December 6, 2021, 9:59 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

מורה נבוכים לאנדרנוכרום חלק ד׳:

אדם נוסף שהכיר לא פחות, וכנראה אף יותר את האליטה ההוליוודית והתרבותית של ארה״ב, היה הבמאי סטנלי קובריק, והוא אף היה ידוע בביקורתיות שלו כלפי השמאל הפרוגרסיבי והאליטות. יש האומרים כי סרטו האחרון ״עיניים עצומות לרווחה״ חושף כמה מפולחני האליטות היותר סודיות. את האנדרנוכרום הוא מזכיר בסרט שעשה המבוסס על הספר ״התפוז המכני״. בספר ובסרט מוזכר משקה חלב בשם מולוקו פלוס, שם הנגזר מהמילה ״חלב״ ברוסית, אך ניתן לשים לב שהוא פונטית מזכיר לא פחות את המולך, האל העמוני הידוע עם פולחן הקרבת הילדים. אחד ממרכיבי החלב הוא אנדרנוכרום, ומסתבר שגם, שוב, מסקלין (ראו דבריו של האקסלי לעיל). גם בספר וגם בסרט שותים את המשקה לפני שיוצאים ללילה של אלימות חסרת מעצורים, וכמובן ניתן לראות את החלב בסצנה אולי הידועה ביותר מהסרט היכן שהכנופייה במרכז הסיפור יושבת במועדון ושותה את המשקה, כאשר על הקירות כתבו ״moloco plus״.

מתוך הספר התפוז המכני:
״אז ככה, מה שהם מכרו שם היה מולוקו פלוס… לא היה להם רישיון למכור אלכוהול אבל עדיין לא היה חוק נגד מכירה של חלק מהדברים החדשים בתוך החלב המוכר. אז אפשרהיה לתבל את החלב עם synthemesc (מסקלין סינתטי) או vellocet או אנדרוכום ועוד חומר או שניים שיתנו לך מופע אימיים שקט ונוח במשך 15 דקות בו תוכל להעריך את BOG וכל המלאכים הקדושים שלו, את הקדושים בנעל שמאל שלך עם מופע אורות מתפוצץ על כל הMOZG שלך.״

הסרט הכי עדכני בהוליווד המדבר על אנדרנוכרום, הוא סרט שיצא ב2017 בשם… ״אנדרנוכרום״ המתאר ממש מסעות של איש צבא לשעבר המצטרף לכנופייה בחוף וניס בלוס אנג׳לס, ויחד הם יוצאים למסעות הרג כדי לקצור אנדרנוכרום מקורבנות שהם תופסים. דיווחנו בזמנו באתר שאחד משחקני הסרט טום סייזמור פרסם את הסרט עם תמונה הזויה שלו מלא בדם (כמובן כסצנה מהסרט), אך כתבנו שהוא באותה שנה הואשם באונס ילדה בת 11.

אנדרנוכרום בסופו של יום הוא אנדרנלין מחומצן. אנדרנלין מופק בגוף על ידי בלוטות האנדרנלין (גם) במצבי דחק ויכול להתחמצן כאשר רמות הph בגוף נמוכות, דבר שיכול לקרות כתוצאה מלקות פיזית, אך גם על ידי דברים כמו צריכה מופרזת של אלכוהול, השמנת יתר, קוצר נשימה ועוד. במצבים כאלה יתכן וניתן לקצור אנדרנלין מקורבן שנמצא בלחץ עצום ואשר הגוף שלו גורם לחימצון. הדבר הקרוב ביותר לזה שמצאנו בימינו הוא שמוכרים תמציות אנדרנלין המופקות מבלוטות אנדרנלין של חיות. להלן מידע כללי מאתר שמוכר את התמציות:

מידע כללי:
תמצית אנדרנלין הוא כימיקל שמיוצר מבלוטות האנדרנלין של פרות, חזירים וכבשים שנשחטו. בלוטות האנדרנלין מייצרות כמה הורמונים. אנשים משתמשים בתמצית כתרופה. אפשר לקחת אותה דרך הפה, לשים מתחת ללשון או הזרקה לוריד ( אינפוזיה).
איך זה עובד?
בלוטות האדרנלין ממוקמות מעל הכליות. הן מווסתות את תגובת הגוף ללחץ ע"י ייצור הורמונים , בין השאר אדרנלין וכולסטרול. אנשים משתמשים בתמצית האדרנלין שנלקחה מחיות בתקווה שהתמצית תתפקד כמו בלוטת האדרנלין בגוף אבל לא ידוע עם הגוף האנושי יכול לספוג את תמצית האדרנלין ועם זה יעבוד.

מעבר לכך, מאז 2018 מסתבר שנרשם פטנט על הפקת אנדרנוכרום סינטתי, והדבר המעניין ביותר הוא… שהוא נרשם בווהאן, סין.

אז מה קרה שפתאום בששנים האחרונות הסיפור של האנדרנוכרום קיבל מעמד כמו מיתולוגי והפך לעניין מרכזי במעגלים הקונספירטיביים שיצאו מתוך קיו-אנון? Q עצמו רמז אינספור פעמים בהודעות שלו על צינוקים ובונקרים תת קרקעיים, בהקשר פולחני, המתקיימים באי של ג׳פרי אפשטיין. הוא אף פרסם תמונה (הודעה #4578) ללא הסבר, שבהתאם לטכניקת העמימות שלו, אשר לימים הפכה לחלק מהמיתולוגיה המודרנית הגורסת כי מדובר במצלמות אבטחה אשר כביכול מראים מסכים המצלמים את הצינוק באי של אפשטיין. כמובן שהוא לא סיפק אף הוכחה חד משמעית ורק הזין וניפח את הסיפור. מי שנתפס הזוי אפשר תמיד להאשים שהוא קיואנון ולא קיו בהתאם לשיטה.

מה זה עשה כאשר כל העוקבים שלו החלו להפוך את העניין הזה למרכז הסיפור ולהעפיל על נושאים שהיו מוכחים חד משמעית בנוגע לאפשטיין והמוערבות שלו עם האליטות ומעגלים פדופיליים? כאשר אופפים את הסיפור של אפשטיין בפחד אבטיפוסי קמעי אנו עדים לשיטת לוחמה פסיכולוגית מתוחכמת, Psyop. מדובר על פולחני הקרבת הקורבן העתיקים בפולחני פוריות האדמה של האלה (הילארי קלינטון?) והממלכה התת קרקעית שלה, כל אלה מוחלפים בתפיסה המודרנית העדכנית של האנשים בבונקרים המדוברים וסגידת התקשורת להיאלרי קלינטון.

הלוחמה הזאת אולי מכתימה את הדמוקרטים, אך גם את המידע האמין שנאסף על אפשטיין ורשתות הסרסור בקטינות שלו בקרב האליטות.

נשאיר אותכם עם הדברים, ועד הפעם הבאה, אל תאמינו בכלום עד שלא הוכחתם בעצמכם.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *