הברקוד – עוד תעלול של IBM

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אם קראתם את הכתבה שלנו על IBM בשואה, בטח תהיתם מי הם האנשים הנחמדים שעומדים מאחורי החברה.

אם כך, המידע הבא עשוי לעניין אתכם.
הברקוד, הוא המצאה נחמדה לייצוג מידע (אותיות ומספרים), בצורה שבה מערכות ממוחשבות יכולות לקרוא עם רכיב אופטי. הפטנט נרשם כבר בשנות החמישים על ידי ממציא די אנונימי, אך לא נמצאו עוד האמצעים ליישם אותו עד שנות השישים. גם כאשר ההמצאה הפכה לפרקטית, היא לא ראתה הצלחה מסחרית. עד שהשחקנית המוכרת שלנו, IBM, נכנסה לתמונה.

בתגובה לצרכי השוק, IBM המציאה שיטת קידוד אוניברסלית לברקוד שמטרתה הייתה לקטלג את כל המוצרים בעולם ובכך לשאוף לאוטומציה של תהליך הקנייה. היא חברה לעוד כמה חברות גדולות בשוק וביחד הן הכניסו את הסטנדרט הרשמי לקידוד מוצרים בברקוד – UPC. התקן החדש מתבסס על 10 ספרות מקודדות, עם “תוחמים” באמצע ומשני הצדדים.
שימו לב לתמונה הבאה:

הברקוד וה-666

אתם יכולים לראות בדוגמא הזאת את הסימול שנקבע לכל סיפרה מאפס עד תשע בתקן של איי.בי.אמ. לא קשה לפספס את העובדה כי הקווים התוחמים (באדום) בעצם זהים לייצוג של הסיפרה 6 (כחול) בברקוד – ומכאן – 666. קחו לידיכם פחית קולה, או חטיף, או כל מוצר אחר שמצאתם במכולת, ותראו בעצמכם…

אחד הדברים שכדאי מאוד להוסיף בעניין הזה הוא שכל הסיפור הזה בכלל לא מקורי. אנחנו יהודים, ולכן רובנו לא מכירים את הברית החדשה והטקסטים שלה, אך רוב העולם המערבי הוא נוצרי, ולכן מייחס לה חשיבות רבה.
חזון יוחנן בברית החדשה, פרק 13 פסוק :18 ”בָּזֹאת חָכְמָה מִי שֶׁבִּינָה לוֹ יְחַשֵּׁב מִסְפַּר הַחַיָּה כִּי מִסְפַּר אָדָם הוּא וּמִסְפָּרוֹ שֵׁשׁ מֵאוֹת וְשִׁשִּׁים וָשֵׁשׁ’”
בספר הזה, המתאר את חזון אחרית הימים, “מספר החיה” משחק תפקיד מרכזי מאוד – כל אובייקט ואדם בעולם יאלצו לשאת את הסימן לצורך זיהוי בידי האנטי-קרייסט – שליחו של השטן, אשר ישלוט בעולם באחרית הימים.

ואם לא די בכך כדי לשכנע אתכם שאיי-בי-אמ מנסה לזרז את סוף העולם, קחו בחשבון את העובדות הבאות:

1) מנכ”ל IBM ארה”ב בתקופת השואה, תומאס ג’יי ווטסון, יושב עם חברו הטוב, אדולף היטלר, על שולחן הדיונים:

ג

2) אותו ווטסון, חוץ מהיותו מנכ”ל התאגיד, הוא גם חבר ב”בוהמיאן גרוב“, המועדון הסודי והאליטיסטי בו חברים (או היו חברים) ג’ורג’ בוש האב והבן, ריצ’ארד ניקסון, הנרי קיסינג’רדונאלד ראמספלד, ועוד רבים וטובים.

3) בואו נריץ קדימה להיום – ואיי-בי-אם, בעזרת אחת מחברות הבת שלה “IBM Credit Union”, מממנת את תאגיד Verichip, שאחראי על פיתוחו של שבב הזיהוי האלקטרוני שממשלת ארה”ב רוצה להשתיל בכל אזרח בעולם…

לכתבה המקורית בקונספיל הישן

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 תגובות

 1. ה"בוהמיאן גרוב" – קונספירציות ישראל 2008-04-01

  […] "מנדליי", כוללים את הנרי קיסינג'ר, תומאס ווטסון (כן כן ההוא מ-IBM), וויליאם קייסי (CIA), ראלף ביילי (תשלובת דופונט), ג'ורג' […]

 2. לא נראה לי 2009-06-28

  קצת הגזמתם הפעם…

 3. lloyd 2009-06-28

  תגיד…
  אתה לא רואה את העובדות או שאתה פשוט לא רוצה לראות?

 4. יוני 2016-01-08

  טעיתם ובענק. שימו לב לתמונה של הברקוד שוב
  הקו השחור שמאלי של מה שנראה לכם 6 שייך ל5.
  כמשיהו שישב כמה דקות על האינטרנט ובדק איך עובד ברקוד גם גיליתי שסדרת הספרות
  בצד השמאלי של הברקוד היא היפוך של הסדרה בצד הימני, כך הסורק ידע להבחין אם הברקוד נקרא הפוך ויתאים את חישוב הקווים. זאת אומרת שמספר 5 שיופיע בצד ימין של הברקוד יראה כמו מראה של 5 בצד השמאלי. מספיק שתבדקו כל ברקוד שיש בוא את אותה הספרה גם בצד ימין וגם בשמאל ותראו גם שהקו השמאלי הצבוע בכחול בתמונה הנ״ל שייך ל5 וגם להבדל בין ימין ושמאל וכמובן שאין שם 666