July 19, 2021, 11:39 am

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

"תוכנית סין" של ממשלת האחים הרפורמיים וה- INSS: "עשר מעלות ימינה" או עקיפה של אוקסיו קורטז משמאל? "שגרה חדשה", צעדים נגד "משבר האקלים", ביטוח רפואי למסתננים והכנסת 150,000 ערביי יו״ש לשטח ישראל על רקע איומי סגר על החגים.

שר הבריאות ניצן הורוביץ הנחה היום את משרד הבריאות לקדם ביטוח רפואי ל"מבקשי מקלט" על חשבוננו כמובן, תוך שימוש בלתי פוסק ב"מוסר" מזוייף.
אם הדבר נשמע לכם מוכר, הרי שזה משום שמדובר בצעד זהה לחלוטין למה שממשל ביידן ביצע בחודש מאי האחרון. בחודש מאי האחרון ביידן ביטל צו של טראמפ שקבע שמהגרים יוכלו להכנס למדינה אך ורק אם הם יכולים לממן בכוחות עצמם ביטוח בריאות, למעט מקרים בודדים. ביידן הכריז שהממשל החדש "מחוייב להרחבת הגישה לשירותי בריאות איכותיים וברי השגה. אנו יכולים להשיג את זה ללא חסימת מהגרים ששואפים להיכנס חוקית למדינה", כלומר במימון של משלם המסים האמריקאי.
https://www.forbes.com/sites/joewalsh/2021/05/14/biden-strikes-down-trump-rule-requiring-immigrants-to-buy-health-insurance/?sh=7608121d1693

כידוע הכת הגלובליסטית אוהבת לפעול בשיטת הזזת חלון אוברטון, ואכן בחודש יוני ממשל ביידן הכריז על כוונותיו לבצע רפורמה בביטוחי הבריאות שתגדיל את ההיקף של שירותי הביטוח הפדרליים "Medicaid". ההגדלה של השירותים תבוצע בחלקה באמצעות תקציב הקורונה השערורייתי שהועבר בחודש מרץ והיא ככול הנראה תכלול ביטוח עבור מהגרים בלתי חוקיים. הביטוח הפדרלי עולה כעת 600 מליארד דולר למשלם המסים האמריקאי כול שנה וזה כמובן צפוי לעלות, סוציאליזם במיטבו. כמובן שאין במדיניות החדשה שום קשר ל"זכויות אדם", אלא להגדלת ההוצאה הפדרלית שתגולגל למשלם המסים יחד עם הידוק השליטה של סרסורי הכת הגלובליסטית בממשל הפדרלי על המדינה כולה. כך למשל בחודש אפריל ממשל ביידן ביטל יוזמה של הממשל הקודם של טראמפ – לחלץ בתי חולים בטקסס שנאלצו לטפל במהגרים לא חוקיים חסרי ביטוח רפואי. בצורה כזאת הממשל לקח את הכוח מהמדינות ומעביר אותו לממשל הריכוזי בוושינגטון.
https://www.npr.org/sections/health-shots/2021/06/23/1009251576/bidens-broader-vision-for-medicaid-could-include-inmates-immigrants-new-mothers

כעת בשורת החורבן הסוציאליסטית והגלובליסטית מגיעה גם לישראל וזה לא נגמר שם. על רקע התחלואה הגוברת ושיח הסגרים החדש של משרד הבריאות (ע"ש לזלי וקסנר) וממשלת הרפורמים-INSS, ערוץ 20 מדווח שאושרה כניסתם של 150,000 ערביי יו״ש לרגל חג הקורבן ללא שום סינון ופיקוח. או כמו שאומר גורם בטחוני לערוץ 20 "אין דרך לוודא שכל מי שמקבל היתר כניסה הוא אכן מחוסן".
אם למשרד הבריאות באמת אכפת מבריאות הציבור הוא היה דואג לבלום את הכנסתם, אך כפי שהצגנו בתחקיר שלנו, משרד הבריאות שהפך לגוף פרוגרסיבי קיצוני תחת פרופ' איתמר גרוטו, מונע שחרור של תרופות מצילות חיים ופועל הלכה למעשה כזרוע של אירגון הבריאות העולמי המושחת. לכן ברור לחלוטין מדוע המשרד לא אומר מילה לנוכח צעד שהוא "הפקרות בריאותית ממעלה ראשונה" על פי הקו שהמשרד מתווה בעצמו.

ועל מה בוחר לדבר האח הרפורמי וסוכן השינוי נפתלי בנט? על משבר האקלים כמובן: "סוגיית משבר האקלים היא בעיית אמת עולמית. ממשלת ישראל מתייחסת אליה ככזו, ובזמן הקרוב גם בהקשר הזה אנו נביא פעולות לביצוע".

במקביל הוא גם דואג להרגיל את הציבור "לשגרה החדשה", כאשר כוונתו להציף את ישראל בבדיקות PCR ביתיות ולהפוך את בדיקת ה- PCR הלא אמינה ל"חלק מהחיים כמו צחצוח שיניים", המשך ישיר לדבריו על כך שבקרוב מאוד התו הירוק יהפוך להיות חלק מ"השגרה החדשה".

בנט למעשה עוקף את אוקסיו קורטז משמאל ומדבר כאן על "שגרה חד"שה", צעדים ממשלתיים וחקיקה אקלימית ברוח האתחול הגדול ומדיניות האקו-פאשיזם של הכת הגלובליסטית. פרושו של דבר הוא הפיכת ישראל לדיסטופיה בניחוח סיני באמצעות מעקבים (על כך בפעם הבאה) ומדיניות של תו ירוק קבוע כחלק מה-"new normal" הישראלי, כל זאת במקביל לפגיעה במעמד הביניים הישראלי דרך מיסוי פחמן, סגרים ועוד. מי שעוקב אחרי קונספיל יודע שהכתובת הייתה על הקיר:
https://t.me/conspil/5255
https://t.me/conspil/5256
https://t.me/conspil/4491

___

על הונאת האקלים תוכלו לקרוא בפוסט הבא:
https://t.me/conspil/2321

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר.