מותו של האינטרנט

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

לצפייה במאמר ליחצו כאן

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

18 תגובות

 1. פרומיתאוס 2008-12-24

  כתבה היסטורית מדהימה חשובה בזמן אבל פה בארץ דממה כולם ראו האח הגדול סדום ועמורה גרסת 2008
  אבל הסרט המשך הואאאאאאאאאאאאא חכו הרי היבטיחו על דאגה שומרי הסף עומדים במילתם שום משימה
  לא גדולה מידי הפינהלה 2009 מת האינטרנט העידן החדש ועל דאגה הכל יראה נקי יותר מיוצב יותר מווסת יותר [תראו אולי לחלק חלק עצום יהיה בטוח יותר ]בלי כל האומנות היומרנית הזאת שרוצה להביא שינוי לא תעשו עליהם צחוק על תיקנו אותם תייבשו תייבשו כל חלקה טובה [השבוע הפגנת שחם נגד הקיצוףבתקציב הפקות המקור מה שאמור להביא את התמונה האמיתית מהשטח להביא סרטים עם מסר עם תקווה למישהו להרים כל קטן של צהקה אבל]כולם רואים האח הגדולהעולם מתמוסס וכולם בוהים וכולםישנים וכולם שאמרו שלא עוד כצאן לטבח הולכים בסרט מסויט של מציות שלא יכולה להיכתב מות האדם מות המוסר יחי הכסף יחי המדפיס יחי יחי החופש המיוחל האליטה והכול נקי נקי נקי נקי כמו בימים ההם על הדם יבנו גינות על הדם יבנו פרקים ירוקים ירוקים לא יראו לא יזכרו ביבי יהיה שם גם ציפי ואולמרט בקמבק השלישי והאחרון
  ומי שיישן כבר לא קם ומי שיישן כבר קם זוכר במעורפל את המערבל הגדול שנפל על האנושות וכולם ישנו וכולם ראו האח הגדול אין גדולים הבובלילים האלה

 2. תקשונופול – קונספיל 2009-01-08

  […] כמה שבועות כתבנו על הצנזורה באינטרנט בכלל, ועל המדיניות החדשה של יוטיוב בנוגע לצינזור […]

 3. מוזר 2009-04-03

  מוזר שבאתר שלך יש פרסומות של התאגיד המרושע "גוגל". מה, גם לך הם משלמים?

 4. lloyd 2009-04-03

  וואו "מוזר" כל הכבוד לך באמת, חשפת קונספירציה אמיתי
  ממש לקחת מזמנך החופשי והשקעת לעשות משהו חשוב ורציני
  אני מוריד בפניך את הכובע ^_^

 5. מוזר 2009-04-03

  אני מבין שאתה לא רוצה להוריד את האף ולרדת לרמה שלי, אה? תעיף את הפרסומות של גוגל ושתדע שזאת ביקורת בונה (אני מקווה שלא תצנזר את התגובה שלי, אחרי הכל אנחנו מדברים פה על חופש הביטוי).

 6. lloyd 2009-04-03

  פששש מדהים אתה, פשוט מדהים

 7. placibo 2009-04-04

  יש דרכים להעביר "ביקורת בונה". אתה באת להתנגח וזה גם מה שתקבל בחזרה. מוזר הא?

 8. מוזר 2009-04-05

  סליחה? להתנגח? זה לא ממש נראה לי כמו התנגחות, זה יותר עקיצה. אין לי שום בעיה עם האתר או התכנים ואני מאוד נהנה לקרוא את המאמרים, זה פשוט קצת לא הגיוני שבכתבה כזאת גם יהיו פרסומות של גוגל – זה די אבסורד, זה הכל.

 9. מוזר 2009-04-05

  מצטער על ההודעה הכפולה אבל סתם כדוגמא זה יהיה קצת מוזר להקים אתר תמיכה בסוציאל דמוקרטים כאשר Google Adsense יציג באותו אתר פרסומות של הליכוד(מה שקרה בהרבה מקומות בזמן הבחירות, אגב).

  זה שלויד ואתה אדוני לא יודעים לקבל ביקורת כי אתם עסוקים בתיאוריות קונספירציה וחושבים שאני מחפש להתנגח בכם זה חבל, אבל היי, לא הכל זה 'תאוריית הקשר'.

 10. placibo 2009-04-05

  עליך לזכור שכל מה שאנחנו מקבלים מאנשים זה אחד משני דברים:
  1) או התנגחות וקטילה מאנשים ספקנים שמנסים לשכנע את עצמם שהכל שטויות
  2) או אנשים שמהללים את האתר ואת העבודה וההשקעה הרבה שלנו.

  אז אתה בא ונותן "ביקורת" שבכלל לא קשורה לתוכן הכתבה, אלא קשורה פשוט לעובדה שלהחזיק אתר עולה כסף, ומכיוון שאנחנו אנשים בלי יותר מידי כסף ובגלל שאנחנו לא מתכוונים לגבות תשלום או למכור דברים באתר, אז אנחנו שמים את הפרסומות של גוגל. והתגובה שלך, שלא הכילה אף מילה טובה אלא רק ביקורת, נופלת מבחינתו בקטגוריה הראשונה – אנשים שבאו להתלונן ואין להם מילה אחת רלוונטית להגיד לנו בקשר לנושא עצמו.

  אם אתה ציפית שנקבל את התגובה שלך כביקורת בונה, היית יכול להתנסח קצת אחרת. בכל מקרה, אנחנו לא מתכננים לוותר על הפירסומות, ומי שהפרסומות מונעות ממנו לקרוא את התוכן שמופיע באתר ולהתייחס אליו ברצינות זה בעיה שלו.

  בסופו של דבר לא תמצא אף אתר אחר בעברית שעושה את העבודה שאנחנו עושים ומשקיע כל כך הרבה מזמנו בשביל להפיץ את המידע הזה לציבור בישראל. אם גם האתר היחיד שמדבר על הדברים האלה הוא לא מספיק צדיק בשבילך אז אתה יותר ממוזמן להקים אתר משלך, נטול פרסומות, ואנחנו יותר מנשמח גם לקשר אליך ולפרסם אותך. עד אז, תאלץ להסתפק בזה שאנחנו לא מושלמים כמו שאולי היית רוצה, אבל לפחות אנחנו עושים משהו ולא יושבים על הכיסא בבית ומתלוננים.

  ורק בשביל להרגיע את הרוחות – כל מה שקיבלנו מגוגל עד היום (והאתר קיים כבר יותר משנה) זה 100 דולר, אז אנחנו גם לא עושים את זה בשביל הכסף. זה בסך הכל כיסוי הוצאות מינימלי.

 11. מוזר 2009-04-05

  נכון, אין לי שום בעיה או טענה כלפי האתר או התוכן המתפרסם ואם היה לי תהיה בטוח שהייתי אומר, אני מסכים ומקבל את כל מה שרשום ולא בטעות הגעתי לאתר הזה, אם הייתי רוצה להגיד שאתם חיים בסרט הייתי אומר את זה כי מערכת התגובות מאפשרת לי.

  אירוח אתר כיום עולה בין 15 שקלים לחודש ב"חברות אירוח" של ילדים ל-30 שקלים בחודש כמינימום בחברות קצת יותר רציניות. למעשה גם אני מוכר חבילות אירוח אתרים והפרסומות של גוגל במאמר הספציפי הזה כל כך הפריעו לי שאני מוכן לתת לכם אירוח חינם, ככה על חשבוני בתמורה להסרת הפרסומות של גוגל. מה דעתך?

  התבטאות קטנה שלי הרגיזה אותך כל כך שזה פשוט מצחיק להמשיך את הדיון המיותר והחסר טעם הזה, אז באמת שאני מצטער שהפרעתי לשלוותכם ואני מבטיח לא לכתוב כאן יותר בנושא, שחס וחלילה לא תיפגע או תחשוב שמעניין אותי הכיס שלך.

  אגב, ההצעה שלי לתת לכם אירוח בחינם עומדת ואתם מוזמנים.

  חג שמח 🙂

 12. יוני 2009-06-23

  אתם עושים עבודת קודש.

 13. לא כל כך נורא 2009-06-28

  אם תשאלו אותי אינטרנט 2 הוא בדיוק מה שצריך בשביל אבטחת אירגונים אם אתה רוצה איטנרט חופשי להבעת דעה אין בעיה זה קיים וישמיך להיות קיים.
  אבל אם אתה:
  1)רוצה לקנות בביטחון שאף אחד לא גונב אותך
  2)מקים פוריקט בעל חשיבות ביטחונית
  3)סתם מעביד שרוצה שהעובד לא יבזבז את זמנך שאתה משלם לו
  אינטרנט 2 תפור עליך!
  כי חופש זה גם ביטחון!

 14. lloyd 2009-06-28

  ואם אתה רוצה שכל המידע שלך יהיה נתון למעקב, ואתה רוצה לגלוש רק באתרים שהממשלה מסכימה שתראה, לחשוב פעמיים לפני שאתה כותב משהו באינטרנט, אז כן בהחלט אינטרנט 2 זה מצויין בשבילך…

 15. placibo 2009-07-06

  "כי חופש זה גם ביטחון!"

  "לא כל כך נורא", תחשוב על מה שכתבת… אני מבקש…

 16. יוסי 2009-07-21

  לויד אתה ממש לא מבין מהוא הערך של חופש המידע וחופש הפעולה.
  בשביל אנשים תמימים כמוך אמר בנג'ימן פרנקלין:"אלו שמוכנים לוותר על פרטיותם תמורת בטחון, אינם ראויים לפרטיות ולא לבטחון" אז זה נכון לגבי אנשים כמוך, גם אם אתה מנסה לייחצן פה את האח הגדול ואת המדיניות המגעילה הזו.. כי זה ממש ממש לא יצליח גם אם ישתדלו, האקרים ומומחי מחשוב יהיו תמיד, אז ממשלות יכולות לשכוח מהפנטזיה החולנית הזו שלהם לפלוש ולנטר! זה משהו שתמיד יכשל להם.
  כיבוש תמיד נכשל, למדת היסטוריה? אולי בעידן הטכנולוגיה יהיה קצת יותר קשה כי הממשלות בעולם המערבי לצערנו מחזיקות במיטב הטכנולוגיה והאמצעים כדי לשלוט ולשעבד, אבל אל דאגה, גם המחתרות ולוחמי החופש. בצבא יש אינטרנט צהלי סגור, אתה חושב שמישהו אוהב את זה? כולם שונאים את זה אבל בצבא כגוף סגור אבטחת מידע זה קודש קודשים אז אין ברירה.
  במסגרת אזרחית אין שום צורך בתעווה כזו ואין שום סיבה שהאזרח הממוצע יסכים לזה.

  אז תהנה בשימוש בשירותים של גוגל, אני בטוח שלא מפריע לך שהם יודעים הכל עליך.

 17. יוסי 2009-07-21

  אופס, טעות – לא התכוונתי ללויד, התכוונתי לזה שהוא הגיב לו 🙂

  סליחה לויד, טעות…..

 18. lloyd 2009-07-21

  :O אני לא זוכר מתי נעלבתי כל כך….
  חחח נשבע לך כשקראתי את ההודעה הראשונה שלך כבר לא זיהיתי את עצמי.
  זה בסדר גם לי זה קרה פה פעם אחת שהתבלבלתי בנמען….חחח… נמען….