January 23, 2023, 12:15 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

חלק (א׳)

שמות אנשי הכספים מהפנקס של ג׳פרי אפשטיין, שוב מופיעים מאחורי מטה המאבק בממשלה. הם אומרים שזה בגלל הרפורמה המשפטית המבורכת, בפועל זה בגלל שהם רוצים מדינה פלסטינית.

פתאום לפני ימים אחדים הודיעו במעטה סודיות על הקמת "מטה המאבק ההפיכה המשטרית". שם שכזה גורם לחשוב כאילו מדובר באיזו מחאה ראדיקלית של סטודנטים דלי תקציב ואידיאולוגים. בפועל מדובר במאבק של מולטי מליונרים מאליטת ה״נאורים״. כמו שהיה מאז מחאת השמאהלים ואפילו פרשת העמותות של 1999, מה שהיה הוא שיהיה, ואין כל חדש תחת הקרן.

ב19.1 יצאה ההודעה באופן אנונימי באתר המקום הכי חם בגיהנום.

הוקם מטה מאבק שמאחד את מרבית הארגונים המוחים נגד הממשלה


ברשתות החברתיות, אחד הבומרים שמארגנים את המטה התרברב ואפילו חיפש מתנדבים.

מדובר בגלעד שר. הוא כיהן כמנהל לשכתו של אהוד ברק בשלהי כהונתו כראש ממשלת ישראל ושר הביטחון. הוא חוקר בכיר במכון למחקרי ביטחון לאומי INSS המושחתים, הקים להם אגף והוציא דרכם ספר. מה לא כתבנו על המכון הזה שבעצם ארגן את מפלגת כחול לבן, והשתמש בכסף של סרסור הקטינות הפדופיל ג׳פרי אפשטיין (שהיה מנהל קרן וקסנר) לקמפיין האיחוד של המפלגה.

חברה בשליטת ג'פרי אפשטיין עומדת מאחורי פרשת העמותות של מפלגת כחול לבן. קובי ריכטר, ארכיטקט השחיתות

בסוף התחקיר ניתן לכם את שם הארגון המלא שעומד מאחורי המטה. אבל כדי להבין את גודל ההונאה ניתן לכם את המידע הבא. כי אם כבר הזכרנו את מפלגת כחול לבן, הכירו את העמותה:

גלעד שר בשנת 2009 הקים ביחד עם אורני פטרושקה, עמי אילון ואבי גיל את ארגון עתיד כחול לבן – תנועה ציבורית הפועלת להקמת מדינה פלסטינית, ולהתכנסות גבולות מדינת ישראל. בשנת 2018 התמזג הארגון עם מכון החשיבה מולד.
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%9C%D7%A2%D7%93_%D7%A9%D7%A8

עמי אילון ואבי גיל בוגרי קרן וקסנר. אבי גיל, ניהל גם את מרכז פרס לשלום, ושמו רשום בפנקס השחור של ג׳פרי אפשטיין (היה מנהל קרן וקסנר) יחד עם אהוד ברק ואפרת דובדבני (ניהלה את מרכז פרס לשלום). אבי גיל היה מנהל כספים של המליארדר דניאל אברהמס, עוד חבר מרכז פרס לשלום. אברהמס מימן את מחאת האוהלים 2011, וכשמימן זאת טען במפורש שחשב שזה מחאה למען מדינה פלסטינית והשלום.

קונספיליקס חלק ד׳: ג׳פרי אפשטיין ומכבסות הכספים של מרכז פרס לשלום ומחאת השמאהלים 2011

*ברק קיבל מליונים ללא הסבר מקרן וקסנר במסווה של כתיבת 2 מחקרים, אשר בוודאות לפחות אחד מהם הקרן מודה שהוא לא כתב ולמרות זאת השאירה אצלו את הכסף. לברק קשרים חברתיים וכלכליים עמוקים עם אפשטיין שניהל את הקרן. על פי עדות אב הבית של אפשטיין, רוברט רודריגז, ברק סומן בעיגול בפנקס השחור של אפשטיין כי היה עד לפרשת סרסור הקטינות.

לא רק עסקים, ברק ביקר תכופות בדירת קטינות של אפשטיין עד 2019

בגלל שהזכרנו את קרן וקסנר, נחזור לגלעד שר שמנהל כעת את מטה המאבק. הוא חבר המועצה לשלום ולביטחון. מנכ״ל קרן וקסנר בארץ הוא רענן אביטל. אביטל חבר ב״מפקדים למען ביטחון ישראל״ – ארגון המפקדים מקבל תרומות גם מדניאל אברמס. את מפקדים למען ביטחון ישראל הקים אמנון רשף שהיה גם יו״ר המועצה לשלום וביטחון אשר קיבלה מימון מהקרן החדשה, דניאל אברהמס, והקרן לשיתוף כלכלי ECF שמומנה על ידי האיחוד האירופאי ונוהלה על ידי יוסי ביילין ורון פונדק – אנשי יוזמת ז׳נבה ומרכז פרס לשלום. יוזמה ומרכז שמנוהלים על ידי בוגרי קרן וקסנר.

דניאל אברהמס, מלבד מימון מחאת האוהלים, מימן גם את פרשת V15, שהיוותה את פרשת העמותות של בחירות 2015. הארגון לימים הפך לדרכנו, וממשיך להתקיים אף על פי שנחקר בסנאט האמריקאי על ההתערבות שלו בבחירות בישראל. https://conspil.com/2017/11/darkenu-nazi-danger/

כסף למחאת בלפור כסף דרך עמותת אחריות לאומי שמומנו על ידי אהוד ברק, והוקמו בכסף שהגיע מג׳פרי אפשטיין רגע לפני שמת בכלא. ברק בעצמו היה בעל עסקים גדולים משותפים וחשאיים עם אפשטיין דרך איי הבתולה.

ג'פרי אפשטיין הפטרון של "אחריות לאומית" אשר ממנו את מחאת הדגלים השחורים למען דיקטטורת בג"ץ

דניאל אברהמס, קרן וקסנר, וברק -> תמיד היו צינור כסף למחאות גדולות, כסף שלא מגיע מהארץ, כסף שהוא מלוכלך. כל מקלטי המס ייחשפו. הפעם בקצה הצינור עומדת עמותה שהוזכרה לעיל, המחברת את כל הקצוות.

בחלק ב׳ שם העמותה מאחורי מטה המאבק ייחשף.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *