October 10, 2021, 7:05 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

ארגון בצלם עלה לכותרות בגלל פעיל "בצלם" החשוד שהצית מבנה וצעק "היהודים הציתו". אך זה מה שבחזית ולא מה שמאחורי הקלעים. והרבה פעמים אנשים שמדברים על הארגון, ובצדק מגנים אותו לא יודעים בדיוק מה קורה בעצמם

צריך לדעת.
אצל מי השליטה- ומה האסטרטגיה.
לסיום, ורק פה בקונספיל, איזה אחוות סודיות מניעות אותם מאחורי הקלעים.

מאז הקמתם בצלם ממומנים ומגובים על ידי לא מעט ארגונים גלובליסטים מטורללים. נציין רק כמה בולטים.

האיחוד האירופי, גוף בירוקרטי גלובליסטי ודקדנטי שמהווה חלק מסדר עולמי חדש סוציאליסטי. על כן גם ניתן לראות לא מעט כספים מגיעים מגרמניה, פעם הם חיפשו להפטר מיהודים בדרך אחת, היום הם עושים את זה בדרכים חשאיות ומתוחכמות יותר.

קרן החברה הפתוחה של ג׳ורג׳ סורוס.

כן זה לא איזה בדיחה, או משהו שאומרים סתם כי זה ניחוש מושכל. הרבה מאוד כסף זרם ממנו לארגון. סורוס היה חבר בכיר במועצה ליחסי חוץ וחבר בבילדרברג. המועצה ליחסי חו היא כמו הINss הישראלי, גוף חיצוני שבעצם מתדרך ומנהל את הפקידות הבכירה ובעל השפעה רבה בכל ממשל.

ה-CFR מוציא לאור ירחון דו חודשי בשם Foreign Affairs, ומנהל את תכנית המחקר של דויד רוקפלר, אשר משפיע על יחסי חוץ על ידי המלצות לאדמיניסטרציה הנשיאותית והקהילה הדיפלומטית, מתן עדויות בפני הקונגרס, התקשורת, והירחון Foreign Affairs.

בשנות ה30 המאוחרות, קרן פורד וקרן רוקפלר החלו לתרום בסכומים נכבדים למועצה. ב1938 הם הקימו מספר ועדות בנוגע ליחסי חוץ, אשר לימים עברו להיות תחת סמכות המועצות האמריקאיות ליחסי חוץ בוושינגטון D.C, בכל רחבי המדינה, במימון מענק מקרן קרנגי. על כן לא פעם אומרים בחצי מליצה שראשי התיבות של הארגון הם בעצם קרן קרנגי-פורד-רוקפלר (CFR).

על המייסדים הללו כתב בזמנו ההסיטוריון פרופ׳ קארול קוויגלי כך בספרו Tragedy and Hope עמודים 994-5:

״היית זאת קבוצה של אנשים (קבוצת קרנות הCFR) אשר עושרם והשפעתם הקדימו עד מאוד את נסיונם והבנתם, ואשר סיפקה הרבה ממסגרת פעילות ההשפעה שעליו תפסו פיקוד אוהדי הקומוניזם ו"fellow travelers" (תרגום: אוהד של מפלגה או ארגון, בעיקר של המפלגה הקומוניסטית, שאינו משתייך אליהם) בארה"ב. חשוב לציין שכוחם של אותם אנשי שמאל נמרצים אשר הוציאו אל הפועל מעולם לא היה כוחם שלהם או של הקומוניסטים, אלא בסופו של דבר היה מותנה בכוחם של החצר הפינסנסית הבין­-לאומית, ואז, כאשר יתעוררו חשדות וזעם ציבורי, כפי שקרה עד 1950, היה זה סך הכל עניין פעוט להפטר מאוהדי האדומים.אך לפני שיכלו להוציא אל הפועל את התוכנית,ועדה של הקונגרס… גילתה את הרשת המורכבת של קשר הקרנות המזוכות ממס.״

כלומר ארגוני בצלם ושאר ארגוני הראדיקליים והמפגינים הם אדיוטים שימושיים של אותו כח פיננסי בינלאומי של גלובליסטים.

קרן פורד
לא פעם כמו קרנות אחרות של הCFR וכיום גם קרן החברה הפתוחה של סורוס, הכסף שלה ממן פעילות חשאית של הסי.איי.איי. התיעוד הטוב ביותר ניתן למצוא בספרה של פרנסיס סונדרס ״המלחמה התרבותית הקרה״. במקרה של סורוס היה זה מימון מהפכות ורדים באזור הבלקן ואירואסיה בתקופת נשיאות בוש הבן. כמו כן מדובר בקרן שהיית מהותית בעיצוב ומימון תכנית מרשל שבסופה נוצר האיחוד האירופי. להרחבה

הקרן החדשה לישראל.
בעצם כל השנים היא מומנה בעשרות מליוני דולרים על ידי קרן פורד. לימים אחרי ביקורת ציבורית לא מעט מהכסף לארגונים שלה החל לזרום מקרן רוקפלר. אבל כפי שאצתם רואים, ידי הCFR העבירו מקרן אחת לשניה. כך מסביר המנכ״ל לשעבר של הקרן, דניאל סוקץ׳:

"הקרן החדשה לישראל היתה למעשה הזרוע המבצעת של קרן פורד בישראל. לקרן פורד עצמה אין נוכחות בארץ.״

וארגונים של האו״ם, בינהם unicef.
מעניין לציין שאמא של נעמי חזן, נשיאת הקרן החדשה הידועה לשעבר, היית מנהלת ביוניסף ישראל שתרמו להקרנות על ילדי הגזזת באותו הזמן, זאת בעוד כבר בעולם ידעו שהשימוש מסוכן, וכיום כמות המתים כתוצאה מהסיפור הזה היא יותר מהמתים בכל מלחמות ישראל. להרחבה.

אסטרטגיה.
פה צריך לדעת מה הם עושים, כי כאשר תדברו עם תומך שלהם או נציג מטעמם הם תמיד יאמרו שהם נגד BDS או לא קשורים לתנועה. ככה זה עם ארגוני הקרן. רק מה, יש מה שנקרא אסטרטגיית דרבן שהתפתחה אצל כל הארגונים הללו, והיא שהם לא אלה שהולכים ודורשים חרם על ישראל, אבל כל אלה שכן, נסמכים כמעט בבלעדיות על המידע שיוצא מהארגונים האלה. אבל לא חסר אנשים הקשורים לקרן שפעלו אקטיבית לחרם, כמו אלון ליאל (בעלה של דפנה המנהלת בקרן ואבא של הפרצוף המדבר בחדשות 2). להרחבה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *