June 29, 2021, 2:15 pm

כל התוכן באתר הוא בגדר לכאורה…

ההתקפה של סין על הביטקוין ומיזם המטבע הדיגיטלי הישראלי.

ערוץ NTD ישראל מדווח שסין ממשיכה במלחמת החורמה שלהם בביטקוין:
"סין הפסיקה את כריית הביטקוין ומשתמשת בחמשת הבנקים הגדולים שלה לממש את מדיניותה נגד השימוש בו.
ערכו של הביטקוין ירד בחודש האחרון בכ-50%. הסיבה למהלך היא שהמשטר הסיני רוצה לחזק את המטבע שלו, שעליו תהיה לו שליטה מלאה.
היתרון של המהלך הזה הוא שמעתה כריית המטבעות הווירטואליים תעבור לארה"ב ולרוסיה."
https://t.me/NTD_Hebrew/990

בחודש מאי האחרון פרסמנו כיצד שווי ההנכסים הכולל בביטקוין הגיע לשיא כל הזמנים וחצה לראשונה את שווי הדולרים בשוק. הדיווח הזה הגיע בסמוך לפרסומים על המטבע הדיגיטלי העולמי של כת הגלובליסטים, מטבע שונה בתכלית ממטבעות הקריפטו, היות ומדובר במטבע סטנדרטי שמגובה על ידי הממשל והוא יאפשר לבנק הפדרל רזרב להעביר כסף ישירות לארנקים וירטואליים.

המלחמה של הסינים נגד מטבעות הקריפטו מגיעה על הרקע השקת המטבע הדיגיטלי הסיני שעליו דווח גם כן בחודש מאי האחרון.

לדברי ג'ושוע פיליפ, זה חלק ממערכת הניטור החברתי החדשה שסין מקדמת. אדם שיבקר את השלטון בסין עשוי למצוא את עצמו מוגבל מקניית מזון בשיטת המטבע החדשה.
והחלק המדאיג באמת הוא שסוג המטבע הזה מתחיל להיות מופץ גם מחוץ לסין.
התקן העולמי לבנקים המרכזיים בנוגע למטבעות הדיגיטליים נוצר, נכתב ומקודם על ידי המשטר הסיני.

באופן כלל לא מפתיע, בוגרי קרן וקסנר, אנשי הקרן החדשה ודומיהם שמקדמים את האתחול הגדול בישראל, דאגו גם להתניע את מיזם המטבע הדיגיטלי הישראלי בשעה שישבנו בממ"ד במבצע האחרון בעזה:
"הבנק פרסם 'טיוטת מודל' להנפקה אפשרית של שקל דיגיטלי, שיועבר לציבור ע"י מתווכים פיננסיים; המטבע יהיה פרטי אך לא אנונימי, ולא יצריך בהכרח חיבור לאינטרנט; המטבע יהיה ניתן בכל עת להמרה לשקל מזומן, או לכסף בנקאי (עו"ש, אשראי); 60 מדינות מפתחות כיום מטבע דיגיטלי מקומי".

"בנק ישראל מצטרף לבנקים מרכזיים רבים בעולם, ומפרסם טיוטה של מודל להנפקה אפשרית של שקל דיגיטלי. הטיוטה אינה מהווה החלטה של בנק ישראל, אלא רק תשתית לדיון ציבורי, ולבחינת חלופות. "
https://www.calcalist.co.il/market/article/HJV2DnwO00

קוראינו הוותיקים שבקיאים בעקרון "הזזת חלון אוברטון" כבר יודעים שאצל הכת הגלובליסטית "טיוטה" הופכת למציאות מהר מאוד ואכן הכותרות בביטאוני התעמולה החלו לנרמל את המיזם.

"לקראת השקת שקל דיגיטלי: כך נראה הניסוי הסודי של בנק ישראל":
"סוגיית הפרטיות עדיין לא נסגרה, אבל ברור שהשקל הדיגיטלי יהלום את כללי הלבנת ההון."
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001375518

והשבוע אנו כבר פוגשים את השלב הבא בהזזת החלון. כעת המטבע הדיגיטלי של כת הגלובליסטים שמשמש כחלק מרכזי במדיניות הציון החברתי הסיני הופך להיות "כלי לקידום שוויוניות". מזהים את התהליך המסוכן?

"בדרך למטבע דיגיטלי שוויוני: "באנו לשנות את הדינמיקה לפיה רק עשירים מתעשרים"
"קבוצת חוקרים ממכון ויצמן, ובראשם פרופ' אהוד שפירא, שואפים לתקן את השימוש במטבעות דיגיטליים. ביחד הם מתכננים תשתית לעולם דיגיטלי דמוקרטי ושוויוני, שבו מטבעות קריפטו יפעלו גם כהכנסה בסיסית אוניברסלית." "במטבעות קריפטו יש דברים נפלאים ויש דברים איומים", אומר פרופ' שפירא, ומונה שתי מגרעות עיקריות. "אין בכלל ספק בעניין השמדת הסביבה. העובדה שמטבעות קריפטו משתמשים ב-Proof of Work (שיטת אבטחה הצורכת חשמל רב; ק"ד) היא קטסטרופה. אם היה שלטון עולמי סביר, הוא היה מוציא את השיטה מחוץ לחוק. זה אספקט של מטבעות קריפטו שחייבים לעצור, וכל דקה שהוא ממשיך, מדובר פשוט בחוסר אחריות עולמי".

בהמשך המאמר מסביר שפירא כיצד יש להחליף את המטבעות הקיימים היום ב"שיטת קואופרטיבים שוויונית" ועל בסיסה הכסף הדיגיטלי אמור להיות "הכנסה בסיסית אוניברסלית (Universal Basic Income)", החלום הרטוב של אוקסיו קורטז וחבריה. שפירא מצטט את הכלכלן הפרוגרסיבי והסרסור של הכת הגלובליסטית – פול קרוגמן, האיש שלא מפסיק לטעות והתפרסם בזכות תחזיות האימים שלו בדבר קריסה כלכלית שתתחולל באשמת טראמפ, ואומר שהביטקוין לא מהווה משקל משמעותי בכלכלה העולמי, זאת בשעה ששווי הנכסים בביטקוין חצה את שווי הדולרים בשוק.

דבריו אלו מצטרפים לדבריו של יו"ר הפדרל רזרב פאוול שאמר:
מטבעות הקריפטו לא נוחים לתשלום בשל תנודות בערכם, מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי לעומת זאת יהיה מתאים לשימוש על ידי הציבור הרחב … הפדרל ריזרב האמריקאי ינפיק דו "ח על המטבע הדיגיטלי בארה" ב בקיץ".

כלומר עושה רושם שמחד הברית הסינו גלובליסטית שואפת להנחיל מטבע דיגיטלי לצורך הידוק השליטה והבקרה ב"ילידים" כחלק מהאתחול הגדול ומאידך ישנם נסיונות לשנות את אופי מטבעות הקריפו כדי להכפיפם לאתחול הגדול ולרעיונות כמו "הכנסה בסיסית אוניברסלית".

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *