December 12, 2021, 12:18 am

השקר הגדול של הדמוקרטים, הם נאצים

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

היכן מסתתרים הבונים החופשיים בותיקן?

לאחרונה הבאנו את דבריהם של הארכיבישוף ויגאנו והבישוף את׳נסיוס שניידר כנגד המגמות הגלובליסטיות שמקדם האפיפיור פרנסיס בקרב הכנסייה, כאשר שנייהם שמים את המוקד על כך כי מדובר באג׳נדה ״מאסונית״ (של הבונים החופשיים). אבל יש כאן עניין עמוק יותר מתחת לפני השטח. נלווה אותכם פעם נוספת בפוליטיקה הפנימית של הוותיקן.

הראנו לכם כי שני הראשים במלחמת התרבות של הותיקן הם מצד אחד הישועים המקדמים מרקסיזם פוליטי כלכלי ותרבותי יחד עם מהפכות ראדיקליות בעולם דרך ״תאולוגיית השחרור״ שלהם. הם בעצם מייצגים את הצד הגלובליסטי של האפיפיור, שכן, האפיפיור פרנציסקוס עצמו היה ראש מסדר הישועים בארגנטינה, ואף על הסמל הרשמי של האפיפיורות שלו מתנוססת השמש השחורה של הישועים (IHS). מנגד, ויגאנו ושניידר מצופפים שורות עם מסדר אבירי מאלטה השמרני הדוגל בלאומיות.

המלחמה בין שני המסדרים עלתה לכותרות כאשר במסדר מאלטה גילו כי חולקו קונדומים במיאנמר בנסיון לעצור את נגיף האיידס. הדבר כמובן נוגד את עקרונות הכנסייה, והמסדר עשה בדק בית וגילה כי הקנצלר הגדול אלברכט וון בוסלגר היה אחראי למעשה. על כן ראש המסדר דאז, מת׳יו פסטינג פיטר את אלברכט, אך פתאום הוא גילה כי האפיפיור מתערב בענייני המסדר שנחשב מסדר ריבוני, ואלברכט הוחזר לתפקידו בהוראת האפיפיור שביקש לפתור את העניין ב״דיאלוג״. האפיפיור עצמו דוגל באמצעי מניעה למניעת הפצת מגיפת הזיקה.

הבעיה האמיתית, כך נראה, היית מאבק כוחות בין מסדר מאלטה לבין האפיפיור הישועי. ראש המסדר, פסטינג, התנגד למהלך של האפיפיור שנתפס בעיניו כהפרת הריבונות של מסדר האבירות שלו, ועל כן נאמר לאפיפיור בצורה מנומנסת ״לך חפש״. המאבק נגמר בכך שהאפיפיור פיטר את מת׳יו פסטינג, אך מאחוריו עמד מי שכבר כתבנו עליו, ריימונד בורק, פטרון מסדר אבירי מאלטה, המבקר הכי חריף של האפיפיור ומלחמת התרבות שלו בכנסייה. נזכיר שבורק הוא אחד האנשים שישבו בראש המכון להכשרת מנהיגים לאומיים באירופה אשר את ההכשרה שלהם כתב סטיב באנון, יועצו הקרוב של טראמפ.

ובכן, האפיפיור, בפגישה עם בורק על הנושא, ביקש ממנו לטהר את מסדר מאלטה מ״הבנייה החופשית״, ולאחר מכן הוא שלח לו מכתב שמבהיר כי כוונתו לחברי מסדר מאלטה שחברים גם בבנייה החופשית אשר אינה עולה בקנה אחד עם עמדות הכנסייה. המגזין הקתולי הטאבלט מוסיף כי פרנציסקוס היה מודאג מקשרים של שני המסדרים הללו עוד מהתקופה שהיה בארגנטינה, אך לא מרחיב בנושא. ובכן, פה קבור סוד מאוד רציני. בתקופה שפרנציסקוס היה ראש מסדר הישועים בארגנטינה, היית ה״מלחמה המלוכלכת״ בה השתלטה החונטה הפאשיסטית של חסידי חואן פרון על ארגנטינה ואשר הדפה את הקומוניסטים ונסיונות ההפיכה שלהם במדינה. על ההשתלטות היו אמונים חניכי הבנייה החופשית מלשכת פרופגנדה דואה הידועה מאיטליה. הלשכה נחשפה בסוף בשחיתות הרבה והשליטה שלה כממשלת צללים על איטליה והיא איבדה את ההכרה מלשכת המזרח הגדולה המרכזית של איטליה, אך אנשי החונטה של ארגנטינה כבר היו עמוק בהפיכה.

חוקרי עומק של הפוליטיקה האיטלקית, כמו כותב רב מכר הניו יורקטיימס ״בשם אלוהים״, דויד יאלופ ופיליפ פ. ווילאן, מזהים שלושה ממנהיגי פרופגנדה דואה כחברים במסדר מאלטה: ליציו גלי, אומברטו אורטולני, ומי שהיה שר ההגנה של איטליה ג׳וליו אנדרוטי (חבר במסדר מאלטה). אך יותר מזה אנשי המסדר שחברים בפרופגנדה דואה כמו אמיליו אדוארדו מסרה, וח׳ורחה רפאל וידלה, היו חלק מתוכנית של הCIA אשר העלה אותם לשלטון ועזר להם מול הקומוניסטים ב״פרוייקט קונדור״ שנוהל על ידי ראש הCIA, ויליאם קייסי, גם כן, חבר מסדר מאלטה.

הישועים מנגד כמובן היו עסוקים בקידום מהפכה קומוניסטית אלימה ומלחמות אזרחים בכל דרום אמריקה, על פי ״תאולוגית השחרור״. בשנת 2008 אנשי מסדר מאלטה ניסו על ידי קשרים שלהם עם אחד מחסידי פרון להוריד את פרנציסקוס מתפקידו כארכיבישופ של בואנוס איירס ולהחליפו באיש משלהם.

ובכן, עכשיו פתאום חבריו של בורק טוענים בדיוק ההפך, שהאפיפיור זה שמקדם את כוחם של הבנייה החופשית בכנסייה, אך בדבריו של ויגאנו טמון כנראה הסיפור האמיתי, וזה שמעל הכל הוא אומר שמנהלים את הכל מסדר הישועים. ואכן הישועים מאוד שמחו בבחירתו של פרנציסקוס כפי שהסביר אז ריבון המסדר, אדולפו ניקולאס. כתבנו פוסטים היסטוריים שהראו כיצד הבונים החופשיים לאורך ההיסטוריה היו כח מרכזי בלאומיות שלחמה בתנועות ומוסדות אוניברסליים, בין היתר הכנסייה, ברחבי העולם. פרופגנדה דואה המשיכו את המגמה הזאת, ומראה חיבור עם מסדר מאלטה בתפיסת הלאומיות. לעומת זאת האילומינטי (נוסד על ידי ישועי) ומסדרי ההמשך שלו, וכמו כן הישועים, היו בצד האינטרנציונלי. כך נראה כי השימוש התכוף במונח ״בנייה חופשית״ משמש לא פעם כמסך עשן.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *