October 18, 2021, 4:04 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

קבוצה הקשורה לסורוס קיימה מפגשים עם ה- FBI במהלך חקירת ״הקוניה הרוסית״, שכרה את כריסטופר סטיל

מייסד Democracy Integrity” Project“ [TDIP], דן ג'ונס, העיד על מגעים נרחבים עם דמויות הקשורות לקלינטון, כולל מייקל זוסמן וגלן סימפסון.

על פי עדות בית משפט שהתפרסמה ביום שישי, קבוצה הממומנת ע״י ג'ורג׳ סורוס ואחרים על מנת להמשיך ולחקור את הטענות הקנוניה של טראמפ עם רוסיה לאחר בחירות 2016, קיימה מפגשים עם ה- FBI, הציעה את עזרתה לסוכנים והתריעה בפניהם כי היא עובדת עם המודיע הסודי לשעבר של הבולשת בפרשה, כריסטופר סטיל.

עדותו של אנליסט ה- FBI לשעבר, דניאל ג'ונס, שפורסמה בתיק אזרחי בבית המשפט העליון, מספרת בפירוט רב כיצד הקים את קבוצת ״פרויקט יושר הדמוקרטיה״ בתחילת 2017, גייס עבורה כספים והמשיך בחקירה פרטית על הכביכול התערבות רוסיה ואחרים בבחירות 2016.

ג'ונס הודה בעדותו כי הוא עבד לאחר הבחירות עם כמה מדמויות המפתח הקשורות לקמפיין של הילרי קלינטון והטענות המזוייפות שלהם על קנוניה רוסית שהופרכו מזמן, כולל עורך דין קמפיין קלינטון לשעבר, מייקל זוסמן והחוקר גלן סימפסון.

באחד הגילויים הגדולים ביותר שלו, העיד זוסמן כי הוא שכר את עורך ״הדוסייר של סטיל״ – תיק הלכלוך המזוייף הידוע לשמצה – כדי לסייע בעבודתו והרגיש מחויב להתריע בפני ה- FBI כשנפגש עם חוקרי חקירת רוסיה במרץ 2017.

"הגעתי באופן יזום ל- FBI ", העיד ג'ונס.
"מטרתה של אותה פגישה הייתה להתריע בפני ה- FBI, מקום שעבדתי איתו ושאיתו ניהלתי קשרים שעדיין קיימים שם, כי קיים ״פרויקט שלמות הדמוקרטיה״ כארגון וכי אנו אוספים מידע על התערבות ממשלתית זרה בבחירות וכי יש בידינו מידע על התערבות ממשלתית זרה בבחירות, כמו גם העובדה שהזמנתי את שירותיו של כריסטופר סטיל לפרויקט יושר הדמוקרטיה והתרעתי על כך, בהתחשב באופי הציבורי של מה שהתברר מהלשכה בנושא".

בזמן פגישתו של ג'ונס עם ה- FBI במרץ 2017, הלשכה סיימה זה מכבר את העסקת סוכן ה- MI6 הבריטי לשעבר סטיל כמודיע חסוי בתיק רוסיה בשל הדלפה שלו לתקשורת.

סוכני הריגול הנגדי ביטלו והגדירו גם כמה מהטענות של תיק סטיל כדיסינפורמציה רוסית לא מדויקות או בלתי ניתנות להוכחה ולמדו שה״מחקר״ המזוייף שלו שולם על ידי קמפיין קלינטון באמצעות משרד עורכי הדין פרקינס קוי, שם עבד עו״ד זוסמן.

אבל סטיל לא הייתה הדמות היחידה שקשורה למבצע הקנוניה הרוסית של קמפיין קלינטון שנקשר ל- TDIP.

ג'ונס העיד כי סימפסון עזר לו לגייס כספים עבור TDIP ללא מטרות רווח ואז ג'ונס שכר את חברת Fusion GPS של סימפסון כדי לחקור סוגיות בחירות החל מתחילת 2017. רשומות שהוצגו במהלך העדות הראו שה- TDIP הממומנת ע״י סורוס ועוד תורמים שילמה לחברת סימפסון כ -3.3 מיליון דולר עבור העבודה שלה.

חברת סימפסון ביצעה בעבר עבודות דומות לקמפיין של קלינטון.

בעוד שרשימת התורמים של TDIP אינה ציבורית, דובר סורוס אישר בעבר ב- 2019 כי סורוס היה אחד ממממני הקבוצה.

ג'ונס גם תיאר כיצד עבד עם זוסמן, עורך דין בקמפיין קלינטון והוועדה הלאומית הדמוקרטית, כדי להשיג עדויות מאחד מלקוחותיו, בכיר במחשבים רודני ג'ופה, על תקשורת מחשבים בין שרת טראמפ לבנק אלפא ברוסיה.

זוסמן ודמויות אחרות הקשורות לקלינטון טענו שהדאטה מהווה הוכחה לערוץ תקשורת סודי בין טראמפ לקרמלין להטיית הבחירות ב -2016. אבל טענה זו נחקרה שוב ושוב, נדחתה והופרכה על ידי ה- FBI, היועץ המיוחד רוברט מולר והיועץ המיוחד ג'ון דורהאם.

https://justthenews.com/accountability/russia-and-ukraine-scandals/soros-tied-group-met-fbi-during-russia-collusion-probe

בקישור עוד על כתב האישום של דורהאם נגד עו״ד זוסמן
https://t.me/conspil/5830
ועוד על סבב זימונים נוסף של דורהאם בנוגע לחקירת טראמפ-רוסיה
https://t.me/conspil/5883

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *