July 29, 2021, 1:06 am

הסרגל והמחוגה

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

פרשת פדוגייט ישראל: מי הם "מנהל בית חולים, ח"כ מכהן וסגן ראש עיר" שעליהם כתב אלעד בן נון – צייד הפדופילים שמואשם בסחיטתם, ב- 12 לינואר 2020:

"11 חודשים שאני עצור ומנהל תיק של סחיטה באיומים כנגד פדופילים.

11 חודשים שמשטרת ישראל שומרת על חלאות האדם האילו מפירסום ומשחירה את שמי בשביל להרשיע אותי בשני סעיפים מטורפים של סחיטה באיומים והלבנת הון.

בשבוע שעבר אחרי 11 חודשי מילחמה בית מישפט הוריד את צו איסור הפירסום חלקית ולא במלואו רק על הפרשה שלי ועדין נישאר איסור הפירסום על הפדופילים,זהותם,סירטוני מין שלהם וסירטוני התפיסה שלהם שלא פורסמו עקב פרטיותם.
ביום שישי האחרון פורסמה כתבה עלי כתבה גדולה במאקו תחת הכותרת צייד הפדופילים מספר על חייו הקשים או משהו כזה שהובילו אותי למעשי.
אעשה סדר.
במשך חודש שלם של חקירות בחרתי לשמור על זכות השתיקה והדבר היחידי שיצא לי מהפה שעברתי טראומה מינית שההיתי נער .
וזה הדבר היחידי שהוצאתי מהפה!

בכתבה מצויין על זה שעברתי היתעללות מגיל שנה ועד גיל 10 שאין לי מושג מאיפה המציאו את זה.
מצויין שגדלתי למשפחה קשת יום ובמצב סוציו אקונומי גרוע מאוד שזה שקר מוחלט!
גדלתי להורים מדהימים וחייתי אני ואחי בעושר והורי לא החסירו מימנו דבר להפך.
זה שהלכתי לעבוד במספרה בגיל 12 ביגלל שמגיל קטן חלמתי להיות ספר ולא ביגלל מצוקה כלכלית ועם היו בודקים טיפה ממש טיפה על משפחתי היו מבינים של הורים שלי יש סופר מרקט עוד ליפני שנולדתי.

בהמשך הכתבה מצויין על בעית הימורים שזה נכון חלקית.
אני אדם שמהמר אך ורק הימורים חוקיים כגון ויינר,טוטו ולוטו.
משטרת. ישראל הפכה את העולם בשביל לדחוף לי סעיף של הלבנת הון.
שמבחינתם לא הגיוני שספר שהסב מקצוע למד עובד בבורסה ובשוק ההון הגיע לגור בצפון תא חי ברמת חיים מאוד גבוהה ותרם המון לקהילה יחיה ברמת חיים כזאת.
מתחילת הפרשה הצגתי למשטרת ישראל קבלות של מליוני שקלים על חיי הפרטיים!

באיזה עולם יחולה נפש את משווים בין הימורים לפדופליה?!?!?!?!

יש לי עוד המון לכתוב יחד אם זאת במיסגרת צו איסור הפירסום איני יכול.

ב27 לחודש אני מתחיל את שלב ההוכחות הסופי בבית המישפט המחוזי בלוד ואני מזמין את כולם לצפות בחלאות האדם שהמשטרה מגנה עליהם ורק אלוהים יודע ואפילו הוא לא מבין למה.

(או שכן כי יש אנשי ציבור במישרות בכירות במשק הישראלי כגון מנהל בית חולים ח"כ מכהן סגן ראש עיר ועוד המון יצורים נהלכים שהגיעו לקיים יחסי מין עם קטינים רגע ליפני מעשה )

אני אלעד בן נון ולאחר 11 חודשי מאסר משטרת ישראל טוענת שאני כבר לא נוכל שעקץ באתרי הכרויות אלא צייד פדופילים שעבר טרואמת ילדות לכן התנהגתי באלימות כלפי פדופילים.
אני אומר מהמקום שלי שבסוף המישפט יגזר דיני ומשטרת ישראל יודעים מה עשיתי עם כל הכסף כי הכל בידיים שלהם מיזמן (יש להם קבלות של מאות אלפי שקלים על תרומות למחלקות אונקולגיות, משפחות נזקקות,מכון כושר למועדון ספורט בשביל ילדים ועוד… )תצא כתבה גדולה עלי בכל מקום אפשרי עם תמונה שלי תחת הכותרת "רובין הוד""

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2754179854640703&id=100001461471977

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.