June 29, 2021, 6:15 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

אמירת האמת בימים של הונאה אוניברסלית היא מעשה מהפכני כך אמר לנו ג'ורג' אורוול. היום אנו רואים עוד ביטוי לכך.

‌‏האזינו לדברים האמיצים והפשוטים של אל"מ במיל' רוני מרום, ראש המועצה המקומית מצפה רמון שסופג בימים אלו טרור להט"בי.
רוני קצין בכיר ומפקד שאפשר ללכת אחריו, ראוי שבכירי צה"ל יאזינו לו ברוב קשב ביחס לתהליכים הפרוגרסיביים והכוחניים המתרחשים בצבא.
https://t.me/torahidf/1661

אתמול כתב רוני מרום את האמת שאסור להגיד על הקמפיין הפרוגרסיבי במימון זר שהשתלט על הציבוריות בישראל. בתגובה צבועי "המחנה הנאור" החלו לגנות אותו שכן בעולם הפרוגרסיבי חופש הביטוי הוא מושג סלקטיבי.

מרום גולל את תולדות סוגיית הלהט"ב והגדיר אותה כמהלך כלל עולמי שהחל בעשורים האחרונים, תוך שהוא עומד על מניעיה. "המטרה הגלויה שכולנו מכירים היא קבלת ההכרה בנטייה מינית של נשים וגברים לבני מינם כדבר לגיטימי ובקבלת שוויון זכויות מלא", אך מעבר לכך "המטרות שאינן גלויות לכולנו מכוונות לפירוק הסולידריות החברתית באמצעות 'אתגור' שלושת הגורמים המלכדים בחברה האנושית – דת, לאום ומשפחה".

לדבריו, "רבים וטובים המגדירים עצמם כהומואים ולסביות מנוצלים במאבק איתנים זה בין העולם השמרני לבין מי ששואף לפרקו ויחד איתם ההמון, שבתמימותו גויס לצידם אם באופן פעיל ואם באי-נקיטת עמדה. מכיוון שמדובר בנושא לוט בערפל של מושגים מליציים, המחלק את העולם ל'בעד ונגד', ל'חשוכים ונאורים', רעיון המקודם בדרכים מתוחכמות ואשר קנה מקום שכמעט ואין לו עוררין בשיח העולם המערבי, חשוב לפרקו לגורמים לנתחו בצורה מעמיקה ומזוויות שונות".

מרום, תא"ל במילואים, מסרב להשתמש במילה "קהילה" כדי להגדיר את הלהט"ב ומסביר: "הלהט"ב הוא למעשה רעיון חובק עולם שבינו לבין הקהילה אין כל קשר ולו מקרי בהחלט"

הוא תקף את דרכי הפעולה הלהט"ביות: "אנו עדים לשיטת פעולה מתוחכמת בשלושה ממדים: הראשון – מסע תעמולני אינטנסיבי בכל דרך אפשרית להכשרת הלבבות ולייצור תודעה חדשה בקרב החברה; השני – שימוש בשפה המטשטשת את יכולת ההבחנה של ההמון ביחס לסוגיה מורכבת זו, כגון בלבול בין מין לאהבה וכן הנפת סיסמאות של 'צדק חברתי', שוויון ועוד בכדי לרכוש את אהדתו לקידום מטרותיהם הנסתרות במצג שווא של קידום ערכים ותיקון עולם; השלישי – השטחת הדיון ויצירת מציאות רעיונית דיכוטומית של בעד ונגד, חשוכים ונאורים, כזו שאם אינך בעד אתה בוודאי נגד ואם אתה נגד הרי אתה אויב".
"מעניין הוא שדווקא ערכיה המוצהרים של 'קהילת הלהט"ב' כמו סובלנות, כבוד הדדי וקבלת השונה נרמסים ברגל גסה בקידום מטרותיה המעורפלות", הוסיף.

"אני מכיר הומואים ולסביות במשפחה שלי, כחברים וחברות שלי, כעובדים ועובדות שלי, לכולם פנים ושמות, את כולם אני אוהב ללא כחל וסרק. עם הקשיים של כולם אני מזדהה באופן עמוק ומאחל להם חיים נורמליים כמו לכל אדם. כדי לזכות בכך אל להם להפוך לעוד חייל אלמוני בצבא הלהט"ב. עליהם להתאגד ברמה המקומית בכדי לפתור בעיות מוגדרות היטב ובאמצעים האפקטיביים ביותר לצורך כך. טעות תהיה מצידם להחצין את נטיותיהם המיניות, עליהם להבין שהם יוצאים מן הכלל וככאלה נוכל בחברה להכילם"

https://m.news1.co.il/Archive/001-D-442415-00.html?AfterBan=1

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *