אאוגניקה ציונית חלק א'

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

לצפייה במאמר ליחצו כאן

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

8 תגובות

 1. מסדרי המזרח התיכון – קונספיל 2009-11-09

  […] אאוגניקה ציונית חלק א' […]

 2. sasha 2009-12-24

  בדרך שהשבחת הגזע ניעשת זה ניראה ממש מזעזע..
  אבל.. אותם אנשים שהם מנסים להעלים מהעולם מתרבים בקצב אדיר .לא ניתן לשליטה.
  טוב כמה דורות ה"לבנים" יהיו מיעוט קטן בעולם..כבר עכשיו אנחנו מיעוט!!
  אותם קבוצות מהעולם השלישי שמתרבות בצורה אקטיבית כול כך באמת יביאו נתל (ומביאים) נטל על העולם… אולי אם הם היו מפסיקים להוליד כול כך הרבה ילדים אז היה להם איך להאכיל אותם.
  כדי להציל את העולם מזה שקבוצת הנטל תעלה על הקבוצה הפרודוקטיבית והמשכילה חייבים לעצור את הילודה לגמרי! בכול המעמדות! עד שאכלוסיית העולם תקטן ביותר מ50%..
  ולאחר מיכן לפקח על הילודה בצורה כזאת שרק אנשים מספיק מבוססים ובלעיי אימצעים לגדל ילד איכותי יוכלו לעשות אחד וגם זה בתנאי שמישהו אחר ימות. חייבים לישמור על היזון.
  אכלוסיות קטנות יותר ומאוחדות יותר יפתחו אצל בניהאדם ריגשות אחריות כלפי הקהילה והסביבה בהם הם חיים. כך באמת אפשר ליצור עולם ראוי למחייה.

 3. placibo 2009-12-24

  sasha, אני מבין שחשבת על זה לעומק הא?
  אני גם מניח שאתה מודע לעובדה שהמצב הסוציו-אקונומי של האוכלוסיה הוא זה שקובע את קצב ההתרבות שלה. הרי חשבת על הכל.
  בטח שחשבת, הרי זה ברור שזה לא אשמתנו כלל וכלל ש-90 אחוז מאוכלוסיית העולם חיה בעוני קשה – זה פשוט בגנים שלהם.
  אכן כן – הפיתרון היחידי הוא צמצום ילודה בכפיה בעולם השלישי – ככה הם יוכלו להמשיך ולחיות בעוני קשה כמו שהם רגילים, ואנחנו נוכל להמשיך בחיינו בלי איום דמוגרפי מכל השחורים והתתי-אדם האלו. שחס וחלילה לא יפיצו את הגנים שלהם!
  תודה שפתחת את עיניי.

 4. lloyd 2009-12-24

  SASHA אתה מחליא אותי
  לך תהיה פודל של רוקפלר מתאים לך…

 5. sasha 2009-12-24

  לא אמרתי שהם לא רעבים בגללינו אבל כדי להציל את הציויליזציה מהשמדה עצמית חייבים לכפות צמצום ילודה לא רק על העום השלישי אלה עם כולו. ורק לאחר שנגיע למצב מאוזן נוכל להמשיך להתרבות בפיקוח. וכול זה תחת פרויקט אוטופי נוסח ונוס.
  למה אתם חושבים שילודה לא אחראית זה דבר חיובי? כול דור המצב הופך ליותר גרוע.
  לעשות ילדים כשאין לך אמצעים יוצרים ילדים לא משכילים וחולים. זה הדבר הכי הומני שניתן לעשות. להביא לכול הדור הרקוב הזה להיכחד. אני אישית לא רואה היום כמעט אף משפחה שרואיה לעשות ילדים..גם אם הם בעליי אמצעים הם יותר מידי עסוקים בעבודה שלא נשאר להם זמן לחינוך ואותם מחליף הרחוב,הטלויזיה ומערכת החינוך שרק ממטמת אותם עוד יותר.
  ככה נוצרים דורות אל גבי דורות של רובוטים ועבדים!
  אם נקטין את אכלוסיית העולם ל300 מיליוון ונחייה בקיהולות קטנות, הקהילות עצמן יוכלו לפקח בקלות אל השמתרחש בתוכם. כול קהילה תהיה שריד של עם או מדינה שהיו קיימים לפני זה.
  התוכנית שלי לא באה להעלים שום גזע וכמובן לדאוג שהלבנים לא יכחדו בעצמם כמו שזה קורה עכשיו. בכול קהילה כזו של כמה כמאה אלף אנשים יהיו מיעוטים אתניים שיחיו תחת פיקוח ילודה כמובן ויחיו שם כדי לשמר את הקשר בין הקהילות ..סוג של שגרירים.
  בעולם כזה שכולם משתתפים בטכנולוגיות ובמשאבים אך חיים תחת ארכים תרבותיים שונים יהיה הכי איכותי שיכול להיות.
  כול האנשים שלא מעונינים בחיי קהילה יוכלו להתבודד להם במרחבים האינסופיים שיבצרו בעולם….

 6. placibo 2009-12-25

  קהילות קטנות זה אחלה – איך זה קשור אבל לכמות האוכלוסיה בעולם? בעיקר אם אתה מזכיר את פרויקט ונוס – הרי הם אומרים שם זה שיש שפע של מקום ושאפשר לבנות ערים צפות, תת-קרקעיות ותת-ימיות ולפתור את בעיית הצפיפות. וכמובן שחלוקה לאיזורי שליטה קטנים ככל שניתן תעשה רק טוב. ובהנחה שהשלב הזה יתקיים – צמצום הילודה יתרחש מעצמו כי האנשים יהיו במצב טוב יותר ומשכילים יותר…
  "אני אישית לא רואה היום כמעט אף משפחה שרואיה לעשות ילדים" – איזה מזל שאף אחד לא שם אותך בתפקיד של להחליט מי ראוי ומי לא. נקווה גם שלא ישימו אף אחד אחר בתפקיד כזה.

 7. sasha 2009-12-26

  אני לא רוצה חס וחלילה להיות בתפקיד כזה.. אבל כן היית רוצה להנחיל את הארך הזה כארך עליון אצל האנושות.. שכדי שרובה לתסבול ממחסור תמידי יש צורך הקטנה משמעותית של האכלוסיה. כמבון שיהיה גם הרבה יותר קל לאנושות לפקח על עצמה שיראה כאילו "כולם מכירים אות כולם"…
  בתיאוריה זה נראה קל מאוד למצוא מקורות אנרגיה בלתי מתכלאים ולהביא לשפע אין סופי על העולם אבל במציאות לי זה נראה מאוד בעייתי כשאחנו תכפיל את האכולייסה כול פעם.
  אני גם לא בטוח שמפתחי פרויקט ונוס לקחו בחשבון את כול ההשלכות של ערים תת קרקעיות, צפות ומעופפות האילו…
  ובכול מקרא המצב הזה שאכלוסיתינו הגיע למיליארדים היא רק בגלל הריוחיות של העיניין.
  היה צרוך מהספקה אין סופית של עבדים אז דאגו לחנך אותנו ל"פרו ורבו…"
  אין צרוך בכול הפיות האוכלים והריאות הנושמים האלה כדי להמשיך להתפתח.

  בדרך כזאת אולי באמת נכול להינות מתישהו מטבע ומאפשרות להתבודד בא כשרוצים..
  תאר לעצמך שלכול תושב בעולם יש איזה ראש הר שהוא יכול לשבת עליו לעשות מדיטציות או משזה לא יהיה ולהיות לבד אבל באמת לבד..

  לא נראה לי היום שאפשר "לכפות השכלה" על העולם השלישי ולהביא אותו לצמצום הילודה..
  כשהם יראו עולם מערבי או אפילו מדינה אחד שתתמלא בשפע "אין סופי" הזה הם יפלשו לשם בהמוניהם ויחריבו את החברה האוטופית הזאת… בדיוק כמו שהמהגרים עושים היום באירופה.

  במקום לעודד הגירה או נדידת עמים גלובלית אנחנו חייבים לעזור להם לפתח את עצמם על אדמתם. רק ככה אפשר יהיה לצפות שבאמת שיאריכו את מה שקיבלו ויהיו אחראים לעתיד של עצמם. שיפסקו להאשים את כול העולם במצב העגום שהם נמצאים בו… כי תכלס כשמר צ'ה גווארה ניסה לחולל שם מהפכות הואלא הצליח אך ורק כי האנשים היו כול כך פרימיטיבים.
  ולא נראה לי שאמריקה הלטינית נאנסה פחות מאפריקה ע" העולם המערבי.

  אז לדעתי עמים ואכלוסיות שיסרבו להתקדם ולשפר את מצבם יעלצו להעלם מהעולם..
  וכמה שזה נשמע נאצי כן הייתי מתנדב להעלים אותם לטובת הכלל וטובת שנחייה בעולם ראוי.
  ואם נכפה עליהם איסור ילודה שיגידו תודה שנותנים להם לסיים את חייהם בכבוד יחסי.

 8. צריך גם להבין שאותה תקופה הדמוקרטיה וזכויות פרט לא היתה מובנת מאליו כמו היום.הרופאים של אז ראו הרבה אנשים עניים שכביכול עושים את העולם רע. ובהקשר הזה צריך לבחון את מה שהיה ונכתב.
  אני לא מצדיק את זה מבחינה ערכית, אבל צריך לבחון אותם כאנשים שהם פרי התקופה ההיא, וגם היום הדעה הרווחת היא שאם אין לך יכולת לממן אל תייצר עוד בעיות קטנות..
  אני מודה לכם על פיסת ההיסטוריה החשובה הזאת