August 19, 2021, 3:26 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

מייקל פלין, אולי האיש היחיד שנתן איזה קורטוב אמינות לתאוריות הקיואנון אומר דברים די ברורים בראיון שנתן לאחרונה. פלין היה אמור להיות היועץ לביטחון לאומי של טראמפ, אך יצא שנפל בפח של הFBI אשר שלח סוכנים שאמרו לו כי הם רוצים לשוחח איתו בידידות על משהו, כאשר בעצם היה מדובר בתרגיל כיפה אדומה, כלומר הוא בעצם היה בחקירה מבלי לדעת וכל טעות, ולו הקטנה ביותר בדבריו יכלה לשמש אותם כנגדו ולסכל את מועמדותו. בניגוד אליו, טראמפ לא נפל בפח הזה כשישב לשוחח עם יו״ר האף.בי.איי אז, ג׳יימס קומי הרמאי.

פלין בזמנו צולם נותן שבועה השייכת לקיו-אנון, דיבר לא פעם על ״חיילים דיגיטלים״ באופן מרומז לעוקבים אחריו, ובנו בהחלט מראה עניין רב בנושא.

״כשיש משהו שהולך לא טוב על ידי האנשים הלא נכונים בעבור הסיבות הלא נכונות, האמת יוצאת לאור. כל מה שרואים בתקשורת היום וכנראה מאז מאמצע דצמבר אבל בטח עד ינואר ועכשיו… הכל הסחה כדי שלא יהיו מרוכזים במה שקרה ב-4 בנובמבר 2020 עד ה7 לנובמבר (הבחירות)… כל השאר זה הסחה, ובחלק מהמקרים לדעתי, הרבה מהדברים האלה הם הונאה, להוציא הרבה רעש כדי להסיח… ואני אומר לך מה שקרה בבוקר ה4 לנובמבר ייצא לאור, שלא ניתן יהיה להסתיר, יותר ויותר מידע יוצא מיום ליום, אנו לומדים דברים שמחזקים את טענתנו… אני אתן לשמאל קרדיט על כך שהצליחו להערים עלינו, להערים על העם האמריקאי, והשעון החוקתי אזל (לשנות את תוצאות הבחירות). אך זה לא אומר שהחוקה לא חוללה״

זה מזכיר דברים שאמר לא מזמו בראיון אחר, כאשר ברגע מסויים בתכנית, ממיקל פלין נשאל:

״קודם כל, יש הרבה אנשים שמחפשים ממך סימן לתקווה לכך שדברים ימשיכו כפי שהיו לפני שביידן עלה… האם טראמפ חתם על ה-inssurection act?״

אכן, גם בקרב עוקבים בערוץ, ואף מאלו שהורשו להעלות תכנים פה, היו כאלה שחיפשו בכל קוצו של יוד איזשהם סימנים אצל אנשים כמו טראמפ ומייקל פלין, סימן כלשהו, אפילו איזה משפט רגיל או סמל שניתן לפרש בהתאם לנבואות שלהם על קיו, משהו שנקרא comms.

השאלה לגבי הצו שנחתם או לא, היא בהקשר לכך ממש עד היום חלק לא מבוטל מעוקבי קיואנון מאמינים שטראמפ חתם על צו המאפשר לצבא להשתלט על המדינה בפועל, ושבעצם ביידן איננו באמת בשליטה. תאמינו או לא, חלק מחסידי קיו רצו להעלות בערוץ זה ממש סברה שביידן נמצא באולפן טלביזיה ואינו באמת בבית הלבן, אלא תחת שליטה של הצבא… בכל אופן, פלין ענה כך:

-״לא, זה שטויות״

-״האם הצבא האמריקאי מנהל את המדינה, או שגם לזה אין שחר?״

-״עוד שטויות, אין שום תכנית״

כאן מתכוון פלין לממרות של Q כגון ״הסופה מתקרבת״, ״שום דבר
לא יכול לעצור את מה שמגיע״, ״סמכו על התכנית״. פלין ממשיך:

-״יש כל כך הרבה אנשים שם בחוץ שממשיכים לשאול ׳האם התכנית יוצאת לפועל?׳… זה מה יש, אנחנו צריכים לקבל את המצב כפי שהוא״

האם גם אנשי קיואנון יוכלו להוכיח גם בדבריו אלה של פלין, כי בעצם מדובר בהוכחה לאמונה שיש תכנית ,שהיא עובדת כמו שעון, ושהכל פה רק הצגה? או שבפועל, נראה שאמנם היית תכנית, אך היא כשלה?

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *