האח הגדול כבר פה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

בצער רב אנחנו מודיעים שהחוק הביומטרי עבר בארץ ברוב של 40 בוגדים היושבים בכנסת ישראל.

מי שלא יהיה מוכן להצטרף למאגר לא יוכל לצאת מגבולות הארץ. פעם אחר פעם חברי הכנסת היושבים בבניין שנבנה תודות לתרומתו הנדיבה של רוטשילד (בונה חופשי) מוכיחים לנו שלא איכפת להם בגרוש מאיתנו, לא אכפת להם מחופש וזכויות שלנו, לא אכפת להם מהביטחון שלנו, אכפת להם רק מעצמם ומהשבועות שהם נותנים לאחווה האינפנטילית שלהם.

החוק הביומטרי עבר בכנסת

הצעת החוק “אמצעי זיהוי ביומטריים” עברה הערב ברוב של 40 חברי כנסת, עם 11 מתנגדים ושלושה נמנעים.

[…] ח”כ ניצן הורוביץ (מרצ החדשה), שהוביל את ההתנגדות לחוק הביומטרי אמר לאחר אישורו בכנסת, “אישור חוק המאגר הביומטרי היא טעות קשה הפוגעת באופן חמור בחופש הפרט בישראל. אני מקווה שלא נשלם עליה מחיר כבר מדי. עם זאת, הוכח כי מאבק ציבורי עיקש של אידיאליסטים יכול להשפיע ולשנות. ההוכחה היא שהחוק בנוסחו הסופי שונה לחלוטין מהנוסח המקורי”.
[…]

ח”כ ד”ר דב חנין (חד”ש) התייחס אף הוא לאישור החוק המאפשר הקמתו של המאגר הביומטרי. “הצעת החוק כפי שהתקבלה אינה מהווה הבשורה לה ייחלנו”, אמר.

“למרות הצהרותיה של הממשלה כי לא תכפה על אזרחי ישראל להצטרף למאגר, למעשה מי שלא יעשה כן עלול להיענש – הוא לא יוכל לצאת את גבולות המדינה, שכן לא יונפק לו דרכון ברמה הנדרשת במדינות המפותחות, הוא לא יוכל להשתמש בשירותי ממשל זמין ככל אזרח, ולמעשה יאבד זכויות רבות שיישמרו אך ורק למי שיסכים לוותר על פרטיותו ולהצטרף למאגר. לכן, אל לנו, חברי הכנסת והציבור, להתבלבל – המאגר ה”וולונטרי” אינו “וולונטרי” עבור אזרחי מדינת ישראל”.

הנה סרטון כתבה על סכנות המאגר הביומטרי (וזה ממש קצה הקרחון):


החוק הזה הוא לא הכל שימו לב מה קורה פה במדינה לאט לאט:

עשרות מצלמות אבטחה ירשתו את לוד

ברחבי רמלה פזורות כיום כמעט 70 מצלמות, שמתעדות בכל רגע נתון את המתרחש. בלוד מתכוונים להתקין 60 מצלמות עד שנת 2009…

האח הגדול מגיע ללוד: ביום שלישי השבוע הצטרפה לוד באופן רשמי לפרויקט “האח הגדול” של המשטרה. בכניסות לעיר הותקנו שתי מצלמות אבטחה, שאמורות לתעד את היוצאים מהעיר והבאים אליה במשך 24 שעות ביממה. מצלמות אלה מצטרפות לשלוש שכבר הוצבו כפיילוט במרכז העיר.

הצבת המצלמות היא חלק מפרויקט “עיר ללא אלימות” שהגה המשרד לביטחון פנים, והוא כולל 12 ערים ברחבי הארץ, שאילת הייתה הראשונה בהן. גם רמלה, כמו לוד, נכללת בפרויקט, כשכל אחת מהן קיבלה תקציב של 1.6 מיליון שקל לצורך כך. […]

עישנת חשיש? האח הגדול תפס אותך על חם

ישב לו תושב גבעתיים על ספסל בגן ציבורי וגילגל לעצמו סיגריית חשיש. הוא לא ידע שמצלמות “האח הגדול” של העירייה התמקדו בו ובטבעות העשן הלא-חוקיות הצפות להן מפיו. אחרי צפייה בתיעוד הוידאו, אפשר רק לתהות: האם גם בעיר שלכם – מישהו רואה הכל?

מאת: ניר ארנון


חושבים שאתם בטוחים בגנים הציבוריים? בפינה שקטה ונסתרת? שאף אחד לא רואה אתכם? תחשבו שוב, בייחוד אחרי תיעוד הווידאו הזה, שהגיע לידי mynet ומתפרסם לראשונה.

יותר ויותר עיריות הקימו בשנה האחרונה רשתות של מצלמות אבטחה ברחבי העיר, במהלך שזכה לכינוי “האח הגדול” (על אמת, לא עם שימי תבורי). לא מעט תושבים סבורים שהדבר חודר לפרטיותם, ואחרים כלל לא מודעים שאי שם במוקד העירוני, יושבים להם אנשים שיכולים לצפות – באיכות סבירה – בכל מה שהם עושים בנקודות שונות ברחבי העיר. […]

 והנה לכם שנת 2009 מסתיימת לאחר שהכנסת דאגה להכניס את המדינה הזאת תחת פיקוחו של האח הגדול:

מתוך האתר של העו”ד יהונתן קלינגר

השנה היתה 2009 והרפובליקה הציונית עמדה בפני סכנות: הפגנות ופרעות ברחוב פגעו ביציבות השלטוניתביקורת קשה על התנהלות אלימה של משטרהשחיתותעוני והעדפת ההון גרמו לכך שהמחאה הציבורית הפריעה לשלטון לנהל את המדינה: האינטרנט ואמצעים אחרים גרמו לכך שהציבור יוכל לגשת למידע, לדוחות ולפרסומים רשמיים וכל אלה הציפו שחיתויות והתנהלויות לקויות. הרפובליקה לא יכלה יותר.

הרפובליקה החליטה לקדם חקיקה: ראשית, יהיה אסור להפגין מול ביתם של אישי ציבור, לאחר מכן יאסר על מיעוט להפגין ולהציג את מחאתם, יהיה אסור לחתור לשנות את אופיה של המדינה או לפרסם פרסומים שיש בהם כדי לגרום לבוז לשלטון. בהמשך, יערך מרשם של טביעות האצבע של אזרחי המדינה ומיקומם של כל האזרחים בכל רגע נתוןתאסר כניסה של עיתונאים לאיזורי סיקור ויוצאו צווי איסור פרסום באופן כמעט גורף על אירועים משמעותיים.

הרפובליקה המשיכה, כדי לשמור על שלמותה היא חייבת להאבק באיום. צנזורה של האינטרנט והגבלות על כלי תקשורת לפרסום של דעותהגבלות על שידורי וידאו ברשת והגבלות על הוצאה של עיתונים לאור. כל ההגבלות האלו עדיין לא מנעו מהציבור להתעניין ולדווח. ולכן, החליטה המדינה על מערכת מושלמת:

אזרחי הרפובליקה יאלצו להכריז  על נאמנותם למדינה ולרשויותיה בכדי לקבל את זכויות האזרח שמגיעות להם. רק אזרחים שיצהירו כי לא יחתרו תחת אופיה הדמוקרטי והיהודי של הרפובליקה הציונית יוכלו להצביע ולקבוע מהם החוקים לפיה מתנהלת הרפובליקה הציונית, רק הם יוכלו לזכות בחינוך, בריאות ושאר זכויות. כך, בעצם, נחנך את הציבור לאזרחות טובה.

כולם מדברים על מדרון חלקלק, על הסכנה באבדן הזכויות מבלי משים לב, אבל לא צריך להיות גאון כדי לראות שהתמונה הגדולה היא של חורבן, נתיב ידוע מראש אותו צריך להחריב. אף אחד לא מדבר על מה שצריך לעשות.

הערה מנהלית: מטרת פוסט זה הינה להביא לבוז לרשויות השלטון של מדינת  ישראל שהוקמו כדין (אך פועלים כנגד הציבור). וביום בו תתקבל הצעת חוק העונשין (תיקון – איסור פרסום הסתה לשלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית), התשס”ט–2009 אני אשמח להגיע לחקירה בסניף המשטרה החשאית הקרוב לביתי.

[תרגישו חופשי לקפסט את הפוסט ולשלוח לחברים, אם הם לא מאמינים שזה מה שקורה כאן, שילחצו על הלינקים]

הנה עוד מידע על חוקים משנים קודמות, תוכלו לראות באותה כתבה שישראל בסך הכל מחקה אחר מדינות אחרות שכבר רישתו את עצמן במצלמות מעקב אחר האזרחים.

ומי שיעיז להעלות השערות בפומבי על “תאוריות” קונספירציה עלול להתקל בכוחות יס”מ, אפילו כשלא מדובר בהפגנה כלל וכלל, אנחנו ממש הולכים בעקבות ארה”ב:

ההארה של ספי סגל בעקבות ההתקפה על מתכנסי כנס ועדת חקר רצח רבין ב-02.11.2008

ספי סגל מספר על התקפה הזויה של היס”מ נגד חופש הדיבור וההתכנסות, שהתרחשה ב-02.11.2008, ובה גם הוחרם – שלא כדין, ציוד הקרנה. ההתקפה הפרועה נועדה למנוע קיומו של אירוע חוקי למהדרין שנועד – בין השאר, להציג ממצאים חדשים בעניין רצח רבין. עצם ההתקפה, ובמיוחד הברוטאליות הלא-מידתית שלה, שיכנעו אותו – לראשונה – לבדוק לעומק: שמא טענות הוועדה לחקר רצח רבין יכולות לדור בכפיפה אחת עם ההודאה של עמיר?

והנה סרטון קצרצר שהכנו עבורכם על האלימות המשטרתית הגוברת בארץ בזמן האחרון, עד לרמה של שוטר הלא מוכן להזדהות על פי חוק:


וכמובן שהלוחמה הפסיכולוגית בטלויזיה נמשכת, הצי-בור כרגיל חושב שהאח הגדול זה בסה”כ תוכנית טלויזיה ושזה רעיון נהדר לצלם אנשים ולעקוב אחריהם 24 שעות…

 רק נזכיר לכם שוב מי פה באמת קובע את סדר היום:

israel-jerusalem-21.jpg


Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

10 תגובות

 1. יונתן 2009-12-09

  עכשיו נזכרתם לדבר על זה?

  עדיין לא מאוחר. אם אנשים ידעו עוד אפשר לעצור את זה. אבל אם לא יהיה להם מושג אז בעוד שנה וחצי כבר יהיה להם 90 אחוז מהמאגר……

  הכל תלוי באינפורמציה! אנשים לא טמבלים הם פשוט לא יודעים, הם לא חושבים על זה והם יתנו את המידע הביומטרי בלי להניד עפעף. ממה שהבנתי 3 חודשים לפני תום השנתיים חברי הכנסת יוכלו עדיין לבטל את זה, אבל זה תלוי אם הציבור ידע או לא ידע.

 2. יוסי 2009-12-09

  שאלה לכותב הפוסט
  למה לא ציינת שבשלב זה,
  זה רק למי שיחפוץ בכך ????
  ודבר שני לגבי האיסור יציאה מהארץ ומניעת שירותי אזרח ןכו' איפה זה כתוב ???

 3. בוזגלו 2009-12-10

  מאסוני משהו …
  לא חושבים ?
  http://www.nrg.co.il/images//archive/300×225/1/123/984.jpg

 4. lloyd 2009-12-10

  לא… סתם נראה CREEPY

 5. פרומיתאוס 2009-12-11

  הוא לפי דעתי מלך כלשה אך הלחיצה רגילה תסתכל על האולםתראה יותר דברים אני וחשב שזה היתקיים באיזה ארמון

  הסרט קרע לי את הלב מאיפה מביאים את השוטרים והפקודות האלה
  איך זה שיש משטרה אזרחית כבר חודשים בכל פינה
  מתי הם ירביצו לאזרחים ברחוב

  לגבי מאגר ביומטרי כלל עולמי זה רעיון מצויין אך בחברה אחרת בה השוויון המוסר הצדק הענווה האמת האחווה האומץ החוכמה והצדק ישקנו

  יכום אזרחי העולם עבדים

  לא ניתנה לנו בחירה

  שתוזעת עמלינו אותנו ץץץץץץץץהירעילינו במים במזון בתרופותינו קשרו קשרים

  רימו את הטיפשים
  ולא שבעו הכרישים
  כי אין חיה צמעהלדם כמוהתם במגדלם מרוב פחד במקומם מסתירים פשעם בושתם מקור פרנסתם
  להלך מהודרים הולכים על שטיחים עשויים דםם אדם מתהדרים בירמיסםת
  כאבו של העולם על אותם קושרי הדם שמיליוני צרחות הסבל שניגרם מכול צאצאי דמם
  ולא ניתן חינון ולא ניתן מוצא ואין
  העדר כלל שומע אתי…………………………..המיקצצה ץץץץץץץץץץץץ
  אני אוהב את המדינה שלי אבל
  "זוהי סדום ילדה בואי נברח ניברח לפני שיהיה

 6. המואר 2009-12-12

  הפוסט מאוד מעניין ויש לבדוק את הדברים יותר לעומק…אני ישמח אם מישהו באמת ישים יד על הסעיפים והתקנות של חוק המאגר הביומטרי..
  בנוסף לכך בתגובה לקטע הווידאו של אלימות המשטרה אני מגבה את המשטרה ב 100% לאנשים במדינה הזאת אין כבוד לכלום לצבא,למדינה,לאדמה.
  אני לא יכול לסבול את השמאלנים הקומוניסטים שמפגינים בכל פינה נגד הכיבוש…לכו תעשו צבא תראו בעניים שלכם מי עומד נגדיינו ומה הכוונות שלו ואם אתה לא מוכן להגן על הבית שלך איך אתה מצפה שהשכן שלך יגן עליך אז תעשו לי טובה שמאלינים מתייפיפים סעו לאמסטרדם או לכל מקום אחר בעולם ותעשנו שם כמה חשיש בפארקים שאתם רוצים (רק נקודה למחשבה לאילו הצעירים שבינכם…מישהו מכם היה רוצה שהבן שלו יראה מישהו מעשן חשיש וזונות ושיכורים כבר מגיל קטן? אני חושב שאין אבא בעולם שירצה בכך אז בבקשה…ועוד נקודה חשובה מאוד להזכיר אם יש משהו אחד טוב במדינה שלנו זה הצבא…כן כן הצבא,אנחנו הצבא היחידי ב-ע-ו-ל-ם שנלחם על קיום ולא בשביל נפט,זהב,יהלומים,או שטח..אנחנו נלחמים למען זכות הקיום שלנו כי אם לא יהיה לנו צבא הפלסטינאים הסורים והאיראנים יאכלו אותנו חיים.
  כמו כן אני גם לא יכול לסבול את החרדים שהם כמו טפילים במדינה שלנו,לא עובדים,לא עושים צבא,לא משלמים מיסים…רק מקבלים מקבלים ומקבלים מישהו צריך לשים לזה סוף.!!!
  כן אני בעד חופש ביטוי אבל גם זה עד גבול מסויים,אני לא יתן למפגין בשם זכות הדיבור להפריע לי להגיע למקום העבודה שלי או לבילויים שלי.

  וכקורא ותיק ומתמיד של אתר זה אני חייב לציין שהפעם התאכזבתי ממכם,בכל הפוסטים שלכם עד עכשיו נשארתם ניטראלים ולא עירבתם פוליטיקה ימין ושמאל.

  אל תגידו יום יבוא הביאו את היום,אמר את זה פעם מישהו שאם הוא היה רואה מה הולך עם השמאל במדינה הזאת הוא גם היה עובר לימין…
  ולימין אתם חסרי אופי ובורים.

  תודה רבה שקראתם את התגובה ומצטער אם פגעתי ברשותיו של מישהו פשוט אני מתעצבן רק מלדבר על הנושא הזה ועצוב לי על המדינה הכל כך יפה שלנו כי באמת אנחנו עם סגולה שמקיים את המשפט ואהבת לרעך כמוך.

  תודה וחג שמח
  יונתן

 7. lloyd 2009-12-12

  כן… האנשים בעמונה שהמשטרה הרביצה להם הם שמאלנים קומוניסטים שלא שרתו בצבא, קלעת בול…
  אתה כנראה לא יודע אבל הקוראים באתר הזה קולטים אנשים כמוך מקילומטירם, אתה עובד רק על עצמך.

 8. פרומיתאוס 2009-12-14

  הכיבוש באמת משחית אולי בלב המפגינים הם במאת יודעים שמלחות
  זה לא מאבק אמיתי בין עמים כיו ם

  אולי הם לא מסוגלים לעבור את השטיפת מוח המחייבת לייצר חיילים למלחמות
  מזרח תיכון חדש

  זכותם להפגין וזו הייתה אלימות משטרה מהונדסת

  כנראה שזה היה קורה גם על מגדלי מלפפונים אורגנים בזמן הנכון לאימון

  המשטרה נהגה לא חוקית וצריך להרים יום זכרון לאומי אפילו על האלימות אך אל אך זו [בהגזמה כמובן ]

  אין שמאל וימין יש אנחנו הממוספרים והם
  מה התעודת זהות של הכתר
  הסוף לעבדות או מה מווות או ציות שקט
  השמאל או הימין שלך מורעבים יום יום נגזלים
  משקים אותנו רעל במים בתרבות בשמים דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
  מה יאחד אותנו מי שיכול לאחד עם ולשחררו לחופשי שיבוא

 9. inonf8 2009-12-16

  סתם סיפור שבמקרה הגעתי אליו

  http://www.notes.co.il/mati/63440.asp

 10. פרומיתאוס 2010-01-03

  קראתי את הסיפור הסרט מקומם יש אלימות עולה בפיזור הפגנות על יד שוטרים לא מודעים לזכותינו המולדות כבני אדם אך גם עבדותינו היא ובכח נולדנו לזה

  אך זהו חוק ומדינת חוק והחוק נכתב מרגע לרגע