכמת לכל שאלה אשר ישטוף אותו בפילוסופיה אילומינסטית של גילגולי נשמות, עבודה, ושהוא יוצר את המציאות בזה שהוא לא חושב ולא זז אז תרגיש את גודל הבעיה. אנחנו חיים בעולם ששלטת בו המנטליות האילומיניסטית, שמו של לוציפר הוא "ליגיון, כי רבים אנחנו" והכוונה היא שהאידיאולוגיה שלו נמצאת בכל מקום וכל פינה בשביל לחטוף את התמימים והמהלכים מתים אל תפיסת עולמו המסוכנת. הוא מחופש לכומר, לרבי, לזמר הרוק הנערץ, לגורו ניו-אייג', לפעמים גם להורים שלנו, או לחבר טוב שלנו, והוא יודע לעשות את מה שהוא תמיד עשה כל כך טוב, וזה לפתה.

 34. ניר 2010-02-04

  כל הכבוד, באמת. אז תגיד שאתה יהודי דתי שמפחד לדת שלו וזהו.

 35. lloyd 2010-02-04

  הייתי אומר אבל…אני לא… אז כנראה מי שאומר את זה זה הראש המתוכנת שלך…

 36. קרייזי 2010-02-05

  כמו כולם גם למקסוואל מגיעות תשואות, אחרי הכל הוא מציג דברים שנראים טוב למדי ומעולם לא היינו יודעים על קיומם , אחרי הכל מי שאחראי על קיומם של הסימבולים הם אותם אלה שמתחפשים.
  תעבור על דף ותנסה להסביר לי מי המומחה? אתה או מקסאוול?
  http://www.jordanmaxwell.com/articles/questions/questions6.html

 37. lloyd 2010-02-05

  מסכים לגמרי, גם אני קיבלתי דחיפה רצינית עקב פגישה עם החומרים של מאקסוול ויש גם כאלה שאני ימליץ עלייהם בחום כמו:

  http://www.youtube.com/watch?v=clcwvi5tUoA

  אבל חשוב לעשות את ההפרדה, ולא לעשות פרה קדושה מכל אחד שיודע הרבה על החברה שמאחורי הקלעים.

 38. ניר 2010-02-05

  אני אשמח לדעת מה ההסמכה של מקסוול להצהיר הצהרות שכאלה, ואיפה ההוכחות לכל הטענות שהוא מביא. נו באמת, אתם לא רציניים. רק בגלל שמשהו מוצג כנכון לא אומר שהוא נכון, תבדקו את הנתונים האמיתיים. מקסוול (או בשמו האמיתי, ראסל פיין) בונה על זה שאתם לא תעשו את זה.

 39. ניר 2010-02-05

  אה, ולויד, אם הילד שלי (שיש לציין, בינתיים אין לי) יעשה משהו מהדברים האלה, הייתי רוצה להאמין שאני ואמא שלו ניקח אחריות על החינוך שלו ונפסיק לחפש אשמים ואויבים בכל מקום. עובדה, לא מעט ילדים ראו את כל המסרים האילומיניסטיים, והכל בסדר איתם. יכול להיות שאנחנו לא יכולים פשוט לזרוק על האילומינטי את האחריות לכל הבעיות בחיים שלנו ונאלץ להתמודד עמן בעצמנו?!?!?! הו לא!!! רק לא זה!

 40. קרייזי 2010-02-05

  שוב פעם, אין מקום לוויכוחים…תחשוב מה שאתה רוצה ואני יחשוב מה שאני רוצה וכך גם לויד.
  תראה מה שאתה רוצה לראות ובדרך שלך, אתה גם מוזמן באם אין לך עם מי להתווכח..להרים לעצמך ולרוץ להנחית. פילוסופית השאלה היא מה תעשה עם המחשבות שאתה מעלה על דף אלקטרוני מאשר אמירה מסוג
  "הייתי רוצה לדעת על מקומות בהם המצב משפיע באופן ישיר על חייהם של בני אדם".
  צירוף מקרים יכול להתקיים לפעמים ולא באופן שוטף.

 41. נח מן 2010-02-07

  מסתבר (לתדהמתי ולצערי!!!) שגם אלכס גונס הוא נכס של הCIA סוכן ישועי פרובוקטור ומפחידן מקצועי
  והוא חלק מפרויקט mockingbird של ה- CIA/Jesuit
  כאן קופר מדבר על התכנית של אלכס בערב ראש השנה 2000 בשיא הפחד מהY2K ותוצאותיו. בה הוא מהפנט את הקהל שלו להאמין כי תקיפה גרעינית של רוסיה מתממשת ובאה
  William Cooper exposes SCAREMONGER Jesuit-CIA Alex Jones 1/6

  http://www.youtube.com/watch?v=NAgTFWglHrc

  וגם פסיכופט לא קטן:
  http://www.youtube.com/watch?v=BgmNe6AC0No&feature=channel

  וכאן יחד עם הפתעות מ- רון פול
  http://www.youtube.com/watch?v=K0ik1jmgqHg&feature=player_embedded
  ויש עוד
  ובנוסף הוא מיליטנט רציני שאני אישית שמעתי תכניות שהוא מתרברב שוב ושוב שהוא צלף מדהים וכו'
  וממליץ לכולם לרוץ ולקנות נשק ותחמושת.(החלום הרטוב של הNWO הוא מאבקים מזויינים)
  והפרסומות בתכניות שלו תמיד מדברות על התרחישים הכי גרועים כאילו הם המציאות כרגע ודוחפות לקנות אוכל זרעים גנרטורים מכשירי רדיו פנסים תחמושת וכו לשעת החרום הסופית והנוראה מכולם

  עלי הוא עבד שנים….
  מה לעשות הם מכירים ומבינים אותנו יותר מאשר אנחנו את עצמנו.. והם חכמים ומלומדים הרבה יותר
  אך בסוף האמת תנצח
  נ נח נחמ נחמן מאומן

 42. נח מן 2010-02-07

  אתר וויקיקומפני מקיף ביותר על הוותיקן והישועים
  http://wikicompany.org/wiki/911:Masonic_media_agents#Texe_Marrs

 43. lloyd 2010-02-07

  מכיר את אלה, מעניין מאוד
  רק מה שמעצבן אותי זה שבהמון מהסרטים האלה מנסים לרכב על הגל של וויליאם קופר כדי לקדם את רעיון האנטי ישועים. עכשיו ברור שהישועים הם אחווה סודית שעשתה דברים איומים, אבל התנועה הזאת של האנשים כמו CRAIG OXLEY הם גם מטעים מאוד, השתתפתי בפורומים שלהם וגם הם אוהבים לזווג כמות מטורפת של שמועות ומשום מה לקשר כל דבר ספציפית לישועים. קופר בקושי דיבר על הישועים, הוא כן הזכיר אותם כן הזהיר מפנייהם, אבל לא כמו שהם עושים מזה, הוא לא נרצח בידיי ישועים כמו שהם טוענים זה שקר. זה מגמה שמנסה להסיט את הדיון לכיוון של הישועים כדי שאנשים א) יפסיקו להתמקד הרבה בבונים החופשיים ב)יחשבו שהבונים החופשיים הם אחווה טובה שהושחתה בידי הישועים

  אם מורידים את המעטה האנטי ישועי הסרטים האלה באמת שווים צפייה, ושוב הישועים הם גם עוד אחווה סודית מסוכנת שעשתה המון דברים נוראים לאורך ההיסטוריה אבל הם לא!! התשובה לכל קונספירציה.
  ואלל תאמינו לי תבדקו את זה! 🙂

 44. קרייזי 2010-02-09

  נח מן, לינק מצויין ביותר.
  למשל הדף הזה שמצאתי הרבה יותר מעניין מרוב האתרים שמספקים מידע בנוגע לנושא.
  http://wikicompany.org/wiki/911:Occult_symbolism
  תודה רבה.

 45. קרייזי 2010-02-09

  have u ever wonder

  מסדר ציון- או מסדר השמש
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8c/Priory_of_Sion_Logo.png

  לא צריך להרבות במילים
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/dd/Ha%27man.jpg

 46. אידיוט שימושי 2010-02-09

  fleur-de-lis זה אחד הסמלים של בית המלוכה הבריטי.
  חיל המודיעין הישראלי הוקם על ידי הרצוג שהיה סוכן MI6 – עובדה שאפילו לא מסתירים ושצריכה להדליק נורה אדומה לכולם. הבן המפוקפק שלו הגיע משום מקום והפך לשר בממשלה תוך יממה.

 47. קרייזי 2010-02-09

  ולא צריך גם להרבות במילים על הסמלים של הMI5 MI6

  ארמון בקינגהאם מרושת בחבצלות

 48. lloyd 2010-02-10

  וואלק אנשים אני מת עלייכם, תגידו מה דעתכם שנפתח ויקי כזה של סמלים שלנו בעיברית אני מתערב שבשבוע אנחנו מפוצצים אותו, איך נשמע? 🙂

 49. אידיוט שימושי 2010-02-10

  אם אתה רוצה אפשר להתחיל עם המגן דוד והקונטוציות המאוד מאוד שליליות שמקושרים אליו –

  כמבון שהFLEUR-DE-LIS כמו המגן דוד היננו סמל יהודי – (אני סארקאסטי )

 50. נח מן 2010-02-10

  זו סדרה שמצאתי עכשיו
  אני רק בחלק 5 וכבר נראה מעניין מאוד
  http://www.youtube.com/watch?v=1Mkemhw1T04&feature=channel

 51. lloyd 2010-02-10

  כן כן אני גם מאוד ממליץ על הסידרה הזאת
  החלק על אמינם למשל מסמיר שערות

 52. קרייזי 2010-02-10

  לויד, אתה לא ציני…נכון?

  בכל מקרה..שמעו..הלינק שנתן נח מן…הוא החזק ביותר שראיתי…מהקישורים שיש בדף הוגלו לפני דברים שידעתי עליהם אבל לא בסדר גודל שכזה, ושלא יראה כאילו זה כבר נדוש בלינק יש חידוש לגבי שיתוף הפעולה של כל אותם חוקרי החברה הסודית שזאת הפתעה גמורה.

 53. lloyd 2010-02-10

  לא הייתי רציני
  הייתי ממליץ לך אם אתה רוצה להכיר את הסרט שלפי דעתי השפיע על הסדרה הזאת

  They sold their soul to rock'n'roll

  הם נראה לי בין הראשונים שחשפו את כל העניין הזה בתעשייה, זה נושא עצום ומעניין מאוד.

 54. קרייזי 2010-02-11

  אם כך, הרעיון מוצא חן בעיני….אתה לא תאמין אבל אספתי לינקים מוויקי לגבי מסדרים וזה כבר בגבול הצחוק…כ"כ הרבה מסדרים של אנשים שאמורים להיות רצינים ביותר מהרמה הגבוהה ונראים כאילו משחקים בדרקונים ומבוכים או משחקי ימי הביניים כאלה, עם כל אותם סמלים שמייצגים השד יודע את מה, אותם סמלים שחוזרים על עצמם שוב ושוב וקשורים אחד בשני, כנראה כל אותם מסדרים הם שלוחות של משהו כי אין שום סיבה למה יש כ"כ הרבה כאלה, נראה כאילו גוף אחד וניספחים.

  דרך אגב פעם נתקלתם בתמונה הזו
  http://i43.photobucket.com/albums/e372/tlthe5th/jones/alex_jones_horns-02.png

  או בזו

  http://i43.photobucket.com/albums/e372/tlthe5th/jones/r_paul2.jpg

 55. lloyd 2010-02-11

  כן מכיר, רון פול עשה את זה בצורה שלא משתמעת לשתי פנים כמה פעמים…

  בכל מקרה אני גם אספתי המון.
  ניסיתי לפתוח דף בויקי קומפאני לא הצלחתי להשטלת עליו, אבל כעקרון זה אמור להיות קל ברגע שייש דף נרשם ככה החזקים, בתוך שעה אפשר למלא מחסן די יפה של תמונות.

 56. נח מן 2010-02-11

  קישור לשירשור גם בנושא של אלכס ורון פול בפורום של פרש…
  שהנושא עורר שם תגובות מוזרות

 57. קרייזי 2010-02-11

  תודה נח מן, האמת לא מצאתי את התמונות שם…אלה בפורום חזק ביותר בחו"ל שהגעתי דרך הלינק שנתת בוויקיקומפני.
  הנה תבדוק, שווה ביותר.
  http://z10.invisionfree.com/The_Unhived_Mind_II/index.php?s=6e12f358ddde1d96d03bdd2c2075da92&

  לויד
  אני ינסה לפתוח דף ואני מקווה שיצליח לנו…אבל רק דברים חזקים ביותר ולא מכל שטות לעשות עניין כמו באתרים אחרים שמלאים שטויות שלא מועילים אלה מנסים ליצור קונפליקטים, ננסה ללכת על קו מסויים שחושף את האמת מאחורי הסמלים שלנו כאן, את הקשר של החברה הסודית שנטעה אצלנו סמליות עויינת מחופשת עם משמעות כלפי צד אחד.

 58. lloyd 2010-02-11

  מסכים איתך לגמרי קרייזי

  הפורום של UNHIVED MIND הוא מהחזקים אבל מעצבן לפעמים
  אני כותב בו מדי פעם, אפשר להוציא משם מידע זהב

 59. נח מן 2010-02-15

  האם שמתם לב שהרקע שמתחת למנורה במטבע של 10 אגורות נראה כמו "ארץ ישראל השלמה" ואולי קצת יותר.
  מה דעתכם?