September 12, 2021, 6:43 pm

הסרגל והמחוגה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

קטע מתוך דבריו האחרונים של טראמפ בראיון אצל לא אחר מאשר, דן בונגינו. בונגינו הוא עוד אחד שטוענים כי הוא קרוב לנעשה מאחורי הקלעים של קיו(Q). אך הנה דבריו ברורים ביותר של הנשיא טראמפ כפי שהובאו אצל בונגינו איתם דן הסכים לגמרי.

https://t.me/TheStormHasArrived17/5191

״דבר ראשון עם פאוצ׳י, הוא שם כבר לנצח כמעט 40 שנה, אבל בדרך כלל הסתדרתי איתו (הוא אומר משהו ואני עושה ההפך). זוכר כשהוא אמר שמסכות לא עובדות? כל מיני דברים, כמו להשאיר קו אווירי פתוח לסין, ואתה יודע, לולא הייתי סוגר את הגבולות שלנו עם סין, בינואר, מאוד מוקדם, וגם לאירופה, היו לנו מאות אלפי הרוגים יותר.
ומה שעשינו היה בלתי ייאמן. מלבד התקשורת, היחסי ציבור היו נוראיים, האופן שבו התייחסו אלינו. אבל מה שעשינו היה כל כך גדול. וכפי שאתה יודע, ככל הנראה 5 שנים לפני הלוח זמנים המיועד, יצאנו עם החיסונים. ובין אם אנשים רוצים אותו או לא, יש להם את האפשרות הזאת, והרבה חיים ניצלים.
הייתי אומר שברחבי העולם, מליונים על גבי מליונים של אנשים ניצלו. אני חושב שזה היה יכול להיות כמו ב1917, השפעת הספרדית, דן, אילולא זה. (דן בונגינו מסכים). רבבות אנשים, מליונים ניצלים, ועשינו את זה בכמה חודשים בלבד (הוצאת החיסונים) זה היה אמור לקחת 5 שנים. אני אומר שהFDA לא אוהב אותי כל כך. אבל, עשינו עבודה רצינית.
עם פאוצ׳י, פשוט כל פעם שהוא אומר משהו תעשה ההפך. הוא ככל הנראה מקדם מכירות וכנראה גם שחקן בייסבול טוב יותר מאשר רופא. (
בונגינו צוחק ומסכים.)״

https://www.msn.com/en-us/health/medical/fauci-lies-about-lying-about-the-efficacy-of-masks/ar-AALhCrp

הדבר השנוי במחלוקת שאמר טראמפ היה כפי שדיווחנו בזמנו על הבוסטר, אחרי שסיפר איך פייזר ושאר החברות חיכו לאחרי הבחירות לספר שהחיסון מוכן למרות שהוא כבר היה ישנו, בהמשך לכך טראמפ טען כי לדעתו הם עשו חיסון שצריך לקחת כל חצי שנה בשביל הכסף. אבל האם הוא עצמו ייקח אותו? הוא לא שולל, והוא אפילו כועס על ביידן שאנשים לא מתחסנים בקצב גדול יותר כפי שהיה בזמנו בגלל שלא מאמינים לו. הכתבת שואלת את טראמפ אם ייקח את הבוסטר מאחר שהוא גם החלים מקורונה וגם לקח חיסון, מה שלפי מחקרים אחרונים מראה שמביא להגנה חיסונית הטובה ביותר, וכך ענה:

״אני לא חושב, אני במצב בריאותי טוב, אם זה טוב, אם ארגיש שצריך, אני אקח את זה… אני מאשים אותו (את ביידן) על העובדה שהחיסון לא נלקח בכמויות שהוא אמור, כי אנשים פשוט לא סומכים עליו.״

ואכן גם בארץ, היינו רגילים לראות ימים בהם מתחסנים רבע מליון איש, ובזמן של בנט, ממש כמו ביידן, הכל קורה מאוד לאט, מה שמביא את שנייהם לחפש שעיר לעזאזל דומה:

https://t.me/conspil/5814

מנגד לבונגינו, יש מי שקרובים לכל הסיפור של קיו שדי ירדו מהפסים, ותוקפים עכשיו את שון האניטי ואפילו לא אחר מדה סנטיס, מושל פלורידה, אדם עושה הכל שלא יהיה דבר אשר נעשה בכפייה בטיפול במגיפה, והוא מותקף רק בגלל שהעז לאמר לאנשיו שהוא חושב שנכון כי ילכו להתחסן. מנגד סידני פאוול אמרה שהוא ״עכשיו דוחף חיסון שהרג מאות אלפי אנשים״. בסדר, זה מילא, למה אף פעם מעולם הביקורת הזאת לא נשמע על טראמפ?

https://t.me/conspil/5643

פעם נוספת טראמפ ברור וצלול בדעתו על הקורונה, ולא נראה שיש הרבה מרחב תימרון לפרשנות אחרת. הקורונה מסוכנת כמו השפעת הספרדית, וחבל שאנשים לא מתחסנים באותה כמות כמו בזמן שהוא היה נשיא.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.