"הממשלה הסודית – החוקה במשבר"

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

לצפייה במאמר ליחצו כאן

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

9 תגובות

 1. אי שם 2008-08-06

  איך שכחת את הוידאו הזה?! או שיכול להיות שאתה לא מכיר,אז קבל.

  http://www.youtube.com/watch?v=10FI0g0PMhY

  **

 2. קונספיל 2008-08-11

  יש עוד המון סרטים כאלה, אם היינו מכניסים כל סרט לאתר שלנו אז יש עוד כמה סרטים שהיינו מכניסים הרבה לפני הסרט הזה….. כל אחד חופשי לבדוק את הרעיונות האלה, אבל אנחנו מעדיפים להתעסק בעובדות מוצקות שפוקחות את העיניים באמת, כדי שלא יגידו שאנחנו חיים בהזיות…

 3. » ה-CIA והתקשורת – קונספירציות ישראל 2008-09-02

  […] ההשפעה שייש לסי.אי.איי על תקשורת במדינות אחרות ניתן לראות בסרט מצויין שגם כן תורגם באתר, ובו מוצג כיצד הסוכנות בעזרת מניפולציה של אמצעי […]

 4. יאן 2008-10-05

  אני חייב להגיד לבן אדם שעומד מאחורי האתר הזה ומי שכותב את הכתבות:

  אחי אתה עושה עבודת קודש, אני מאמין שהסיאיי איי איי זה השטן ואני מאמין לכל הקונספירציות כי אי אפשר להתווכח עם העובדות פשוט אי אפשר וכל מי שחי בסרט הוא חי את הסרט של ששליטי הממון מכתיבים לו והכל מושחת מהיסוד, קשה להאמין אבל חייבים להתמודד עם האמת ולא לשבת בחיבוק ידיים.

  שנאתי את מה שזהבי עשה לך, לפי דעתי הוא חתיכת נבלה מושחת אין לי מילים אחרות הוא מכר את עצמו מזמן והוא לא מתבייש בזה

  הייתי שמח אם היית שולח לי לאי מייל את הכתובת שלך כדי שנוכל להמשיך לשמור על קשר

  דרך אגב אני בן אדם שמאוד אוהב מוזיקה ואוהב את רייג' ואימורטל טקניק אני מפחד שירצחו אותו כמו שהם רצחו את טופאק, חוץ מזה יש לי המלצה בשבילך על להקה הכי חמה ומחתרתית שיש היום בפאנק רוק שההתמקדות שלה העיקרית ב 2 האלבומים האחרונים זה הסדר העולמי החדש אחי אתה חייב לשמוע..

  http://www.myspace.com/hedpe

 5. סוס חיוור 2008-11-18

  מישהו יכול לתרגם את שיריו של אימורטל טקניק לעברית???…..אני בטוח
  שהדבר ימשוך חבר'ה צעירים להירתם למאמץ ההסברה…תודה על האתר!!!

 6. סאדם חוסיין בשירות הסי.איי.איי – קונספירציות ישראל 2008-11-23

  […] למערב, ניתן לראות זאת בסרט המצויין המתורגם לעיברית "הממשלה הסודית-חוקה במשבר" ובסרט "זייטגייסט: נספח"), ופקיסטאן (עד היום ראש הביון […]

 7. התאגיד – קונספיל 2009-01-13

  […] של התאגידים הגדולים. דוגמא לכך תוכלו לראות בסרט "הממשלה הסודית" (מתורגם), שם בין השאר מסופר על הפלת המשטר בגואטמלה ע"י […]

 8. לא קשור 2009-06-28

  אני רוצה להגיב רק לנקודה שמקשרת בין השאה למצב היום-אין קשר כי פשוט אי אפשר היה לצפות למשטר כזה מעפן יוקם כמו שהוא היום.
  הרי עצם זה שקם משטר שונא אמריקה זה רק בגלל האיסלאם שחש מאוים ע"י החילונים אמריקה וכך ישראל גם כיום מוגדרת (כשהשאיפה היא מדינת כל אזרחיה)
  אם כן זה לא משנה מי השתיל את הממשל באירן מה שחשוב זה מי נגד מי ולמה גם אם השאה עלה מעצמו וחבר לאמריקה רק כדי לקבל סיוע עדיין היו שונאים את אמריקה והיו משתמשים בה כתירוץ למהפכה.
  סליחה על הכתיבה המעפנית אבל אני עייף וצריך להעביר את הלילהבוקר בוקר טוב!!!

 9. שושה 2014-01-17

  רוקפלר & פורד מזרימים כספים לרייך השלישי
  כך כותב העיתונאי והתחקירן אהרון רול על חלקה של משפחת רוקפלר בקידום הנאציזם:
  "המימון האדיר לו זכו הנאצים מעושר משפחת רוקפלר לפני ובמשך מלחמת העולם השניה, מעלה את ההשערה כי במקרה זה, כמו גם בהקשר המהפכה הקומוניסטית, הנאצים שימשו כ"אדיוטים השימושיים" של משפחת רוקפלר".

  האנטישמי ושונא היהודים פורד רצה להשמיד את היהודים. הנרי פורד האמריקני. זה שייסד את חברת המכוניות 'פורד'. וזה מה שהוא עשה, בין היתר, מאחורי הקלעים ותוך כדי המלחמה:

  "פורד השקיע הון עתק במפלגה הנאצית, ותרם לה רבות, עוד לפני שהגיע היטלר לשלטון ואפילו לפני מעצרו בשנת 1923. שני האישים היו בקשרים הדוקים לאורך שנות שלטון הרייך השלישי, היטלר ראה בפורד מעין מורה רוחני ואף קיבל ממנו מתנות ביום הולדתו.

  את רעיון ה"מכונית לכל פועל", אימץ היטלר מפורד, וכך גם את חלק מן הניסוחיו האנטישמיים.

  על קיר במשרדו של היטלר היה תלוי פורטרט של הנרי פורד. ב-1938 הקים פורד מפעל משאיות בברלין, שבו הועסקו פועלי כפייה, זקנים, נשים וטף.

  באותה שנה קיבל פורד מדליה מהרייך השלישי, מעוטרת בצלבי קרס. ביחד עם "ג'נרל מוטורס", יצר פורד את התשתית התעבורתית של הצבא הנאצי, ותרם בכך רבות לגרמניה ולהיטלר".
  (הקרן לישראל חדשה- היא קרן פורד!! שמו לב) פרטים נוספים- במאמר הזה:
  http://www.news1.co.il/Archive/003-D-63199-00.html