October 10, 2021, 7:06 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

האחווה הפעילה ביותר מאחור.
חד משמעית, הישועים. להלן רק קטע קטן בנושא מתוך מאמרי ענק שלנו שכתבתנו בזמנו.

נעמי חזן נשיאת הקרן החדשה קפצה מסמינר ישועי אחד למשנהו. הראשון היה של חבר טוב שלה הכומר הישועי ריימונד ג. הלמיק. לאחר מכן חזן המשיכה הלאה לסמינר שני של הישועים באותו הנושא. הסמינר נערך בין ה27 ליוני ועד ל2ביולי בשנת 2000. Jesuit in Dialouge, TheInterreligious Dimension

ריימונד הלמיק לא היה נוכחך בסמינר זה, אך ללא ספק המפגש הזה היה בעל הרבה יותר חשיבות מקודמו. הסמינר הזה היה מפגש פסגה רציני ביותר שאורגן ויועד לישועים. באותו סמינר נכחו 33 כמרים ישועים, ואת המפגש פתחו בקריאת דבריו של הגנרל העליון של מסדר הישועים באותה התקופה, פיטר האנס קולבנבאך, אשר נכתבו במיוחד עבור הסמינר. בדברי הפתיחה קולבנבאך אמר:

“אני משבח את המוכנות שלכם להתמודד עם הנושאים התובעניים והטעונים האלה.תפילותי יהיו איתכם במהלך ימים אלה שאלוהי אברהם יצחק ויעקב יעניק לכם את החוכמה והרגש-ההדדי הדרושים להעריך את הכמות הרצינית של קלט אשר תחשפו אליו. אני מתפלל שאתם תצאו מהסמינר הזה עם הבנה מעמיקה של יהדות מודרנית, של משמעות מדינת ישראל עבור מחשבה יהודית בת זמננו, ועל האתגרים הנצבים בפני הדיאלוג הבין-דתי כיום ע”י הדרישות של המודרניזציה, תהליך השלום, הצורך עבור צדק, והתנאים המוקדמים שנחוצים להשגת הערכה הדדית אמיתית.”

[ THE SIGNIFICANCE OF THE STATE OF ISRAEL FOR CONTEMPORARY JUDAISM AND JEWISH-CHRISTIAN DIALOGUE]

הגנרל הנעלה של המסדר הוא לא מישהו שמבזבז את הזמן שלו על דברים פעוטים, מדובר באחד האנשים העוצמתיים בעולם בכל הקשור לפעילות הסדר העולמי החדש, הוא יושב בראש המסדר החזק ביותר בוותיקן. זכרו שהסמינרים האלה על-פי המסמכים של הוותיקן הם מקומות בהם האנשים הנבחרים שלהם מציגים ומלמדים את הרעיונות החברתיים-כלכליים של הכס הקדוש, ולכן גם האנשים שמדברים בסמינרים האלה נבחרים בקפידה יתרה. שימו לב מי עוד דיבר שם.

עכשיו נחזור לקריאה של אברהם בורג, היושב במועצת המנהלים של הקרן עם חזן, לבטל את הגדרת ישראל כמדינה יהודית. הכומר הישועי דוד נאוהאוס (David Neuhaus, S.J) (מנהל לשעבר של בצלם של הקרן החדשה!) כתב על הנאום של חזן באותו סמינר:

“בצהריים שמענו את פנייתה של פרופ’ נעמי חזן, חברת כנסת וסגנית הדובר עבור מפלגת מרץ הליברלית עם נטיה לשמאל. חזן…דיברה בחמימות רבה ובהומור, ופרטה את הדילמות העקלקלות של ערבוב הדת עם הפוליטיקה במדינת ישראל. היא יצאה בהפצרה משולהבת להפרדת הדת והמדינה, אך עם ההבנה שהדבר בהכרח יצריך רפורמה יסודית בנרטיב הבסיסי הציוני המרכזי בקשר לזהות וההיסטוריה היהודית.”

[ THE SIGNIFICANCE OF THE STATE OF ISRAEL FOR CONTEMPORARY JUDAISM AND JEWISH-CHRISTIAN DIALOGUE]

ובכן, נויהאוז היה המנהל של ארגון בצלם. יש עוד כל כך הרבה מידע בנידון, חלק ארי ממנהלי הקרן הבכירים והאקטיביסטים שלהם הוכשרו במוסדות ישועיים. וזה לא הכל. לקריאה נוספת

מה עומד מאחורי הקרן לישראל החדשה ?

הפנתרים השחורים של אומת האיסלאם ומחתרות המהפכה שלהם באמרוקו וישראל

בובות ראדיקליות של האילומינטי: האנטיפות האנטישמיות שמסרבים לגנות

המיילים הסודיים של הילרי

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *