ארכיטקטים של הג’יהאד

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

כדי באמת להבין כיצד נקלענו למצב בו אנחנו נמצאים היום עם הטרור, צריך לחזור אחורה לפחות עד למצריים של שנות ה-50

באותו עשור הייתה מהפכה במצרים שהוציאה את השליטה הבריטית מהאזור, ולשלטון עלה אחד המנהיגים האהובים ביותר בעולם הערבי, ג’אמל עבד אל נאצר. עלייתו לשלטון של נאצר היא אירוע חשוב מאוד בכל הנוגע לתחילת דרכם של ארגוני הטרור בשטחים כפי שאנחנו מכירים אותם כיום. המהפכה שהייתה במצרים לא הייתה שונה כל כך מהמהפכה שהייתה באיראן של שנות החמישים, גם כאן הייתה התערבות של הסי.איי.איי, אשר משנות החמישים (ואפילו מלפני) ועד היום הפילה עשרות משטרים ברחבי העולם והעלתה לשלטון דיקטטורים אשר היו כפופים למרותם של התאגידים ואנשי הארגונים הגלובלים כגון המועצה ליחסי חוץ. הדבר המעניין במהפכה שהייתה במצרים היא שהסי.איי.איי נעזר (שוב) בעזרתם של נאצים כדי להביא למהפכה, לתמוך בנאצר, לעזור לו לבנות את תשתיות המודיעין והצבא, ובסופו של דבר להתחיל לאמן אימוני גרילה את הקבוצות שהיוו את כור ההיתוך לאירגונים כמו הפתח והחמאס.

נפתח בשתי כתבות משנות ה-40 המדווחות על פליטים נאצים שהגיעו לשטחים בישראל בשביל לאמן שם חיילים בלוחמת גרילה:

ועכשיו נראה איך כל זה התחיל.

מתוך כתבה מעולה של “אסיה טיימס”:

“ב-1951, קרמיט רוזוולט (נכדו של הנשיא תאודור רוזוולט, אשר עזר לארגן את ההפיכה באיראן בה הודח הנשיא הנבחר מוחמד מוסאדק והוצב השאה רזה פהלווי ב-1953) פתח במשא ומתן חשאי עם נאצר. ההסכם היה שלאחר ההפיכה, ארה”ב תעזור לבנות את ארגוני המודיעין והביטחון המצריים – וזאת בעזרת תיגבורו של נאצר עם עוד גרמנים ‘כשירים יותר’ לתפקיד, בנוסף לגרמנים שעזרו לנאצר עד כה.

בשביל זה פנה אלן דאלאס [לותיקים באתר השם כבר מצלצל היטב], ראש ה-CIA, לריינהארד גלהן [האיש שהביא לארה"ב מאות נאצים בשביל להקים את הסי.איי.איי ונאס"א]… בשביל לבנות את כוחות הביון והביטחון של מצרים,  גלהן העסיק  את האיש הטוב ביותר שהכיר לביצוע המשימה – קולונל האס.אס. לשעבר אוטו סקורזני. “

כפי שזה נראה, הקמת תשתיות המודיעין והביטחון במצריים התבצעו כשלוחה נוספת של שיתוף הפעולה ההדוק של הנאצים עם ה-CIA וארגוני הקומפלקס-הצבאי-תעשייתי של ארה”ב. בספרו של כריסטופר סימפסון “Blowback”, אשר חושף את הקשר הקטלני הנ”ל נכתב בהתייחס להתערבות במצרים:

“לאורך תקופה של 18 חודשים סקורזני השתמש בכסף של ה-CIA בשביל לגייס כ-100 יועצים גרמנים לשירותי הביטחון של מצרים, לרבים מהם הגיע דרך ארגונים נאו-נאצים ונתיבי מילוט של האס.אס… בין היתר גייס את… פרנז בונסך, איש פרופגנדה תחת גבלס” (עמוד 251)

שתי נקודות שחשוב לציין בהקשר לאותה פסקה. נתיב המילוט של הנאצים לאחר מלחמת העולם השנייה אשר נקרא “נתיב העכברושים” קיבל תמיכה וסיוע ישירות מהוותיקן ומהאיש שעמד בראשו באותה תקופה, האפיפיור פיוס ה-12:

מתוך אתר החדשות הישראלי “מחלקה ראשונה”:

“ב-1933 נערך הסכם בין הוותיקן לבין הרייך השלישי (“קונקורדט”) – הסכם עם סגנו של היטלר פון-פאפן, שבעקבותיו הרחיבה הכנסייה הקתולית את השפעתה בגרמניה. וכך נכללו עוד 23 מיליון איש תחת כנפיה של הכנסייה, וכל זאת בתמורה שלא לעסוק בענייני הפוליטיקה של הגרמנים. כך הסיר הוותיקן את תמיכתו במפלגת הקתולים בגרמניה, והפך בכך את גרמניה למדינה של מפלגה אחת – מפלגתו של היטלר.

באופן זה סלל הקארדינל פאצ’לי (הוא פיוס ה-12) את דרכו של היטלר להפוך לכוח ההרסני של הנאציזם. זו היתה התמיכה המוסרית הראשונה שקיבל היטלר מהעולם, ועוד מעולם הנצרות ומהמוסד החשוב ביותר שלה – הוותיקן. בעקבות הסכם זה נדרש הוותיקן לשלול את תמיכתו ממפלגת המרכז הגרמנית וכך נסללה הדרך וקודשה “המדינה הטוטאליטרית” שבה נותרה רק מפלגה אחת – מפלגתו של היטלר. מי שהעז להרים את קולו כנגד, מקרב הכמרים והנזירות, נרדף ע”י הכנסייה…”

“…דוחות מודיעינים אמריקנים שהתפרסמו וכן ספרים בנושא (נתיב העכברושים – באנגלית) עוסקים במפגש בין אויטה פרון מארגנטינה לבין האפיפיור פיוס ה-12 ביוני 1947. המפגש תואר כמפגש ארוך יותר מעבר לזמן שלוקח לקתולי לנשוק לחותם טבעת האפיפיור – ושם ברומא נרקדמה העיסקה שלפיה יועברו מנהיגים נאציים (האפיפיור ראה בהם אלמנט אנטי-קומוניסטי) לדרום אמריקה על גבי האנייה שהביאה את אויטה לאירופה. בתמורה היא קיבלה סכומי עתק של כסף שהיו מונחים ושמורים בשווייץ ‘הנייטראלית’.”

תמונות של היטלר יחד עם כמרים נוצרים. היטלר בעצמו גדל במשפחה נוצרית קתולית ולאורח חייו הביע תמיכה בכנסייה, גם על ידי כך שארגוניו שאבו מהאדיאולוגיות ומהמבנים של המסדרים השייכים לוותיקן, וגם כי הוא עצמו התעסק בפגאניזם שעליו מתבססת הנצרות של ימינו:

היטלר נוצרים

היטלר נוצרים

לקשר הזה בין הוותיקן לנאצים תהיה חשיבות רבה בהמשך הכתבה, והוא מהווה נושא משמעותי בפני עצמו שעוד נכתוב עליו בעתיד. נקודה שנייה העולה מתוך הספר “Blowback” היא העסקתו של מומחה בפרופגנדה (אומנות שטיפת המוח), וזאת מכיוון שהדבר יכול להתחיל להסביר כיצד גורמים לילד לשים על עצמו מטען חבלה ולהתפוצץ בתוך מקום מלא אזרחים, וזה כמובן כשלוקחים בחשבון שטכניקות שטיפות המוח של הנאצים עברו שידרוג אדיר בתוך סוכנות הביון האמריקאית, ושהוראות הפעולה של סקורזני וחייליו הגרמנים הגיעו ישירות משיתוף הפעולה של הנאצים עם הסי.איי.איי.

ועכשיו כדי להסביר איך כל זה קשור לארגוני הטרור צריך לבחון מה בעצם עשה אוטו סקורזני במצרים עם כל הסיוע שקיבל מחבריו ב-CIA:

מתוך וויקיפדיה:

“אחר המלחמה הואשם סקורצני במשפטי נירנברג בפשעי מלחמה בשל מבצע שבו התחזו אנשיו לחיילים אמריקנים, אולם זוכה מכל אשמה לאחר שקצין מקביל לו בכוחות המיוחדים הבריטיים העיד לטובתו שבעלות הברית השתמשו בשיטות דומות. בעודו נתון במעצר הצליח להימלט, כנראה בסיועם של אנשי אס אס לשעבר שהיו מחופשים במדי המשטרה הצבאית האמריקאית. מאוחר יותר טען שהדבר נעשה בשיתוף פעולה עם שירותי המודיעין האמריקאים…

… בתקופה אחרת נקשר שמו כיועץ צבאי למשטרו של מוחמד נגיב והקולונל נאצר במצרים. שם עסק, יחד עם קצינים נאצים בכירים, באימון צבא מתנדבים ערבי בלוחמת גרילה כאשר היעד המתוכנן היה כוחות בריטיים באזור תעלת סואץ. כמו כן, אימנו והכשירו פליטים פלסטינים כמחבלים (פדאיון), לצורך הסתננות לישראל דרך רצועת עזה בשנים 1953-1954. אחד מאותם פלסטינים עמם קשר יחסי ידידות ממושכים וטובים במיוחד היה יאסר ערפאת הצעיר.

גם הפאדיון אומץ לצבא המצרי באותה תקופה, והופעל תחת חסותו. ורק נזכיר שהמודיעין המצרי וה-CIA (האחד הוא הזרוע של השני) בנו את סאדם חוסיין באותה תקופה כאשר עוד היה פעיל עבור הסי.איי.איי בזמן שאת התמיכה הכלכלית והאופרטיבית קיבל מהמודיעין המצרי.

smom-cross.gif

ברמה אחת נראה שמאחורי הקלעים פועלים ארגוני הביון ליצירת האויבים בכלל וארגונו הרצחני של ערפאת בפרט, אבל אין זה מספיק כדי להבין את המניעים. ישנה רמה אחת מעל, שכן הותיקים באתר בטח כבר שמו לב שה-CIA הוא מעין זרוע מבצעת של האג’נדה של המועצה ליחסי חוץ. ואכן בסיפור שלנו ישנו ארגון העומד על הקשר הקונספירטיבי הנ”ל, ואותו ארגון נקרא “מסדר ההוספיטלרים” או בשמם המלא “מסדר יוחנן הקדוש של בית החולים בירושלים” (Knights of Malta , וכן… האתר הרשמי שלהם נראה על הפנים). המסדר הוקם כמסדר צבאי-דתי בתקופת מסע הצלב הראשון ותפקידו היה להגן על הצליינים ששהו בירושלים ולספק סיוע רפואי, כאשר הוא כפוף רק למרותו של האפיפיור. כפי שתראו בהמשך, הדברים לא כל כך השתנו מאז, הם פשוט נעשים בחשאי. מסדר אבירי מלטה נוסד באותה תקופה יחד עם עוד שני מסדרים, אבירי ההיכל (הטמפלרים) והאבירים הטבטונים (על שם השבטים הטבטונים הגרמנים), שגם הם מסדרים עצמאיים צבאיים הכפופים רק לאפיפיור אשר נוסדו בזמן מסעות הצלב, והיטלר במיין קאמף רשם שעל גרמניה לכבוש ושלוט בעולם כפי שעשו האבירים הטבטונים בזמנו (אם תבדקו תגלו שכומר ישועי ערך להיטלר את הספר בזמן שהיה בכלא, לכן מעורבתו היית אפילו מעבר לרק עריכה). בעוד שמסדר הטמפלרים (אשר גם הקים את הבנקים הראשונים בעולם) דוכא בכוח ונרדף בגלל אוצרות שמצא בארץ הקודש אשר סיפקו לו מקור למשאבים וכוח חסר תקדים, בסוף רוב הנכסים של הטמפלרים עברו להוספיטלרים. הטבטונים היו מעין ענף גרמני של אותם מסדרים וכמו ההוספיטלרים גם הם נוצרו בהתחלה בשביל מתן סיוע רפואי לצליינים. יתרה מזאת הסמלים שלהם מאוד דומים שכן הם יצאו מהוותיקן. ראו וריאציות שונות של סמל המסדר ההוספיטלרי וכיצד התפתח הצלב שלהם (הצורה הראשונה בה נראה הצלב נראה כמו הצלב אותו עונדים בכירים נאצים, והוא עד היום בשימוש בצורה הזאת, 12). ישנן כמה ואריציות שונות לצלב וכמה צבעים. הצלב של מלטה ושל הטבטונים נמצא פעמים רבות בשימוש תחת הכותרת של צלב המסדר של מלטה, ולפעמים הצלב מיוצר כאשר במרכזו עיגול.

“the new German Empireshould have set out on its march along the same road as was formerly trodden by the Teutonic Knights“–היטלר, מתוך מיין קאמף.

היטלר הצהיר במפורש: “אני למדתי רבות ממסדר הישועים עד היום, לא היה שום דבר יותר גראנדיוזי בכדוה”א מההיררכיה הארגונית של הכנסיה הקתולית. אני מעביר הרבה מארגון הזה למפלגה שלי”.

הסיבה שאנו מספרים לכם על מסדר ההוספטלרים היא בגלל שאלן דלאס, ריינהרד גלהן ואוטו סקורזני (שרשרת הפיקוד שהביאה להקמת כור ההיתוך לארגוני הטרור בשטחים) שייכים למסדר ההוספיטלרים. את סמל המסדר ניתן לראות בבירור על המדים של בכירים נאצים (שוב אנחנו נוגעים בקשר של הוותיקן למפלגה הנאצית) ובפרט ניתן לראות את סקורזני וגלהן עונדים את אותו סמל. המעורבות של גלהן במסדר אפילו מוזכרת בוויקיפדיה.על פי הCovert Action Publications‏, רבעון שהוקם בידי אנשי CIA לשעבר לביקורת הארגון, ריינהרד גלהן קיבל את אות הכבוד המכובד ביותר של מסדר אבירי מאלטה,  צלב המצויינות הגדול, ב17 לנובמבר 1948. סקורזני שעזר בהקמת אחד מערוצי “נתיב העכברושים” שניהלו מהוותיקן, מוזכר כחבר במסדר יחד עם אלן דאלס וגהלן (שהשתמשו בנתיב בפרוייקט פייפרקליפ) בעיתון ה”אקזקיוטיב אינטליג’נס ריפורט” (EIR) של הפעיל לינדון ה. לארוץ’. לארוץ’ היה פעיל פוליטי לשעבר ואפילו ניסה לרוץ מספר פעמים לנשיאות בארה”ב מטעם הדמוקרטים אך ללא הצלחה. כיום הוא אקטיביסט ובעל חברה פרטית למודיעין אשר הוגדרה כ”אחד משרותי הביון הפרטיים הטובים בעולם”. חברותם במסדר דווקא ידועה לרבים, אך בניגוד לבונים החופשיים שם כבר יותר משחררים מידע על פעילים באחווה, מסדר ההוספיטלרים שומר בקנאות על חשאיות (וזה יכול להסביר את רמתו הירודה של האתר הרשמי שלהם).

שימו לב שגם ריינהרד גלהן וגם דאלס הם שני אנשי מפתח בהקמת ה-CIA (למען האמת הם השניים החשובים ביותר בהקמת האירגון והתפתחותו) ומומלץ לקרוא עוד באתר על מעורבות של אחוות סודיות בארגון. אם קורא את הכתבה בונה חופשי המעוניין להצטרף למסדר אבירי מלטה של הבנייה החופשית (שונה מהותיקן אך מושפע רבות מהמסדר העתיק יומין)  הוא רשאי לעשות זאת דרך אחד מהאתרים הרשמיים של הבונים. עוד מעניין לדעת שקגליאסטרו היה חבר במסדר אבירי מאלטה, והקים את אחד מהמעגלים הגבוההים והסודיים ביותר של הבנייה החופשית, “ממפיס ומצריים”.

תמונה של ריינהרד גלהן (באמצע) עם סיכה של מסדר אבירי מלטה על החזה מצד ימין.

אוטו סקורזני עונד תליון צלב הדומה לסמל מסדר ההוספיטלרים,  אלא שהוא עונד את הצלב של מסדר הטבטונים אשר גם נמצא בשימוש על ידי ההוספיטלרים אך פחות מהצלב העיקרי שלהם שחתוך בקצוות:


האבירים הטבטונים (רבים מהנאצים כולל היטלר לבשו את התליון של הטבטונים, היתכן שהם הגלגול המודרני יותר של המסדר המשרת את הכנסייה הקתולית?):


היטלר עונד צלב :

דגל המפלגה הנאצית:

Covert Action Publications‏, 1986 , מהדורות 25-30 עמוד 27, על מעורבות גלהן במסדר ההוספיטלרים:

הרמן וילהלם גרינג (12 בינואר 1893 – 15 באוקטובר 1946) – פושע מלחמה נאצי, מראשי משטרו של היטלר ומפקד הלופטוואפה. גרינג הוא בעל אחריות רבה לשואה ולרדיפת היהודים במשטר הנאצי. לובש את סמל הנראה כמו זה של מסדר ההוספיטלרים ואת סמל מסדר הנשר הגרמני (ראו למטה):

מדליית מסדר הנשר הגרמני, אשר נוסד ב-1 במאי (היום בו הקימו את האילומינטי הבווארי!) 1937. המדלייה ניתנה בד”כ לאנשים מחוץ לגרמניה שתמכו בנאצים, בין האנשים שקיבלו את המדליה היו בניטו מוסוליני והנרי פורד (מקים חברת המכוניות פורד). כפי שניתן לראות המדלייה היא שילוב של הצלב של מסדר מלטה וצלב הקרס הנאצי, יחד עם הסמל של הנשר הנאצי:


סמל סניף הבונים החופשיים של מסדר אבירי מאלטה, שימו לב לסמלים הידועים הנמצאים בשימוש אצל הבונים כמו עמודי בועז ויכין, ,הפרמידה עם העין למעלה, השמש מימין, וסרגל והמחוגה משמאל.

מתוך האתר של מסדר הטבטונים, ניתן לראות את הנשר הדו ראשי של הבונים החופשיים (ראו פירוט למטה בכתבה), ואת סמל מסדר ההוספיטלרים, מה שמחזק את העמדה שהם כנראה היו קשורים אחד לשני והאחד היה הזרוע של השני, יתרה מזאת יש גם כפי ששמים לב המון סמלי מלוכה ככל הנראה בגלל מוצאם הגרמני של המלוכה הבריטית:

והנה פרופגנדה שספגנו בתור ילדים לפני שנים בטלויזיה, פיסת המידע הזאת מגיעה מהמחקר המצויין של ג’ורדן מאקסוול (ראו את סרטו באתר). ניתן לראות את הי-מן לובש את צלב המסדר של מלטה\טבטונים, ראו איך הוא עצמו בעל חזות של הגזע הארי הגרמני העליון.הכותרת היא “מאסטרים של היקום”, וזה אכן המטרה של המסדרים הללו, שהעולם יהיה בשליטה מלאה של הגזע העליון (MASTER RACE). מעניין מאוד שגם ישו תמיד מצוייר כדמות ארית בעל שיער בלונדיני ועיניים כחולות:

עכשיו נראה כיצד התפתחו תנועות הטרור מתוך מצרים, לשם כך נבחן עוד דמות מרכזית בסיפור, חאג’ אמין אל חוסיין אשר שהה גם הוא במצרים באותה תקופה:

מתוך וויקיפדיה

” אל-חוסייני היה המנהיג הראשי של העולם הערבי ובייחוד של ערביי ארץ ישראל בשנות השלושים, והיה אחראי למתקפות הטרור על היישוב היהודי בארץ ישראל בתקופת המרד הערבי ובתחילת מלחמת העצמאות. כמו כן כיהן כראש הוועד הערבי העליון כמעט במשך כל שנות חייו, ובמסגרת זו הביע את תמיכתו הבלתי מסויגת במשטר הנאצי ובהרג שיטתי של יהודים.”

“בשנת 1921, שנה לאחר הקמת המנדט הבריטי, מינה הנציב הבריטי הרברט סמואל את חאג’ אמין אל-חוסייני בתקופת שלטונו למופתי של ירושלים, ובכך הגביר את השפעתו שהייתה רבה עוד קודם לכן בתור בן למשפחת אל-חוסייני (קרוב משפחתו, מוסא כאט’ם אל-חוסייני אירגן את הקונגרסים הערביים בשנות המנדט הראשונות).”

“בשנת 1941 הוא ברח לגרמניה שהייתה נתונה בעיצומה של מלחמת העולם השנייה, שם היה שותף לפעולות נגד יהדות אירופה במחלקה של אדולף אייכמן…בפגישתו ב-28 בנובמבר 1941 עם היטלר הוא קיבל ממנו הבטחה כי עם כיבוש המזרח התיכון “מטרתה היחידה של גרמניה תהיה אז להשמיד את היסוד היהודי המתגורר במרחב הערבי בחסות הבריטים. הוא הצטרף ליחידת אס אס בבלקן, שם סייע בהקמת יחידה וואפן אס אס מקרב המוסלמים בבוסניה שנקראה הדיוויזיה הררית מס’ 13, חאנדיאר אס אס.”

המופתי היה הרבה יותר פעיל בחוגים הנאצים, ועזר רבות לבכירים הגבוהים ביותר, עדויות לכך ניתן למצוא גם בפרוטוקולים של משפט אייכמן. קחו בחשבון שאל-חוסייני הוא דמות מפתח בהתהוותם של ארגונים כמו האחים המוסלמיםהג’יהאד האיסלאמיהפתחחיזבאללה ועוד. ישנו גם קשר היסטורי, אשר נעמיק בו בעתיד, בין המסדרים המאסונים הצבאיים של הוותיקן ומסדרים מיסטיים של מוסלמים בעבר, וזה סיפור שהולך אחורה לימים בהם אבירי מסדר הטמפלרים למדו מחסן אבן-צבח, מנהיג כת העיסמאלים האזוטרית (החששינים), את סודות שליטת התודעה.

מתוך הוושינגטון טיימס:

“מתוך התזכירים שנרשמו… המופתי הכיר את רוב הפרטים העדכניים ביותר הקשורים ליישום תוכניות השואה בזמן שלאף אחד חוץ מהיינריך הימלר, אדולף אייכמן והיועצים הקרובים שלהם  לא היה את המידע… חאג’ אמין לא עצר כאן: הוא נהיה לחבר קרוב, יועצם ואיש סודם של הימלר ואייכמן בניהול הפתרון הסופי… הוא גם הקים יחידת אס.אס. מוסלמית בשביל הנאצים… היחידות המוסלמיות שחאג’ אמין הקים ביצעו חלק מהפשעים הכי ברברים כנגד אזרחים מברית המועצות, וכנגד נוצרים מיגוסלביה. ההערכה לגבי כמות הקורבנות הסרבים שנהרגו על ידם מגיעה ל-200,000… המופתי היה ידוע כמי שמעודד טבח נגד אזרחים יהודים כולל ילדים ונשים. אולם הכנופיות שלו הרגו הרבה יותר ערבים פלשתינים מאשר יהודים [קונספיל: בדומה לחמאס של ימינו]… רבים רצו לתבוע את המופתי בעבור פשעי מלחמה ב-1945-6, אבל הממשל הבריטי שהיה חסר חוט שידרה בלם את הנסיונות [קונספיל: תכף נראה בהמשך הכתבה שהבריטים ידעו טוב מאוד מה הם עושים]…”.

המופתי נותן הצדעה נאצית יחד עם נאצים במסדר של חייליו המוסלמים:

המופתי חאג’ אמין יחד עם היטלר:

חאג’ אמין אל-חוסייני היה ממש סוכן מטעם הנאצים ועבד עבורם לאורך המלחמה. מכשהסתיימה מלחמה”ע ה-2 אל-חוסייני המשיך לשרת את הנאצים כאשר שהה במצריים במהלך שנות ה-50 ויחד עם הגרמנים שהובאו ע”י הסי.אי.איי כדי לעזור לנאצר הוא  הפך לחלק אינטגרלי בהכנת כור ההיתוך לארגוני הטרור של היום. חאג’-אמין היה ממש מורה רוחני עבור רבים וביניהם ערפאת אשר כפי שציינו קודם, היה מיודד היטב עם אוטו סקורזני.

מתוך אתר החדשות הישראלי israelnationalnews.com :

“..חאג’ אמין אל-חוסייני היה המורה הרוחני של ערפאת בתנועה הפלשתינית עד שמת ב-1974. למשל, ותיקים מהועדה הערבית העליונה של המופתי הקימו את ארגון הטרור הפתח, ושמו את ערפאת כמנהיג… ב-2002 כאשר ערפאת נשאל האם הוא מודאג שיחליפו אותו, הוא ענה:  ‘האם הם היו מסוגלים להחליף את גיבורנו חאג’ אמין אל-חוסייני?…היו מספר נסיונות להפטר מחאג’ אמין, אשר נחשב לבן-ברית של הנאצים. אך למרות זאת, הוא חי בקהיר, והשתתף במלחמה של 1984, אני הייתי אחד מחייליו.”

רבים אף מצביעים על איזשהו קשר משפחתי בין ערפאת למופתי, מקורות מסויימים כותבים שהם היו דודים, ואף מקורות אחרים כותבים שחאג’-אמין היה אביו החורג. עוד מידע כיצד אנשי המופתי הקימו את הפתח ניתן לקרוא בספרו של הווארד מ. שחר : A History of Israel: From the Rise of Zionism to Our Time . ומה קורה היום עם אבו מאזן? גם הוא היה אחד ממקימי הפתח יחד עם ערפאת.

ועכשיו נעבור לקבוצת “האחים המוסלמים” אשר מתוכה בין היתר צמחה תנועת החמא”ס.

מתוך סדרת כתבות התחקיר של “אסיה טיימס”:

“איסלאמיזם, או פאשיזם עם מסכה איסלאמית, נולד יחד ומתוך האחים המוסלמים.  התנועה הוכיחה (וקידמה) את הנחות היסוד והמנהגים הפאשיסטים דרך שיתוף פעולה עם הנאצים  בזמן מלחמה”ע ה-2 ובתקופה שקדמה לה, והוכיחה זאת גם באותה תקופה ע”י שיתוף הפעולה עם התנועה הפאשיסטית (באופן גלוי ביותר) “מצרים הצעירה” (מסר אל-פתח), אשר נוסדה באוקטובר 1933 בידי עו”ד אחמד חוסיין, אשר עוצבה ישירות על תבנית המפלגה הנאצית. התנועה השתמשה במדי צבא ירוקים אשר חיקו את המדים הנאצים החומים, בהצדעה הנאצית, ובתרגום של סיסמאות נאצים. בין החברים במצרים הצעירה נמנו שני צעירים מבטיחים שלעתיד נהיו נשיאים, גאמל אבדל נאצר ואנואר סאדאת… בשנים שלאחר מכן לאחים המוסלמים היו חילוקי דעות עם נאצר והם ניסו להתנקש בו בכמה ארועים, ועם סאדאת בו הם התנקשו ב-1981. אך עד לפחות ההפיכה של נאצר ב-1952 הכל היה אור ומתיקות בין אנשי חאסן אל-באנה [מקים האחים המוסלמים] וקבוצת ה’קצינים החופשיים’ של נאצר”

בהמשך הכתבה מובא אפילו ציטוט “מרגש” של אנואר סאדאת על כיצד העריץ את חאסן אל-באנה עד כדי כך שהזמין אותו להרצות בפני חייליו על נושאים דתיים. הפגישה נמנעה וסאדאת הוזמן לחקירה, אך הוא לא ויתר, יצא לפגוש את באנה בעצמו והשתתף בסמינרים שהנחה. לבסוף אומר סאדאת על באנה “אני אוהב את האיש, והערצתי אותו”.

אז מי היה אל-באנה, וכיצד החל ארגון האחים המוסלמים את דרכו? הנה כתבה  של ג’ון לופטוס, תובע לשעבר במשרד המשפטים האמריקאי וקצין מודיעין:

“אל באנה הקים את הארגון הלאומני האחים המוסלמים. אל באנה היה מעריץ נלהב של אדולף היטלר וכתב לו רבות…אל באנה היה כל כך עקבי בהערצתו למפלגה הנאצית החדשה שבשנות ה-30 הוא וארגון האחים המוסלמים הפכו לזרוע סודית של המודיעין הנאצי. המטרה של הרייך השלישי הייתה לפתח את האחים המוסלמים להיות צבא בתוך מצרים [קונספיל: כך שהגרמנים הנאצים כבר החלו להכין תשתיות טרור איסלאמיות קיצוניות עוד הרבה לפני תום המלחמה]“

כפי שרמזנו קודם לכן, הבריטים נתנו למופתי חאג’ אמין לברוח בגלל שהם ידעו מה הם עושים. לפני שנשמשיך בכתבתו של לופטוס נקבל רקע על התפקיד שבריטניה שיחקה בכל הקשור להעצמת הטרור, ובכל הקשור לסיכסוך הישראלי פלשתיני.
יואל בנימין:

“על אף שמעט ידוע אודות המחבר, ספרו של וויליאם זיף, The Rape of Palestine (ספרי ארגוס, ארה”ב) הוא הניסיון הראשון להציע תפיסה אלטרנטיבית באשר למקורות הסכסוך. הספר מתעד את ההבדל בין הרגשות, שהיו פרו-יהודיים לרוב, של האליטה הפוליטית הבריטית שראתה נוכחות יהודית חזקה בפלסטין כטובה לאימפריה, לבין קבוצה של פקידים בריטים גבוהים אנטי-יהודים שהאמינו שהיהודים יהפכו לכה חזקים (אם אנגליה תרשה להם) שהם לא יצטרכו להסכים יותר לדרישות בריטיות.[קונספיל: האמת היא ששני הצדדים צודקים, ישראל משמשת את האימפריה האנגלו האמריקאית במזרח התיכון במקום שהיא תצטרך ללכלך את הידיים, והסכסוך שם את ישראל תחת השליטה של האימפריה, הפרד ומשול]

הקבוצה השנייה צדקה במאה אחוזים. נוכחות יהודית חזקה בפלסטין משמעה עצמאות לאומית יהודית, שלא תשרת את האדונים הבריטים באותה צורה שהבובות הערביות עשו. מנהיגים ערביים שבטיים היו ניתנים להשחתה, וזאת היתה הדרך בה אלה שניהלו את המדיניות הקולוניאלית הבריטית יכלו לשלוט בהם. הם הבינו ששליטה ביהודים לא תהיה כה קלה.

ספרו של זיף מתעד כיצד הבריטים יצרו את ההתנגדות לציונות, ומוכיח שעד שה’מנהיגים הערביים הקיצוניים’ לכאורה נכנסו לתוך התמונה, מרבית התושבים הערביים של פלסטין לא רצו יותר מאשר לחיות בשלום ובשגשוג עם היהודים. הנקודה היא לא שהממשלה הבריטית היתה פרו-ערבית או אנטי-יהודית. הנקודה היא שהרבה מהאלימות ומהמריבות היה מתוכנן — ולא התרחש כתוצאה טבעית של שנאה הדדית בין היהודים לערבים, כפי שהתקשורת השלטת סיפרה לנו זה עשורים.

בעוד שרבים הלומדים את הסכסוך הערבי-ישראלי שמעו על המופתי של ירושלים, רובם אינם יודעים איך המופתי זכה במשרתו. זיף כותב:

‘מעורב במהומות היה הרפתקן פוליטי בשם חאג’ אמין אל-חוסייני. חאג’ אמין נידון על-ידי בית-משפט בריטי ל-15 שנות עבודת פרך. ‘למזלו’, הוא הורשה להימלט על-ידי המשטרה, והיה פליט בסוריה. זמן קצר לאחר מכן, הבריטים הירשו לו לחזור לפלסטין, היכן שחרף התנגדות המועצה המוסלמית העליונה שהתייחסה אליו כבריון, חאג’ אמין מונה עלי-ידי הנציב העליון הבריטי כמופתי של ירושלים לכל ימי חייו’ (עמ’ 22).”

ג’ון לופטוס מסביר בדיוק כיצד פעל המודיעין הבריטי כשהפעיל את האחים המוסלמים לאחר המלחמה:

בסוף מלחמה”ע ה-2, האחים המוסלמים היו מבוקשים בעבור פשעי מלחמה. אנשי הביון הגרמנים שהפעילו אותם נתפסו בקהיר. כל הרשת נחשפה ע”י ארגון הביון הבריטי. ואז דבר נורא קרה. במקום לתבוע את הנאצים\האחים המוסלמים, הממשל הבריטי שכר אותם. הם הביאו את כל פושעי המלחמה הפליטים הנאצים ממוצא ערבי מוסלמי למצרים, ובמשך שלוש שנים הם אומנו לקראת מבצע מיוחד. הבריטים לא היו לבד, המודיעין הצרפתי שיתף פעולה ע”י שיחרורו של המופתי והברחתו למצרים [קונספיל: פעם שנייה שנתפס], כך שכל הנאצים הערביים הובאו יחד…

מה שהבריטים עשו אז, ב-1950 הם מכרו את הנאצים הערבים למה שלימים נהיה ה-CIA [ומשם אנחנו כבר יודעים מה קרה]… הרעיון היה שאנחנו [האמריקאים] נשתמש בנאצים הערבים כמשקל נגד הערבים הקומוניסטים. ממש כפי שברית-המועצות מימנה את הערבים הקומוניסטים, אנחנו מימנו את הנאצים הערבים. והמון קונפליקיטים סודיים היתהוו. השארנו את האחים המוסלמים בשכר, אך המצרים נהיו מודאגים. נאצר הורה לכל האחים המוסלמים לצאת מהמדינה או שהוא יכלא אותם, או יוציא את כולם להורג.

במהלך שנות ה-50, ה-CIA הבריח את האחים המוסלמים לערב הסעודית. עכשיו כאשר הם הגיעו לערב הסעודית, חלק מהמנהיגים של האחים, כמו עזאם, נהיו מורים במדרסות, בתי הספר הדתיים. שם הם שילבו את הדוקטרינה של הנאצים עם הכת האיסלאמית המוזרה, וואהביזם. כולם חושבים שהאיסלאם היא דת פאנטית, אך זה לא נכון. הם חושבים שווהאביזם, הגרסא הסעודית של אסלאם, היא טיפוסית, אבל לא כך הדבר!

כת הווהאביזם גונתה ככופרת יותר מ-60 פעמים ע”י מדינות האיסלאם לפני המאה ה-20. אך כאשר הסעודים נהיו עשירים, הכסף שעשו מנפט קנה הרבה שתיקה. זוהי כת מאוד אכזרית. ווהאביזם אומצה רק ע”י שתי מדינות, הטאליבן וערב הסעודית…אין לה שום קשר לאיסלאם. איסלאם היא דת שאמורה להיות מאות שלווה וסובלנית, תמיד היו לה יחסים טובים עם יהודים במשך רוב אלף השנים הראשונות לקיומה.

עבדאללה עזאם שמוזכר בפסקה למעלה כאחד המורים העיקריים של המדרסות האסלאמיות הקיצוניות, היה בין היתר מורו של אוסאמה בן-לאדן, ובתקופה מאוחרת יותר הם עבדו יחד לבניית פלוגות לוחמים. עכשיו לותיקים באתר תהיה סגירת מעגל, לאלה שלא נזכיר רק את העובדה שאוסמאה בן-לאדן שימש כנכס של ארגון הסי.איי.איי, הוא והמוג’האדין בהנהגתו קיבלו מימון, אימונים ותמיכה רבה מארה”ב לאורך השנים, כשבראש המבצע הזה עמד יועצו הראשי של אובאמה, זביגניו ברזינסקי. אז הנה ארגון האחים המוסלמים, שהוקם ע”י הסי.איי.איי/נאצים, כשבראש הארגון והמבצע עמדו אנשים מהמסדר הצבאי החשאי המאסוני של הוותיקן, ההוספיטלרים (אבירי מלטה), והשתלשלות האירועים מעבודה עם הבריטים ועד להתפשטות האסלאם הקיצוני בכל העולם.

ועכשיו ניתן לרון פול להמשיך מפה עם נאום הנע בין החמאס למדרסות הקיצוניות:

רון  פול מסביר היטב את שורשי החמאס והאיסלאם הקיצוני, כמובן שכמה שהוא יכל בטווח זמן הקצר שניתן לו, וחשוב להבין את מה שהוא אומר וזה שהאמריקאים תמכו ואף עזרו לחנך מוסלמים רבים להיות קיצוניים. בארץ לרוב ידוע שישראל יצרה את החמאס כדי לנטרל את אש”ף, אבל לסקפטים שביננו מומלץ לקרוא את ספרם של אהוד יערי (הפרשן הבכיר בארץ לענייני ערבים) וזאב שיף אשר דנים בנושא בהרחבה.

מתוך אתר מעריב:

סגן ר”מ האחדות הפלשתינית רמז שישראל סייעה בהקמת החמאס. טוען: ישראל החלישה את הפתח

המלחמה המילולית והטחת ההאשמות ההדדית בין החמאס והפתח ממשיכה “לשבור” מדי יום שיאים חדשים. אתמול נראה כי “נשבר” שיא חדש לאחר שסגן ראש ממשלת האחדות הפלשתינית לשעבר ויו”ר סיעת הפתח במועצה המחוקקת הפלשתינית, עזאם אל-אחמד, רמז כי תנועת החמאס היא יציר כפיה של ישראל. “אחרי פרוץ האינתיפאדה הראשונה קמה חמאס ויש לשאול מה התפקיד ששיחקה ההנהגה הישראלית בזמנו”

אל-אחמד, ששימש סגנו של אסמאעיל הנייה בממשלת האחדות שפוזרה לפני כשבוע, לא היסס להטיח האשמות קשות בתנועת החמאס ורמז כי זו הוקמה “הודות” להתערבותה של ישראל. “במשך 40 שנים ניסינו לשכנע את ‘האחים המוסלמים’ (התנועה שהיוותה הבסיס להקמת החמאס – א.ע) להצטרף לתנועה הלאומית, אבל הם סירבו”, אמר.

“אחרי פרוץ האינתיפאדה הראשונה, קמה תנועת החמאס. ויש להפנות שאלה לכל פלשתיני שדואג למולדת: מה הוא התפקיד ששיחקה בזמנו ההנהגה הישראלית?”.

אל-אחמד גם אמר כי מי שהשתלט על רצועת עזה אינה החמאס, אלא “זו מחשבה טרוריסטית פרימיטיבית שהשתלטה על החמאס וההנהגה המקומית וההנהגה שבחו”ל נגררו אחריה” [קונספיל: הדבר עומד בקנה אחד עם מה שהצגנו בנוגע למדרסות הקיצוניות ששילבו את עקרונות הנאצים והווהאביזם].

מתוך אתר העיתונות החופשית האמריקאי:

ב-28 ליוני, כתב של “העיתונות המאוחדת הבין-לאומית” (UPI) ריצ’ארד סייל אישר את מה שאנחנו כבר דיווחנו בנוגע למניפולציה הישראלית של ארגונים פונדמנטליסטים איסלאמים… סייל ציטט לא רק מגוון של אנשים בכירים מהעבר וההווה של הממשל האמריקאי… אלא גם מסמכים שהושגו בידי UPI מהמעון הישראלי ללוחמה בטרור… על פי סייל, בזמן שישראל והחמאס כלואים בתוך קרב עקוב מדם, “על פי מספר בכירים מהמודיעין האמריקאי… בתחילת שנות ה-70, תל-אביב נתנה תמיכה פיננסית באופן ישיר ועקיף לחמאס לאורך תקופה של כמה שנים”… אז העובדה היא שהפעולות של ישראל זרעו את שורש המשבר הנוכחי בעזה. סייל הדגיש שהחמאס הייתה רשומה באופן חוקי כארגון אסלאמי חברתי ודתי בישראל ב-1978, ושבכירים בארה”ב אמרו שהמימון עבור החמאס הגיע לא רק ממדינות ערביות עשירות בנפט, אלא “בישירין ועקפין מישראל”.

ועכשיו נחזור לאתר ארגון המודיעין הפרטי של לארוץ’:

ב-21 לדצמבר 2001, בראיון שנתן לעיתון האיטלקי המוביל… יאסר ערפאת נכנס לפרטים בנוגע לתחילת דרכו של ארגון החמאס. ב-11 לדצמבר אמר לעיתון קורייר דלה סרה: “…חמאס הם יצור של ישראל אשר בזמן כהונתו של ראש הממשלה יצחק שמיר נתנו להם כסף ויותר מ-700 מוסדות וביניהם בתי-ספר, אוניברסיטאות ומסגדים…”

ב-19 לדצמבר בראיון לעיתון לה-אספרסו אמר: “חמאס נוסד בתמיכתה של ישראל. המטרה הייתה ליצור ארגון אנטגוניסטי לאש”ף. החמאס קיבלו עזרה פיננסית ואימונים מישראל. הם המשיכו לקבל הטבות ואישורים, בזמן שאנחנו נהיינו מוגבלים אפילו לבנות מפעל לעגבניות… רבין עצמו הגדיר זאת כטעות פאטלית. ישנם משתפי פעולה מישראל המעורבים במתקפות (הטרור) הללו. יש לנו את ההוכחות…

החמאס כיום הוא אחד הגורמים העיקריים לסבל של העם הפלשתיני, מכיוון שהם בעצמם מכסחים כל התנגדות ודואגים שהכסף שמוזרם לא יופנה בכלל לעזרה ואוכל. הם משליטים שם ממש דיקטטורה ודורסים בצורה כל כך גסה את זכויות הילדים בכך שלא משאירים להם שום ברירה מלבד לגדול להיות רוצחים.

תמונות של ההצדעה הנאצית בידי כמרים נוצרים יחד עם נאצים והשימוש בימינו בידי ארגונים כמו הפתח והחמאס (אל תשכחו את המוסלמי הקיצוני הראשון שהשתמש בהצדעה, המופתי חאג’ אמין אל חוסייני שממנו צמחו ארגוני הטרור הללו):

ושוב המופתי בהצדעה:

היטלר בהצדעה המפורסמת:

האפיפיור של ימינו רצינגר נותן את ההצדעה בצעירותו (תכף גם נבין למה):

הנה סרט המדגים את ההתנהגות הברברית של החמאס כלפי פלשתינים בשטחים, על ההתנהגות הבלתי מוסרית של חיילים ישראלים מדברים מספיק בתקשורת ובעיתונים, אבל מסיבה לא ברורה לא מדברים על הפרת זכויות האדם הבוטה של החמאס כלפי העם הפלשתיני, וזה עוד מבלי להזכיר שהמלחמה המתמשכת שלהם בפתח רק מדרדרת את מצבם של האזרחים מיום ליום. הדבר העצוב ביותר הוא שטיפת המוח המתמשכת של הילדים מרגע שנולדים בין היתר דרך תוכניות טלויזיה שהם מעין גילגול מודרני להנחלת עקרונות הווהאביזם הפאשיסטי. עלינו לשאול את השאלה האם הנאצים מהסי.איי.איי של מסדר מלטה הצבאי של הוותיקן, שהם האבות המייסדים של הארגון ושל מדע שטיפות המוח, הם אלה שהתוו את התוכנית הזאת, בהתחשב בעובדה שבין המייסדים של ארגוני הטרור היו גם נאצים מומחים לפרופגנדה:

https://youtu.be/eTGbP55HGi8

שימו לב לתמונה המראה את הדמיון בין הרצפה של מחנה הצבאי של הילדים אשר מתכנת את תודעתם של הילדים לבין הרצפה הייחודית של חלק מהמקשים המאסונים המרכזיים (רצפת שח-מט הוא סמל ידוע ובולט של הבונים):

בסוף הסרט על המחנה הצבאי של הילדים שואלים היכן אונר”א, ארגון האו”ם האמור לדאוג שלא ידרסו את זכויות הילדים החפים מפשע בשטחים. ובכן אונר”א רק מוסיפה שמן למדורה, וזה בגלל שאתם עוד תראו שהם הולכים לקראת הפיכתה של ירושלים לבירה בין לאומית של הסדר העולמי החדש, והשתלת כוחות בין לאומיים בישראל, וכמובן שלא רק בישראל, אלא בכל מדינה בעולם המראה שמץ של עצמאות.

מתוך וואלה:

פעילי חמאס מקבלים משכורות מאונר”א

מנכ”ל סוכנות הסיוע של האו”ם בראיון ל-CBC: זה לא פשע – לא כל פעיל חמאס הוא מחבל [קונספיל: כנראה שלא כל ילד שעובר שטיפת מוח יבחר לעסוק בטרור]. ממשלת קנדה, התורמת לארגון, ביקשה הבהרות.

מתוך אתר החדשות מחלקה ראשונה:

ארגון הסיוע של האו”ם לפליטים הפלשתינים (אונר”א) הודיע על העלאת משכורות העובדים בשיעור ניכר מתחילת 2006  ארגון העובדים של אונר”א נשלט באופן מוחלט ע”י תנועת החמאס הגובה דמי חבר קבועים ממשכורות פעיליה  העלאת השכר באונר”א עשויה אפוא להגדיל כתוצאת לוואי את תקציב החמאס

ד”ר סלאח ברדוויל, מראשי תנועת החמאס ברצועת עזה ומועמדה לבחירות בח’אן יונס, טען (מעאן, 29 בדצמבר), כי מימון תעמולת הבחירות של החמאס נשען על כספי החבר שמשלמים פעילי חמאס ותרומות המתקבלות מהציבור הפלשתיני ומהעולם האיסלאמי. לדבריו, דמי החבר, ויותר מכך – כספי הצדקה (זכאת) של פעילי החמאס, מהווים את החלק הארי של מקורות המימון של החמאס.

החמאס, כתנועת האם שלה, האחים המוסלמים, מחייבת את פעילי התנועה לשלם מס חבר הנקבע על-פי החלק היחסי מהמשכורת שהם מקבלים (כ- 3-5%).

בעיתוי מקרי הודיעה השבוע נציבת אונר”א, קארין אבו-זיד על החלטתה להעלות את משכורות העובדים בסוכנות הסיוע של האו”ם בגדה המערבית וברצועת עזה בשיעור ניכר שבין 7.5-21 אחוזים החל מינואר 2006. הנימוק הרשמי – התאמת המשכורות לשכר המשולם לעובדי הרשות הפלשתינית והתחשבות במצב בכלכלי הקשה של עובדי אונר”א.

תנועת החמאס שולטת בארגון העובדים של אונר”א. בבחירות האחרונות לארגון העובדים של אונר”א (יוני 2003), בהם נטלו חלק 8,000 איש, זכתה החמאס לרוב מוחץ וב- 23 מושבים מתוך 27 של נציגות העובדים במגזרים השונים (מורים, פקידים, שירותים). העלאת המשכורות באונר”א משמעותה עשויה כתוצאת לוואי להיות אפוא – העלאת תקציב החמאס.

גורמים מדיניים בישראל דרשו מאונר”א לפטר עובדים החברים בתנועת החמאס בהיותה ארגון טרור, ולאור העובדה שרבים מבין פעילי הטרור והמחבלים המתאבדים יצאו ממחנות הפליטים וממוסדות החינוך המנוהלים ע”י אונר”א. דרישה זו נדחתה ע”י אונר”א.

אונר”א והרשות הפלשתינית פועלות למעשה לשמר את בעיית הפליטים, המהווה את לב הסכסוך הישראלי פלשתיני. גם לאחר הנסיגה הישראלית מרצועת עזה נמנעת הרשות הפלשתינית מלשקם את מחנות הפליטים, זאת למרות קבלת סיוע בינ”ל נדיב לפיתוח כלכלי. כך למשל, 100 מיליון דולר שקיבלה הרשות הפלשתינית מאיחוד האמירויות להקמת עיר חדשה על חורבות אחת ההתנחלויות יועדו לשיכון בני משפחות השהידים, האסירים ומשפחות שניזוקו בעימות. הרשות הפלשתינית נמנעת במתכוון מלשכן בעיר החדשה את הפליטים חרף מצוקת הדיור הקשה הקיימת בהם, וזאת כהבעת עמדה פוליטית בנוגע לתביעת השיבה הפלשתינית.

לחמאס מקורות מימון נוספים. בכיר פלשתיני האשים (אלחיאת, 30 דצמבר), כי כספים למימון פעולות טרור מגיעים בהעברות כספים דרך סניפי חברת ווסטרן יוניון האמריקנית העוסקת בהעברת כספים במזומן ברחבי העולם.

מתוך ynet:

בכיר לשעבר באונר”א: הם משלמים למחבלים.

סוכנות האו”ם לפליטים הפלסטינים כיכבה בכותרות בזמן מלחמת עזה בגלל התקיפות במוסדותיה. דו”ח של היועץ המשפטי לשעבר בסוכנות קובע: היא מעסיקה מחבלים, הפכה לפוליטית ומממנת ספרי לימוד לא ראויים סוכנות הסעד והתעסוקה לפליטים הפלסטינים (אונר”א) מעסיקה ומעניקה טובות הנאה למחבלים ולפושעים, יוצאת בהצהרות פוליטיות חד-צדדיות ומממנת ספרי לימוד המחנכים לאפליה. כך נטען בדו”ח קשה שפרסם אמש (יום ג’) ג’יימס לינדסי, אמריקני ששימש כיועץ המשפטי של הארגון במשך שבע שנים ופרש ב-2007… לינדסי הגיש דו”ח מפורט בנושא אונר”א ל”מכון וושינגטון למזרח התיכון”. היועץ הציג במסמך דרכים שבהן ניתן לפעול כדי לשפר את סוכנות הסיוע – שהוקמה על ידי ארצות הברית ובריטניה [קונספיל:שתי המדינות שטיפחו את קבוצות הטרור של היום בעזרת ארגוני המודיעין] בעקבות מלחמת השחרור, במטרה לסייע לפליטים הפלסטינים [קונספיל: או האם?].

ארה”ב היא המממנת העיקרית של אונר”א, אך יש לה מחלוקת קשה עם פעולותיה של סוכנות האו”ם…לינדסי קבע בדו”ח כי אונר”א הוקמה כגוף סיוע לפליטים, אך מאז היא הפכה לנותנת שירותים חברתיים בחינם למי שאינם נזקקים לסיוע. “אין שום הצדקה למתן מיליוני דולרים לסיוע הומניטרי לאלה שיכולים לשלם לשירותים של אונר”א”, כתב.

אז אפשר להבין למה האו”ם לא מתערב בשטיפת המוח של הילדים הפלשתינים בידי החמאס, כנראה שזה בגלל (בעזרת סיוע אמריקאי שהתחיל את הכל מלכתחילה) שהוא תומך בדבר.
בחזרה לישראל שעזרה ליצור את החמאס (כבר הזכרנו?), אם זה לא מספיק, בתחקיר של רוני דניאל לחדשות ערוץ 2, נחשף שחומרים לייצור הקסאמים מגיעים מישראל. ניתן לראות את הכתבה באתר ישראבלוף. המסקנה הסופית היא שחומרים לייצור הקסאם אומנם הגיעו מישראל אך הדבר נעשה בידי אנשים תאבי בצע, שרובם בכלל לא מודעים למה הם עושים ולמרות זאת הרגשנו שחשוב להזכיר את הממצאים הללו כאן בהתחשב למה שכבר נכתב בכתבה הזאת, וגם כדי להראות את הקלות הבלתי נסבלת שבה חומרי הגלם של הנשק העיקרי של החמאס מוברח אל תוך עזה.

מתוך אתר ישראבלוף (מומלץ לראות את הכתבה שבאתר):

בלעדי: הקסאמים כבר הפכו לסמל הטרור של חמאס. עכשיו מתברר כי רוב מרכיביהם מיוצרים בישראל.
השב”כ מודה: “אנחנו מייצרים להם את הקסאמים”
תיעוד נדיר של מעבדת קסאם – והמוצרים מישראל

רוני דניאל | אולפן שישי | ערוץ 2
20:00 | 22.02.08

רוני דניאל: כמה קסאמים נפלו על שדרות וסביבתה? נדמה שכבר כולם התבלבלו במספרים, אבל זה הרבה.
כאן זו רק כמות חלקית, כבר פינו מכאן כמה משאיות של קסאמים, אבל מאות רבות אולי יותר מאלף זה בהחלט מספר סביר.זה ברזל וחומר נפץ וחומר הודף וידע איך. זה כבר חלק מתעשיית הייצור וההברחות, שמאפשרת את רצף הירי הזה. כבר אמרנו שבע שנים ויותר. קובי הרוש הוא קצין הביטחון של שדרות, הוא רץ לכל קסאם כבר שנים,
בדרך כלל הוא מגיע ראשון. הוא אוסף אותם ועורם אותם. השבוע סיפרנו לו את מה שבכיר בשב”כ אומר לנו:
“רוב מרכיבי הקסאם שנוחתים בשטח ישראל, מקורם בתעשייה הישראלית” כן, פשוט כך.

קובי הרוש רכז הביטחון של שדרות: הרסת לי את הבריאות עם הממצא הזה, אני כבר לא ישן בגלל זה.

רוני דניאל: וזו כנראה הסיבה, פרנסה, כסף. זה המניע למהלך ההברחה

קובי הרוש קצין הביטחון של שדרות: הכול, בסופו של דבר, שורה תחתונה בצע כסף. הכול זה כסף בסוף.

יאיר לפיד: קודם כל זה מזעזע לגמרי, עכשיו שהשב”כ יודע ושם לב.. כבר יודעים..
ידעו גם שהכתבה הולכת להתפרסם חל איזשהו שינוי?

רוני דניאל: חל שינוי, השינוי הזה חל משהו לפני 7 חודשים אבל אתה יודע נדמה לי
שזה קצת העניין הזה שכבר כל הסוסים ברחו מן האורווה ולעזה נכנסו כמויות היסטריות של חנקת אשלגן,
אהה.. כן זה השתנה, שר הביטחון דווקא לפני משהו כמו 8 חודשים הורה על סגירת מעבר קרני ואז
המדהים הוא שעד אז עיקר הבדיקות היו של הסחורות שיוצאות מעזה שמה הם מוציאים משם חומרי נפץ,
מטענים, אנשים.. לא.. והכניסה פנימה לא נבדקה ממש.. 
אז עכשיו זה הפוך, עכשיו בודקים באופן מאוד
רציני כל דבר שנכנס פנימה, להבטיח לך ששום דבר לא יקרה זה לא יהיה רציני שלא יצליחו,
אבל נדמה לי יאיר שזה מחייב ערנות לא רק מגורמי הביטחון זה מחייב ערנות גם מאזרחי מדינת ישראל,
מי שמוכר ומי שקונה ומי שמסיע בפרשה הזו אנחנו מדברים על 2 אזרחים מרהט, רק 2 אנחנו
לא מאשימים את כל רהט. יש במשחקים האלה גם יהודים, שסיפקו בחצי ידיעה שהובילו בחצי הבנה כל
הדברים האלה היו אני מקווה שעכשיו סוגרים את הפרצה.

מעניין באמת למה לכל הרוחות לא עשו בדיקות למה שנכנס לתוך הרצועה. בכתבת המשך לכתבה הזאת אנחנו נראה שהמלחמה האחרונה שהייתה בעזה קשורה בין היתר למאגרי גז טבעי השווים מליארדים אשר נמצאו מול חופי עזה, ושהמלחמה והיריבות בין ישראל לשטחים מביאה למצב שרוב האחוזים על הגז הזה הם בבעלות של תאגיד בריטי בכלל בשם בריטיש גז! כך שלא אנחנו ולא הם מרוויחים פה בגלל שאנחנו משחקים ישירות לידיים של האליטה הגלובאלית.

עכשיו ניתן לכם סקירה מהירה של ארגוני טרור אשר המוסד הקים, אומנם ככל הנראה לצורך תפיסה של פעילי טרור אלו ואחרים, אבל האם הם לא למדו כבר שהדברים האלה רק חוזרים אלינו כבומרנג ? שימו לב לכתבה של הג’רוזלם פוסט.

מתוך הג’רוזלם פוסט:

ישראל הצליחה לחדור לארגון החמוש של החמאס, עיזאדין קסאם, על ידי גיוסם של חלק מהחברים בתנועה כמשתפ”ים, כך חשפו בכירים ביטחוניים פלשתינאים…זאת הפעם הראשונה שהחמאס מודה בפומבי שכוחות ביטחון ישראלים הצליחו להשתיל סוכנים בארגון החשאי החמוש שלהם. אם הדבר נכון, זאת תהיה הרשת הגדולה ביותר של משתפי”ם אשר אי פעם נתפסה בידי החמאס. [קונספיל: איך הם לא הצליחו לעלות על כך שחומרי הקסאם באים מישראל?]

כתבה של הבי.בי.סי:

תימן עצרה תא טרור המקושר לישראל.

נשיא תימן עלי אבדולה סאלה אמר שכוחות הביטחון עצרו קבוצה של מיליטאנטים איסלאמים המקושרים לביון הישראלי. מר סאלה לא אמר איזה עדויות נמצאו כדי להראות את הקשר בין הקבוצה לישראל, אויבת טריטוריאלית של תימן. המעצרים נקשרו עם המתקפה על השגרירות האמריקאית בסאנא חודש שעבר… כך צוטטו מקורות בכירים.

כתבה של סופיה קלאודט מהסאנדיי מורנינג הראלד:

 סוכנים ישראלים הואשמו ביצירת תא מזוייף של אל-קאידה.

בכיר ביטחוני פלשתיני אמר שהכוחות שלו חשפו מזימה ישראלית ליצור תא אל-קעידה מזוייף ברצועת עזה, האשמה שישראל גינתה כאבסורד. ראש ארגון הביטחון המסכל בעזה, ראשיד אבו שבאק, אמר שסוכנים ישראלים אשר התחזו כפעילי אל-קעידה גייסו פלשתינים מרצועת עזה.”לאורך תשע החודשים האחרונים חקרנו 8 מקרים כאלה” אמר אבו שבאק… שבאק אמר ששלושה פלשתינאים נעצרו בעוד ש-11 שוחררו בגלל שבאו והתריעו על המזימה הישראלית. מר אבו שבאק אמר שהשירותים שלו מצאו שיחות טלפון ודוא”ל שהגיעו מישראל – לכאורה מגרמניה ולבנון – המבקשים מפלשתינאים להצטרף לאל-קעידה… “חקרנו את המקורות של אותן שיחות טלפון ומצאנו שהן הגיעו מישראל.”.

הממצאים הגיעו בדיוק בזמן שאריאל שרון טען לנוכחות של אל-קעידה בשטחים, מעניין מאיפה הוא קיבל את המודיעין…קצת חצוף מצידו גם, כמו שמישהו ישכב עם אישתו ויטען לאחר מכן שנראה לו שהיא בוגדת בו (זה דרש עקיצה).

מתוך העיתון היומי של פקיסטן:

CIA ומוסד הסתננו אל תוך ארגונים מוסלמים.

ארגוני הביון האמריקאים והישראלים (CIA ומוסד) הסתננו אל תוך ארגונים מוסלמים כמו החמאס, חיזבאללה בלבנון והגאמה איסמעיליה באינדונזיה, כך טוען מומחה מארגון המודיעין האינדונזי. “זה ברור שה-CIA ומוסד חדרו לארגונים כאלה, ועשו אף יותר מכך.” אומר עבדאללה… הוא מעריך שארגוני הריגול “הדגימו את יכולתם לשלוט בארגונים הללו על ידי רציחתם של שני מנהיגי חמאס בחודש אחד ושזה מספיק בשביל להבין מה הם זוממים”…

אז אותו ארגון המואשם ביצירת החמאס שצמח מתוך שיתוף פעולה עמוק עם הנאצים ותמיכה של ארגוני הביון האמריקאים אשר פעלו בפיקודם של אנשי המסדר הצבאי של הוותיקן (שיצרו את ה-CIA והפעילו נאצים בכירים), אבירי מלטה, נחשף פעם אחר פעם כפעיל גם בתוך הארגונים הקיצוניים עצמם, ולפעמים גם כמייצר מוקדי משיכה להקמת ארגונים כמו אל-קעידה. האופרציות האלה של המוסד לא היו יכולות להתקיים לעולם ללא תמיכתה הרבה של ארה”ב, ועד שנסיים את הכתבה הזאת נבין בדיוק בשביל מי כל ארגוני המודיעין הללו עובדים, ולאיזה מטרה, חכו בסבלנות. רק נגיד שמהיכרות שלנו עם אנשים מסויימים אשר זומנו למבדקי קבלה במוסד, הוריהם היו פעילים בתעשיות העולמיות של הנפט והנשק, וזה כבר מסביר קצת מה הולך פה, שהרי בלי ארגונים כמו אל-קעידה וחמאס, היינו צריכים הרבה פחות נשק, והיו לארה”ב הרבה פחות סיבות לפלוש למדינות בשביל המשאבים הטבעיים שבאזור.

אחרי שבחנו את פעילות המוסד בקרב ארגוני הטרור מקרוב (וזה מבלי להזכיר את מכירת הנשק לאיראן בה ישראל הייתה מעורבת, ומעורבות ישראלית בחטיפה לאנטבה), סיימנו עם שיתוף פעולה שלהם עם ה-CIA. עכשיו נראה שה-CIA לא הפסיק לאמן טרוריסטים בשטחים, הדבר נמשך גם בתקופה האחרונה, שימו לב לממצאים הבאים:

מתוך עיתון הסן-פרנסיסקו קרוניקלס:

קציני ביטחון פלשתינאים אשר אומנו בידי ארה”ב השתמשו בטקטיקות כנגד ישראל.

הם בדיוק סיימו אימונים בקורס שמומן ע”י ארה”ב בו הם למדו שליטה בכלי נשק וטקטיקות נגד טרור… האימונים הללו אשר הושעו בזמן ההתקוממות הפלשתינאית בספטמבר 2000, יהיו חלק אינטגרלי מחבילת הסיוע של וושינגטון לממשלה החדשה בראשותו של מחמוד אבאס [קונספיל: אשר היה ממקימי ארגון הפתח שגם כן החל דרכו בעזרתה הנדיבה של הסי.איי.איי, כלום לא השתנה]… “יהיה צורך במאמץ בין-לאומי, וארה”ב מוכנה לקחת חלק עיקרי בדבר, לעזור לאמן את כוחות הביטחון הפלשתינאים ולוודא שהם יהיו חלק מהפתרון ולא חלק מהבעיה.” כך אמרה קונדוליסה רייס [קינספיל: הא! מה שהיא אומרת הוא לשון כפולה, מה שמאוד נפוץ בקרב פעילי הסדר עולמי החדש, אתם תראו למה היא מדגישה את עניין המאמץ הבין-לאומי, ולאן כל זה באמת מוביל].

…ב-2001 הוא [אבו ניג'מה שלקח חלק באימונים] הפך להיות המיליטנט הפלשתינאי המבוקש ביותר בעיר, אשר נחשד במעורבות בשרשרת של פיגועי התאבדות והתקפות ירי כנגד ישראלים. במאי 2002, הוא היה אחד מ-13 היורים אשר לווו מהכנסייה בבית לחם… הוטס לקפריסין ומשם הוגלה לאירופה [קונספיל: למה שאירופה תסכים לקבל פעיל טרור?], שלושה מחברי הקבוצה כולל אבוניג’מה קיבלו מקלט באיטליה. [קונספיל: איטליה… שם הוותיקן נמצא לא? אולי הם יהיהו שימושיים לאחד מהמסדרים הצבאיים שלהם בעתיד]. “אני חבר בארגון אל-אקצה וסמל ראשון בארגון המודיעין הפלשתינאי”‘ כך אבו ניג’מה, בן 36, סיפר לסן-פרנסיסקו קורניקלס מביתו הזמני ברומא. “אני בעצמי קיבלתי קורס באנטי-טרוריזם ואבטחת VIP… לא הייתי לבד, המון פלשתינאים אומנו בידי האמריקאים. אנו מקווים שהם ימשיכו לעזור לנו.” [קונספיל: הוא מקווה כאילו שהם יעלימו עין מפעילות הטרור שנגרמה בעקבות זה, אבל כפי שהעבר מראה הוא ככל הנראה יודע על מה הוא מדבר.]

…הסי.איי.איי עזר לאמן יריבים לעתיד – כפי שעשה במדינות אחרות, כולל כוחות האנטי סובייטים באפגניסטן אשר בסופו של דבר הפכו להיות הטאליבן ואל-קעידה. [קונספיל: כפי שהכתבה מראה הם גם סיפקו להם את הפילוסופיה, חינוך, פרופגנדה, נשק, כסף…. יצרו אותם ממש בצלמם].

“הדבר הוכיח עצמו מאוד מסוכן”, אומר האנאליסט הישראלי גראלד סטיינברג מאוניברסיטת בר-אילן. “המאמצים גם של ה-CIA וגם של הבריטים לאמן פלשתינאים בזמן תהליך אוסלו עזר לחזק את יכולות הטרור”. [קונספיל:נראה שהסכמי אוסלו החזירו את האימונים של ארה"ב והבריטים חזרה להילוך גבוהה, ותוסיפו את הפרופגנדה שהם מממנים דרך ארגון האו"ם אונר"א, מאמץ בין לאומי כבר הזכרנו?]. כוחות הביטחון הפלשתינאים נוצרו בעקבות הסכמי אוסלו ב-1993 בידי ערפאת [קונספיל: עוד יצור של הסי.אי.איי\נאצים\וותיקן, ועוד תראו בסוף הכתבה איזה מין סוכן הוא היה ובעבור מי עבד] כדי לשמור על סדר בשטחים האוטונומים של הפלשתינאים. המגוייסים היו אמורים לשרת ככוחות שיטור בעבור המשטר הפלשתינאי כדי למנוע טרור כנגד ישראל. הCIA והבריטים עזרו לספק אימון וציוד [קונספיל: לא הפסיקו לעזור לערפאת, ככל הנראה כפי שלא הפסיקו להשתמש בבין-לאדן כסוכן]. אך ערפאת השתמש בכוחות השיטור גם כדי לשמור על עצמו בכסא הכוח… כוחות הביטחון הפלשתינאים פעלו גם בתוך הארגונים המילטניטים של אל אקצה ובתוך החמאס. [קונספיל: משני צידי המתרס הפוליטי של ארגוני הטרור בשטחים, כפי שתמיד היה]…

ב-1996 הוטל וטו על האימונים אשר קיבלו מאות פלשתינאים בכירים בין 1996-2000 בידי הנשיא ביל קלינטון, אשר היה מאוד מעורב במאמאצים לשמירת השלום.[קונספיל: אבל…] הפקודה יצרה תוכנית חשאית אשר סיפקה עשרות מליוני דולרים לשיפור המקצועי של כוחות הביטחון הפלשתינאי… תחת ההסכם, ה-CIA אימנו את הפלשתינאים… הפלשתינאים שבתמונת המחזור אומנו בידי ‘אימונים בינ”ל בע”מ’, חברת אימונים בטחוניים פרטית שעושה עבודות מכרזים עבור ה-CIA.

ביל קלינטון הוא בוגר אוניברסיטת ג’ורג’טאון הישועית, אשר הוקמה ע”י סוכן של האפיפיור, ויש לו תואר מיוחד של “מלגת רודז”, על שם ססיל רודז. כפי שנכתב פה בכתבה קודמת, ססיל רודז הקים את “השולחן העגול” יחד עם רוטשילד ובלפור, והם הארכיטקטים הבריטים של האימפריה האנגלו-אמריקאית אשר הציתו את הציונות והניעו את היהדות לכיוון ישראל, ויתרה מזאת הישועים אשר אחד מסוכניהם (אדם וויסהאופט) הקים את האילומינטי הבווארי הידוע יחד עם משפחת רוטשילד וכת השבתאים האנטי-יהודית, הם עוד ארגון מאוד משפיע של הוותיקן אשר נמצא מאחורי הקלעים בין היתר גם בפוליטיקה הישראלית. רבין למשל חשף בביוגרפיה שלו אשר כתב בשנות ה-70, ששמעון פרס למד בבי”ס ישועי בפולין (ובארץ למד בתיכון בלפור שבתל-אביב), מה שמהווה בסיס טוב כדי להבין למה כינה אותו גם “חתרן בלתי נלאה”, שכן החתרנים בכל הסיפור פה באמת הם הוותיקן ומסדריו השונים. הישועים הם עוד מסדר שהשפיע רבות על הנאצים, וניתן לראות זאת בדרך שבה הימלר עיצב את האס.אס. עבור היטלר, לפי חיקוי המבנה של המסדר הישועי, בעוד שחלק נרחב מהאידיאולוגיה הגזענית שלהם הם לוו מהמסדר הטבטוני, מה שמסביר את העובדה שרבים מהם עונדים את צלב המסדר.

מתוך הספרייה הוירטואלית של המרכז לטכנולוגיה חינוכית (המידע שבכתבה נלקח מ”יד ושם”):

(קרי: אס אס, S.S.; ראשי תיבות של Schutzstafell, יחידת משמר). יחידת שומרי ראשו של היטלר משורות המפלגה הנאצית, ולימים – יחידת משמר העילית ה’טהורה ביותר מבחינה גזעית’ ברייך השלישי ומכשיר הטרור העיקרי שלו ל’גרמניזציה’ ולהרס… הימלר דרש משמעת מוחלטת הן מהקצינים והן מבעלי הדרגות האחרות, מתוך חיקוי, מלווה בשינויים הדרושים, של מיסדר הישועים.

מתוך ויקיפדיה:

האס אס נועד להיות שכבת האצולה החדשה של גרמניה הנאצית. תוכניתו של הימלר להרחבת הארגון התבססה על חיקוי ארגונים היסטוריים שונים, כמו מסדר הישועים, הטמפלרים, ו”שחורי החולצות” – קבוצה פשיסטית איטלקית. חברי הארגון עברו סינון קפדני, וחיו במערכת ייחודית של טקסים, סמלים ועקרונות שיצרו תחושה של ארגון נבחרים מעם.

הימלר יצר לארגון מערכת מדים ייחודית, מערכת דרגות משלו, ושיטת ארגון ייחודית. האס אס יצר מבנה ארגוני שהיה, למעשה, מעין מדינה בתוך מדינה, ונועד ליצור שליטה מוחלטת של המפלגה על גרמניה ועל כל הרייך השלישי המתהווה.

היינריך הימלר כמו היטלר נולד למשפחה קתולית הדוקה, והוא עצמו היה נוצרי קתולי הדוק עד כדי כך שביומניו כתב שלעולם לא יפנה עורף לכנסייה הקתולית. כמובן שגם הוא התעסק במיסטיקה ופאגניות, וזה אינו סותר מכיוון שהוותיקן בנוי גם הוא על יסודות פאגנים. בהתחשב בהשפעה של הישועים על הנאצים, והשפעת הנאצים\סי.איי.איי ומסדרי הוותיקן על הארגונים המוסלמים הקצונים מעניין לראות שישנו כומר ישועי בשם הלמיק אשר כותב באופן קבוע לחאלד משאל, מנהיג החמאס, ואשר מאוד פעיל בכל הקשור בתהליכי ה”שלום” בארץ, בין היתר כתב גם לקילנטון (בוגר אוניברסיטה ישועית), לג’ורג’ בוש האב והבן (חברים בארגון המאסוני הגולגולות והעצמות),  לערפאת, לנציגים מהארץ ועוד. בכתבה של העיתון הלאומי הקתולי “THE NATIONAL CATHOLIC REPORTER”, מציגים את דבריו כאיש של שלום המבקש מכל הצדדים לא להסלים, אך משפט אחד חושף את כוונותיו האמיתיות לגביי מה שקורה בארץ כאשר טען בספרו  ששיחות השלום בקמפ דיויד בשנת 2000 נכשלו בעיקר בגלל “התעלמות מהחוק הבין לאומי”. ואין דבר שהסדר עולמי החדש יותר רוצה מאשר שבכל מקום על פני כדוה”א ישרור החוק הבין לאומי, ככה שבסופו של דבר אולי מציגים לנו שניי משפטים הנוגעים ללב אשר כתב למנהיג החמאס, אך בהתחשב למה שהוא מקדם ולהיסטוריה הדרקונית של ארגונו, צריך להיות מאוד ספקן לגבי מהוא מתקשר לחאלד משאל, ולגבי דבריו עם יאסר ערפאת, גם כאשר נפגש איתם פעמים אחדות.

עוד על הקשר ההדוק של הישועים לנאצים נכתוב בעתיד, ותאמינו לנו שזה נושא שיפיל אתכם מהכסא. רק נוסיף על קצה המזלג שהישועים אחראים למותם של יהודים רבים באתיופיה, כאשר שכנעו את המנהיגים באזור שהיהודים זוממים כנגדם, לעוד מידע ראו את הספר “ווגוו, מנשמתינו: יהודי אתיופיה בישראל”.

ועכשיו לעוד בוגר ג’ורג’טאון הישועית, ואפילו פרופסור באוניברסיטה, ג’ורג’ טנט, ראש הסי.איי.איי אשר הוקם בידי אנשי המסדר הצבאי של מלטה מהוותיקן ואשר נשלט לאורך קיומו בידי מסדרים סודיים. ובכן, טנט המשיך את דרכי המסדר בדאגה לאימון ארגוני הטרור בשטחים:

מתוך הניו-יורק טיימס:

 ה-CIA, בידיעת ישראל, מלמד את הפלשתינאים את אומנות התחבולה… ראש ארגון הביון האמריקאי (CIA), ג’ורג’ טנט, עזר באופן אישי להביא להסכם [האימונים] ב-1996 [כאשר קלינטון התחיל את התוכנית החשאית למימון ואימון הכוחות הפלשתינאים] כאשר היה סגן הדירקטור של ה-CIA.

אז יש לנו כאן שני כרישים שעברו חינוך ישועי אשר המשיכו את המסורת של הוותיקן באימון אנשי הטרור בשטחים, אהה ועוד איש שעבר חינוך ישועי – שמעון פרס, שהביא להסכמי אוסלו אשר הציתו את המהלך. ומי שחושב שג’ורג’ בוש שונה מקלינטון ביחסו כלפי ישראל בגלל שהוא במפלגה אחרת, ראו את הכתבה על קשרי משפחת בוש והנאצים.

ג’ורג’ טנט מקבל את מדליית החירות מידי ג’ורג’ בוש, כשעוד היה נשיא (שימו לב לנשרים המקיפים את העיטור, ממש כמו העיטור של מסדר הנשר הגרמני של הנאצים):

ומקרוב:

חוץ מאימונים, החימוש של הארגונים הללו מתרחש במקביל, כמובן שהדבר קורה בזמן שלאמריקאים יש רק כוונות טובות לעזור לרשות, אך כפי שניתן לראות היום הדרך אל הגיהינום רצופה כוונות טובות, והדבר לא יכול להיות נכון יותר בהקשר לתמיכה האמריקאית-בריטית-או”ם ברשות. בנוסף כמובן שיש את התמיכה הרבה של ארה”ב בישראל, תמיכה כלכלית וחימוש באמצעי הלחימה החדישים ביותר, אבל מהסתכלות רחבה יותר הדבר דומה לימים בהם ארה”ב חימשה ועזרה לעיראק ולאיראן בו זמנית בזמן מלחמת איראן-עיראק שבה מתו למעלה ממליון אנשים.

מתוך אתר מעריב:

ביטוי נוסף לעמדת ארה”ב התומכת בהעברת נשק למנגנוני הביטחון של הרשות הפלשתינית: המתאם הביטחוני האמריקני לאזור המזרח התיכון, גנרל וויליאם וורד, אמר כי ארה”ב מבינה את הצורך של הרשות לקבל ציוד הדרוש לה.

מתוך אתר החדשות הישראלי “מחלקה ראשונה”:

קונדוליזה רייס: הפלשתינים יקבלו עוד נשק; ארה”ב תדאג לכך

מזכירת המדינה האמריקנית ביקרה ברמאללה: “ארה”ב גאה להיות התורמת מספר 1 לרשות”; אסור לישראל לקבוע עובדות בשטח לפני תום המו”מ  ממשל בוש ידאג לכך שהפלשתינים יקבלו את הציוד הצבאי לו הם נזקקים. [קונספיל: אותה קונדוליסה רייס שדחפה לאימוני אנשי הביטחון הפלשתינים שהשתמשו באימונים כנגד ישראל, עכשיו מתגאה בזה שארה"ב עוזרת לחמש אותם, כחלק מהמאמץ הבין לאומי כמובן, זכרו את זה זה חשוב].

כמובן שאנחנו רוצים שיינתן לרשות תמיכה ועזרה ובעיקר שהאזרחים המסכנים שדופקים אותם מכל כיוון יקבלו סיוע ואוכל, אבל האמת היא שאת הסוכן ערפאת והמנהיגים הנוכחיים לא מעניין הטיפול באזרחים, ההוראות שהם מקבלים כנראה זה להשאיר את המצב של העם הפלשתינאי בתחתית ולשמור על כור הטרור שמתפתח שם תמידית.

מתוך וואלה:

יושב ראש הרשות הפלסטינית לשעבר, יאסר ערפאת, קנה נשק ואמצעי לחימה במיליוני דולרים שהעבירו לרשות הפלסטינית ישראל והקהילה הבינלאומית. כך מתברר מחקירותו של פואד שובכי, שהיה ראש מנהלת הכספים במערכת הביטחון הפלסטינית.

ורק משפט על עניין מאות האסירים המסוכנים שישראל משחררת, אנחנו מרגישים כמה זה עצוב לחיילים הישראלים שמסכנים את החיים שלהם בשטחים בשביל לתפוס מבוקשים ואשר עושים כל מאמץ לא לפגוע באזרחים חפים מפשע ומונעים הפצצה מאסיבית ולא הומאנית של מטוסים מהאוויר רק כדי שבסוף כל העבודה שלהם תרד לטימיון כאשר משחררים בהרף עין מאות אסירים כל פעם, ובמקרים מסויימים רק כמחווה לרשות ללא הסכם. זה זילזול שלא יעלה על הדעת בחיילים הקרביים.

מתוך אתר מעריב:

בעוד שחרורו של החייל החטוף גלעד שליט לא נראה באופק, אישרה הבוקר (א’) הממשלה את שחרורם של 250 אסירים ביטחונים פלסטינים “ללא דם על הידיים”, כמחווה ליו”ר הרשות, אבו-מאזן, ולרגל חג הקורבן שיחל החודש

מתוך אתר ניוזמאקס:

יועץ ותיק ואיש סודו של הנשיא בוש הזרים מיליוני דולרים במענקים של הממשל האמריקאי לארגונים מוסלמים קיצוניים, שרבים מהמנהיגים שלהם הורשעו והואשמו בפעילויות טרור כנגד ארה”ב, כך טען המומחה לטרור המכובד סטיבן אמרסון בפני הקונגרס…

מה שבאמת מפחיד בכל הסיפור הזה הוא שלאורך כל שנות פעילות הסי.איי.איי, הופלו משטרים רבים ברחבי העולם ועריצים הועלו לתפקיד בשביל לשרת את האינטרסים הבין לאומיים של ארה”ב והגלובליסטים, ממש מסעות צלב של ימינו, וזה מדוייק ביותר לומר לאור העובדות המוצגות בכתבה. אנא מכם צפו בסרט “הממשלה הסודית”, שם מעמיקים בנושא הזה. הפלת המשטרים מתבצעת בד”כ על ידי מימון ארגונים אשר מגדירים את עצמם כ”לוחמי חופש”! וזה בדיוק מה שקורה בארץ! ארה”ב מנהלת פה מלחמה חשאית כנגדנו ואף אחד אפילו לא שם לב, אנחנו ועמיתנו הפלשתינאים עסוקים מידי בלהאשים אחד השני ואנחנו לא מסוגלים לראות מי מושך בחוטים! אחד הנושאים החשובים שמדובר עליהם בסרט הוא כיצד האמריקאים התקינו את השאה באיראן (שרצח ועינה את כל מתנגדיו) ובעצם תקעו את ההתפתחות של איראן בשנת 1953, אחרי שאיראן הייתה כבר חצי דמוקרטית ובדרך להפוך למדינה מתוקנת, בגלל שראש הממשלה מוחמד מוסאדק רצה להלאים את הנפט האיראני. אבירי מלטה הנאצים והאמריקאים שהקימו את הסי.איי.איי התחילו להשתלט על מדינות בצורה חשאית ומרחוק, במקום ללכלך את הידיים ולצאת ליותר מידי מלחמות.

יש הגיון לכל הכאוס הזה, והוא שהמסדרים הללו עובדים בשיטה הנקראת “סדר מתוך כאוס” (Ordo Ab Chao), סיסמא שניתן לראות באתר הראשי של ארגון הבונים החופשיים בארץ, ומשמעותה היא שדרך הבילבול ניתן להשליט את הסדר לפי האג’נדה, בזמן שהאזרחים מפחדים מהכאוס אשר מתחולל סביב (ה-11 בספטמבר הוא דוגמא מצויינת לכך), ודבר נוסף הוא שיטת “הפרד ומשול”, על פיה מפרידים בינינו לבין הערבים, בין החמאס לפתח, בין הימין לשמאל, ואף אחד לא שם לב שמישהו חותר תחתינו ומשחק בנו.

תמונה מתוך האתר הרשמי של הבונים בארץ, המסורת הסקוטית:

ניתן לראות את הכיתוב הלטיני ORDO AB CHAO. מעל לכיתוב נמצא סמל הנשר הדו ראשי – שני ראשים משני צדדים אשר מחוברים לאותו גוף, ככה בנוי הקונפליקט בארץ, כאשר מעל הנשר עומד כתר המלכות ופירמידת ההארה, כשבתוכה  המספר 33. הדרגה ה-33 היא הדרגה הגבוהה ביותר אצל הבונים החופשיים, מי שנותנים את הפקודות לשני הצדדים של הקונפליקט אשר משתמשים בכוח החרב, הנשק ו\או קרב. על החרב תלויה הסיסמא “הזכות האלוהית שלי”, מה שמזכיר את ה”זכות האלוהית” (“The divine right to rule”) של המלכה והמלוכה לשלוט, וכפי שהראנו המונרכיה הבריטית מושרשת עמוק בארגונים המאסונים.

ועכשיו נגיע לעיקר הכתבה – כוונות הוותיקן בקשר לירושלים וישראל.

הוותיקן רוצה את ירושלים, מתוך ynet:

 נציג הוותיקן: לא להפקיר את י-ם לישראל ולפלסטינים

ישראל והרשות הפלסטינית נכשלות בתפקידן לשמור על המקומות הקדושים לנצרות, טוען האב ייגר, אשר קורא להן להישמע לקהילה הבינלאומית לפני כל קבלת החלטה בנוגע לעיר הקדושה

אחיה ראב”ד
פורסם: 03.01.06, 21:35

היועץ המשפטי של הוותיקן בארץ הקודש, האב דויד ייגר, מותח ביקורת חריפה על המדיניות הישראלית הנוגעת לשמירה על המקומות הקדושים לנצרות בירושלים. בכנס בינלאומי שנערך באוניברסיטת חיפה תחת הכותרת “דו קיום במקומות הקדושים”, אמר האב ייגר כי ירושלים חשובה מדי מכדי שניתן יהיה להשאירה רק להכרעות הישראלים והפלסטינים.

“כל פיתרון בנושא ירושלים יהיה חייב לקבל את הסכמת הקהילה הבינלאומית”, הדגיש האב וציין כי גם הרשות הפלסטינית אינה מכבדת את כל ההסכמות הבינלאומיות בנושא [קונספיל: אז שיבקש יפה ממסדר מלטה להפסיק לזרוע פה תשתיות לטרור שלא מכבד שום הסכם, זה יכול לעזור]…

ד”ר יצחק רייטר, ממארגני הכנס: “המטרה המרכזית שלנו היא לקיים דיון בנושא הבוער של ירושלים – דווקא במצב רגיעה – במגמה לנסות ולמצוא דרכי פתרון שיהיו מקובלות על כל הצדדים. צריך לזכור שגם פריצת הדרך שהביאה להסכם אוסלו החלה בשיח דומה בין אינטלקטואלים ישראלים ופלסטינים בחסות בינלאומית” [קונספיל: ואנחנו יודעים טוב מאוד איך זה נגמר].

 ועכשיו נלך ישירות אל האתר הרשמי של הוותיקן, שם כותב הארכיבישוף רנטו ר. מרטינו את הדברים הבאים:

הכס הקדוש (וותיקן) תורם באופן סימבולי לעבודה של אונר”א… העזרה ההומניטרית הניתנת לפליטים בידי אונר”א וארגוני הכנסייה ימשיכו [קונספיל: שאלוהים ישמור זה רק אומר שהחמאס ימשיך לגדול]. אך אל להם להתפס כפתרון הולם, צודק ויציב לבעיה באזור. פתרון כזה, בתקווה, יהיה חייב לכלול בתוכו את השאלה של עיר הקודש ירושלים… ארכיבישוף ג’ין-לואיס טאורן… טען בניו-יורק: “… בקשר לשאלה הנוגעת לירושלים… המימדים החיים של המקומות הללו דורשים גם  (1) שאופי בין-לאומי יובטח לירושלים כמקום המקודש לשלושת הדתות המונותאיסטיות… בכדי שכל הסעיפים הללו יובטחו, הכס הקדוש מחפש סטאטוס בין לאומי מיוחד למקומות הקדושים ביותר בירושלים”.

לאורך שאר הסעיפים הוא פשוט חוזר ומדגיש כמה חשוב לשמור על כל המקומות הקדושים בעיר ומשם מגיע למסקנה שהדבר מצריך סטאטוס וכוח בין לאומי שישמור על ירושלים. וזה ממש ספין, מכיוון שכפי שהסברנו קודם, הוא לא היה יכול לדרוש זאת לולא היה מתחולל כאוס בישראל, כפי שהגז הטבעי מול חופי עזה לא היה ברוב רובו מגיע לידיים של BG הבריטית אם לא היה פה סיכסוך בין הצדדים.

והנה דוגמא לארכיבישוף מהכנסייה האורתודוקסית של יוון (שחווה רבות לארגון הישועים) הפועל בגלוי למען הטרור כנגד ישראל, ובעל קשרים הדוקים לכנסייה הקתולית (ראו IHSpress והעובדה שלחץ מהוותיקן שחרר אותו מהכלא):

מתוך ויקיפדיה:

הילריון קפוצ’י

הארכיבישוף הילריון בן באשיר קפוצ’י (בערבית: هيلاريون كبوجي; נולד: 2 במרץ 1922), היה הארכיבישוף של קיסריה וארץ ישראל משנת 1965 ועד 1974 מטעם הכנסייה היוונית קתולית. נודע כמשתף פעולה עם אש”ף.

תולדות חייו

קפוצ’י נולד בחאלב בשנת 1922. הוסמך לכמורה ב-1947, וב-1965 קיבל את מינוי הארכיבישוף. עד 1967 עמד בצילו של ארכיבישוף הגליל המתון, ג’ורג’ חכים, אך עם מינויו של האחרון לפטריארך עלה כוחו של קפוצ’י, הוא הפך לארכיבישוף של כל ארץ ישראל וקבע את מקומו בירושלים. הוא היה מתנגד חריף של מדינת ישראל וסייע ככל יכולתו לפלסטינאים. בביקוריו התכופים בלבנון נפגש עם ראש הזרוע הצבאית של אש”ף, אבו ג’יהאד. כתוצאה מדרכונו הדיפלומטי מטעם הוותיקן והכבוד שרכשו כוחות הביטחון לאנשי דת, שלא חיפשו ברכבו, הצליח להבריח ברכבו מזוודות מלאות באמצעי לחימה (עשרות לבני חבלה, שעונים עם נפצים, רימונים, תת-מקלעים ושלושה טילי קטיושה עם משגריהם) ומכשירי ציתות מלבנון לישראל, עבור אנשי אש”ף, לצורך ביצוע פיגועי טרור בישראל.

באוגוסט 1974 נעצר בידי השב”כ, הועמד לדין בעוון סיוע לארגון טרור ומגע עם סוכן זר, נשפט ונכלא ל-12 שנים, אולם השתחרר מהכלא לאחר שלוש שנים בלבד, על פי בקשת האפיפיור מממשלת ישראל וגורש מן הארץ.

בפברואר 2009 היה על סיפון ספינה לבנונית שניסתה להגיע לעזה ולשבור את המצור הימי עליה שהוטל על ידי ישראל בעת מבצע עופרת יצוקה. הוא גורש חזרה ללבנון.

ממשלת סודן כיבדה אותו בבול דואר עם דיוקנו.

 אז יש לנו ארכיבישוף מצד אחד שקורא להפסקת האלימות ולמתן סטאטוס בין לאומי לירושלים, ומצד שני ארכיבישוף וארגונים צבאיים של הוותיקן שדואגים שהאלימות תמשיך. מי שחושב שהדבר הזה הזוי יכול לבדוק בעצמו את החלטת האו”ם 181.

מתוך אינציקלופדית ynet:

לאחר שהחליטה בריטניה למשוך את ידיה מהמנדט שלה בארץ ישראל, הקים האו”ם ועדה מיוחדת לעניין ארץ ישראל, שנקראה אונסקו”פ (.U.N.S.C.O.P). היו בה נציגים של 11 מדינות. בדו”ח שהגישו חברי הוועדה לעצרת הכללית ב- 31 באוגוסט 1947 המליצו 8 נציגים לחלק את ארץ ישראל לשלושה אזורים יהודים, שלושה אזורים ערבים ואזור בינלאומי סביב ירושלים, תוך שמירה על אחדות כלכלית של הארץ כולה. מיעוט בן 3 נציגים, הציע אוטונומיה מחוזית עם חוקה, שהעניקה למעשה את השלטון לערבים.

המלצת הרוב התקבלה בעצרת הכללית של האו”ם ב-29 בנובמבר 1947 (כ”ט בנובמבר) כהחלטה 181 של העצרת. בהסתמך על דו”ח אונסקו”פ, קבעה ההחלטה כי המנדט הבריטי יסתיים עד 1 במאי 1948 [קונספיל: תאריך הקמת האילומינטי הבווארי ויום הפועלים הסוציאליסטי, אשר גם הוא שיטת שיעבוד מתוחמת של האילומינטי], ובריטניה תשלים את פינוי כוחותיה מהארץ בתוך שלושה חודשים נוספים. עוד קבעה הוועדה בפירוט כיצד תחולק הארץ בין יהודים והפלסטינאים, לפי התפלגות האוכלוסין היחסית במקומות שונים. 

כמובן שההחלטה לבסוף לא בוצעה, אבל היא גם לא בוטלה ולא יצאה מסדר היום של האו”ם, וכפי שזה נראה דוחפים לקראתה בכל הכוח. יתרה מזאת האחדות הכלכלית שמדברים עליה מתבצעת מאחורי הקלעים וגם על זה נרחיב בכתבת ההמשך. והנה האו”ם חוזר בדיוק על הדברים של הוותיקן:

מתוך וואלה:

ענאן: לשגר כוח בינלאומי חמוש לשטחים

יום שישי, 13 ביוני 2003, 0:07 מאת: עקיבא אלדר ושירות “הארץ”, הארץ

מזכ”ל האו”ם: נראה שהישראלים והפלסטינים אינם מסוגלים להגיע בעצמם להסדר; ראשי הקוורטט ייפגשו בניסיון להציל את מפת הדרכים; פאוול לשר שלום: אם נאבד ההזדמנות לשלום זה יהיה אסון

מזכ”ל האו”ם, קופי ענאן, אמר בראיון משותף ל”הארץ” ולחדשות ערוץ 2, כי נראה שהצדדים הישראלי והפלסטיני אינם מסוגלים להגיע בעצמם להסדר. לדבריו, במצב הדברים הנוכחי הוא תומך במשלוח כוח שלום חמוש שיחצוץ בין הישראלים לפלסטינים, ויאפשר את המשך המשא ומתן. “הדבר נוסה במקומות אחרים בעולם, ונראה כי במצב הנוכחי אין מנוס מלנסות זאת גם בסכסוך בין ישראל לפלסטינים”. ענאן ציין, כי נראה שבסופו של דבר יהיה צורך בכוח כזה”. [קונספיל: כן וראינו מה קרה לכל מדינה שארה"ב או האו"ם שלחו כוח בין-לאומי לשטחה, התוצאות היו קטסטרופיות וזוהי הדרך של הסדר העולמי החדש למי שעדיין לא שם לב]

הנה מזכ”ל האו”ם הנוכחי מהדהד את דבריו של קופי ענן, יחד עם מרצ הגיס החמישי, מתוך הארץ:

מרצ: יש לדחוף להצבת כוח רב-לאומי ברצועה
מאת סוכנויות הידיעות
באן אמר כי שוחח עם חברות מועצת הביטחון על אפשרות להציב משקיפים, אך אמר כי יש לבדוק נושאים רבים, בהם הגדרת המשימה והמקום שבו יוצב הכוח; סולאנה: האיחוד ישקול להשתתף בכוח רב לאומי

הח”כים ממרצ, זהבה גלאון ואבשלום וילן, קראו אתמול (חמישי) לממשלה לקיים שיחות דחופות עם האו”ם והליגה הערבית על הצבת כוח רב לאומי בעזה בכדי להשיב את הסדר [קונספיל: העולמי החדש?] לרצועת עזה. השניים מתריעים כי אם ישראל לא תפעל המצב ידרדר ויעבור גם לגדה המערבית. “הכאוס שממוטט את הרשות הפלשתינית מסוכן לישראל ויש לעשות כל שניתן כדי למנוע אותו”, מסרו השניים. [קונספיל:סדר מתוך כאוס כבר הזכרנו?] אתמול אמר מזכ”ל האו”ם, באן קי-מון, כי מועצת הביטחון מקיימת דיונים על אפשרות דומה.

וילן וגלאון ניסחו תוכנית לייצוב המצב הביטחוני ברצועה, אותה הם מקדמים זה למעלה מחודש.
לפי התוכנית שהוצגה לבכירים פלשתינאים ושגרירים זרים, הליגה הערבית תקבל אחריות על הרצועה ותגבש, יחד עם האירופאים, כוח רב-לאומי שיבוא לרצועה

והנה נסגור מעגל עם דבריו של האפיפיור הקודם פאולוס השני אשר גם קרא בקול לכוח רב לאומי להיות נוכח בישראל

מתוך הבי.בי.סי:

האפיפיור יוחנן פאולוס השני הביע תמיכה ביצירת כוח בין לאומי לשמירת שלום בשביל להביא לסיום הסכסוך הערבי פלשתינאי… האפיפיור אמר שהקהילה הבין-לאומית צריכה לקחת על עצמה תפקיד יותר פעיל בשטח בכדי לעזור להביא לשלום.

כאשר מדברים על חוק בינלאומי, חייבים להבין שהדבר קשור למסדר ההוספיטלרים. שכן באתר האמריקאי של אבירי מלטה מגדירים את המסדר כך:

מהו מסדר מלטה?

מסדר ההוספיטלרי האוטונומי הצבאי של הקדוש ג’ון מירושלים מרודז ומלטה, ידוע טוב יותר כמסדר האוטונומי של מלטה, מחולק מטבעו לשניים. הוא אחד מהמסדרים הקתוליים הדתיים העתיקים ביותר, אשר נוסד בירושלים בסביבות 1048. באותו הזמן הוא תמיד זוהה על ידי מדינות כנושא עצמאי של החוק הבין-לאומי. [קונספיל: כלומר מה שחל עליהם והדרך בה הם פועלים הם בלתי נפרדים מהחוק הבין-לאומי]. המטרה של המסדר מתומצתת בסיסמא “טוטיו פידאי אט אובסקיונינום פאופרום” – הגנה על האמונה ועזרה לסובלים. [קונספיל: והם מאוד מתעקשים לעזור ללוחמי החופש הסובלים]…

כיצד הפעילות הדיפלומטית של המסדר מתנהלת?

בהתאם לחוק הבין לאומי הציבורי, המסדר שומר על יחסים דיפלומטים דו צדדיים עם כ-100 מדינות. יש לו גם סטאטוס קבוע של צופה באו”ם ובועדה של האיחוד האירופי ויחד עם זאת בעוד כ-16 ארגונים בין לאומיים כמו אונסק”ו והאף.איי.או. היחסים הדיפלומטים מאפשרים למסדר להתערב ולפעול בעיתוי אפקטיבי באירוע של אסון טבע, או קונפליקט המלווה באש. הודות לטבע הניטרלי והלא-פוליטי של המסדר, הוא מסוגל לקחת את תפקיד המתווך בכל פעם שמדינה מבקשת ממנו להתערב כדי לפתור סכסוך.

אז מסדר ההוספיטלרים בעצם פועל על פי ופותר סיכסוכים בעזרת… החוק הבין-לאומי, שכן זהו החוק ודרכו של הסדר העולמי החדש.

ועכשיו בשביל להבין את השורשים ההיסטוריים להתערבות של אבירי מלטה בכל הקשור בירושלים, נפנה לדבריו של הגראנד מאסטר (תואר שניתן גם בארגונים כמו הבונים החופשיים) לשעבר מ-2007 אנדרו ברטי:

…בקשר לבעייה במקומות הקדושים, ובפרט העמדה של הכס הקדוש ביחס לירושלים. עיר של שלוש דתות, באותה עת זאת מדינה של שני עמים [קונספיל: שישאל את החברים שלו בשולחן העגול למה הם דאגו להביא את היהודים לשם ולסכסך אותם עם הפלשתינאים], יהודים ופלשתינאים, ויחד עם זאת מרכז של מורשת עולמית. לעולי רגל מכל העולם צריכה להיות גישה למקום. לכן צריך להבטיח לה סטאטוס בין-לאומי. המסדר האוטונומי של מלטה, אשר השמירה על המקומות הקדושים תמיד היתה בראש סדר העדיפויות שלו בשירות הכנסייה ובפעילויות ההומניטריות והרפואיות, נמצא לרשותן של ממשלות בשביל לעזור במציאת פתרון כלשהו, בהתחשב בשאיפות והאינטרסים הלגיטימיים של האוכלוסיות השונות המעורבות.

ובכן כפי שמשתמע מדבריו, מסעות הצלב לא נעלמו, והיום אנחנו עדים למסע צלב חדש רק שהפעם המסדר פועל כמו שהסי.איי.איי  פועל כשהוא מפיל משטרים בכל העולם, בחשאי ובצללים, ובעזרת ספינים כמובן.

אז אם כבר הזכרנו עסקים קודם, נסיים בפגישה מעניינת של ערפאת עם האפיפיר… בבילדרברג של שנת 1999! בילדרברג היא קבוצה סודית הנפגשת פעם בשנה ומרכזת בתוכה את האנשים החזקים בעולם לדיונים בתוך עצמם במקום הסגור לכניסה של כלי תקשורת. נביא רק ציטוט שנאמר על האירגון מפי גארי אלן למען אלו שלא יודעים (ולכן מומלץ מאוד לקרוא את הכתבה באתר). “הבילדרברגרים נפגשים פעם – או לפעמים פעמיים – בשנה. המשתתפים כוללים דמויות פוליטיות ופיננסיות מובילות מארה”ב ומערב אירופה. הנסיך ברנרד בכלל לא מתאמץ להסתיר את העובדה שהמטרה הסופית של הבילדרברגרים היא ממשלה עולמית. בינתיים, בזמן שהסדר העולמי החדש נבנה, הבילדרברגרים מתאמים את המאמצים של אליטות הכוח האירופאיות והאמריקאיות”. עוד אורחים באירוע כללו את ביל גייטס, טוני בלייר, הנרי קיסנג’ר, סטיבן שפילברג ועוד רבים. על האירוע ניתן לקרוא בעיתון הידוע “וורלד נט דיילי”.

ערפאת בפגישה אחרת עם האפיפיור מנשק את ידו. כל אחד צריך לשאול את עצמו למה לכל הרוחות שערפאת ינשק את היד של האפיפיור? מי שקרא את כל הכתבה עד כאן כבר בטח יודע. הדבר מזכיר מאוד את “הסנדק”.

ערפאת ביראת כבוד לאפיפיור:

לחיצת יד מעניינת ביותר, מה שמעלה את השאלה לאיזה מסדרים שייך ערפאת (עוד על הסמלים האזוטרים הקשורים לערפאת בכתבה הבאה):

כיום האפיפיור וערפאת לא בחיים, אך אם ערפאת היה בחיים הוא בטח ובטח היה שמח לפגוש את האפיפיור הנוכחי רטזינגר וזאת מכיוון שבעבר הוא היה פעיל בארגון הנוער ההיטלראי. הדבר ידוע לכולם ואם זאת אף אחד לא עשה את החיבור ומבין מה משמעות הדבר. נפנה אתכם לכתבה מעניינת בנושא של עיתון הטיימס באינטרנט שם מביע אחד המרואיינים שהוא “מזועזע”. הדבר גם יותר מדאיג בעקבות התבטאויות אנטישמיות של רצינגר כפי שאמר בשנת 1987: “הדת היהודית תגיע למימוש, רק כשהיהודים יקבלו עליהם את ישו”. האם מעורבותו עם הנאצים היא הסיבה שרצינגר בביקורו הקרוב בארץ יוותר על ביקור במוזיאון השואה? כך מדווח שליחו ל-CNN. לפחות על פי הדיווח הוא יפגוש את שמעון פרס הסוכן אשר הגדיר את האפיפיור רצינגר בפגישתו ב-2007 כ”דמות רוחנית דגולה” (ובכתבה הבאה אתם תגלו בדיוק עבור מי הוא עובד שכן אנחנו הולכים לשבור טאבו גדול ביותר האופף את הקונפליקט בארץ ואשר קשור לבריטים). עוד דבר המעניין בקשר לרצינגר זה שהוא יליד בוואריה שבגרמניה (המקום בו נוסד האילומינטי הבווארי המפורסם).

שימו לב לאגודל של פרס:

לסיום נראה תמונה מעניינת של פרס וערפאת בפורום הכלכלי הבין לאומי, אשר עיתונאי צרפתי משווה לפגישת הבילדרברג השנתית בעיקר בגלל התקבצותם של אנשים בעלי השפעה רבה במקום אחד למשך כמה ימים, רק שבניגוד לבילדרברג הוא אפוף בהרבה פחות סודיות ופתוח יותר לתקשורת.

למאמר המקורי ב״קונספיל הישן״

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

37 תגובות

 1. ניר 2009-03-29

  בהקשר לסמלים, הייתי ממליץ להמנע מפרשנות אסוציאטיבית ולהביא סימוכים גם לשטח מחקר שכזה, ע"מ לא להרתיע את הספקנים שצלחו את המאמר עד שם.
  מבסס את דברי על הכפתור של ערפאת שמראה בסה"כ את הנשר המצרי (משם כנראה לקוחים המדים)
  ועל העיט הקרח במדליה שמעניק בוש…לא כל עוף דורס הוא רמז לשומרים, הבבלים וניבירו ולא כל רצפה משוחמתת היא רמז ללשכת בונים חופשיים.
  כל שאר המאמר ברמה מאוד גבוהה כמובן, תודה על המחקר המעמיק, מאוד מסתדר עם הראיונות בפרוייקט קאמלוט והתאוריות על הישועים וקשריהם האזוטריים העתיקים.
  הייתי גם מפרט יותר על בוהמיין גרוב וטקסי המעמד העליון של הבונים החופשיים ומראה את הסרט שצולם ע"י אלכס ג'ונס בחשאי.

 2. ללא 2009-03-29

  שלום
  שלום

  ראשית עלי להודות שלא קראתי את כל המאמר אלא ריפרפתי על רובו, בהמשך אקרא את כולו. תוך כדי רפרוף שמתי לב לשתי נקודות שברצוני להתייחס אליהם. הראשון הוא זה ואצטט מתוך מה שכתבת:

  "היטלר בעצמו גדל במשפחה נוצרית קתולית ולאורח חייו הביע תמיכה בכנסייה, גם על ידי כך שארגוניו שאבו מהאדיאולוגיות ומהמבנים של המסדרים השייכים לותיקן, וגם כי הוא עצמו התעסק בפאגניות שעליה מתבססת הנצרות של ימינו"

  דבר ראשון, למה הכוונה שהנצרות של ימינו מתבססת על פאגניות? היטלר כנראה לא היה נוצרי אלא התעסק יותר בפאגניות. לפעמים אני בספק אם הוא היה תאיסט אך מצד שני אני גם בספק שהוא היה אתאיסט.
  דבר שני, זה לא היטלר שהתנגד לכנסיה ואחת ממטרותיו היתה לחסל אותה? היה גם זמן שהיטלר תכנן לפלוש לותיקן אך לא עשה זאת בסופו של דבר כי פחד מתגובת ההמון באירופה. הכנסיה הקתולית מצידה חששה ממנו.
  היטלר הביע אמנם תמיכה בכנסיה אך באותה מידה אמר דברים בשבח הדת היפנית ובשבח מוחמד והאיסלאם. היטלר אפילו צוטט כמי שאומר שהדת היפנית והדת המוחמדנית (איסלאם) מתאימה לנו יותר מהנצרות. זה לצד אמירות אחרות שלו כמובן.

  הדבר השני שרציתי להתייחס אליו הוא זה ואצטט שוב:

  "כת הווהאביזם גונתה ככופרת יותר מ-60 פעמים ע"י מדינות האיסלאם לפני המאה ה-20. אך כאשר הסעודים נהיו עשירים, הכסף שעשו מנפט קנה הרבה שתיקה. זוהי כת מאוד אכזרית. ווהאביזם אומצה רק ע"י שתי מדינות, הטאליבן וערב הסעודית…אין לה שום קשר לאיסלאם. איסלאם היא דת שאמורה להיות מאות שלווה וסובלנית, תמיד היו לה יחסים טובים עם יהודים במשך רוב אלף השנים הראשונות לקיומה."

  את זה לא אתה כתבת אלא ציטוט של ג'ון לופטוס. הוא טוען שהאיסלאם הוא דת שלווה וסובלנית אך אין זה כך למען האמת. זאת טענה ידועה של ה- MUSLIM APOLOGIST שטוענים את זה. אלה יכולים גם להכחיש שהיו מלחמות וכיבושים ואיסלום. גם אני פעם חשבתי שהאיסלאם הוא דת של שלום וסובלנות עד שקראתי יותר על שורשי האיסלאם והמקורות שלו ונוכחתי לדעת שהאיסלאם היא דת אלימה ומה שאנחנו קוראים לו איסלאם קיצוני הוא כנראה איסלאם נכון. האיסלאם בשורשיו ובמקורותיו מעודד אלימות ומעודד ג'יהד (מאבק) כנגד הכופרים, החל מ"דברי אללה" (הקוראן) וחייו של מוחמד נביא האיסלאם המתוארים בחדית' ובסירה (הביוגרפיה) והלאה דרך חסידיו הראשונים. אני מדבר על היסודות. כת הווהאביזם התפתחה בכלל מהסלפיזם שהוא זרם באיסלאם. הסלפיזם גורס כי יש לחזור לשורשי האיסלאם ולקיים אותו כמו שהשאיר אותו מוחמד וכמו שקיימו אותו שלושת הדורות הראשונים לאיסלאם וכל השאר מוגדר כסטייה מן הדת המוסלמית. הוואהביזם שהוא תוצר של הסלפיזם נפוץ בעיקר בערב הסעודית, הטאליבן הם מאוד סלפיסטים גם. הוואהביזם נוצר במאה ה17-18 מתוך השקפות סלפיות והסלפיזם אומר שיש לקיים את האיסלאם הנכון כפי שהותיר אותו מוחמד אחריו, זה העיקרון החשוב ביותר שלהם.

  דבר נוסף שהוא לא מדייק בו זה בנוגע ליחסים בין האיסלאם לאנשי הד'ימה (יהודים ונוצרים). הוא טוען שהיחסים ביניהם תמיד היו טובים, אבל האם זה באמת היה כך? לא לגמרי. לא תמיד. בלי להכנס יותר מדי לפרטים, היחסים היו מאוד משתנים, החל מתקופות טובות של סובלנות ועד תקופות רעות שאופיינו ברדיפות, גזירות שמד ואיסלוּם בכפייה. את יחס האיסלאם לעובדי האלילים מיותר בכלל לציין שהיה גרוע ועובדי האלילים אוסלמו (כמצוות אללה בקוראן וכמצוות שליחו מוחמד).

  בקיצורו של דבר, מומלץ לחקור את מקורות האיסלאם ושורשיו וכתביו בנוסף. דרך אגב, אני מומלץ לצפות בסרט הזה כדי לקבל מושג לפחות ראשוני על הג'יהד והאלימות ומקורותיהם בדת האיסלאם:

  http://video.google.com/videoplay?docid=-871902797772997781

  הסרט מסביר בצורה תמציתית את העניין היטב, יש לשים לב להסברים התאולוגיים בליווי המקורות והציטוטים ופחות למה שמסביב. וכמובן הסרט הוא בגדר הסבר ראשוני ותמיד כל דבר מומלץ לחקור באופן עצמאי.
  כמו שעשיתי אני על הסדר העולמי החדש (NWO) והאילומינטי וגיליתי שהוא קיים והתברר לי גם בערך על דרכי הפעולה שלהם (של ה- NOW).

  בקיצור כל הדתות ובמיוחד המונותיאיסטיות נועדו לשלוט בהמון ובמחשבה שלהם!

 3. אחוות ה-CIA ורצח קנדי – קונספיל 2009-04-01

  […] תחת פיקוחו של אלן דאלס והנאצי הידוע ריינהרד גלהן (שניהם משתייכים לארגון המאסוני הגבוה אבירי ההוספיטלרי…. במהלך שירותו כיושב ראש הסוכנות פוטר אלן דאלס בידי […]

 4. inonf8 2009-04-01

  אין עליכם – פוסט מדהים
  אתם אלופים
  תודה

 5. ללא 2009-04-01

  מדוע התגובה שלי לא אושרה?

 6. ציונות נכס של המודיעין 2009-04-02

  היטלר היה נכד של רוטשילד.
  סבתא שלו עבדה כעוזרת בית אצל אחד הרוטשילדים בווינה, ונכנסה להריון בשהותה שם. ואז היא "גורשה".

  זה גם מסביר איך הומלס -כביכול – הגיע להיות מנהיג מדינה.
  עצם העובדה שהוא קיבל סיקור תיקשורתי בזמנו מצביע לכך שאנשים מאוד חזקים רצו בחפצו.

  ראו לדוגמא רון פול שלא קיבל שום סיקור תיקשורתי במירוץ לנשיאות.

  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/hitler_was_a_rothschild.htm

  http://www.reformation.org/adolf-hitler.html

  http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/rothschild.htm

  אם אי פעם מתחשק לכם לעצבן נאצים תגידו להם שהיטלר היה משת"פ של הציונים.

  http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=346232

 7. ציונות נכס של המודיעין 2009-04-02

  מעניין למה הזבלים מהמוסד לא טיפלו באוטו סקורזני – הוא היה שותף פעיל בהקמת "נתיב העכברושים"

  לזכותו יאמר שהוא טיפוס מאוד מסקרן – בין מעלליו הוא פיקד על המצבע החילוץ של מוסוליני מידי הפרטיזנים.

 8. ציונות נכס של המודיעין 2009-04-02

  ישראל יצרה את חמאס שיהיה לה עילה למרר לפלשתינאים את החיים ולגרום להם לעזוב – טיהור אתני !

  זה דוגמא ל PROBLEM-REACTION-SOLUTION

  הייתם צריכים להזכיר את המעלליהם של הבריטים הם אלו שהמציאו את האיסלם הקיצוני – כעיקרון האיסלם הראדיקלי הוא נכס של הNWO והם משתמשים בו לוודא שהמזרח התיכון נמצא באומללות.

 9. ציונות נכס של המודיעין 2009-04-02

  גם יצחק שמיר "ברח" מהכלא הבריטי – ועוד פעמיים לא פחות. בעצם לא רק הוא היו טונות של פעילי "מחתרות " שהצליחו לברוח מהכלא הבריטי – תמוה איך דבר כזה קרה?

  אני הכי אוהב שאחרי שישראל נוסדה שמיר נסע להיתמקצע ב MI6 כאילו שום דבר לא קרה ואז היצטרף למוסד…….

  "מחתרות" עלאק – כל החיים שלנו הינם שקרים ואחיזות עניים, מה שהכי עצוב זה שפעם נפלתי לבולשיט הזה .

 10. lloyd 2009-04-02

  היטלר היה ממש מיסטיקן למופת, דוחף לקראת הניו-אייג' וסוציאליסט אמיתי, איש אילומינטי למופת!
  הנצרות מתבססת על פאגניות ידידי, כמובן שאני מתכוון לנצרות שיוצאת מהותיקן, הם (האימפריה הרומית) לקחו את דרכיו הטהורות של ישו ומיזגו אותם בפאגניות של בתי ספר המיסתוריים של בבל אשר שיגשגו במצריים ויוון, כמובן שיוליוס הקיסר היה בן זוגה של קלאופטרה וניתן לראות בברור את ההעתק של האלים היוונים בשמות של הכוכבים אצל הרומים אבל המקור הוא מצריים ויותר מקור מזה בבל שהקים נימרוד (שחק עם השם ותראה שהוא מורד) הצייד הדגול. הייתי ממליץ בתור התחלה שתראה את זייטגייזט אפילו שזה דיסאינפורמציה בלחלקו, אבל רק שתתחיל להכנס לראש, כל הסיפור של ישו הוא אלגורי למה שנקרא SOLAR WORSHIP, והוא מייצג את השמש. לכן היום הקדוש לנוצרים הוא SUNDAY, לכן ישו מת למשך שלושה ימים בדיוק בתאריך ההיפו חורף, היום בו הלילות הם הכי ארוכים ויש הכי פחות שמש, ובמקומות הנמצאים ממש בצפון כדוה"א ניתן לראות למשך שלושה ימים את השמש לא זזה מהמקום בו זורחת, לכן הפאגנים טענו שזהו תאריך מותו של השמש של אלוהים GODS SON, נשמע מוכר?
  מריה הקדושה הבתולה שילדה את ישו היא בעצם מייצגת את מזל בתולה אשר עולה בשמיים במקום בו זורחת השמש באותו בוקר, מה שנראה כאילו הבתולה יולדת את השמש, הכוכב הכי זוהר שמרכיב את קסוצת הכוכבים של בתולה נקרא כוכב החיטהכוכב הלחם, ולכן בעבר הבתולה גם נקרא הבית של הלחם, זה למה ישו נולד במקום הנקרא בית לחם. עוד קצת אסטרולוגיה בותיקן ניתן לראות בכך שכרגע לפני שנעבור לניו-אייג' המדובר בבית האסטרולוגי של דלי, אנחנו נמצאים בסוף עידן דגים, וזה למה האפיפיור לובש ראש של דג על הראש.
  אה תראה סמל מצרי עתיק בכיכר הותיקן, ואני מתכוון לאובליקס הפאגני שמייצג את האיבר מין הגברי! ויותר נכון זה לקוח ממצריים וזה מייצג את הפין של אוסיריס שגם מייצג את השמש (וזה סיפור בפניי עצמו). האובליסק הוא גם סמל לפוריות, והנה הגענו לעוד השפעה פאגנית על הנצרות של הותיקן וזה סגידה לפוריות! האובליסק נמצא בתוך כיכר הנראית כמו מנעול מעוגל, ממש כמו היוני של ההודים, ולכן הכיכר יחד עם האובליסק נראים ממש כמו השיווה-לינגאם ההודי שמייצג את האיבר מין הזיכרי בתוך הניקבי עם מעיין החיים זורם בהם (בשיווה לינגם יוצא מים מהאבן המייצגת את האיבר הגברי לתוך היוני), זה למה יש כל כך הרבה מזרקות, ומה זה אומר אתה כבר בטח יכול להבין לבד.

  כן כן כמה שהם אומרים לעצום עיניים לאסטרולוגיה ומין זה בדיוק שני הדברים שהם מאירים לנו ישירות. הצלב הנוצרי לקוח מהצלב המיצרי הANKH שנקרא מפתח החיים כי הוא מייצג את האיבר מין הניקבי (הלולאה) והגברי (הצלב) מחוברים, אכן מפתח החיים. בעבר הכנענים חגגו פסטיבל שנקרא פסטיבל החתונה בין אבא שמיים (שיוצג על ידי הגשם אשר נחשב לזרע של אלוהים) ואמא אדמה, והגשם הפרה את האדמה עד שבאביב צמחו הענבים שמהם היו מכינים יין בפסטיבל, ומשם מקבלים את הנס שהשמש (ישו) הפכו מים ליין!

  אני יכול להמשיך עם זה לנצח ידידי, אבל תבדוק בעצמך, הפאגניות אפילו מגיעה לשאיבה ממקורות של כתות הסוגדות לפטריית ההזייה האמניטה מוסקריה, ואני מציע שעל זה תקרא בספרו המצויין של ג'ון אלגרו.

  אז כן, הותיקן לא ממש נוצרים, כמו שרוטשילד…לא ממש יהודי. אלו אירגונים מסוניים השולטים בהם שהם אנטי דת, וסמלים מאסונים נמצאים בשפע בותיקן רק על הדגל של הותיקן המפתחות הצלובות זהו סמל מאסוני מובהק! האפיפיור לובש גלימה שמצויירים בה כונכיות, אותה כונכייה שונוס יוצאת מתוכה בציור המפורסם, שכן ונוס היא כוכב השחר לוסיפר אוחז האור, לא השטן, אלא האינטלקט, המיינד, שמי שלא ייתן את השבועה שלו אליו לא יוכל להמשיך הלאה בניו-אייג' וזאת המטרה האמתית של האאוגניקה, רק חילוניים נאורים יזכו לראות את העולם החדש. היטלר אומנם רדף אחר בונים חופשיים ורצח חלק, אבל בונים חופשים שהם גראנד מאסטרים כמו אנשים מהמלוכה בריטית או מהמסדרים של הכנסייה, אתם הוא נפגש ואפילו אהד. אי אפשר להתעלם מכמה הוא שאב מהפילוסופיות של ארגונים מאסוניים של האילומינטי, אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא גדל במשפחה קתולית אדוקה (וכן זה מעלה את הסברה שהסיפור שאבא שלו הוא רוטשילד זה דיסאינפורמציה אשר מבוססת על כמה אנקדוטות קטנות כדי להסתיר את הזיקה של היטלר לותיקן, ולערער את טענותיהם של קושרי הקשרים). היטלר הוא ניו-אייג'ר פאגני כמו הותיקן וכמו המייסונים, וכפי שתצפה מחבורה של פסיכופטים הם גם נלחמים בעצמם, לכן מלחמת העולם השנייה לא הייתה כפי שמציגים לנו, זאת הייתה מלחמה בין אחוות סודיות.

 11. ללא 2009-04-02

  אבל ידידי, לא רק הנצרות, כך בעצם כל הדתות מבוססות על פאגניות.

 12. placibo 2009-04-02

  שניכם צודקים. כל הדתות (או אולי רובן) מבוססות על פגאניזם. ואני חושב שכותב הכתבה לא ניסה להצדיק את היהדות או כל דת אחרת בהשוואה אל הנצרות, אלא בסך הכל זרק לאוויר את הטענה מכיוון שהיא רלוונטית לנושא. והנושא הוא הוותיקן, בין השאר.
  כל הדתות המרכזיות תפקידן הוא לשלוט בהמונים, ואני מניח שכל מי שקורא באתר הזה מבין את העניין.

  בקשר להיטלר והוותיקן, אני חושב שהיטלר היה אדם מאוד מניפולטיבי, ויש אינספור דוגמאות בהן היטלר אמר משהו אחד ויומיים אח"כ אמר את ההיפך (ובאמת כל הסובבים אותו התלוננו ש"לא ניתן לרדת לדעתו של הפיהרר"), אבל למרות כל זה בגלל הרוע הטהור שנזל ממנו הוא היה הבייבי של הסדר העולמי החדש. ייתכן שזה עלה לו לראש והוא תכנן להיפטר בעצמו בסופו של דבר מהאליטה של הNWO ולכן ניתן למצוא את כל הסתירות (כביכול) האלה שיש בין מעשיו ודבריו. בקיצור, הותיקן לא היה צריך תמיכה מלאה מהיטלר בשביל להעניק לו תמיכה. היטלר קיבל תמיכה בלי קשר לגחמות שלו ולכן לא הייתי מייחס אליהן חשיבות. אז היטלר תכנן כך וכך (בקשר לפלישה לוותיקן שהזכרת), אבל הוותיקן >עשה< כך וכך, וזה מה שקובע בסופו של דבר...

 13. placibo 2009-04-02

  אה ועוד משהו. כמה נוח לוותיקן לטעון היום שהכל היה בגלל שהם "פחדו" מהיטלר. כמו שהצרפתים והאוסטרים אומרים שהם קיבלו את הפלישה הנאצית בתופים ובמחולות רק בגלל שהם "פחדו" מהם. ההיסטוריונים היום יודעים לראות מבעד לשקרים האלה, ואנחנו יודעים שהיטלר זכה לאהדה רבה ותמיכה מהרבה מאוד גופים שהיום מנסים לטעון שהם נלחמו בו.

 14. ללא 2009-04-02

  ממש לא חשבתי שכותב הכתבה ניסה להצדיק דת אחת על פני האחרת. על הוותיקן פשוט לא הבנתי לגמרי למה הכוונה ואת מה שכתבתי על האיסלאם כתבתי בעקבות מה שציטטתי ולא הוא כתב את זה אלא זה הובא במאמר כציטוט והיה חשוב לתקן את זה והוספתי קישור לסרט.
  כן, זה ברור שדתות נועדו לשלוט בהמון.

 15. conspil 2009-04-03

  תודה רבה על התגובות, אנחנו מקווים שהכתבה גורמת לכם לשאול שאלות,
  היא עודכנה, הוספנו כמה תמונות ועוד פיסת מידע שנראת לנו מתאימה למכלול הכתבה
  מקווים שלאט לאט אנשים יצאו מהפרדיגמה של ימיןשמאל ויתחילו לראות את המציאות יותר בבהירות

 16. ניב 2009-04-05

  תודה לכם על המאמר.
  סחטיין על העומק וההשקעה…

 17. פרומיתאוס 2009-04-10

  ראיתם את שני האצבעו שהנאציא בתמונה במרכז מרים זהו סימול מסוני
  לפלוייד קונכיה הייתה גם על הספרייה שנסרפה ברומה במרכז העליון של העמודים התומכים בחזית
  הוא גם היה סמל שהופיע במלוכה המצרית
  אגב ראיתם את התמונה שתוענים שהיטלר הופיע שם בגיל 82 כשהו מת האם מישהו ראה את התמונה
  כשרואים אותה קשה שלא לזהות והוא מופיע עם סיכת הפירר ופנים חצי מכוסות
  מסוני שלא בוגד בתנועה חיי באריכות ימים והיטלר לא מת כלל הוא היה מוצלח מידיי לתנועה
  כדיי שיישחררוהו נשיג תתמונה

  אלופים

 18. פרומיתאוס 2009-04-10

  היי ניר??????????????????????????????????????????הנשר של דגל עירק+=.. הנשר ]עוף החול =הנשר הדו ראשי המאסוני =הדגל של גרמניה הנאצית=הנשר האמריקאי=הנשר המצרי=הנשר בדגל מקסיקו =הנשר של בלארוס=בירה נשר=וודקה סמירנוף נשרדו ראשי=הנשר על ארלי סיגריות=cia egale…………………………………………………………………………………..
  רוצה יש גם אריות כתרים סלקום ה"פנטגרם זה אתה
  רוצה להיות כוכב[פנטגרם }נולד בירה גולד star 5 star5[פנטגרם פנטגרם פנטגרם =חייגו 555 555
  מה עם צבעים אנגליה= אדום לבן כחול
  ארהב=אדום לבן כחול
  ישראל= כחול לבן
  צלב קלטי+אדום לבן
  כתר המלך +אדום לבן גלימה כחול לבן

 19. פרומיתאוס 2009-04-10

  התמונה של היטלר הזקן בגיל 90 בgoogle תמונות חיפוש =old hitler time magezine

  http://wwwis.cn.Jp/noyakod/newvers.on/hitlerinargentine.htm

 20. פרומיתאוס 2009-04-10

  התמונב של היטלר בגיל 90 באתר waronyou.com

  חיפוש תמונות =did barron adolf rothschild hitler

  חג חירות שמיייייייייייייייייייייייייח

 21. פרומיתאוס 2009-04-15

  היום מסיבת התה מחאת העם האמריקאי נגד תוכניות המס החדשות של ממשל אובמה וכמובן כנגד הפד ראו את ההפגנות ביו טיוב בחדשות לא ממש ידברו על זה באמת חג מס שמח

 22. פרומיתאוס 2009-04-25

  דחוף שפעת החזירם כנסו לעידכונים ב prison planet או nuffrespect
  דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
  כנסו לynet כתבה ראשונה בנושא תראו כמה תגובות קונספירציה אנשים מנסים לספר

  יש שם נבלה שמנסה לאמר שיישלחו אותם להסג הוא חוזר על זה כמה פעמים מעניין

  עם הוא עובד של הרכבות מגיעות

 23. פרומיתאוס 2009-04-25

  ynet מחקו את התגובות שדברו על קונספירציה ושינו את הכתבה זה לא צחוק הם יחייבו לחסן את כולנו

  תזהרו לא צחוק nuffrespect youtube דווח שהור ראה רכבות fema מחממות גלגלים הוא צילם אותם

  ואסף חומר הכול באתר שלו גם אלכס מדווח דחוף דחוף תזהרו מחיסונים מאוכל מלא אנטיביוטיקה

  לא כצאן לטבח

 24. פרומיתאוס 2009-04-25

  שההיסטוריה תזכור שהיתנגדנו לטבח האדם לרצח המתוכנן ולהרעלתינו
  לא עוד לא עוד טבח

  עם כל בני האדם היו פועלים למטרה משותפת שוויון ובכבוד כלכלי אילו הישגים היו לנו בני
  האם ללא ההחלשה ללא הפגיעה הקשה שנעשתה לנו היהי יכול להיותכאן טוב

  האם לחסל 80 אחוז מאוכלוביית העולם תביא את האנושות לנירוונה המיוחלת רק יפים עשירים צייטנים אשכנזים אנגלושמקרים טפווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
  נירנברג coming to are city lass trafiic in ayyelon rode son

 25. ביקור האפיפיור בארץ מנקודת מבט אחרת – קונספיל 2009-05-17

  […] במוזיאון השואה. הנה קטע שכתבנו באותו נושא בכתבת הענק ארכיטקטים של הג'יהאד: כיום האפיפיור וערפאת לא בחיים, אך אם ערפאת היה בחיים […]

 26. למה הסכסוך במזרח התיכון ממשיך להתקיים? – קונספיל 2009-07-06

  […] עוד ציטוטים « על היסטוריה והיסטריה ארכיטקטים של הג'יהאד […]

 27. האילומינטי והותיקן – קונספיל 2009-07-08

  […] נבנה על פי המודל של מסדר הישועים (כמו גם האס.אס., ראו "ארכיטקטים של הג'יהאד" באתר). לאחר זמן מה, כאשר האירגון התפתח, הצטרפו אנשים […]

 28. יואב 2009-07-20

  ה ההשקעה ניכרת . מאוד נהניתי והחכמתי. רק קצת קשה לי לתפוס איך מצליחה להתקיים מדיניות
  שתלטנית קונספירטיבית חרף העובדה שישנן אמות מידה של מוסר וערכיות כלל עולמיות ולמה אין מי שימחה ?

 29. מסדרי המזרח התיכון – קונספיל 2009-11-09

  […] לכתבת הענק "ארכיטקטים של הג'יהאד" החלטנו לחזור לארכיון שאספנו במשך השנים ולפרסם מעין […]

 30. lloyd 2009-11-14

  יואב: מכיוון שככל הנראה, הבונים חופשיים ממוסר….

 31. רומי יצחק 2009-12-06

  כל הכבוד תידעו את כל עם ישראל ואת העולם הצמא לאינפורמציה
  100
  איש יעלו את זה בו זמנית ליו טיוב
  אני העברתי הלאה
  החקמתי בנתונים תודה רבה

 32. lloyd 2009-12-06

  איך אתה מתכוון בדיוק להעלות את הכתבה הזאת ליו-טוב?

 33. האח הגדול כבר פה – קונספיל 2009-12-09

  […] איכפת להם בגרוש מאיתנו, לא אכפת להם מחופש וזכויות שלנו, לא אכפת להם מהביטחון שלנו, אכפת להם רק מעצמם ומהשבועות שהם נותנים לאחווה […]

 34. לו היית התחממות גלובאלית – קונספיל 2009-12-23

  […] בכל מקרה הנקודה היא כזאת, לורד מונקטון שייך למסדר KNIGHTS OF MALTA המקושר ישירות לענף הסקוטיש רייט של הבונים החופשיים, […]

 35. "הסוד" של היטלר – קונספיל 2010-01-10

  […] ההתעסקות עם הסופים עלולה לתת הסבר הולם לשיתוף הפעולה של היטלר עם המופטי חאג' אמין, והקמת פלוגה נאצית מוסלמית. יתרה מזאת האמונה הרווחת […]

 36. אפי 2018-11-13

  מעניין מי הקים את הרפואה הנאצית בארץ ישראל ששמה היום פסיכיאטריה ונגזרת ממנה תרמית הרווחה ובתי המשפט לענייני משפחה