July 19, 2021, 10:51 pm

השקר הגדול של הדמוקרטים, הם נאצים

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

האימה להיות מזוהה עם כל לאומיות שאינה דיסקורסיבית משתקת אותו. פשוט אין לו טסטוסטרון להתמודד מול מילים – מול סופיזם, מול קסם המלל הגרמני המגדיר והטראומה ההיסטורית שנוצרה ממנה. הימין בישראל במיוחד ובאמריקה מעט פחות, אפולוגטי וחלש שעל רקע פירוק הלאומיות, הדת, והמגדר כל שהוא מסוגל לומר הוא – "אני לא נאצי, הפרוגרסיבים משוגעים, שמרנות זה טוב". ימין שלא מזהה את היפוך הנאציזם בצורותיו המרקסיסטיות, ההיגליאנית והקאנטיאניות כפי שהן מתממשות בגלובוהומו, לא מסוגל למפותן גם אצל פוקו, אדורנו, באטלר, וז'יז'ק ואת מימושן בתרבות. הימין שצורח כמוכה טורט "אסכולת פרנקפורט", "דור שנות השישים", הוא בעל חוסר יכולת לבצע סינתזה ליברלית ועוד יותר אמיצה מול הנאציזם.

שמרנות שנות ה-80 היתה צל חיוור, רגע של אור בימין סתום המפגר בלפחות 45 שנה אחרי השמאל

לעורכי העיתונים שלו אין יכולת הסברית, או מסוגלות לדבר לציבור בצורה מכוננת וסמלית את תהליכי העומק שהציוויליזציה עוברת – את מיתוס היטלר הקיים בשפת הכוח של פוקו תוך היפוך תורת המעמדות של מרקס לזהויות גזעניות בעלות קטגוריאליות פוסט-קולוניאלית בישויות טראנס-לאומיות.

פשוט אין להם את השכל לחבר את הנקודות – ולהתחיל לרקוד.

דוגרי? גם את טראמפ הם לא הבינו לעומק.

הנקודה האמיתית אצלם היא שמרנות מפוחדת שאין לה מבנה פוזיטיבי בעידן המחשב תוך התכחשות לכוח המנהיגות הכריזמטית – סוג של ריאקציונריות מקיוואלית או אוטיזם ליברטריאני. אכן, התנצלות צינית וכאילו מתוחכמת על "לאומיות חיובית", ושקשוק מהמחשב (ביטקוין) שיהרוג את מקיוואלי ופילמר. אבוד בשל העובדה שהנצרות שלו אינה פוריטנית (ולכן מבוססת על אינטלקט נמוך), ודומה למסד הרעיוני בימין-הישראלי נטול משהו שהוא לא סיסמאות נבובות.

עובדי אלילים/טקסים/מסורתיים דמיקולו שלא מסוגלים לעצור את הפרוגרס ושאין פלא שמחריבי הציוויליזציה משמאל, רואים בהם עדר פרימיטיבי – בדיוק כמו שהגרמנים ראו באנגלים פרימטיביים.

אבל הפעם זה בצדק. הרי הימין טרם מצא פתרונות להלם המודרנה הגרמני של המאה ה-20 שהפך לסטרוקטורת המציאות הלשונית והתרבות המדינית מסין ועד בריסל. גם אם אני טועה לחלוטין (ואני לא) תזכרו שהימין משקר כשהוא מתלונן שהשמאל מנפץ ערכים, ומבצע דמוניזציה ללאום. הבעיה האמיתית היא שאין לימין יכולת להעמיד תגובה רעיונית מבלי לפחד שהיא תהיה פאשיסטית או לאומנית.

השמאל ינצח משום שיש לו יכולת לבצע הפיכת ערכים בעוד הימין בזבז את הזמן שלו כמו שהאימפריה האמריקנית בזבזה את 2 העשורים החולפים.

כמו אישה מוכה ומתנצלת המנסה להפוך עצמה לאנדרדוג ולזכות ברחמיי כוח נסתר באמצעות תלונה על הבעל המכה וזאת בעוד לבעל יש חסכונות, וקשרים בכל מקום, והוא בעיקר נושא בגאווה מוסתרת את עוצמת האידיאליזם הגרמני. האישה המוכה? היא לא עוזרת לעצמה. לא קוראת לוק, חרדה מהביטקוין, ומנסה לבצע החייאה לכל מיני שמרנים מיושנים ומתים בערך כמו תורת דארווין.

כרגע זה כל מה שמגיע לה – השפלה והפסד. איך אומרת אמא שלי? אלוהים לא עוזר למי שלא עוזר לעצמו.

אני מבטיח לכם. הבעל הזה הולך לגמור אותה. ככה זה, מי שלא מגשים פנטזיה ליברלית/פאשיסטית כמו זו שיכלה להתקיים כסינתזה בין הפוטוריזם וצ'רצ'יל – חי בהזיות של היטלריסטים שמאלנים. ומשכנע את עצמו שהצדק איתו. לא הוא לא.

אתם גמורים.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *