July 13, 2021, 2:32 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

"תוכנית סין" של ממשלת האחים הרפורמיים וה- INSS: "יש לעודד משפחות של 2 ילדים בלבד, זו הבחירה הפטריוטית".

https://www.bizportal.co.il/general/news/article/794321

בחודש מרץ האחרון הבאנו את דבריו המחרידים של השר אלון שוסטר ממפלגת כחול לבן שנשמעים כאילו יצאו מפיו של קלאוס שוואב ומאג'נדה 2030 של האו"ם והכת הגלובליסטית. שוסטר הניח על השולחן את נושא צמצום הילודה במדינת ישראל, משיקולי "סביבה ופיתוח בר קיימא" כמובן, אותה מכבסת מילים שהארגונים הגלובליסטיים כה אוהבים.

כעת משקמה לה ממשלת האחים הרפורמיים של ה- INSS, מגיע חה"כ אלון טל מאותה המפלגה ומראה שדבריו של שוסטר לא נאמרו בעלמא כשקרא מעל במת ועידת ביזפורטל כי יש לעודד משפחות של 2 ילדים בלבד:

"ב-2050 האוכלוסייה בישראל תכפיל את עצמה ל-18 מיליון אנשים – לכן חייבים לשלב פוליטיקה ירוקה. אנחנו לא נריב על קרדיט אלא על העתיד של ילדינו – אם היינו מחכים שאנשים יפנימו לבד לא היה נשאר טבע בישראל." "במקום לעודד משפחות גדולות צריך לעודד משפחות של 2 ילדים בלבד, זו הבחירה הפטריוטית. בישראל יש 22 אלף קילומטר מרובע. כל שנה 21 קילומטר מרובע של שטח פיתוח נעלם, ושנה הבאה יהיה גידול של עוד 2%. צריך לבנות 60 אלף יחידות דיור. אז יש בעיה אמיתית אבל אף אחד לא רוצה להחליף דיסקט. התפקיד של איש פוליטי זה לא לספר את הסיפור שהציבור רוצה לשמוע אלא מה שנכון."

על מעשים כאלה סמואל ג'ונסון אמר את המשפט האלמותי שלו – "פטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל".

חה"כ טל המשיך את מניפסט האקו-פשיזם הפעם דרך מחזור של תעמולת ההפחדה הישנה והמוכרת:
""שינויים בגישה לסביבה, יגיעו רק מהמערכת הפוליטית"
"לפי מדעים יש לנו עשר שנים לייצב את האטמוספירה שלנו. אותה שרשרת של המסת קרחונים, ואירועי קיצון שיהיו. אני אומר שמבחינת שמירה על המגוון הביולוגי יש לנו פחות מעשר שנים. להערכתי שינויים כאלה יגיעו רק מהמערכת הפוליטית. השותפים שלי במערכת הפוליטית גם חושבים כך.
"למשל בכפר יש מרעה של 10 חקלאים ו-100 פרות אבל כל חקלאי חושב להגדיל את הרווחים. ואז הוא מוסיף עוד פרה ואז יש 101 פרות. אבל הוא מגדיל את הרווח שלו ב-10%. ואנחנו רואים את הדינמיקה הזאת התעשייה הישראלית. זאת עשוי להגיע לאסון בריאותי. ולכן צריך מעורבות ממשלתית.

וכמובן שגם דבריו של טל לא נאמרים לחינם, מסתבר שאתמול ועידת ההיגוי של ממשלת ה- INSS החלה כבר בגיבוש חקיקה "ירוקה", כאשר כל מפלגה שלחה לועדה "נציג ירוק בשביל תאם את החקיקה הסביבתית".

אלון טל, הארוורד והאקו-פשיזם העולמי:
חה"כ טל הוא איש מפתח של תנועת האקו-פשיזם בישראל. הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ובהמשך כצפוי המשיך לאוניברסיטת הארוורד, מקום מושבה של קרן וקסנר וחממת גידול לסוכני שינוי עולמיים לקידום האג'נדה של הכת הגלובליסטית. בהארוורד הוא ביצע דוקטורט ב"מדיניות ציבורית וסביבתית" ומשם החל את דרכו בקידום אקו-פשיזם וצמצום אוכלוסין.

לאחר סיום לימודי הדוקטורט שלו, חזר ארצה בשנת 1990 והקים את עמותת "אדם טבע ודין – אגודה ישראלית להגנת הסביבה" על המודל שהכיר כאשר עבד עם הארגון הסביבתי אמריקאי, Natural Resources Defense Council. טל ניהל את הארגון במשך 6 שנים. ב-1995 היה ממייסדי הארגון "ידידי כדור הארץ מזרח תיכון" המכונה לאחרונה: "אקופיס", בו הוא חבר הנהלה עד היום. ייסד את מכון הערבה ללימודי הסביבה בקיבוץ קטורה בשנת 1996. ניהל את המאבק נגד סלילת כביש 6. בשנים 1997–2003 כיהן כיו"ר "חיים וסביבה", ארגון הגג של ארגוני הסביבה בישראל. בין השנים 2004–2016 טל שימש חבר בדירקטוריון הקרן הקיימת לישראל ובמשך שמונה שנים היה יו"ר הוועדה למנהל פיתוח הקרקע, המופקדת על נושא הייעור, שיקום נחלים ותחומים נוספים. בשנת 2020 נבחר לתפקיד סגן יו״ר קרן הקיימת לישראל. ב-2015 הקים עם אייל רוטנברג את צפוף – הפורום לאוכלוסייה סביבה וחברה העוסק בבעיית גידול האוכלוסין בישראל. באותה שנה, הצטרף לפרופ' אורי שיינס להקמת ארגון טיים, This is My Earth – TiME, מיזם גלובלי לרכישת בתי גידול עשירים במגוון ביולוגי המאוימים על ידי פיתוח (this-is-my-earth.org). טל חוקר ומקדם שיתוף פעולה סביבתי חוצה גבולות בין ישראלים לשכניה. במשך חמש שנים התמנה לחבר במשלחת הישראלית לאמנת האו״ם ללוחמה במידבור ובמסגרת זאת פעל לשיתוף פעולה בינלאומי בתחום, לרבות ייזום כנס המידבור, בשיתוף עם אמנת האו"ם, בשדה בוקר. טל שימש יו"ר הכנס בין השנים 2006–2014.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%9F_%D7%98%D7%9C

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *