October 19, 2021, 7:29 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

טראמפ ומושל פלורידה, דה סנטיס, הם מי שנמצאים או היו בראש קבלת ההחלטות בכל עניין הקורונה, וחשופים לכל המידע הרלוונטי שנציג ציבור נבחר רואה כדי לקבל את ההחלטות עבור הבוחרים שלו. שנייהם הגיעו לאותה מסקנה, שהחיסונים יעילים ושאסור לכפות אותם, לא בישירין ולא בעקיפין (מסתבר גם פוטין). לעומתם יש אנשים שאינם צריכים לקבל את ההחלטות כמוהם לטובת הציבור, שמפיצים כי מדובר סך הכל בעוד פיונים המתפקדים כד״ר מנגלה של המאה 21 בגלל שאינם מדברים סרה בחיסונים. דה סנטיס למשל חטף קיטונות של רותחין מאחת מסמלי תנועת קיו אנון, סידני פאוול.

כמו עם מסע דיסאינפורמציית ה5G הסיני שהיה שכיח בגל הראשון של הקורונה, ושהביא ממש לשריפת אנטנות ברחבי העולם המערבי, כך גם כעת עם הגלים שבאו אחרי, מגיעים גלים של דיסאינפורמציה חדשים. אז כמו היום כבר הצבענו עלמשהו אחד שככל הנראה טראמפ מסתכל בהחלטות שלו.

נתניהו ,שמייצג את גישת הלאומנות החיסונית אף יותר מטראמפ, ועושה זאת בניגוד לעמדת הארגונים הגלובליסטים דוגמאת ארגון הבריאות העולמי, דאבוס, ומלינדה גייטס שמציגים את אותה הגישה כסכנה הכי גדולה היום לעולם. יחד עםנתניהו יש גם את פרייס שעושה החלטות מבלי לחכות לפסיקות של בירוקרטיות זרות. לאחרונה נתניהו שוחח איתה וגיבה אותה אל מול המתקפות של בנט באו״ם. עוד מאמר שנכתב בשיתוף עם Anon לגבי מה שהוא לפחות כינה ״אסטרטגיי החיסונים המהירים של טראמפ ונתניהו״.

ובכן נתניהו הלך על כל הקופה כשהחליט להקים מפעלי חיסונים כדי להכין את ישראל ל״עידן המגיפות״ לפי דבריו, והדבר הבולט ביותר שאמר, תוך כדי שהוציא את ישראל מסבך הקורונה והמגבלות, היה כי ״אנו יוצאים ממלחמת העולם השלישית״. השאלה עולה, איזו מלחמת עולם? ולמה עידן המגיפות? ייתכן התשובה היום מתבהרת עם הגילויים שמראים כי בסבירות גבוהה נגיף הקורונה יצא מהמעבדה הוירולוגית בווהאן, וככל הנראה שימש כנשק לא קונבנציונלי לזרז את התהליכים עלייהם דיברו בדאבוס, כגון כך שסין תחליף את ארה״ב כמעצמה השלטת בעולם, במילים אחרות, מלחמת עולם.

כל זה קורה יחד עם הדיסאינפורמציה, כיוון שדרכה, הסינים למשל מצליחים למנוע הקמת תשתיות 5ג׳י מתחרות של ארה״ב, ולפרוס יותר מהטכנולוגיה שלהם בעולם. תשתיות שייקבעו עליונות כלכלית טכנולוגית לעשורים הקרובים. וכך קורה ממש גם עם החיסונים, כאשר יש כבר יבשות כמו אפריקה, שרואים את כל המידע ברשת, מתרחקים לגמרי מהמערב, ומתחילים לרכוש גם את החיסונים שלהם מרוסיה וסין. לא מפתיע לראות עיתוני גלובליסטים כמו הניו יורק טיימס שגם ממליצים על החיסונים של רוסיה וסין.

מעניין כמובן שמייקל פלין, ה-סמל של תנועת Q, מעולם לא אמר משהו על חיסון הספוטניק הרוסי למשל, אולי זה בגלל שהוא קיבל כסף בערב הוקרה לערוץ הדיסאינפורמציה הרוסי המרכזי של הקרמלין, ערוץ RT. אבל מי יודע. אחרי הכל, סין ורוסיה לא רק תהדו ברשתות מידע כוזב לגבי 5 ג׳י וחיסונים, הם גם תיהדו מסרים של אנונים של Q. פלין אולי חשב שיכול לעשות עסק עם רוסיה ולהעביר אותם לצד של אמריקה מול סין, אבל הוא כנראה לא הבין עד הסוף עם מי יש לו עסק. כיום האנונים מנסים להחזיק בחבל בשני קצותיו. לעומתם יש אנשים שחושבים שטראמפ ונתניהו הם עוד פיונים של הסדר העולמי החדש ומשתפים פעולה בניסוי של ד״ר מנגלה במאה ה21. מדובר בעמדה לפחות קוהרנטית ועקבית לאין שיעור מהאנונים של Q אשר לא מסוגלים להסביר את הדברים והמעשים הברורים מאוד של טראמפ, או למה לכל הרוחות הוא סומך על נתונים של משרד הבריאות הישראלי?. מצנקש הסבירו את זה אולי הכי טוב.

הדיסאינפורמציה יוצרת מעגל מעניין, ומתחברת גם להפלתם של טראמפ ונתניהו בחסות הקורונה. כרגע בארה״ב וישראל יש מנהיגים ללא לגיטימיות ציבורית, גם פה וגם שם ניתן לראות שמתן החיסונים היה הרבה יותר מהיר ונרחב קודם לכן, וזאת כי היו מנהיגים עם תמיכה ציבורית רחבה, וכעת, יש חוסר אמון, והוא מועצם על ידי הדיסאינפורמציה של המעצמות מנגד, מה שגורם לממשלות להשתמש באמצעים יותר נוקשים, שגורמים ליותר חוסר אמון, ושמתוהדים על ידי המעצמות, מה שממשיך את המעגל.

הדיסאינפורמציה מגיעה בהמון תצורות, כתבות מזוייפות על אנשים מתים מהחיסון בערוצי חדשות, זיופי מכתבי רבנים, זיופים של ערכים בויקיפדיה, הפצת שמועות על אנשים שמתו, גם זיוף תמונות מכתבות בטלביזיה. תמיד הדברים מגיעים כתמונה ללא קישור, אין שום איזכור, לא באנגלית לא בעברית, ולא באף מנוע חיפוש. זה לא דיסאינפורמציה שיעשו מתנגדי חיסונים בארץ המרגישים שליחות, זה כבר משהו מקצועי ומחוכם שראשיתו בזדון.

נקודה אחרונה, נתניהו הוא אולי תמונת מראה מושלמת לדה-סנטיס. הוא דווקא כן החיל תו ירוק שהיווה תקדים להחמרות של התו של הממשלה כיום, אך גם הוא וגם דה סנטיס חוטאים לתפיסה הליברלית בנידון. דה סנטיס מטיל קנסות על עסקים פרטיים שמחליטים להחיל תו ירוק פרטי משלהם, נתניהו עשה הפוך,

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *